Įkraunama...
Įkraunama...

Bendras vestuvinis šokis

Sveikos smile.gif
Atrodo, apžvelgiau visas temas ir kažko panašaus neradau unsure.gif
Kilo čia tokia idėja ir savo vestuvėms galvojam suorganizuoti masinį šokį, na, žinot, kaip dabar madoj tie a la "flash mob'ai" sokiai.gif
Na, čia vienas iš pavyzdžių

youtube.com

Gal visai nieko būtų būdas įtraukti svečius? g.gif Šokį išmoktume tik pulkas, o paskui visus pakviestume kartu pajudėt blush2.gif
Ką apie tai manote? Gal turite kokių pasiūlymų?
Atsakyti
Na jeigu jūsų pulkas yra pasiruošęs treniruotis prieš vestuves ir turėsit tam laiko, tai idėja visai nieko. Bet man atrodo, sunkokai įgyvendinama ax.gif Nes juk reiktų, kad visi susieitų, rastų laiko repetuoti, o be to turėtų būti linksmi žmonės. Aš tarkim neičiau pas nieka tokioms repeticijoms blush2.gif
Atsakyti
va cia radau info apie sokius. mes tai darysim taip? soksim baciata:) zodziu nufilmuosim pamokas musu, ju sutarem, kad bus 5. kur pagrindiniai zingsneliai. ishsiusim visiems emailu trumpus filmukus. kad visas pulkas ismoktu. tada dar padarysm dvi bendras repeticijas su mokytoju. as cia konsultuojuos su planuotojais, tai man geru minc iu dave:)))) ir cia dar paskaitykit, na tirkai daug visko gerio prideta.
http://www.apievestu...vo-pirmaji-soki
Atsakyti
QUOTE(Tooota @ 2010 08 02, 15:56)
va cia radau info apie sokius. mes tai darysim taip? soksim baciata:) zodziu nufilmuosim pamokas musu, ju sutarem, kad bus 5. kur pagrindiniai zingsneliai. ishsiusim visiems emailu trumpus filmukus. kad visas pulkas ismoktu. tada dar padarysm dvi bendras repeticijas su mokytoju.  as cia konsultuojuos su planuotojais, tai man geru minc iu dave:)))) ir cia dar paskaitykit, na tirkai daug visko gerio prideta.
http://www.apievestu...vo-pirmaji-soki


Mes tai abu nesokejai, tai kad labai nepralinksmint sveciu lotuliukas.gif , nusprendem siek tiek pasimokyt sokti patys. Radom parduotuveje dvd su vestuviniu sokiu pamokom (kainavo apie 5 lt!) ir paleide namie mokemes. Gavosi labai juokinga, kartu ir smagi pramoga. Rezultate ismokom elementariu zingsniu ir ivairiu improvizaciju su atlenkimais, apsukimais ir tt. Svarbiausia- ziuret mylimajam i akis ir tada savaime viskas gaunasi (jei nepretenduojat laimeti sokiu desimtuko!!!). Ilgai sprendem, pagal kokia muzika sokti, bet kadangi abu vertinam klasika bei esam nostalgiski- pasirinkom Caikovskio baleto "Spragtukas" geliu valsa (multiko gale ji groja). Jis trunka apie 14 minuciu, tai pradzioj pasokom abu, o paskui pakvietem visus kitus prisijungti ir gavosi labai gerai! Tikras romantiskas sokis mirksiukas.gif
Atsakyti