Įkraunama...
Įkraunama...

Geri neurologai Kaipėdoje

o kaip gydytojas Naujalis? g.gif
Atsakyti
Labai gera gydytoja Virketienė. Taip pat Baranauskaitė.
Atsakyti
Niekada nebeičiau pas Zorjan ir Malcienę.

Dėl Virketienės pritariu, kad gera gydytoja, išklauso viską, atidi ligoniui.
Jurgutienė miesto ligoninėj dar nieko.
Atsakyti
sveiki,gal galetumet parekomenduot gera Klaipedoje neurologa suaugusiam.Seimos gydytoja rekomendavo Zorjan,bet cia paskaicius kazkaip nelabai geri atsiliepimai.O reikia sunkiam ligoniui ,ne siaip,raminamu israsyti.
Atsakyti
na,negi niekas nezinot?
Atsakyti
Virketienė, Baravykaitė geros.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2006 08 28, 20:50)
man taip pat reikia gero neurologo  g.gif

verysad.gif sveiki,gal kas zinote gera neurologa Klaipedoje,sisip uzsirasiau pas gyd.Rimkute,gal kas lankesi pas ja
Atsakyti
gal kas galite padeti, ieskome gydytojos zegunienes, bet nerandu, kur ji dirba ir konsultuoja. labai prasau, labai reikia.
Atsakyti
QUOTE(tinuska @ 2010 03 25, 12:08)
ieskome gydytojos zegunienes, bet nerandu, kur ji dirba ir konsultuoja.

Ieškojot Universitetinės ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje (informacijos tel. 396677)?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 25, 16:33)
Ieškojot Universitetinės ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje (informacijos tel. 396677)?

taip,siandiena einu pas gyd.Rimkute,taciau niekas apie ja nieko pasakyti negali
Atsakyti
doh.gif sveikutes,štai ir apsilankiau pas gyd. Rimkutę,nelinkiu pakliūti pas tokį spec. turint rimtą ligą,paziūrejo jin man i akis,ir nutare,kad pas mane nervai labai pasliję,liepė gerti daug vandens,ie nusipirkti geomopatiniu vaistų nuo nervų,paverkiau išėjusi,ir užsirašiau į mokamą polikliniką pas gyd.Zarjan
Atsakyti
QUOTE(diana2271 @ 2010 03 29, 18:29)
doh.gif  sveikutes,štai ir apsilankiau pas gyd. Rimkutę,nelinkiu pakliūti pas tokį spec. turint rimtą ligą,paziūrejo jin man i akis,ir nutare,kad pas mane nervai labai pasliję,liepė gerti daug vandens,ie nusipirkti geomopatiniu vaistų nuo nervų,paverkiau išėjusi,ir užsirašiau į mokamą polikliniką pas gyd.Zarjan

As siandien taip pat lankiausi pas sia gydytoja. Vos tik praverus kabineto duris, suvokiau, kuo man cia ta konsultacija baigsis : pagyvenusi moteriske , sedi sau susikuprinus ir kvapas kabinete toks nekoks. Papasakojau as jai savo bedas (galvos skausmai besitesiantys 12 metu, siuo metu labai intensyvys), o jinai puole ziureti i savo uzrasus prie kokios galvos skausmu grupes galima butu priskirti manuosius (maniau, jog bent jau tai ji turejo moketi senu seniausiai smile.gif ). Tada ramiausiai man pasake, jog jokiu tyrimu ji man neskirs, nes siuolaikinis mokslas dar nesugebejo atsakyti nuo ko zmonems skauda galva... Ir juoktis, ir verkt tuo paciu metu norejosi... Paklausiau tai ka man daryti toliau, jos rekomendacija: ir toliau gerti vaistus, kai skaudes galva. O tai reiskia kiekviena diena... Po to prasidejo grazumai: ji man kaip paslapti atskleide, jog yra toks vienas Kryme gyvenantis mokslininkas, kuris galetu ir man, ir visai zmonijai atskleisti ligu priezastis, tik va niekas jo klausytis nenori, bet as galiu susimoketi tam tikra pinigu suma ir nueiti i jo organizuojama konferencija, kuri ivyks Vilniuje. Zodziu, jos besiklausant man norejosi kuo greiciau begti is to kabineto Taigi, telieka prisiregistruoti pas normalia neurologe, palaukti kad ir tris menesius ir pagaliau pasidaryti tyrimus.
Bandysiu prisiregistruoti pas gydytoja Radziuviene (ja rekomendavo mano seimos gydytoja), ji dirba poliklinikoje, esancioje Taikos g.103.
Atsakyti