Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

QUOTE(Trupinelis* @ 2010 02 11, 13:12)
O va, aš taip pat nežinau, kaip reaguot. Nors su vyru gyvenu jau ne pirmi metai ir, atrodo, apsitrynę esam, prisitaikę vienas prie kito...Bet.Paskutiniu metu iškyla tokių situacijų, kad jis mane įžeidžia...Na, nesikeikia, nemuša...Bet jo žodžiai taip giliai kerta į širdį...Ir nežinau, kaip reaguot. Iš pradžių supykdavau, bet pamąstydavau ir pati žengdavau žingsnį link susitaikymo.Dabar jau nebenoriu eit taikytis, nes tikrai jaučiuosi sutrypta su š... doh.gif

Manau pirmiausia reiktu jam pasakyti kaip jus jauciates po jo repliku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 02 11, 13:22)
Manau pirmiausia reiktu jam pasakyti kaip jus jauciates po jo repliku mirksiukas.gif

Kalbėk nekalbėjęs...Jei jau avinas įsitikinęs, kad jis lakštingala, tai ir neįrodysi kitaip. doh.gif
Atsakyti
mes turim draugu seima kurioje vyras istisai mums susitikus,pradeda zeminti ir visaip kaip izeidineti savo zmona doh.gif as labai nepatogiai pasijauciu,pradedu ja ginti o jy sugedinti kad jis negraziai sako ir elgiasi unsure.gif bet kur tau kas karta tas pats...todel dabar jau stengiames su jais nebendrauti nes nesmagu bendrauti su tokiu zmogum...
ana karta maniskis man irgi pasake prie draugu"kad as tingine ir nepadedu vaikui ruosti pamoku" blink.gif labai issizeidziau,isslikau prie draugu kompanijos santuri,bet jiems isejus pasakiau savajam kad jam nederejo sitaip ant manes prie svetimu akiu sakyti doh.gif ir kad jis tokiu elgesiu ne mane pazemino,bet save...kad kelia seimos reikalus y virsu draugams esant sveciuose unsure.gif
atsiprase ir sake kad daugiau taip nepasikartos...tiesiog tuo momentu taip issprudo...bet as pasakiau jeigu taip pasikartos dar sykuty...daugiau nei draugu pas mus nei mes pas juos nesilankysim... unsure.gif
Atsakyti
Jei taip atsitinka - kertu atgal. Pats blogiausias čia būdas, manau, tačiau kitaip negaliu. Kertu atgal ir dar skaudžiau stengiuosi unsure.gif
Atsakyti
Pagal nuotaiką ar įžeidimo lygį, arba parodau, kad esu įsižeidus ir jis ankčiau ar vėliau atsiprašo/nori susitaikyt, arba puolu atgal ir galiausiai parodau, kad esu supykus, o jis vėlgi mina kelią susitaikymo link. Jei žinočiau, kad tuoj pat apsisukęs neatsiprašinės, gal kažkaip kitaip situaciją strateguočiau, o dabar viskas paprasta.
Atsakyti
QUOTE(palange @ 2010 02 13, 23:51)
Jei žinočiau, kad tuoj pat apsisukęs neatsiprašinės, gal kažkaip kitaip situaciją strateguočiau, o dabar viskas paprasta.

O Jums neatrodo, kad gudriau būtų "strateguoti" taip, jog išsiaiškintumėte su vyru situaciją ir ji nebepasikartotų?
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 02 14, 00:44)
Jei taip atsitinka - kertu atgal. Pats blogiausias čia būdas, manau, tačiau kitaip negaliu. Kertu atgal ir dar skaudžiau stengiuosi  unsure.gif

drinks_cheers.gif elgiuosi lygiai taip pat. esu ne iš tų, kurios sėdės kamputį ir tylės.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 02 14, 01:44)
Jei taip atsitinka - kertu atgal. Pats blogiausias čia būdas, manau, tačiau kitaip negaliu. Kertu atgal ir dar skaudžiau stengiuosi  unsure.gif

As anksciau zliumbdavau, bet zliumbimu vyro neisauklejau schmoll.gif

O kai pradejau kirst atgal, ir taip pat zinoma skaudziau, izeidinejimai liovesi, Bet tai buvo jaunysteje, bet jei nebuciau atsikirtusi, gal izeidinejimus iki siol girdeciau..
Atsakyti
Gal su metais ir ateis noras strateguot. aiskintis, bet dabar tai tikrai nee lotuliukas.gif
taip kertu atgal, kad poto tyla ir ramybe isivyrauja ax.gif
Atsakyti
neisneku savaite, arba aprekiu kiek galiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pradedu bambet. O po to nesisneku visaz diena. Kita diena jau viskas buna pamirsta. O jei labai iskaudina, tyla tesiasi savaites.
Atsakyti
nekalbu,jei labai skaudziai-paverkiu,o paskui jis atsipraso ir aiskinames,kas ir kaip,kodel,na ir paskui pasibuciuojam
Atsakyti