Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit. Alkoholikas tėvas


Vienintelis atsakymas yra gydytojas. Paprastai liepia gerti antidepresantų ir dar kai nors. Jeigu pats nenori, tada niekas negali padėti..

Sėkmes!
Atsakyti
Kol pats nesusiprotės, niekas nepadės. O jis pats to nori?
Atsakyti
QUOTE(Veata @ 2011 09 29, 10:13)
Vienintelis atsakymas yra gydytojas. Paprastai liepia gerti antidepresantų ir dar kai nors. Jeigu pats nenori, tada niekas negali padėti..

Sėkmes!


Vienintelis atsakymas tai jis pats. Vienintelė išeitis-tai jo noras pasveikti. Vienintelis kelias-tai jo sąmoningas ir valingas ėjimas blaivybės link. O visa kita tik priedas.
Atsakyti
Butent jog jis nenori pasveikti!!! Kazkada yra sakes jog jam patinka buti apsvaigusiam..
na dabar jis sustojo gerti,taciau be raminanciu vaistu nei viena diena nepraeina..piktas,prie visu kabinejasi-na psichinis ligonis...sakau einam i anonimus,nuvesiu,nes jis niekur neis,jam nieko nereikia,jis matai pats gali sustot kada nori..dieve dieve,kaip mes jau pavargom..nera gyvenimo nei su girtu,nei veliau su blaivu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tralialia33 @ 2011 09 29, 00:45)
Sveiki.. turim LABAI rimta beda. nuvaziavau pas teva i uzsieni gyventi pabaigusi vidurine,taciau praejus vos keliems menesiams iliuzija zlugo-tevas uzsikabino ir geria..Buvo pazadejes man ir visiems artimiesiems,kad susitvarkys ir nebegers,bet istvere vos  4 menesius..neteko darbo,kasdien isgeria po pora degtines bonku...susikalbeti neimanoma..tai yra ziauru! zinoma vaziuosiu atgal pas seima i lietuva po nauju metu,bet ka daryti dabar kaip jam padeti jeigu jis to pats nenori? gal kas yra susidures su panasia situacija? baigiam visi isproteti..tiek jo tevai lietuvoje tiek mes cia..negana to,kad jis save zudo,tai zudo ir aplinkinius...jauciu,kad tuoj stogas nuvaziuos  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  padeeeeekit,patarkit kagi daryti?! sad.gif



Mano tėtis ir nei dienos be alkoholio negalėjo "pratempti", bet dabar jau pusę metų, kaip nei lašelio negėres ir sako, kad net nenori.. galiu duoti kontaktus, kur ieškoti pagalbos...
Atsakyti
Idomios cia kai kurios. "Mano tevelis serga alkoholizmu". Mol ligonis, reikia jo gailet. Jei ligonis - kokios problemos, tablete kita ir turi isgyt. Gi tik liga. Ai sakot, kad neisgyja? Tai gal reik nustot svaigt apie "liga"? Nes alkoholizmas ne liga, cia zmogaus pasirinkimas ir koks ten dar gelbejimas gali but, trenkt lauk toki ir taskas. Moterys su alkoholikais vyrais del pimpalo gyvena, "musa nes myli", o jus savo alkoholikus, jus dauziusius tecius del ko? Pimpalas atkrenta. Nes "tetis"? Mazdaug jei jau pagamino mane, tai viskas, gali man sikt ant galvos, daryt ka nori, bet privalau jam vergaut iki gyvenimo galo?
Kodel tada nesakyt "mano tetis zmogzudys recidyvistas, jis serga, man jo gaila, noriu jam padet"? Gi tas pats. Bet kazkaip neaptikau tokios temos. Vat su tokiais viskas visoms kazkodel aisku iskart - nuzudei, suvokei, ka darai, tavo pasirinkimas (apie netycines zmogzudystes nekalbu). O kuo alkoholikas skiriasi nuo zudiko? Nes nieko nenuzude? O jusu velniop sutryptos vaikystes ir tolesni gyvenimai nulio verti? Sita pamirstat?

Mano visa susikta vaikyste ir paauglyste prabego salia agresyvaus alkoholiko deduko. Begimai is namu (kad dedukas girtas nepagautu), bandymai papjaut (mane, kaip jaustis 6 m. vaikui, kai jam rezia su peiliu - spejau atsokt, nepapjove), riksmai klyksmai namie ... Matyt, tokie prisiminimai kai kurioms nostalgija kelia, kad "noriu padet teveliui". As asmeniskai mociutes negerbiu visiskai - nes su deduku gyveno del "o ka zmones pasakys", motinos irgi - nors turejo kur eit, pas ka - nejo, iki siol gyvena pas savo tevus (irgi is serijos "o ka zmones pasakys", nekenciu sito pasakymo siaubingai). Apie savo vaikus NEI VIENA gyvenanti su alkoholiku negalvoja. Visas gyvenimas sukasi tik apie dieda, o vaikai - ai, ka jie, mazi, durni, nieko nesupranta, svarbu teveli turi, nu tai kas, kad tevelis ir vaikus dauzo ... O paskui "oi mano vaikai siokie tokie anokie, manes nemyli, neskambina" etc. O uz ka mylet tokias motinas?

Piktai cia parasiau. Kaip cia jau kazkuri rase, kad jos tevas alkoholikas, tai ir vyrai apie ja tik tokie sukasi - ir man tas pats ... jau seniai susitaikiau, kad seimos neturesiu, kokia dar seima su pilanciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dealonax: 19 spalio 2011 - 17:27
QUOTE(dealonax @ 2011 10 19, 18:24)
Kaip cia jau kazkuri rase, kad jos tevas alkoholikas, tai ir vyrai apie ja tik tokie sukasi - ir man tas pats ... jau seniai susitaikiau, kad seimos neturesiu, kokia dar seima su pilanciu.


Nebutinai taip. Mano tevas alkoholikas, taciau vyras visiskai negeriantis. Ir niekada apie mane isgerinejantys nesisukinejo, gal jaute, kad nekenciu ju. Taigi, negalvokit, kad niekad seimos neturesit butent del sitos priezasties (nors gerai suprantu, ka jauciat, nes pati taip kazkada galvojau). Taciau rinkdamasi vis del to labai atidziai ziurekit, nes gali iskilti ir kitu bedu. Mes gi linkusios prisiimt per daug atsakomybes, o tas patraukia tam tikro tipo vyrus. Taigi, bukit atsargi pasirinkime ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dealonax @ 2011 10 19, 18:24)
Piktai cia parasiau. Kaip cia jau kazkuri rase, kad jos tevas alkoholikas, tai ir vyrai apie ja tik tokie sukasi - ir man tas pats ... jau seniai susitaikiau, kad seimos neturesiu, kokia dar seima su pilanciu.

Piktai, bet teisingai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dealonax @ 2011 10 19, 18:24)
Piktai cia parasiau. Kaip cia jau kazkuri rase, kad jos tevas alkoholikas, tai ir vyrai apie ja tik tokie sukasi - ir man tas pats ... jau seniai susitaikiau, kad seimos neturesiu, kokia dar seima su pilanciu.


Piktai, bet teisingai. As tokios pacios nuomones, gal del to, kad taip pat augau alkoholiku seimoje. Su mama nebendraujam visai, su tevu bendraudavom, bet retai. Koks gali gi buti bendravimas su alkoholiku? Kai patapau pilnamete, taip ir tepiau slides is tu namu, o tai pati buciau tokia patapusi. O del seimos siek tiek nesutiku. As pati buvau sau grieztai pasakiusi, kad geriau be vyro, vienisa, tik ne su alkoholiku. Tokius apeidavau per kilometra, net nebendraudavau. Ir ka, savo dabartini MB susitikau tik 27m. Iki tol jokio rimto vaikino net neturedavau, nes pabendravus paaiskedavo, kad visi megejai savaitgaliais pauzti. Aciu, tokio nereikia. O va MB nesvesdavo. Isgeria tik per dideles sventes ir tai su saiku. As pati taip pat geriu tik per dideles sventes ir tik su saiku. Taip kad, eina sulaukti ir atsirinkti toki, kuris atitiks tavo poreikius. Tik nereikia imti pirmo pasitaikiusio. Brrr, net nupurto nuo minties gyventi su alkoholiku. Geriau jau vienai buti. O as jau isitikinau, kad ir viena puikiai galiu gyventi thumbup.gif Reikes, isgyvensiu ir su savo dviems vaikuciais thumbup.gif
Atsakyti
Man beveik 30 m. Dabartinis mano draugas - irgi alkoholikas. Dabar kaip tik miega girtas. Vakar jam teskiau - "tu alkoholikas". Jo atsakymas - "jo, ir tu dar nezinai, koks".
Laiko jau nebeliko sutikinet ta vieninteli, kuris bent jau 3 menesius is eiles nepiltu. Vakar supratau, kad savo seimos jau viskas, nebeturesiu. Nebebus vaiku. Per velu jau.
Nuo savo eks (tas ne alkoholikas buvo, siaip rankytes megejas pakilnot pries mane buvo ir psichologini smurta ivaldes) pabegau kaip stoviu. Pasiskolinau pinigu ir na ura isvaziavau pas zmones, kuriu niekada nepazinojau. Pasiseke. O dabar ka - vel begt??? Kisenes lygiai taip pat sekmingai tuscios, eiti neturiu kur. Pavargau nuo tokiu lakstymu. Vakar maniskis gere, as pikta isejau miegot i masina. Pasedejau, sustirau ir parejau dar piktesne i lova - blyn, kodel as turiu kazkur eit, tegu maniskis kaip suo eina kur nori, as blyn neisiu.

Ui, tema apie teva alkoholika, o as apie saviski ne teva ... Ai bjauru ant dusios, reikia issiliet, sorry.
Atsakyti
QUOTE(dealonax @ 2011 10 23, 13:07)
Man beveik 30 m. Dabartinis mano draugas - irgi alkoholikas. Dabar kaip tik miega girtas. Vakar jam teskiau - "tu alkoholikas". Jo atsakymas - "jo, ir tu dar nezinai, koks".
Laiko jau nebeliko sutikinet ta vieninteli, kuris bent jau 3 menesius is eiles nepiltu. Vakar supratau, kad savo seimos jau viskas, nebeturesiu. Nebebus vaiku. Per velu jau.
Nuo savo eks (tas ne alkoholikas buvo, siaip rankytes megejas pakilnot pries mane buvo ir psichologini smurta ivaldes) pabegau kaip stoviu. Pasiskolinau pinigu ir na ura isvaziavau pas zmones, kuriu niekada nepazinojau. Pasiseke. O dabar ka - vel begt??? Kisenes lygiai taip pat sekmingai tuscios, eiti neturiu kur. Pavargau nuo tokiu lakstymu. Vakar maniskis gere, as pikta isejau miegot i masina. Pasedejau, sustirau ir parejau dar piktesne i lova - blyn, kodel as turiu kazkur eit, tegu maniskis kaip suo eina kur nori, as blyn neisiu.

Ui, tema apie teva alkoholika, o as apie saviski ne teva ... Ai bjauru ant dusios, reikia issiliet, sorry.


Kodel sakai, kad jau viskas? Kad nebera laiko surasti to vienintelio? Niekada nesakyk niekada 4u.gif Mano drauge savo vieninteli (na, nezinau, ar vieninteli, bet pakolkas laimingi) susitiko budama 34m, o pirmaji vaikuti pasigimde budama 36m. Taip, rizika yra, bet.. kas nerizikuoja, tas... mirksiukas.gif Beje, MB buvo 35m kai susipazino su manimi. Taip pat isrankus vyriskis moteriskajai lyciai. Kuo as ji patraukiau, vis dar neissiaiskinau biggrin.gif Jo tevai jau buvo palaidoje vilti susilaukti anuku. O va, dabar turi net du. Gal ir trecias bus bigsmile.gif Tik nereikia nukabinti nosies.
Beje, siek tiek nesuprantu logikos, negi geriau gyventi su alkoholiku, negu galu gale vienai? Budama viena, nereikes nervu gadintis del kazkokio alkoholiko, galesi visas jegas deti saves tobulinimui, mokymuisi, kursu lankymui ar galu gale kad ir knygu skaitymui ir t.t. Tuo metu ir pinigu daugiau bus, nes nereikes moketi uz du. Na, kadangi as tarp alkoholiku augusi, tai man niekaip neina sutikti, kad geriau jau su alkoholiku vyru, nei kad vienai. Manes tuo niekas neitikins, nes per daug maciau schmoll.gif blink.gif
Sekmes tau, tik nenuleisk ranku ir pamatysi, tau gyvenimas dar gali padovanoti ir ta vieninteli, ir vaiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dealonax @ 2011 10 23, 13:07)
Man beveik 30 m. Dabartinis mano draugas - irgi alkoholikas. Dabar kaip tik miega girtas. Vakar jam teskiau - "tu alkoholikas". Jo atsakymas - "jo, ir tu dar nezinai, koks".
Laiko jau nebeliko sutikinet ta vieninteli, kuris bent jau 3 menesius is eiles nepiltu. Vakar supratau, kad savo seimos jau viskas, nebeturesiu. Nebebus vaiku. Per velu jau.
Nuo savo eks (tas ne alkoholikas buvo, siaip rankytes megejas pakilnot pries mane buvo ir psichologini smurta ivaldes) pabegau kaip stoviu. Pasiskolinau pinigu ir na ura isvaziavau pas zmones, kuriu niekada nepazinojau. Pasiseke. O dabar ka - vel begt??? Kisenes lygiai taip pat sekmingai tuscios, eiti neturiu kur. Pavargau nuo tokiu lakstymu. Vakar maniskis gere, as pikta isejau miegot i masina. Pasedejau, sustirau ir parejau dar piktesne i lova - blyn, kodel as turiu kazkur eit, tegu maniskis kaip suo eina kur nori, as blyn neisiu.

Ui, tema apie teva alkoholika, o as apie saviski ne teva ... Ai bjauru ant dusios, reikia issiliet, sorry.


nu va, neplakit taip saves - "tema apie teva, o as ne apie teva, bet man issiliet reikia, sorry". tipiskas - jei galiu pasakyt pastebejimus - alkoholiku vaiku elgesys - taikomes, atsiprasinejam, vis bijom kad tik neuzkliut..
jei norit issiliet, ir sakykit - cia gi ir yra kertele sielai, o jei bus ne i tema, tai niekas per galva neduos - diskusijos moderatorius primins ka rasyt ar nerasyti.
beje, tavo pasakymas labai, labai i tema - vaikystes patirtys lemia musu santykius su priesinga lytim ir suaugus
Atsakyti