Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

Jeigu as buciau Avietyttės vaikinas, tai rimtai pasvarstyciau, ar vis dar verta kartu buti... Tokiu skandalu del nieko netoleruociau, maniskis irgi netoleruotu. Manau problema ne vaikino elgesyje, o, kaip jus pasakete, o "kazkaip bijau kad pamatysi fainesniu ir paliksi mane.. (uzeina man tokie)".

O atsakant i temos klausima, kaip elguosiu, kai izeidzia, tai priklauso nuo situacijos- kartais tiesiog pasakau, kad isizeidziau, ir paprasau, kad atsiprasytu, kartais rekiu, kartais bandau nekalbeti, kartais verkiu, ypac jei matau, kad jis nesupranta, ir nesupras kitaip, kad izeide. Ivairiai.
Atsakyti
Išsitraukiu iš rankinuko sulankstomą kirvį ir nukertu jam galvą biggrin.gif
O jei rimčiau tai užsičiaupiu kaip kapas, ir pati sau nieko negaliu padaryti, bet nebepralemenu tam įžeidusiam žmogui nei žodžio neišleidžiu nei garso. Bėda, reiktų kažkaip ją tvarkyti, bet tai yra už mane stipriau.
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 10 16, 11:08)
O jei rimčiau tai užsičiaupiu kaip kapas, ir pati sau nieko negaliu padaryti, bet nebepralemenu tam įžeidusiam žmogui nei žodžio neišleidžiu nei garso. Bėda, reiktų kažkaip ją tvarkyti, bet tai yra už mane stipriau.

is pradziu isizeidus ir as taip darau, o paskui seka moralas doh.gif neatprantu niekaip schmoll.gif reiketu ismokt zmoniskai kalbetis net tada, kai jauciuosi izeista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 10 16, 15:02)
is pradziu isizeidus ir as taip darau, o paskui seka moralas doh.gif 

Nepergyvenk, ne viena tokia esi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondiaska @ 2012 10 20, 09:20)
Nepergyvenk, ne viena tokia esi  irnesakyk.gif

jeeeee thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 10 16, 15:02)
is pradziu isizeidus ir as taip darau, o paskui seka moralas doh.gif  neatprantu niekaip schmoll.gif  reiketu ismokt zmoniskai kalbetis net tada, kai jauciuosi izeista smile.gif

Tokiose situacijose stengiuosi vadovautis tokiu posakiu: Su karšta galva- tik po šaltu dušu. Jei kitą dieną nusprendžiu, kad tai man dar aktualu, tai jau ramiai pasakau,ką galvoju. Tokiu būdu mažiau "priskaldau malkų". Tik va, bėda, nevisuomet taip išeina. Ypač , kai žinodami mano charakterį, tyčia provokuoja. Tuomet, net ir žinodama, kad tai provokacija, nevisuomet išsilaikau. O aš, kai pykstu, esu kandi ir negailestinga. Ech, kad galima būtų save užprogramuoti...
Atsakyti
Papučiu lūpytes ax.gif
Atsakyti
sveikos, smile.gif is tiesu tylejimas- tai gerai, nes tada zmogus dar labiau sirsta kai kitas tyli, bet gi as tai kai mane izeidzia stengiuosi duoti toki atkirti- kad iskristu is koto, va tada jau sako manes bijo....oi..oi o atrodo tereikia tiek nedaug- ateitu prisiglaustu- apkabintu ir nurimciau, bet gi viskas nbe taip paprasta pasirodo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 10 16, 16:02)
is pradziu isizeidus ir as taip darau, o paskui seka moralas doh.gif  neatprantu niekaip schmoll.gif  reiketu ismokt zmoniskai kalbetis net tada, kai jauciuosi izeista smile.gif

labai sunku taip susitvardyti, nes kai man taip nutinka, tyliu nes jei prasižiosiu tai arba imsiu verkti (ko sau neleidžiu, verkiu tik iš pykčio) arba rėkti. argumentuotai išsakyti kas įžeidė dar nemoku, nors esu bandžius. baisiausia kai oponentas ima kelti balsą ir/ar įžeidinėti, va tada išviso sunku tvardytis.
Atsakyti
O aš niekada netyliu, nes tyla ne visiems tinkama, kitas gali net nesuprasti iš tos tylos, kad kažkas ne taip. Jei mane įžeidė, tai atsakau taip, kad suprastų, ir nebūtinai kažkokiais nx zx, o pasakau "tu mane įžeidei, įskaudinai, man buvo nemalonu" ir pan.. Nes tas nutylėjimas kartais pereina į nebylų užglaistymą ar nebylų nuoskaudos nurijimą. Man pvz netinka, nes ir temperamentas kitas, ir nemėgstu kai šeimoje tyli, užsišika ir tyli. Turi būti atviri santykiai. Ir kai gerai, ir kai blogai. Na čia mano toks požiūris, nebūtinai kitiems turi tikti.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 10 23, 13:38)
<...>Nes tas nutylėjimas kartais pereina į nebylų užglaistymą ar nebylų nuoskaudos nurijimą. Man pvz netinka, nes ir temperamentas kitas, ir nemėgstu kai šeimoje tyli, užsišika ir tyli. Turi būti atviri santykiai. Ir kai gerai, ir kai blogai. Na čia mano toks požiūris, nebūtinai kitiems turi tikti.

su tuo tai sutinku, tik reikia labai daug vidinės stiprybės sugebėti kito neįžeidžiant išsakyti savo poziciją ir aiškiai pasakyti, kad "tu mane įskaudini kai taip elgiesi, aš blogai jaučiuosi kai tu ....ir t.t." o ir kitas turi sugebėti tai neįsižeisdamas išklausyti, kad ne vien jo tiesa yra tiesa. nes jei ima pulti tai koks tada atvirumas ir santykiai? nes tyla dažnai būna apsauginė reakcija ir baimė kartu, kaip sureaguos tas žmogus jei aš tai jam pasakysiu...
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 10 23, 14:41)
su tuo tai sutinku, tik reikia labai daug vidinės stiprybės sugebėti kito neįžeidžiant išsakyti savo poziciją ir aiškiai pasakyti, kad "tu mane įskaudini kai taip elgiesi, aš blogai jaučiuosi kai tu ....ir t.t." o ir kitas turi sugebėti tai neįsižeisdamas išklausyti, kad ne vien jo tiesa yra tiesa. nes jei ima pulti tai koks tada atvirumas ir santykiai? nes tyla dažnai būna apsauginė reakcija ir baimė kartu, kaip sureaguos tas žmogus jei aš tai jam pasakysiu...

drinks_cheers.gif pritariu. tik labai sunku to ismokti doh.gif
Atsakyti