Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

QUOTE (svetima @ 2004 05 20, 13:10)
thumbup.gif

Tarp kitko,labai daug maciau aplinkui atveju, kai tose seimose, kur pradzioj gyveno vieni "zuikuciai", po keliu metu ima ir apsigyvena "karves", "asilai" ir kitokie maziau simpatiski gyvunai wink.gif

tiksliai: pazistama vyraS vadino gladijole(mano ausiai kvailiau nei kvaiša), tai po 5 metu santuokos su fanierom vaiksto...ne pavyzdys, bet taip buna biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1085053855[/mergetime]
sumasciau jei maniskis man kada pasakys , kad as ji uz***sau, jam bus paskelbtas celibatas nu minimum savaitei biggrin.gif Cia Rasmos mokykla thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (kadama @ 2004 05 20, 13:34)
smile.gif atrodo tokia rimta tema, o aš sėdžiu, skaitau ir krizenu g.gif

as svajoju gal isvesiu ta savo zuikuti is kantrybes dar siandien, kad galeciau pasirodyti kaip ismokau valdyti konflikta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 05 20, 11:48)
sumasciau jei maniskis man kada pasakys , kad as ji uz***sau, jam bus paskelbtas celibatas nu minimum savaitei biggrin.gif Cia Rasmos mokykla thumbup.gif

mad.gif O manęs toks šantažas jau nepaveiktų rolleyes.gif Skelbi celibatą - skelbk. Bet paskui kaltink save, kai aš kurį vakarą namo negrįšiu unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (neutralas @ 2004 05 20, 11:57)
mad.gif O manęs toks šantažas jau nepaveiktų rolleyes.gif Skelbi celibatą - skelbk. Bet paskui kaltink save, kai aš kurį vakarą namo negrįšiu unsure.gif g.gif

Tik nepamiršk ir daiktus susirinkti...
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 05 20, 11:29)
Va butent del smulkmenu, nors kai pasakau jam ko cia taip ardaisi, juk tai smulkmena, tada isvis uzsiplieskia, "tau visas gyvenimas smulkmena atrodo", nu is tikruju atrodo, ka dabar plaukus nuo galvos rautis, buvo tai buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Oi, negaliu, kokie tie vyrai vienodi biggrin.gif. As irgi su panieka sakau: lyg butu cia ko jaudintis, tai maniskis uzsiplieskia: tai apskritai i viska nusispjauti, ir i mane nusispjauti mad.gif.
Zodziu, ziuriu visos cia nenuobodziai gyvenam.

P.S. Nu su ta "gladijole" tai cia is vis topas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 05 20, 12:01)
Tik nepamiršk ir daiktus susirinkti...

Nepergyvenk, dauguma tikrai neprapultų rolleyes.gif Bet tik problema tame, kad pačios lekiate iš paskos su finansiniais reikalavimais mad.gif
Bet nenoriu čia įžiebti bereikalingos diskusijos, esmė tame, kad mane asmeniškai biesina tie gąsdinimai celibatu - duosiu, neduosiu. Man tai kvaila ir ribota, kai negali nieko gudriau sugalvoti.
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 05 20, 11:48)
sumasciau jei maniskis man kada pasakys , kad as ji uz***sau, jam bus paskelbtas celibatas nu minimum savaitei biggrin.gif Cia Rasmos mokykla thumbup.gif

Rasma niekada netaikė tokių bausmių, mano celibato mokykla yra skirta kitam reikalui..ne nubausti, o pamaloninti..t.y. vienas iš seksualinio gyvenimo paįvairinimų, kai man reikia kažką super sumąsčius įgyvendinti..bet tam reikia laiko..
Vyras tikrai nelaiko bausme rolleyes.gif Jam tai, kaip super seks pažadas wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 05 20, 12:14)
Vyras tikrai nelaiko bausme rolleyes.gif Jam tai, kaip super seks pažadas wink.gif

Va kaip pasirodo galima priešingai interpretuoti protingus žodžius rolleyes.gif Ech g.gif svarbiausia teisybė triumfavo laugh.gif
Atsakyti
Stengiuosi nepainioti sekso su rietynemis ir atvirksciai smile.gif
Atsakyti
Oi, man čia reikia paaiškinti su tuo celibatu..įsigriebėt tik "duosiu-neduosiu"..Tikrai ne pagal mane ši teorija išvystyta.."davimas" - geriausias būdas susitaikyti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 05 20, 12:22)
Kai man vyras sako "eik na*** beprote". Aš atsisukusi į jį ramiai pasakau "zuiki, kodėl mane taip vadini, man nepatinka, kad tu taip kalbi, juk yra ir vaikutis, kam jam visa tai".

Jau taip tai nesygebėčiau
Atsakyti
QUOTE (neutralas @ 2004 05 20, 13:57)
mad.gif O manęs toks šantažas jau nepaveiktų rolleyes.gif Skelbi celibatą - skelbk. Bet paskui kaltink save, kai aš kurį vakarą namo negrįšiu unsure.gif g.gif

net nedristu svajoti apie tokia laime: viena, vakaras, idomi knyga...Dabar butinai skelbsiu celibata!!! wink.gif

O SIAIP TAI VYRAI GAL DEL TO IR SIUNTINEJA ANT TRIJU RAIDZIU KAD GRIZE IS MIELO MEILUZES GLEBIO NEGALI BE PASISLYKSTEJIMO ZIURETI I ZMONOS PUSE?
Atsakyti