Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys > Įpročiai, ydos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
*Missbellissima*
Issiaiskinam kodel jis taip pasake ir pns.Nors dazniausiai po grubesnio zodzio ar labai pakelto tono visad atsipraso pamates mano issigandusias akis.
Fanore
O kur riba izeidinejimams? Ar normalu jusu manymu buti su kauke,ramia su viskuo sutinkancia, kalbancia tik protingai, ir tik kai vyras geroj nuotaikoj, kad tik itikti vyrui, ir tureti ramybe namie?
Turiu giminej seima, kur moteris, issilavinusi, linksma, grazi, kol salia nera vyro, o jei jis yra pradeda rinkti, ka gali pasakyti, kada, nes vyrui daznai uzkliuna...jos per daug gera nuotaika g.gif
Skamba juokingai, jei nebutu graudu, o nesiskiria, nes tai jau antra santuoka jai, ir jei teisingai suprantu bijo, kad jei ir su antru issiskirs, tai taip ir liks viena nors jai nera net 35!!! Ir vaikeli turi.O be to, is salies ziurint jis nera blogietis koks tai, negeria, dirba, rupinasi, kad seimai nieko netruktu, bet mano akimis na negerbia jis savo moters, per kitas nelaksto.
Na tai ir padeliokime mintis, kodel moterys, ne tik si, itariu, kad tokiu pavyzdziu aplink mus -daugybe g.gif , gyvena su jas negerbianciais vyrais???
p.s. atsakant i tema, mes susipyke nekalbam 5min, o paskui kuris nors atsiprasome ir toliau gyvename mirksiukas.gif
Digse
QUOTE(*melissa* @ 2004 05 20, 10:22)
ka jus darote, kai vyras lepteli ka nors tokio jusu atzvilgiu?
*

Kartais taip nutinka, bet dažniausiai juoko forma ir aš nepykstu arba tik vaidinu kad įsižeidžiu smile.gif O jei kokį kartą ir yra rimtai pasakęs, tai reiškia, kad jau tikrai kažkaip negerai pasielgiau ir "nepyk" reikia sakyti man blush2.gif
Burbuliuke2010
Galbūt su savuoju vaikinu esame ir nelabai ilgai, bet jau nuo pat mūsų draugystės pradžios yra labai vertinama pagarba vienas kitam. Todėl nei aš nei jis man nėra pasakęs nieko įžeidžiančio ar nemalonaus. smile.gif
Na, o jei atsitiktų taip, kad jis man ką nors pasakytų, tai net nežinau. g.gif
manau, kad jis pats susiprastų, jog pasakė kažką nemalonaus ir atsiprašytų.
pupa-spurga
Buvom vestuvėse piršliais, tai mano brangusis susinervino taip, kad jauniesiems girdint (buvo jo brolio vestuves) pasake man:eik tu.... . Tai as jam pasakiau, kad valdytusi ir ramiausiai nuejau. Zinojau, kad negaliu i tai gilintis, nes jug reik mums svecius linksmint. Zodziu, paprastom aplinkybem buciau ziauriai isizeidusi, bet tokiom nebuvo net laiko galvot apie izeidima. Nors dabar pagalvojus, skaudu, kad taip pasake brangus zmogus.
laureta
QUOTE(Fanore @ 2010 03 09, 18:28)
O kur riba izeidinejimams? Ar normalu jusu manymu buti su kauke,ramia su viskuo sutinkancia, kalbancia tik protingai, ir tik kai vyras geroj nuotaikoj,  kad tik itikti vyrui, ir tureti ramybe namie?
Turiu giminej seima, kur moteris, issilavinusi, linksma, grazi, kol salia nera vyro, o jei jis yra pradeda rinkti, ka gali pasakyti, kada, nes vyrui daznai uzkliuna...jos per daug gera nuotaika  g.gif
Skamba juokingai, jei nebutu graudu, o nesiskiria, nes tai jau antra santuoka jai, ir jei teisingai suprantu bijo, kad jei ir su antru issiskirs, tai taip ir liks viena nors jai nera net 35!!! Ir vaikeli turi.O be to, is salies ziurint jis nera blogietis koks tai, negeria, dirba, rupinasi, kad seimai nieko netruktu, bet mano akimis na negerbia jis savo moters, per kitas nelaksto.
Na tai ir padeliokime mintis, kodel moterys, ne tik si, itariu, kad tokiu pavyzdziu aplink mus -daugybe  g.gif , gyvena su jas negerbianciais vyrais???
p.s. atsakant i tema, mes susipyke nekalbam 5min, o paskui kuris nors atsiprasome ir toliau gyvename  mirksiukas.gif
*

nereikia izeidineti, nereikes ir atsiprasineti. Kitaip sakoma, liezuvi reiketu/vertetu palaikyti uz dantu. biggrin.gif

QUOTE(Burbuliuke2010 @ 2010 03 13, 12:34)
Galbūt su savuoju vaikinu esame ir nelabai ilgai, bet jau nuo pat mūsų draugystės pradžios yra labai vertinama pagarba vienas kitam. Todėl nei aš nei jis man nėra pasakęs nieko įžeidžiančio ar nemalonaus. smile.gif
Na, o jei atsitiktų taip, kad jis man ką nors pasakytų, tai net nežinau. g.gif
manau, kad jis pats susiprastų, jog pasakė kažką nemalonaus ir atsiprašytų.
*

man tas atsiprasymas lygu 0. Nereikia sakyti bjaurasciu, nereikes ir atsiprasineti. rolleyes.gif Pridrebe negraziu zodziu, o paskui atsiprasineja ir taip kartas nuo karto. Ar tai normalu? g.gif

QUOTE(pupa-spurga @ 2010 03 26, 22:55)
Buvom vestuvėse piršliais, tai mano brangusis susinervino taip, kad jauniesiems girdint (buvo jo brolio vestuves) pasake man:eik tu.... . Tai as jam pasakiau, kad valdytusi ir ramiausiai nuejau. Zinojau, kad negaliu i tai gilintis, nes jug reik mums svecius linksmint. Zodziu, paprastom aplinkybem buciau ziauriai isizeidusi, bet tokiom nebuvo net laiko galvot apie izeidima. Nors dabar pagalvojus, skaudu, kad taip pasake brangus zmogus.
*

lotuliukas.gif kai kurie nejauciu ribu tai kalbedami ar darydami. doh.gif
Karmen
uzsiraukiu lotuliukas.gif
Severe
a)atsakau tuo paciu biggrin.gif
b)uzsiraukiu ir nekalbu su juo tol kol neatsipraso schmoll.gif
c)apsimetu,kad negirdejau ax.gif
bet dziaugiuosi,kad retai reikia situ metodu lotuliukas.gif
In&Jan
Atsakau tuo paciu
Dianida
QUOTE(Karmen @ 2010 03 28, 19:28)
uzsiraukiu lotuliukas.gif
*

ir aš biggrin.gif
T'Nova
o as, o as ax.gif
jei labai jau izeidzia skeliu antausi, metu ka nors, kas po ranka pakliuna, pradedu daiktus krautis, nesikalbu visa vakara, atjungiu interneta ir laida paslepiu, zodziu,
REAGUOJU lotuliukas.gif
Julia2002
Pykstu. Ilgai ir nuobodžiai. Savaitę tai tikrai.
Burbuliuke2010
laureta, tai nėra normalu, todėl ir džiaugiuos, kad MB gerbia mane ir nešneka nesamonių. Tačiau manau, kad jei taip nutiktų, tai mažiausiai ką jis galėtų padaryti tai atsiprašyti.
Nija :-))
Mielos Moterys ir Merginos ,

Jei skaitėte dar knygynuose esančią
R.Norwood knygą "Moterys, kurios myli per stipriai" ir bent keliose vietose atpažinote save, arba jei teko vartyti
S.Forward knygą "Vyrai, kurie nekenčia moterų, ir moterys, kurios juos myli" ir ten atpažinote save arba savo tėvų šeimos užkulisius - JŪS, ko gero, IRGI MYLITE PER STIPRIAI...

Mielosios, jei Jūs:
* mylite ir nesate laimingos, o kenčiate;
* bijote būti paliktos ir nereikalingos;
* manote, kad be jo neišgyvensite;
* manote, kad jūs jį galite ir turite išgelbėti;
* manote, kad meilę reikia užsitarnauti;
* darote viską, kad tik santykiai nenutrūktų atiduodamos visą save;
* jus įžeidinėja ir skaudina, o jūs vis tiek mylite ir tikitės, kad tai vieną kart pasibaigs;
* jus paliko, o jūs vis dar svajojate, kad jis sugrįžtų;
* ....
* ir dar daug, daug visokių gal...
tai greičiausiai jūs MYLITE PER STIPRIAI...

Jums ir tik jums Vilniuje organizuojama Moterų pagalbos grupė "Moterys, kurios myli per stipriai", kurios tikslas - išmokti mylėti teisingai ir būti mylimai, t.y. mylėti ir meilėje džiaugtis, o ne kentėti!

Grupės dydis - tik 8-10 moterų, susitikimai vyks privačioje teritorijoje, grupė mokama (10 užsiėmimų), planuojama pradžia - birželio 28d. (pabaiga - rugpjūčio 30d.), visi susitikimai vyks pirmadieniais 18val. trukmė - 1,5-2val.
Dėl išankstinės registracijos ir papildomos informacijos prašau kreipkitės el.p.: mokausimyleti@gmail.com
wintry
QUOTE(T'Nova @ 2010 04 08, 20:22)
atjungiu interneta ir laida paslepiu, zodziu,
REAGUOJU lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif nuo manes slepdavo distancini TV
*GALATĖJA*
Netenku kalbos dovanos (undineles sindromas), jauciuosi bjauriai, vengdama skandalo nutyliu, pasidedu giliai. Cia seniau. Dabar mokausi aiskintis, paklausiu pas ji: kaip tureciau i tai reaguoti? kaip jam atrodo. Nes nutyleti yra pats prasciausias variantas, jautiesi kaip dykuma, kurioje joks daigelis neprasikals. verysad.gif
vasarele85
jai jsi mane pavadina tada ir as ji pavadinu as bjauri lotuliukas.gif
pupux
Jei jau taip nutinka, tai nieko nesakau, kad pats save isgirstu, ka pasake ir kaip tai "Zemas lygis" atrodo. Suveikia, tasa pasikartoja reciau mirksiukas.gif
Panelė_Monika*
QUOTE(pupux @ 2010 07 02, 23:11)
Jei jau taip nutinka, tai nieko nesakau, kad pats save isgirstu, ka pasake ir kaip tai "Zemas lygis" atrodo. Suveikia, tasa pasikartoja reciau mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif as ir taip pat ax.gif
Skaiiistė
Aš tai nutylu ir tyliu,kol neateina ir neapkabina...(o tas labai greit įvyksta) paskui ramiu tonu pasakau,kad labai skaudu kai taip pasako ir viskas tuo baigta.. toks tik vienas kartas man ir tebuvo.. 4u.gif
Wild Pearl
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2010 06 14, 16:44)
Netenku kalbos dovanos (undineles sindromas), jauciuosi bjauriai, vengdama skandalo nutyliu, pasidedu giliai. Cia seniau. Dabar mokausi aiskintis, paklausiu pas ji: kaip tureciau i tai reaguoti? kaip jam atrodo. Nes nutyleti yra pats prasciausias variantas, jautiesi kaip dykuma, kurioje joks daigelis neprasikals. verysad.gif
*

Dabartine situacija tokia pati, netyliu bet atsakau taip: -" ka tavo manymu tureciau dabar tau atsakyti?! g.gif Ir jis susigesta, nutyla...Bet stengiuosi neprovokuoti jo zodziu,bet butinai parodau kad man tai nepatinka.Pati vadovaujuosi posakiu,nedaryk to kitam ko pats nenoretum patirti...Na rodos susikalbam lietuviskai biggrin.gif (Anksciau tyledavau,dabar jau nebemoku to daryti tongue.gif )
KashaloTe
QUOTE(pupux @ 2010 07 02, 23:11)
*

gera taktika drinks_cheers.gif
sangi
QUOTE(Kalinka @ 2004 05 20, 13:43)
tai ir kovoju!! kiek liezuvis ir atmintis tarptautiniams zodziams apsivercia... biggrin.gif
o siaip inteligentas tai dar nereiskia kad nezino keiksmazodziu. Pvz kai paaugle buvau niekad tevai nera girdeje manes besikeikiant, jei ka mintyse pavarydavau keturauksciais, kuo as ne inteligente?
Vienintele mane nervuojanti vyro yda ir yra kad jis super keikunas o as nelieku skolinga ...bet tai nera nutaikyta i asmeni o tik i situacija ...Del vaiko tenka daug ka uzgniauzti...Nu bet nezinau kas dar be keiksmu galetu parodyti mano blogas emocijas?asareles, isejimas kazkur?(tik 6 men kaip turim daugiau nei 1 kambari)...aisku nuolat sukam galva kaip cia elgtis kad vaikas negirdetu ...galimi variantai- rasyti popieriuje(neprisiversciau) sakyti i ausi(nebandziau nes tik dabar sove tokia mintis). Vienas is pvz kaip mes pasiunciam vienas kita kai daknisam juodai ginco kokio metu: sakom eik tu i kelione pesciomis su sekso elementais biggrin.gif ....cia tas pats kas ir ant triju raidziu bet inteligentiskai. wink.gif
Tiesa ka dar norejau parasyti, vyrai keikiasi taip baisiai nes kolektyve tarpusavy kaip jie varo baisu klausyti, bet...yra kuo praturtinti savo zodyna wink.gif
*

/kmkdfafsss abrtea
*Beautiful*eyes*
Mes vieno kito niekada neizeidinejame (kartu jau 6metai, is ju 1,5 metu gyvenam kartu). Jei susipykstam tai niekada vienas kito neapvardziuojam,snekam graziai mirksiukas.gif O siaip i man nepatikancius dalykus as reaguoju tiesiog tyla. Mes niekada nerekiam ir nesipykstam kaip kitos poros, tiesiog snekam snekam, kol as visai supykstu ir paskui jau buna keliu valandu ar net dienu (baisiais atvejais) tyla ir ramybe biggrin.gif
Jei nutiktu taip, kad mane izeistu, tikrai supykciau, bet nesibarciau, reaguociau kaip visada- tyleciau blush2.gif
~Emilija~
Labai daznai mane izeidzia, ypac tada kai noriu pasakyti ka galvoju..bet tokiu atveju as tyliu ir nieko nesakau,tada geriausia pabuti vienai unsure.gif
Gravitacija
aš taikau finansinę bausmę, jis nusikalto, jis moka t.y jo nusikaltimą paverčiu pinigine išraiška ir sau nieko negailiu vat nieko bigsmile.gif dabar jau net avansą taikausi nusigirebt bais patiko viena tašė, kuri nuodėmingai brangi...... tai vat laukiu kol mažutis velnių prisidirbs lotuliukas.gif

ar man tai padeda? padeda tik jis mens neįžeidinėja ta prasme įžeidinėjimus aš laikau kokius nors užgauliojimus, tai vat neįžeidinėja jis pyksta jei aš elgiuosi ne taip kaip jis norėtų ar jam patiktų ir pradeda įrodinėt savas tiesas ar net auklėt....... vat už tai jis ir susimoka, kartais aš jį įspėju, kad dar žodis ir jam tai laaaabai brangiai kainuos.... bigsmile.gif

hemetra
Gravitacija super thumbup.gif thumbup.gif
AidaBajar
QUOTE(~Emilija~ @ 2010 08 21, 22:39)
Labai daznai mane izeidzia, ypac tada kai noriu pasakyti ka galvoju..bet tokiu atveju as tyliu ir nieko nesakau,tada geriausia pabuti vienai  unsure.gif
*

o kaip manote, kur tas "nurytas" ir nutylėtas skausmas pasideda???.... jis nusistumia gilyn į vidų, transformuojasi ir vėliau pasireiškia vėžiu, skrandžio opa, infarktu ar dar kokia nors liga.... Jus kada nors paanalizuokite, tikrai turit pažįstamų, kurie tylėjo visą gyvenimą, kentėjo tyliai, tyliai ir kas iš to gavosi... man nuoširdžiai gaila tų moterų, kurios neišdrįsta pastovėt už save, net prieš savo "mylimajį".... o kai jis pradeda šluostytis į jas kojas, tada jos nustemba, o kas aš blogo padariau??... juk visad nusileidau, tylėjau, mylėjau, leidau vešėt egoizmui ir va šitaip jis man "atsimoka"....

Stiprybės ir sėkmės wink.gif
Inutis
sveikatos
Vilusa
QUOTE(AidaBajar @ 2010 08 24, 10:21)
o  kaip manote, kur tas "nurytas" ir nutylėtas skausmas  pasideda???.... jis  nusistumia gilyn į vidų, transformuojasi ir  vėliau pasireiškia vėžiu, skrandžio opa, infarktu  ar dar kokia nors liga.... Jus kada nors paanalizuokite, tikrai turit pažįstamų, kurie tylėjo visą gyvenimą, kentėjo tyliai, tyliai ir kas iš to gavosi... man nuoširdžiai  gaila tų moterų, kurios neišdrįsta pastovėt už save, net prieš savo "mylimajį".... o kai jis pradeda šluostytis į jas kojas, tada jos nustemba, o kas aš blogo padariau??... juk visad nusileidau, tylėjau,  mylėjau, leidau vešėt egoizmui ir va šitaip jis man "atsimoka"....

Stiprybės ir sėkmės wink.gif
*

Jei tokio vyro elgesio laiku nesustabdys - vėliau jau bus daaaaaug problemų -- tylės, kai įžeidinės, tylės kai kolios, tylės kai muš, tylės kai pas kitas eis ir vėl muš... Duok Dieve, jei pats vyras paliks tokią moterį, jei ne - žmonai gyvenimas bus pragaras, nes ji pati jau nebeišdrįs pasipriešinti smurtui...
Gravitacija
QUOTE(Vilusa @ 2010 08 25, 08:43)
Jei tokio vyro elgesio laiku nesustabdys - vėliau jau bus daaaaaug problemų -- tylės, kai įžeidinės, tylės kai kolios, tylės kai muš, tylės kai pas kitas eis ir vėl muš... Duok Dieve, jei pats vyras paliks tokią moterį, jei ne - žmonai gyvenimas bus pragaras, nes ji pati jau nebeišdrįs pasipriešinti smurtui...
*

būna žmonių, kurie nelinkia vystyt konflikto, kartais nemato reikalo čia ir dabar aiškintis, kartais mato, kad beviltiška aiškintis nes abi pusės jaučiasi teisios ir tttt, dažnai pamirštama, kad nusileidimas ne silpnumo požymis, o stiprybės........ vienžo kaip ten bebūtų, mane domina parazituojanti pusė, kuri iš pradžių laimėjusi vieną ginčą ar gavus nusileidimą kitos pusės jau kursto kitą ir dar kitą konfliktą ir ttt......na ne jau nemato savo piknaudžiavimo ir savo paties laimės griovimo, palaužkim žmogų šalia saves ar būsim laimingi prie skudurėlio?
nes santykiuose gerumas trunka tol kol tas gerumas dalinasi į dvi dalis, jei tik vienos to gėrio pusės nelieka, kita gerumo dalis ir pelėsiais apsitraukia.
Taskuotas_vabalas
jei taip atsitinka tai dazniausiai netyciom, o jau tada tai vyruti laikykis biggrin.gif buna isizeidi labai stipriai (as esu tikra, kad kiekvienas isizeides pats kaltas) tada arba reziu viska is karto, kas man atrodo reikalinga ta akimirka, arba atsitraukiu ir nieko nesakau, nedarau uzsiimu tuo kas man reikalinga, kai ateina atsiprasyt, tada atileidziu ir visvien viska isreziu, tik tada jau sypsenos ir juoko daugiau buna biggrin.gif
alisia28
prisiminiau, draugavau su tokiu labai neblogu vaikinu.Syki, vaziuojant mums automobiliu, kad pradejo Mb riebiausiais keiksmazodziais keikti kazkuri ziopla vairuotoja.Sustingau.Paprasiau sustoti, tas nieko nesuprates sustojo, islipau, trenkiau durimis tepasakydama, kad gali vienas koliotis, as neprivalau to klausytis.

Papildyta:
QUOTE(Gravitacija @ 2010 08 25, 11:36)
būna žmonių, kurie nelinkia vystyt konflikto, kartais nemato reikalo čia ir dabar aiškintis, kartais mato, kad beviltiška aiškintis nes abi pusės jaučiasi teisios ir tttt, dažnai pamirštama, kad nusileidimas ne silpnumo požymis, o stiprybės........ vienžo kaip ten bebūtų, mane domina parazituojanti pusė, kuri iš pradžių laimėjusi vieną ginčą ar gavus nusileidimą kitos pusės jau kursto kitą ir dar kitą konfliktą ir ttt......na  ne jau nemato savo piknaudžiavimo ir savo paties laimės griovimo, palaužkim žmogų šalia saves ar būsim laimingi prie skudurėlio?
nes santykiuose gerumas trunka tol kol tas gerumas dalinasi į dvi dalis, jei tik vienos to gėrio pusės nelieka, kita gerumo dalis ir pelėsiais apsitraukia.
*

Neveltui sakoma: "Duok durniui kelia." mirksiukas.gif
jellg
Toks dalykas, kaip izeisti mane jam sekasi sunkiai, nes nera durnas, kad savo artimiausia zmogu izeidinetu. Jei izeistu, tai supykciau ir to neslepciau, jis supyktu ant saves, veliau ateitu atsiprasyti ir pamirstumem.
ferrero
Padarau nekalbadienius arba (dažniausiai) nekalbavalandžius, kol pamynęs išdidumą ateina pats. Tada atskaitau moralą, išaiškinu kas ir kodėl man nepatiko. O tada man palengvėja ir taip gera pasidaro ant širdies bigsmile.gif
Inevitable
Nepakesciau jei kas specialiai izeidinetu. Su tokiu vyru gyvenimo neplanuociau.. O jei jau santuokoj toks pasidarytu arba spirciau lauk arba atkirsciau tuo paciu. Nutylet nesugebeciau niekaip schmoll.gif
fashion
Susipykstam, tai izeidinejam vienas kita. As nutylet negaliu, jis irgi, zodziu kovos buna arsios. Ir dabar va sedziu po vienos tokios, visa be jegu, ir mastau kur toli sitaip nuvaziuosim.. Zinau, kad gal kartais geriau nutyleti, bet jei jis mana viena, as jam 100, ir taip pasaka be galo. Vienzo doh.gif
smalsiuke333
stengiuosi priversti pasijusti jį baisiai nusidėjus, dažniausiai pavyksta smile.gif
Deluxe_DM
Niekada vienas kio neizeidinejam, net mintyse. Man tai jau zemas lygis kartu gyvent, vaidint meile ir tuo paciu metu zemint, izeidinet...Net neisivaizduoju kaip reaguociau jei mane izeistu...Tikriausiai labai pergyvenciau... verysad.gif
Rutytis
Pas mus kitaip nei pas kitas poras,pradzioje draugystes pykomes,riejomes,izeidinejom vienas kita,100 kartu skyremes ir taikemes schmoll.gif
bet dabar puikus santykiai,gerai zinom vienas kito charakterius,man jis kaip ,,nuluptas,, ismokom gerbti vienas kita,kur reikia patyleti,nusileisti,pasikalbam geriau ramiai mirksiukas.gif
Mirmukė
Net susimąsčiau...nu neižeidinėja maniškis manęs...kad kokią nesąmonę lepteli tai būna, bet, kad įžeist...tai... schmoll.gif. O vat aš...tai bjauri esu...jei jau kandu, tai per skaudžiausią vietą, bet jis kantrus...aš tai karštakošė baisi-pirma pasakau, poto tik pagalvoju doh.gif
Wild Pearl
QUOTE(ferrero @ 2010 11 12, 19:45)
Padarau nekalbadienius arba (dažniausiai) nekalbavalandžius, kol pamynęs išdidumą ateina pats. Tada atskaitau moralą, išaiškinu kas ir kodėl man nepatiko. O tada man palengvėja ir taip gera pasidaro ant širdies  bigsmile.gif
*

Nekalbadieniai tikrai geras dalykas,pratyli, atausti biggrin.gif ir tada gali ramiai taikytis ir issakyti viska kas guli ant sirdies mirksiukas.gif Kam apsivardziuoti n......keiksmazodziais jei zinai kad pasakyti zodziai jau nebesugrys doh.gif ?Manau geriau bandyti issiaiskinti santykius jau atvesus emocijoms ir pykciui mirksiukas.gif
infinity78
Na jei jau izeide,tai ir jauciuosi isiszeidusi...Ir laukiu atsiprasymu su gelemis!!! unsure.gif
savika
as tai sakyciau kad savokos "izeisti" is viso neturetu buti, galima tik "isizeisti" . vadinas, tai yra reakcija i elgesi ar zodzius.
Senti*
Nera to buve smile.gif
guste87
QUOTE(shidochika @ 2011 01 06, 18:02)
Pas mus kitaip nei pas kitas poras,pradzioje draugystes pykomes,riejomes,izeidinejom vienas kita,100 kartu skyremes ir taikemes  schmoll.gif
bet dabar puikus santykiai,gerai zinom vienas kito charakterius,man jis kaip ,,nuluptas,, ismokom gerbti vienas kita,kur reikia patyleti,nusileisti,pasikalbam geriau ramiai  mirksiukas.gif
*

pas mus irgi tas pats-kai kiti pradzioje isgyvena pakilius jausmus-tai mes atvirksciai pykdavomes iki tokio lygio,kad daiktai skraidiodavo po visus namus..o dabar kazkaip graziai sutariame smile.gif
State
QUOTE(Mirmukė @ 2011 01 06, 19:59)
Net susimąsčiau...nu neižeidinėja maniškis manęs...kad kokią nesąmonę lepteli tai būna, bet, kad įžeist...tai... schmoll.gif. O vat aš...tai bjauri esu...jei jau kandu, tai per skaudžiausią vietą, bet jis kantrus...aš tai karštakošė baisi-pirma pasakau, poto tik pagalvoju doh.gif
*

O moterys dar sako kad jos protingos ir nesivadovauja emocijomis cool.gif
guste87
QUOTE(State @ 2011 01 18, 09:25)
O moterys dar sako kad jos protingos ir nesivadovauja emocijomis cool.gif
*

kaip tik sako,kad moterys yra emocionalesnes.
Inga 28
nezinau ka daryti gal galite kas nors patarti, vakar vyras gere, girtas trecia valanda uzsimane myletis, klausesi garsiai muzikos ir visaip kitaip trugde miegoti, kai pasakiau kad noriu miego, jis atkirto, kad dingciau is namu su vaiku, kad nieko tarp musu nera, eme garsiai rekti ,kad esu duxe, stierva, padla, kad eiciau nx, ziurke, gausi i nosi ir pan, kad meiluze susiras ir pan,galiausiai vengdama jo keliamo triuksmo, vis del to pasimylejau, su juo kad tik nerekautu ir nezadintu vaikucio, bet be meiles be jausmu, buvo slykstu, po to jis nurimo, nuejo miegoti, kai pasakiau kaip jauciuosi, sako eik miegot nebludyk, net neketinu atsiprasyti, paziurek kaip pati elgiesi, man px gali eiti, paskui dar ir kuloku pamojavo, vos nesutrenke tik ranka pristabde, ismiegojau, jauciu kad nenoriu daugiau kesti izeidimu, noriu buti laiminga, o ne kenteti ir verkti, noriu viska pasiimt ir iseiti, zinau kad kai pabus kalbes lyg niekur nieko, gal net sakys atleik, daugiau to nebus, bet jei atleisiu, praeis pora savaiciu ir vel girdesiu izeidimus, taip jis elgiasi su visais zmonemis, mociute kuria myli, draugais, kuo artimesni tuo bjauriau elgiasi, koliotis atgal beprasmiska nes jis nebaigs pirmas, o jei labai ka baisaus pasakysiu gali ir trenkti , kai buna blaivus, niekuomet neizeidineja, tvarkomes einam pasivaikscioti su vaiku ir tikrai buna geras vyras. noriu skirtis gyventi viena, bet taip sunku, juk as ji myliu, mes tik trys metai kartu, turim vaikuti, atrodo taip sunku o ir likti kartu ne ka lengviau
cijunske
nu inga28 as uzjauciu tave,bet pas mane pacia nepyragai.vyras geria ir taip toliau,bet girtam neduodu!!!!!!!!!!!!!yra karta net mane lauzes nu vos per jega nepaemes bet uzsispaudziau ir viskas.man slykstu.isvis as jo girto negaliu pakest jis man toks baisus slykstus girtas doh.gif o del izeidinejimo tai amna cia nenaujiena.mane gaidziu vadina,visokiaias zodziais.baisu jei kas isgirstu.beda tame kad jis visai kvailas neissilavines zmogus.ir as dar nesuprantu kaip budama normali protinga mergele susiradau toki vyra.ir kur as ziurejau doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.