Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

Pyragas su melynėmis wub.gif

Tešlai :
1 stiklinė miltų,
200 g sviesto,
2-3 šaukštai cukraus,
1 kiaušinis,
2 šaukštai vandens,
žiupsnelis druskos.

Įdarui:

1 stiklinė šaldytų arba šviežių mėlynių,
0,5 stiklinės cukraus.


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tute*frute @ 2010 08 18, 09:57)
Pyragas  su melynėmis wub.gif




O kaip ka daryt? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Porcelianinė: 18 rugpjūčio 2010 - 14:17
QUOTE(editamm @ 2010 08 11, 23:00)
o tai gal chalva galima zemes riesutu sviestu keisti?

Dabar ka tik su dukra padarem si pyraga, vietoj chalvos naudojom riesutu sviesta, nes didele bonkute jo turiu mirksiukas.gif Jei kas gausis ikelsiu pakeista recepta mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 07 23, 17:01)
mergaites!!kokiu prikepiau sausainuku,jegele!! sviestiniai,tirpsta burnoj su traskia salzia plutele,bus vieni is mano mylimiausiu!   

receptas lengvutis paprastutis,o skonis nuostabus  wub.gif
Traskus sausainiukai kurie dingo per 6min. 

kepiau is dvigubos normos  4u.gif

150 gr. cornflakes su medum
125 gr.miltu
100 gr. minksto sviesto
100 gr. cukraus
1 kiausinis
5 gr. kepimo milteliu
cukraus dudros papuosimui.

kiausini issukti su cukrum,sudeti minksta sviesta,issukti gerai mase,suberti miltus maisytus su kepimo miltelais.

mase gaunas minskta,imti su saukstu,as imu puse sauksto mases ir volioju dribsniuose kol aplimpa,tuomet su saukstu dedame ant kepimo popieciaus,palikti tarpelius,nes sausainukai pucias,kad nesukibtu.
kepti 180laipsniu 12-15min.

labai skanu    thumbup.gif
user posted image

user posted image

Kepiau šiuos na super, laaabai skanūs thumbup.gif thumbup.gif Tik aš naudojau paprastus dripsnius, o iškepus sausainius apglaisčiau medumi. Visiem labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2010 08 20, 13:01)
Kepiau šiuos na super, laaabai skanūs thumbup.gif  thumbup.gif  Tik aš naudojau paprastus dripsnius, o iškepus sausainius apglaisčiau medumi. Visiem labai patiko thumbup.gif

tikrai skanūs drinks_cheers.gif bet man kažodėl jie sukrito baigiant kepti g.gif
Atsakyti
Sveikos. Stai ir mano trupininis juoduju serbentu pyragelis :

200g - sviesto
250g - cukraus
500g - miltu
2 kiausiniai
1 saukstelis kepimo milteliu
0.5l - bet kokios uogienes
1 pok. vanilinio cukraus

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2010 08 20, 13:01)
Kepiau šiuos na super, laaabai skanūs thumbup.gif  thumbup.gif  Tik aš naudojau paprastus dripsnius, o iškepus sausainius apglaisčiau medumi. Visiem labai patiko thumbup.gif

Labai apetitnai atrodo, kepsiu rytoj ir as bigsmile.gif

QUOTE(rituliukas25 @ 2010 08 20, 19:24)
Sveikos. Stai ir mano trupininis juoduju serbentu pyragelis :
karsta.gif gal galima i svecius pas kuria nors? Prisiziuriu cia, tai net seiles suikaupia biggrin.gif
Atsakyti


karsta.gif gal galima i svecius pas kuria nors? Prisiziuriu cia, tai net seiles suikaupia biggrin.gif
[/quote]
Prasau pas mane, kol dar pyrago liko 4u.gif drinks_cheers.gif liko
Atsakyti
QUOTE(rituliukas25 @ 2010 08 20, 18:24)
Sveikos. Stai ir mano trupininis juoduju serbentu pyragelis :


Oi sis pyragelis pas mus daznai kepamas, labai skanus thumbup.gif As tik darau mazus tokius pyragelius, tai labai labai, kai netingesiu nufotkinsiu blush2.gif
Atsakyti
rituliukas25, patarciau parasyti ir gaminimo eiga :mirksiukas:Gali but ne visiem aisku ka ir kaip daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 20 rugpjūčio 2010 - 21:36
QUOTE(mikaela @ 2010 08 20, 22:34)
rituliukas25, patarciau  parasyti ir gaminimo eiga :mirksiukas:Gali but ne visiem aisku ka ir kaip daryti mirksiukas.gif

Gamyba labai paprasta: viska , isskyrus uogiene, sumaisau, ( sviesta istirpinu). paimu 1/3 teslos ir idedu i saldytuva. Skarda iskloju sviestiniu popierium ir sudedu tesla tolygiai isspaudau per visa dydi, padarau krasteli, kad uogiene neisbegtu. Jeigu uogiene per skysta, idedu truputi manu.Ant virsaus uztarkuoju susalusia tesla.Kepu apie 40 min. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Nekeptas pyragas su riešutų sviestu
Pagrindui reikės:
3,5 pakelio sausainių
Kremui
skardinės kondensuoto saldinto sutirštinto pieno
4-5 šaukštų grietinės
200 gramų riešutų sviesto
Gaminimo eiga:
I indą pilame kondensuotą pieną, dedame grietinę ir riešutų sviestą. Viską gerai išmaišome iki vientisos masės. Indą, kuriame bus pyragas išklojame sviestiniu popieriumi. Sluoksniujame pyragą: sluoksnis sausainis, sluoksnis kremo.Paskutinis sluoksnis baigiasi kremu. Dedame į vėsią vietą, kad sustingtų. Aš laikiau 14 valandų.
Skanaus smile.gif 4u.gif
P.s. gavosi saldokas todėl siūlyčiau arba mažiau kondensuoto pieno dėti arba grietinės daugiau mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti