Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(Nova @ 2010 09 26, 17:02)
[]Marmuriniai kavos keksiukai [/b]-[/size] [/color]kepiau pagal Aguonelesmarmurinio kavos kekso recepta. Keksiukai fantastiski!




issikepiau siuos keksiukus ir man labai nepatiko schmoll.gif Struktura visai ne keksine gavosi, burnoj toli grazu netirpsta (jei kas pamenat sovietiniais laikais budavo tokia balta formine duona.Tai keksiukai tokio poretumo gavosi) skonis irgi schmoll.gif

Galvoju dabar gal cia kaltas sviesto ir cukraus issukimas.Plaku mikseriu, bet sviestas su cukrum iki purios mases niekaip nepasidaro,ilgiau paplakus sviesta pradeda virsti mazais grudeliais doh.gif Tai gal sviesta reikia istipdyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 02 spalio 2010 - 09:55
QUOTE(Ulė @ 2010 07 23, 17:01)
  4u.gif


labai skanu    thumbup.gif
user posted image


ir as kepiau situs skanestus tik nelabai supratau, kai jau idejau i orkaite ir pradejo kepti, tai jie kaip blyneliai pasidare ta prasme nebe apvalus, galvoju gal per mazai miltu idejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 10 02, 09:53)
issikepiau siuos keksiukus ir man labai nepatiko schmoll.gif Struktura visai ne keksine gavosi, burnoj toli grazu netirpsta (jei kas pamenat sovietiniais laikais budavo tokia balta formine duona.Tai keksiukai tokio poretumo gavosi) skonis irgi  schmoll.gif

Galvoju dabar gal cia kaltas sviesto ir cukraus issukimas.Plaku mikseriu, bet sviestas su cukrum iki purios mases niekaip nepasidaro,ilgiau paplakus  sviesta pradeda virsti mazais grudeliais doh.gif Tai gal sviesta reikia istipdyti?

aš keksiukų nedariau, bet tą keksą jau trečią kar tkepiau, mums tai labai patiko;
o sviesto aš nelaikau išėmus, nes nevisada žinau, kad kitą dieną gaminsiu.
tai aš visada jį ištirpdau mikrobangėj, tada dedu cukrų, druską, aišku taip niekas neišsiplaks, tai tik vos vos paplaku mikseriu ir tada dedu kiaušinius vieną po kito, o tada jau plakas gerai, tirštėja, baltėja, kol kai susideda trečias kiaušinis masė gaunas tokia balkšva ir tirštumas kaip geros grietinės. ir tada jau sudedu likusius produktus.tiesa, cukraus dėjau mažiau, nei recepte. nes mes envalgom labai saldžiai.
gaunas toks podrėgnas, nepasakysiu kad sausas, nu bet skoniu tai labia geras, aš dedu daugiau rudos masės, tai man toks labiau kavos-šokoladinis gaunas.ir nesigauna toks labai korėtas, nu normaliai. va įdedu foto iš antro bandymo čia.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 02 spalio 2010 - 13:42
QUOTE(Viva7 @ 2010 10 02, 11:09)
ir as kepiau situs skanestus tik nelabai supratau, kai jau idejau i orkaite ir pradejo kepti, tai jie kaip blyneliai pasidare ta prasme nebe apvalus, galvoju gal per mazai miltu idejau g.gif

Man irgi doh.gif Ir per saldūs buvo. Kitąkart dėčiau mažiau cukraus ir daugiau miltų.
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 10 02, 09:53)
issikepiau siuos keksiukus ir man labai nepatiko schmoll.gif

na nezinau, mano namuose jis kelis kartus keptas yra. vienas skaniausiu keksu. paprasciausiai kazkas perplakta ar nedaplakta buvo, arba ne Jusu skonio 4u.gif Gi tas ir didele reiksme turi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 02 spalio 2010 - 15:36
Sveikos kepejeles!
Atnesu latviska varskes pyraga,taip vadinama
BIEZPIENA MAIZITE ir labai populiaru ju konditerijoj.Turint vyra latvi,ieskojau geriausio varianto biggrin.gif ,sis man ir ragavusiems pats paciausias.Is latviskos kond.knygos.
Gal ir jums patiks.
Reikia:
miltu 300 gr.
saldzios grietineles 200ml.,
6 kiausiniai,
1 saukstas su kaupu krakmolo,
cukraus 250gr.,
sviesto 250gr.,
varskes 750gr.,
vaniles,konjako 50gr.,galima i idara dziovintu vaisiu.

Teslai imame miltus ir sutrupiname tarp pirstu su 200gr.salto sviesto,pilame 50ml. grietineles,100gr.cukraus,3 kiausiniu trynius ir isminkome...kol paruosim idara,ikisam saldytuvan.Triju baltymu neismetam,o taip pat dedam atsaldyti.
idarui imame varske+100gr.cukraus+150ml. grietineles ir istriname su mikseriu,jei nera tokio aparato,tai su bulviu trynekliu iki nebus kruopeliu.
Toliau dedame 3 kiausinius, vos apatarpiname 50gr.sviesto ir dedame i idara,...sukame sukame iki vientisos mases+krakmolas,vanile,konjakas,dz.vaisiai jei norisi.
Kepimui imam skarda,man ideali atidaroma keturkampe 24/24,bet gera ir apvali atidaroma kokiu 26 gal g.gif tiesiam ,jei turim kepimo popieriu tik i dugna ,jei ne- riebi tesla prie skardos nelipma man ir be jos .Imam tesla ir aplipinam sienas ploniau,apacia storiau ir nuo virsaus palikti kokius 2cm.vietos bezei.Dedam i 160 orkaite ir kepam kokias 25-30 min. ,cia priklauso nuo orkaites,reikia stebeti ,kada idaras jau toks gerai apstinges ir i ji galima beze aptept,bet neperkepti,nes uztepus beze velai,sonai gerokai apkeps,nors man visada pavyksta puikiai rasti ta aukso viduri,kada jau gana.Kol kepa imam sluotele ar mikseri ir plakam baltymus iki kietu putu su 50gr.cukraus ir nutaikius gera proga tepam beze ant virsaus ir islyginam.Toliau kepam dar panasiai tiek pat. Reikia pirma karta stebeti,nes skirtingos orkaites,skirtingai kepa.Ragauti tik gerai atsalusi.Atsales ''isprakaituoja,,karameles lasais.Skanaus ir sekmes.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiga: 02 spalio 2010 - 16:57
QUOTE(Tepaluota @ 2010 10 02, 13:39)
Man irgi  doh.gif Ir per saldūs buvo. Kitąkart dėčiau mažiau cukraus ir daugiau miltų.


irgi pritariu labai saldus gavosi smile.gif
Atsakyti
Neleido kazkodel redaguoti anos zinutes ,tai atnesu varskinio nuotrauka is arciau cia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiga: 02 spalio 2010 - 17:32
[quote=emiga,2010 10 02, 18:32]



nuostabiai skaniai atrodo, puiki ir nuotrauka, tokia apetita kelianti thumbup.gif

toki klausima turiu - kai forma tesla apkibinam, ar iskart supilti varskini idara, ar veliau, kai tesla truputi apkeps?
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2010 10 02, 17:01)
nuostabiai skaniai atrodo, puiki ir nuotrauka, tokia apetita kelianti  thumbup.gif

toki klausima turiu -  kai forma tesla apkibinam, ar iskart supilti varskini idara, ar veliau, kai tesla truputi apkeps?

iskart...tik beze uztepti veliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiga: 02 spalio 2010 - 21:03
QUOTE(Tepaluota @ 2010 10 02, 14:39)
Man irgi  doh.gif Ir per saldūs buvo. Kitąkart dėčiau mažiau cukraus ir daugiau miltų.


O aš dėjau paprastus kukurūzų dribsnius be medaus, ir tik iškepus apibarsčiau cukraus pudra (kaip ir priklauso) ir gavosi pats tas saldumas. ax.gif
Atsakyti
[quote=emiga,2010 10 02, 17:46]
Sveikos kepejeles!
Atnesu latviska varskes pyraga,taip vadinama
BIEZPIENA MAIZITE ir labai populiaru ju konditerijoj.



Tikrai labai mielas ir grazus, bet man toks sudetingas pasirode doh.gif biggrin.gif
Atsakyti