Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

Susipykstam, tai izeidinejam vienas kita. As nutylet negaliu, jis irgi, zodziu kovos buna arsios. Ir dabar va sedziu po vienos tokios, visa be jegu, ir mastau kur toli sitaip nuvaziuosim.. Zinau, kad gal kartais geriau nutyleti, bet jei jis mana viena, as jam 100, ir taip pasaka be galo. Vienzo doh.gif
Atsakyti
stengiuosi priversti pasijusti jį baisiai nusidėjus, dažniausiai pavyksta smile.gif
Atsakyti
Niekada vienas kio neizeidinejam, net mintyse. Man tai jau zemas lygis kartu gyvent, vaidint meile ir tuo paciu metu zemint, izeidinet...Net neisivaizduoju kaip reaguociau jei mane izeistu...Tikriausiai labai pergyvenciau... verysad.gif
Atsakyti
Pas mus kitaip nei pas kitas poras,pradzioje draugystes pykomes,riejomes,izeidinejom vienas kita,100 kartu skyremes ir taikemes schmoll.gif
bet dabar puikus santykiai,gerai zinom vienas kito charakterius,man jis kaip ,,nuluptas,, ismokom gerbti vienas kita,kur reikia patyleti,nusileisti,pasikalbam geriau ramiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Net susimąsčiau...nu neižeidinėja maniškis manęs...kad kokią nesąmonę lepteli tai būna, bet, kad įžeist...tai... schmoll.gif. O vat aš...tai bjauri esu...jei jau kandu, tai per skaudžiausią vietą, bet jis kantrus...aš tai karštakošė baisi-pirma pasakau, poto tik pagalvoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2010 11 12, 19:45)
Padarau nekalbadienius arba (dažniausiai) nekalbavalandžius, kol pamynęs išdidumą ateina pats. Tada atskaitau moralą, išaiškinu kas ir kodėl man nepatiko. O tada man palengvėja ir taip gera pasidaro ant širdies  bigsmile.gif

Nekalbadieniai tikrai geras dalykas,pratyli, atausti biggrin.gif ir tada gali ramiai taikytis ir issakyti viska kas guli ant sirdies mirksiukas.gif Kam apsivardziuoti n......keiksmazodziais jei zinai kad pasakyti zodziai jau nebesugrys doh.gif ?Manau geriau bandyti issiaiskinti santykius jau atvesus emocijoms ir pykciui mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jei jau izeide,tai ir jauciuosi isiszeidusi...Ir laukiu atsiprasymu su gelemis!!! unsure.gif
Atsakyti
as tai sakyciau kad savokos "izeisti" is viso neturetu buti, galima tik "isizeisti" . vadinas, tai yra reakcija i elgesi ar zodzius.
Atsakyti
Nera to buve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 01 06, 18:02)
Pas mus kitaip nei pas kitas poras,pradzioje draugystes pykomes,riejomes,izeidinejom vienas kita,100 kartu skyremes ir taikemes  schmoll.gif
bet dabar puikus santykiai,gerai zinom vienas kito charakterius,man jis kaip ,,nuluptas,, ismokom gerbti vienas kita,kur reikia patyleti,nusileisti,pasikalbam geriau ramiai  mirksiukas.gif



pas mus irgi tas pats-kai kiti pradzioje isgyvena pakilius jausmus-tai mes atvirksciai pykdavomes iki tokio lygio,kad daiktai skraidiodavo po visus namus..o dabar kazkaip graziai sutariame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirmukė @ 2011 01 06, 19:59)
Net susimąsčiau...nu neižeidinėja maniškis manęs...kad kokią nesąmonę lepteli tai būna, bet, kad įžeist...tai... schmoll.gif. O vat aš...tai bjauri esu...jei jau kandu, tai per skaudžiausią vietą, bet jis kantrus...aš tai karštakošė baisi-pirma pasakau, poto tik pagalvoju doh.gif

O moterys dar sako kad jos protingos ir nesivadovauja emocijomis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 18, 09:25)
O moterys dar sako kad jos protingos ir nesivadovauja emocijomis cool.gif

kaip tik sako,kad moterys yra emocionalesnes.
Atsakyti