Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

Varškės sūris su želė gabaliukais

Reikės:
• 3 pakeliai varškės 9 % riebumo
• 4 pakeliai želės (1 grietinėlės skonio, kiti pagal pasirinkimą)
• 3 valg. šaukštai cukraus

1. Spalvotą želę paruošti kaip įprasta.
2. Grietinėlės skonio želei naudoti mažiau vandens (aš pyliau 200ml)
3. Varškę pertrinti per sietelį, suberti cukrų, supilti grietinėlės skonio želę ir neilgai plakti mikseriu.
4. Supjaustyti paruoštą spalvotą želę gabaliukais ir įmaišyti į masę.
5. Masę sudėti į norimą indą ar maistinę plėvelę ir palikti kameroje valandai.
6. Skanaus!

user posted image
Atsakyti
o varskei daugiau papildomos zalatinos nereikia, uztenka tik grietineles zele, nes kazkaip varskes daug o zele mazai?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 07 26, 13:26)
o varskei daugiau papildomos zalatinos nereikia, uztenka tik grietineles zele, nes kazkaip varskes daug o zele mazai?



Išbandžiau ir aš šitą receptą. Man tai buvo mažai to vieno pokelio grietinėlės želė. Skonis gavosi geras, tik minkštokas ( kaip varškės sūrelio maždaug toks). Kitą kartą vietoj tos grietinėlės želė dėčiau geriau daugiau cukraus, citrinos ar esencijos kokios ir kokius 4-5 šaukštus išbrinkintos želatinos.
na čia tik mano nuomonė, gal kitos daro kitaip.
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 07 25, 13:16)
O aš kai "Maximos spurgas" kepiau man jos gavosi labai riebios, nors ir kiekvienu dėjimu keičiau bulvę  g.gif  MB pirmi žodžiai kai paragavo buvo "Kokios riebios", nors iškart pasitaisė "Bet labai skanios" biggrin.gif

nedejau nei bulves ir degtinikes pamirsau įpilti, ale aliejaus prisitraukusios nė trupučio nebuvo biggrin.gif
MB lapnojo ir ausys linksėjo, tik va galetų būti minkstesnes, kadangi svarstykliu neturiu tai matyt truputi per daug miltu įdėjau, nors ir taip nėjo man normalių rutuliukų padaryti, vis težo g.gif

QUOTE(Gita Saba @ 2010 07 26, 13:29)
Varškės sūris su želė gabaliukais

Reikės:
• 3 pakeliai varškės 9 % riebumo
• 4 pakeliai želės (1 grietinėlės skonio, kiti pagal pasirinkimą)
• 3 valg. šaukštai cukraus

1. Spalvotą želę paruošti kaip įprasta.
2. Grietinėlės skonio želei naudoti mažiau vandens (aš pyliau 200ml)
3. Varškę pertrinti per sietelį, suberti cukrų, supilti grietinėlės skonio želę ir neilgai plakti mikseriu.
4. Supjaustyti paruoštą spalvotą želę gabaliukais ir įmaišyti į masę.
5. Masę sudėti į norimą indą ar maistinę plėvelę ir palikti kameroje valandai.
6. Skanaus!

user posted image

dievinu desertine varške, reiks išbandyti ir jaučiu kad pasinaudosiu mam patarimu, pakeisiu grietineles žele ax.gif
Atsakyti
mano siandieniniai traskus sausinukai pagal ule ax.gif labai skanus, traskus, man patiko, o dar labiau patiko mano princesei thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 26, 19:22)
mano siandieniniai traskus sausinukai pagal ule ax.gif labai skanus, traskus, man patiko, o dar labiau  patiko mano princesei thumbup.gif




liuks,o kokie grazuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėta. @ 2010 07 25, 20:39)
Aš tai šįkart ne su kepiniu, bet prie plius kažkeliasdešimt itin reikalingu desertu.. ledais bigsmile.gif
Žemės riešutų sviesto ledai


bigsmile.gif Kaip skaniai atrodo, niam niam ....


QUOTE(Gita Saba @ 2010 07 26, 12:29)
Varškės sūris su želė gabaliukais


O tokia ir as dievinu wub.gif tikrai bandysiu smile.gif

Va Ules sausainukai ir mane labai domina bigsmile.gif ryt pabandysiu ax.gif

Atsakyti
Isbandziau siandien Ules sausainiukus , nebeislaukiau rytojaus tongue.gif Skonis pasakiskas wub.gif Man tik daug issipute, tai liko vietu tusciu, ta prasme be kornu, bet visitek labai labai skanus. Nebeliko per kelias minutes, net nespejau nufotkint, vyras tik sako: - ar daugiau nebera ? biggrin.gif
Kita kart pasistengsiu nufotkinti smile.gif
Atsakyti
Labai skanus"Margas vysniu pyragas" 4u.gif
user posted image
Receptas stai cia:
http://www.rama.lt/H...39/Default.aspx
Savo nuoziura biskvito tesla pirma pakepiau apie 15min.ir tik tada uzpyliau vysnias ir krema,kuri dariau is philadelphia light ir dadejau sauksta krakmolo.Turtingo skonio,lengvas,ne riebus pyragas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gita Saba @ 2010 07 26, 14:29)
Varškės sūris su želė gabaliukais

Reikės:
• 3 pakeliai varškės 9 % riebumo
• 4 pakeliai želės (1 grietinėlės skonio, kiti pagal pasirinkimą)
• 3 valg. šaukštai cukraus

1. Spalvotą želę paruošti kaip įprasta.
2. Grietinėlės skonio želei naudoti mažiau vandens (aš pyliau 200ml)
3. Varškę pertrinti per sietelį, suberti cukrų, supilti grietinėlės skonio želę ir neilgai plakti mikseriu.
4. Supjaustyti paruoštą spalvotą želę gabaliukais ir įmaišyti į masę.
5. Masę sudėti į norimą indą ar maistinę plėvelę ir palikti kameroje valandai.
6. Skanaus!


drinks_cheers.gif Geras čia niam nius

Dažnai darau šį desertą, tik truputį savaip:
- ruošdama spalvotą žėlę vandens pilu 300 ml, tvirtesni ir gražiau susipjausto kubeliai;
- grietinėlės skonio želė keičiu į indelį 450 ml išplaktos grietinėlės, truputėlį brangiau gaunasi, na bet skonis geresnis, natūralesnis;
- į pertrintą varškę dedu ne tik cukraus, bet ir žiupsnelį citrinos rūgštelės, o jei varškytė labai sausa, tai dar ir pieno trečdalį stiklinės įpilu, dar geriau cukrus ir rūgštelė sutirpsta. Tada atsargiai įmaišau išplaktą grietinėlę ir maža (berods 20 g) pakelį išbrinkintos ir ištirpdytos želatinos.
- visada įlašinu kokių nors kvepaliukų- citrinų, vanilės..., čia jau priklauso nuo nuotaikos ar kokią spalvotą žėlę naudoju;
- kai sustingsta nebūna kietas, bet toks tvirtas, lengvai pjaustosi.

Ir tikrai skanus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incikas: 27 liepos 2010 - 00:55
QUOTE(Aistee:) @ 2010 07 26, 20:32)


Va Ules   sausainukai ir mane labai domina  bigsmile.gif    ryt pabandysiu  ax.gif

Ulės sausainiukai ir mane vilioja, ale bijau kad gali nesigauti, o ir tu traškučių nelabai norisi pirkti, nes paskui nebus kam juos suvalgyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 07 27, 09:37)
Ulės sausainiukai ir mane vilioja, ale bijau kad gali nesigauti, o ir tu traškučių nelabai norisi pirkti, nes paskui nebus kam juos suvalgyti blush2.gif

tikrai gausis 4u.gif
o tu traskuciu taj visas pokas ir iseina mirksiukas.gif pokeli 200lyg,bet gausiai apvoliot reik,nes sausainiai pucias,ir paskui lieka tarpai,ta skaniau gausiau,atlikt tikrai neturetu 4u.gif

EgluteN ryt is ryto kepsiu butinai,senai nusiziurejus esu,bet Jusu nuotrauka,paskatino isbandyt kuo greiciau wub.gif
Atsakyti