Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(Renata123 @ 2010 08 31, 15:58)
Jusu nuotraukose nieko neimanoma iziureti  blink.gif Ju dydis tiesiog stulbinamas  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Mano internetas net ju neuzkrove iki galo!!!  doh.gif

o aš gerai matau 4u.gif
labai skaniai atrodo spurgytės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2010 08 31, 15:46)
Spurgos
Bananu pyragas

Nu jau kaip skaniai atrodo,super thumbup.gif Butinai bus isbandyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 07 23, 18:01)
mergaites!!kokiu prikepiau sausainuku,jegele!! sviestiniai,tirpsta burnoj su traskia salzia plutele,bus vieni is mano mylimiausiu!   

receptas lengvutis paprastutis,o skonis nuostabus  wub.gif
Traskus sausainiukai kurie dingo per 6min
user posted image

Maniskiai irgi jau kepa,manau bus laaabai skanu thumbup.gif
Atsakyti
pamačiau spurgas ir prisiminiau kai ką smile.gif Gal žinot, kaip iškepti spurgas, kad jos būtų traškios išore ir minkštos vidumi? Tokias kepa Oze Crustum mano kepyklėlė, tik kad brangios siautulingai. Gal namie pavyktų tokių išsikepti? g.gif
Atsakyti

Bananu pyragas
http://www.ipix.lt/images/56253886.jpg[/i
dariau pagal si recepta
http://forellesrecep...naninis-pyragas
[/quote]


Atrodo nekaip, kaip žalias, bet čia gal bananai taip "prisidėjo" g.gif 4u.gif
Atsakyti
Laukine prerija, man visai skaniai atrodo pyragas ax.gif
ingridukas, bus vienas is budu kaip sunaudoti moliugus thumbup.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2010 08 31, 13:12)
Moliūgų desertas.
300-400g moliugo
8 riekeliu skrudinamosios duonos(arba paprasta sluoksniuota,ar mieline tesla.(su tesla skaniau nei su duona))
sviesto kepimo indui patepti
3 kiausiniai,2 tryniai
saukstelis vanilinio cukraus
100g plakamosios  grietineles 35%
150g pieno
80g cukraus.
saukstelis cinamono
cukraus pudros.
SIRUPUI
4 saukstai cukraus,saukstelis cinamono,apelsino zieveliu,keliu gvazdikeliu(as daraiu be gvazdikeliu nes ju nemegstu)

Moliugus nuplauti,nulupti ir supjaustyti plonos ilgom juostelem.Is nurodytu priduktu isvirti sirupa,atvesinti ir uzpilti moliugus.Palikti saldytuve per nakty.
Moliugus is sirupo isgriebti ir nusausinti.Skrudinamosios duonos riekeles plonai iskocioti,i kiekviena riekele ivinioti po 3-4 moliugo gabalelius(as viniojau po 5-6)ir sudeti i sviestu istepta kepimo forma.
Kiausinius,trynius,vanilini cukru,piena,grietinele,cukru ir cinamona isplakti iki vientisos mases ir supilti ant duonos su moliugais.Kepti 200laipsniou 20-25min,kol graziai paruduos.Pabarstyti cukraus pudra.




ar skanu? Turiu moliuga, gal reiktu isbandyti ji taip panaudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dailija @ 2010 08 31, 23:01)
ar skanu? Turiu moliuga, gal reiktu isbandyti ji taip panaudoti ax.gif

Mum buvo skanu,ypac vaikui,bet kaip ir rasiau su tesla skaniau nei su duona. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2010 08 05, 10:00)
Baklava

Dariau pagal šį receptą
http://giedrius-v.li....com/38764.html

Dariau pirmą kartą, prasikeikiau, nes su tokia tešla dirbau pirmą kartą..neturejau specialaus teptuko sviestui, tai viską tepiau pirštais, tai sviestuota buvau ir pati ir visa virtuvė  biggrin.gif darant reikia kantrybės, nes tešla labai labai lengvai plyšta..bet skonis kompensavo viską!  drinks_cheers.gif

Tai vienas is skaniausiu mano desertu.Pati neesu darius,bet dbr kai matau receptuka manau susigundysiu papluset.As visuomet ji perku kaukazietiskose restoranuose-Budavo labai skanus kavinei Achtamar,Flaminge,dabar Arakse perku.(cia Vilniui)Tik ten jis vadinasi Pachlava
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridukas: 01 rugsėjo 2010 - 07:48
Pachlava tai azerbaidaniečių receptas, berods, daromas iš mielinės tešlos, o baklava iš tosios filo. Na, bet esmė ta pati šiaip, daug medaus ir riešutų
Atsakyti
Aš susidomėjau labai ta išgirtąja Baklava. O jeigu aš dėčiau stiklinę medaus ir tik pusę - cukraus, recepte rašo, jog cukraus pilną. Gal nebūtina tiek daug to saldumo? g.gif
Mielai išvis tik medų dėčiau, bet gal jau nenuklysiu į lankas pirmąsyk.
Atsakyti
baklava

čia ji sako, kad viską galima dėti pagal savo saldumo skonį.

Ir ar gerai supratau, kad ji ją padeda į šaldytuvą kol pasigamina kitką?
Atsakyti