Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit. Alkoholikas tėvas

QUOTE(green @ 2009 01 12, 15:28)
mes turime sia beda siemoje. tiksliau gimineje. kazkaip siaubingai susikloste, kad visi tecio broliai ir seserys, ir jis pats - geria. pries pora savaiciu palaidojom tecio seseri. priezastis - alkoholis. kol visi buvo jauni - niekas nedare is to dideles tragedijos. nei jie patys, nei ju zmonos ar vyrai... na, isgeria. na, pasipyksta. issiblaivo ir vel gyvenimas tesiasi... iki kito karto. dabar jau visi persirito i penkta sesta desimti. sveikatos nebe tos... va ir prasideda tikrasisi atkrytis... O baisiausia, kad dabar jau pakeisti kazka per velu. zmonu  sveikatos ir nervai sugadinti... nebesugrazinsi. Baisu... su siaubu ir nerimu laukiu... kuris kitas...  o taip norisi kazka padaryti. jokie priverstiniai gydymai aisku nepadeda... o patys bedos nepripazista... bijo.
o kaip padeti zmogui pripazinti ta baisia liga?
ar yra bent laselis vilties kad 50-60 metu zmogus uzsimaytu keistis... pripazintu savo beda ir pradetu su ja kovoti???


siulymas leisti pasiekti dugna - manau, siuo atveju nepades. nes dugnas ju atveju bus - mirtis. sad.gif

sutinku dugnas-mirtis unsure.gif


katik kaimyna palaidojom ,pyle kekviena diena pilstuka ,turbut kokius 3metus ir taip kekviena diena blink.gif
atejo sunus atsirakino duris ir rado sedinti prie duru ,stai jums ir dugnas
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2009 01 15, 08:23)
sutinku dugnas-mirtis  unsure.gif


Ne, mirtis ir yra mirtis. O dugnas, tai kai zmogus po kazkokios sukretimo, atsitokejimo suvokia, kad jau gana...kad reikia keistis viska...

Mano tetis buvo apie 49 metu, kai pasieke ta dugna, kai pavargo gerti. taip, tiesiog pavargo... atejo ir verkdamas pradejo prasyti- darykit kazka, nebenoriu gerti...
Atsakyti
Iš alkoholizmo save gali ištraukti tik pats žmogus. O visi kiti gali nors ir ant galvos stovėti. Protingiausia negalvoti, kad gali kaip nors padėti ir jaustis kaltu, kad per mažai padarei. Alkoholikui ant jūsų nusispjaut. Jam svarbiausia jo nuomonė ir taškas. Aišku, tai yra normalu. Ar kam rūpi kito nuomonė, ypač kai tas kitas bando tave keisti?
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2009 01 15, 14:14)
Iš alkoholizmo save gali ištraukti tik pats žmogus. O visi kiti gali nors ir ant galvos stovėti. Protingiausia negalvoti, kad gali kaip nors padėti ir jaustis kaltu, kad per mažai padarei. Alkoholikui ant jūsų nusispjaut. Jam svarbiausia jo nuomonė ir taškas. Aišku, tai yra normalu. Ar kam rūpi kito nuomonė, ypač kai tas kitas bando tave keisti?

Visiškai sutinku. Mano tėvas irgi alkoholikas, išsiskyrė prieš metus su mano mama ir tuo labai džiaugiuos, nes tik apgaudinėdavo, meluodavo, kad pameta pinigus ir panašiai. Dabar sėdi be darbo, atseit laukia kol birža pasiūlys ką gero. Ir kiek šnekėjau, kiek gėdindavau, niekas nepadėdavo. Kaip su siena šneki atrodo. Anksčiau pagailėjus tai telefonui papildymą nupirkdavau, tai cigaretėm paskolindavau, vis kažkaip gaila pasidarydavo. Bet kas rytą tik atsikėlęs keliauja prisigerti.. Vakar radau gerą darbo pasiūlymą, pažadėjo paskambinti, bet kur tau. Niekas nebegelbsti, nei kalbos, nei prašymai koduotis, jei žmogus nenori pats, tada jau niekas ir nepadės. Tik stiprios valios žmonės gal šiaip ne taip dar išsikapsto iš šio liūno. Tik gaila ir skaudu, kad savam žmogui negali padėti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2009 01 08, 15:36)
as palaidojau teti uzhvakar, mire nuo kepenu cirozes... irgi buvo alkoholikas, kaltinu save, kad mazai bendravom paskutiniu metu... o ishtraukt is alkoholio liuno buvo bandyta daug sykiu ir mama ishsiskyre su juo .... ir visaip aishkinat buvo ir kodavo.... niekas nepadejo, bet skausmas sirdyje vis tiek stiprus... tikiuosi, jam ten geriau
o jus jeigu dar turit shalia tevelius nors ir geriancius mylekit sakykite jiems tai... jiems is tikuju patiems yra sunku, teisingai tai psichologines problemos, galbut jums pavyks jiems dar padet... sekmes


styprybes tau 4u.gif
manau jaigu pats laiku nesustos tai ir nugrims i ta liuna ,
QUOTE(Smilla @ 2009 01 15, 08:53)
Ne, mirtis ir yra mirtis. O dugnas, tai kai zmogus po kazkokios sukretimo, atsitokejimo suvokia, kad jau gana...kad reikia keistis viska...

Mano tetis buvo apie 49 metu, kai pasieke ta dugna, kai pavargo gerti. taip, tiesiog pavargo... atejo ir verkdamas pradejo prasyti- darykit kazka, nebenoriu gerti...

drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
suprantu temos autore..maniskis visiskas alkoholikas nera,bet isgerti megsta,o tada dar kokia nelaime jam atsitinka doh.gif uztai esu labai dekinga mamai,kad issiskyre su juo,kai buvau maza ir nereikejo su juo gyvenant tokiu nemaloniu ir skaudziu dalyku patirt verysad.gif
Atsakyti
Padėkit.
Naršant internete ne kartą teko pastebėti,kad jūs,moterys,kalbatės beveik apie viską..Tad tikėdamasi jūsų pagalbos jau vien tam čia užsiregistravau.
Man beveik 15 metų, tėtis mirė kai man buvo dveji metukai,gyvenu tik su mama.Visos giminės-visai kitame mieste.Galima sakyti be jos daugiau nieko neturiu..
Bet net neįsivaizduoju kaip kapstytis iš šitos bėdos - dar nėra taip blogai,kad ji dėl alkoholio neitų į darbą ,ir todėl viliuosi kąnors pakeisti.tačiau ką gali padaryti nepilnametis vaikas?bandžiau visaip jos maldauti,net piktuoju šnekėjau,sakiau,kad iš namų pabėgsiu.Atrodo,jau supranta,pažada,kad stengsis pasikeisti- ir po poros dienų vėl grįžusi namo randu ją girtą...
Labai bijau dėl mudviejų ateities,nebežinau ko griebtis... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(koriux @ 2009 02 08, 21:08)
Padėkit.
Naršant internete ne kartą teko pastebėti,kad jūs,moterys,kalbatės beveik apie viską..Tad tikėdamasi jūsų pagalbos jau vien tam čia užsiregistravau.
Man beveik 15 metų, tėtis mirė kai man buvo dveji metukai,gyvenu tik su mama.Visos giminės-visai kitame mieste.Galima sakyti be jos daugiau nieko neturiu..
Bet net neįsivaizduoju kaip kapstytis iš šitos bėdos - dar nėra taip blogai,kad ji dėl alkoholio neitų į darbą ,ir todėl viliuosi kąnors pakeisti.tačiau ką gali padaryti nepilnametis vaikas?bandžiau visaip jos maldauti,net piktuoju šnekėjau,sakiau,kad iš namų pabėgsiu.Atrodo,jau supranta,pažada,kad stengsis pasikeisti- ir po poros dienų vėl grįžusi namo randu ją girtą...
Labai bijau dėl mudviejų ateities,nebežinau ko griebtis... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Kreipkis į mokyklos socialinius darbuotojus. Svarbiausia nelik viena , kalbėkis ir su mama ir su mokytojais. Nesigėdyk, negalvok, kad čia tik tavo bėda. Stiprybės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Romantic @ 2009 02 08, 22:18)
Kreipkis į mokyklos socialinius darbuotojus. Svarbiausia nelik viena , kalbėkis ir su mama ir su mokytojais. Nesigėdyk, negalvok, kad čia tik tavo bėda. Stiprybės tau 4u.gif


tai kad mokyklos socialinė darbuotoja tikrai neprofesionali (netik mokiniai taip mano) ir visi mokiniai jos prisibijo.. o mama kreiptis į psichologus nesutinka...
Atsakyti
Koriux, o kokiam tu mieste? į kokias organizacijas gal būtų galima kreiptis?
Atsakyti
Mano tėvas alkoholokas 15 metų. Bet jis ne tik alkoholokas : kvailys, psichologinis smurtautojas, tinginys, bedarbis. Našta visiems. Ir tikriausiai jo niekas nepakeis. Man sunkiausia išmokti su tuo sugyventi, o reikia. Aš per daug giliai priimu visas jo pašaipas rėksmus keiksmus, nors jau turėčiau būt pripratusi.

Gyvenimas su alkoholiku šeimoje tai pastovi beprotystė. Benamė vaikystė (kai geriau eisi į milijoną būrelių kad tik namuose nebūt), pastovus pervargimas (nes namuose jeigu būni tai amžinai triukšmas, klaidžiojimai naktimis) Betvarkė ( nes tas spermos donoras vaikšto ir svaido daiktus). O Blogiausia kad jau ir jam blaiviam esat tas pats..

Mano akimis su "alkoholiku namuose" kaip situacija , belieka tik susitaikyti. Nes kol jis pats nenorės, niekas nesusitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(koriux @ 2009 02 08, 22:08)
Labai bijau dėl mudviejų ateities,nebežinau ko griebtis... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Mes turėjom daug vargo su artimu žmogumi, moterį yra lengviau palenkti per jausmus. Veždavom mes ją per prievartą į gydymo įstaigas, aišku mes jai meluodavo kur vežam, kitaip ji nė už ką nebūtų sutikusi. Duodavom kyšį gydytojui kad tik priimtų nes sistema tai kvaila pas mus jei ligoninis nenori tai priimti negali. Išblaivo išeina iš ligoninės ir po kelių mėnesių vėl tas pats, jau neprisimenu kiek kartų mes ją taip vežėm, kiek pykčio ant mūsų buvo atseit mes ją alkoholike laikom. Kol vieną dieną ji gryžo iš ligoninės ir pasakė aš alkoholikė, nuo to karto viskas pasikeitė jau kokie 6 metai kaip nei lašo neima. Todėl linkiu tau stiprybės, pasikviesk ką nors iš giminaičių, kad tau padėtų, nes viena tikrai nepadėsi.

Norėčiau paklausti gal kuri esate susidūrusi su alkoholiko teisių apribojimu. Kaip tai reikėtų padaryti. Mano tėvas gauna pensiją ir beveik visą prageria, kai baigiasi pinigai išsiblaivo, atrodo ir į žmogų pavirsta, kortelės atimti nenorim nes dar reikalų su policija galim turėti. Neturėtų pinigų neturėtų iš ko gerti.
Atsakyti