Įkraunama...
Įkraunama...

"Naujasis antakalnis"

Gal kas ką girdėjot apie šį projektą?

http://naujasisantakalnis.lt
Atsakyti
Tai kad cia tik utopinis teorinis variantas

Gyvenu praktiskai sioje terorijoje.
nei cia kas vyksta, nei cia ka... juokinga
Atsakyti
tai aš irgi galvoju, ar čia realu. labai jau didelis projektas
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 08 02, 14:35)
tai aš irgi galvoju, ar čia realu. labai jau didelis projektas


Vau... mes irgi visai netoli, bet nieko nematiem kad butu statyba ar kas ... g.gif
Reiks perskaityti iki galo kada jie cia planuoja statyt blush2.gif
Atsakyti
gal dabar kas galetu ka papasakoti apie si projekta?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2014 02 14, 19:36)
gal dabar kas galetu ka papasakoti apie si projekta?

http://naujasisantakalnis.lt/
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 10 20, 20:04)



Labai daug pažadų be jokių garantijų. Bus, bus, bus. Ir viešojo transporto stoteles sutankins, ir dviračių takus nuties, ir darželį su pažangia ugdymo sisema atidarys (nepaminėjo tik, kokį - įtariu, privatų), ir sporto klubą atidarys, ir paplūdimį įrengs, ir prekybcentrį pastatys, ir, ir.. bigsmile.gif O kur realūs įsipareigojimai tą padaryti, sutartys ir pan?


"Naujasis Antakalnis" - tai realiai sklypas Rokantiškėse-Naujojoje Vilnioje, šalia privačių gyv.namų (ten šalia - buvę sodai), kuriame bus statomi pora daugiabučių. Privalumas - mažesnis gyventojų skaičius aplinkui, turbūt ir ramiau (tiesa, nežinau, koks kontingentas ten soduose gyvena) . Trūkumas - tokioje vietoje, t.y. Rokantiškių soduose, BUTO aš asmeniškai nepirkčiau. Jei jau būti priklausomai nuo mašinos, dirbti vaikų vairuotoju ir t.t. - tai bent jau gyventi name.

Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 10 20, 20:04)

puslapi issinagrinejau tik realios info nelabai radau, tik projektus, o mane domina jau nuveikti darbai ir realus netolimos ateities
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2014 10 21, 20:54)
Labai daug pažadų be jokių garantijų. Bus, bus, bus. Ir viešojo transporto stoteles sutankins, ir dviračių takus nuties, ir darželį su pažangia ugdymo sisema  atidarys (nepaminėjo tik, kokį - įtariu, privatų), ir sporto klubą atidarys, ir paplūdimį įrengs, ir prekybcentrį pastatys, ir, ir.. bigsmile.gif O kur realūs įsipareigojimai tą padaryti, sutartys ir pan?
"Naujasis Antakalnis" - tai realiai sklypas Rokantiškėse-Naujojoje Vilnioje, šalia privačių gyv.namų (ten šalia  - buvę sodai), kuriame bus statomi pora daugiabučių. Privalumas - mažesnis gyventojų skaičius aplinkui, turbūt ir ramiau (tiesa, nežinau, koks kontingentas ten soduose gyvena) . Trūkumas - tokioje  vietoje, t.y. Rokantiškių soduose, BUTO aš asmeniškai nepirkčiau. Jei jau būti priklausomai nuo mašinos, dirbti vaikų vairuotoju ir t.t. - tai bent jau gyventi name.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2014 10 25, 16:43)
puslapi issinagrinejau tik realios info nelabai radau, tik projektus, o mane domina jau nuveikti darbai ir realus netolimos ateities
Papildyta:

drinks_cheers.gif

realus darbai: pirmas daugiabutis bus priduotas jau gruodzio menesi, jau pradedami statyti ir kiti, iskils ten visas rajonas nespesite mirktelt, tik kad kainos jau bus ne tokios kaip dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 21, 21:54)
Labai daug pažadų  be jokių garantijų. Bus, bus, bus. Ir viešojo transporto stoteles sutankins, ir dviračių takus nuties, ir darželį su pažangia ugdymo sisema  atidarys (nepaminėjo tik, kokį - įtariu, privatų), ir sporto klubą atidarys, ir paplūdimį įrengs, ir prekybcentrį pastatys, ir, ir.. bigsmile.gif O kur realūs įsipareigojimai tą padaryti, sutartys ir pan?


statys privatu, taip pat yra numatyta planuose ir valstybinis, tik cia jau patys suprantate, kad priklausys nuo savivaldybes finansavimo
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 10 29, 21:48)
statys privatu, taip pat yra numatyta planuose ir valstybinis, tik cia jau patys suprantate, kad priklausys nuo savivaldybes finansavimo


Na tas "statys privatu", tai irgi sakem ant vandens. Mes kai pirkom buta viename naujame Vilniaus rajone - irgi buvo zadama, kad statys privatu dideli darzeli. Buvo net rodoma islyginta aikstele kur tai bus ir pan. Praejo 7 metai, vaikas uzaugo - darzelio nei kvapo ir niekas jau nebekalba net apie tai.
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 10 29, 18:07)
realus darbai: pirmas daugiabutis bus priduotas jau gruodzio menesi, jau pradedami statyti ir kiti, iskils ten visas rajonas nespesite mirktelt, tik kad kainos jau bus ne tokios kaip dabar  doh.gif

daugiabutis visai nedomina, labiau idomu ar atvestos miesto komunikacijos i sklypus kaip zadejo, ar jau kazkas daroma vieso transporto atzvilgiu, jau matau apie darzeli irgi tik zadama, dabar kur gyvenu irgi sake bus ir mokykla ir darzelis salia sklype, tik vietoj ju stebuklingai iskilo daugiabuciai 5 doh.gif ir net nesimato, kad planuojami vykdyti pazadai
Atsakyti