Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

QUOTE(tata11 @ 2010 08 10, 20:27)
sveiki
na as irgi mokausi vairuoti. Uz vairo siandien sedejau 4 karta.vaziavom i miesta.Aisku dariau nesamoniu, bet instruktorius labai bare.tai ne laiku judeti is vietos pradededu, tai posuki ne ten kur reikia parodau.O viskas is jaudulio.O instruktorius vis bara, sako jau 4 karta turi labai gerai vaziuoti.Sakykit kaip Jums sekasi, ar baria Jus?

nae nebara schmoll.gif tik kai nesomone kokia iskreciu - paaislina ka blogai padariau rolleyes.gif
snd priesais su lapu mergina vazaivo kuri laika, tai iskilo klausimas- KAS JAI DAVE TEISES blink.gif
Papildyta:
QUOTE(mikisa @ 2010 08 10, 20:53)
o manęs nebarė nė karto  ax.gif  o nesąmonių tai visokių buvo  blush2.gif
bet aš irgi sakau, kad gal geriaubūtų, jei kartelį užriktų, gal susikaupčiau labiau. Nes dabar tai per daug atsipalaidavus važiuoju.

jei ant manes uzriktu - vsio vaziavimas baigtas butu schmoll.gif
o kad nesusikaucsius vaziuoti tai - thumbup.gif ne taip kaip as visa isitempus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 11, 21:45)
nae nebara  schmoll.gif  tik kai nesomone kokia iskreciu - paaislina ka blogai padariau  rolleyes.gif 
snd priesais su lapu mergina vazaivo kuri laika, tai iskilo klausimas-  KAS JAI DAVE TEISES  blink.gifPapildyta:

jei ant manes uzriktu - vsio vaziavimas baigtas butu  schmoll.gif
o kad nesusikaucsius vaziuoti tai -  thumbup.gif  ne taip kaip as visa isitempus  doh.gif

oo,dar ir taip būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 12, 10:04)
oo,dar ir taip būna doh.gif

buna buna.... baisu paskui buvo vaziuoti. geso, blaskesi po kelia doh.gif
Atsakyti
O per cia kas nors mokesi ir islaike terija yra nes visos ziuriu mokosi tik uz pinigus kur yra?ar cia panasus klausimai kaip regitroja?
http://auto.plius.lt...i...ema=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskiukas: 12 rugpjūčio 2010 - 13:48
QUOTE(Meskiukas @ 2010 08 12, 14:48)
O per cia kas nors mokesi ir islaike terija yra nes visos ziuriu mokosi tik uz pinigus kur yra?ar cia panasus klausimai kaip regitroja?
http://auto.plius.lt...i...ema=0

Aš mokiaus pagrinde iš čia, kai čia viskas buvo išspręsta 100 %, tai vienai dienai ėmiau Ket bilietus smile.gif
Atsakyti
bet as radau jau ten kelias klaidas sitame teste, tik kazkaip klausimai keiciasi negaliu rasti, bet viename klausime tai ten kur vyksta auto lenkimas sankryzoje parasyta, kad galima lenkti, o sankryzose lenkti schmoll.gif
o man visai jau neblogai atrodo vairuoti sekasi, o instruktorius vis sako blogai, vis bara, o kai as jam pasakiau, kad man atrodo visai gerai vairuoju tai labai uzpiko ir kai namo ejau net neatsisveikino.Man sako pazistami, kad jie nori tokiu budu papildomu pamoku gauti todel bara ir sako kad blogai viskas
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2010 08 12, 15:02)
Aš mokiaus pagrinde iš čia, kai čia viskas buvo išspręsta 100 %, tai vienai dienai ėmiau Ket bilietus smile.gif

sitam teste klaidu yra, daug kas pastebi geriau kitur spresti blush2.gif
Atsakyti
Nežaiskite su tuo autopliusu, nes tikrai verta šiek tiek pinigėlių investuot į Ketbilietus ir ten spręsti. Aš berods mokėjau 7lt už 20dienų, negi čia daug bigsmile.gif O svarbiausia, kad galima temomis mokytis, labai patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tata11 @ 2010 08 14, 08:14)
bet as radau jau ten kelias klaidas sitame teste, tik kazkaip klausimai keiciasi negaliu rasti, bet viename klausime tai ten kur vyksta auto lenkimas sankryzoje parasyta, kad galima lenkti, o sankryzose lenkti  schmoll.gif
o man visai jau neblogai atrodo vairuoti sekasi, o instruktorius vis sako blogai, vis bara, o kai as jam pasakiau, kad man atrodo visai gerai vairuoju tai labai uzpiko ir kai namo ejau net neatsisveikino.Man sako pazistami, kad jie nori tokiu budu papildomu pamoku gauti todel bara ir sako kad blogai viskas


o kokioj mokykloj mokaisi?
pas jus nera galimybes pasikeist instruktoriaus?
nezinau ar man patiktu, kad pastoviai ant manes rektu, tikrai apsisukciau ir iseiciau pas kita instruktoriu.

O as va, vakar gavau mokyklos baigimo liudijima thumbup.gif kiek laimes buvo biggrin.gif o uk pats baisumas liko dabar. nezinau kiek cia tu papildomu reikes imt, kad galeciau eit i regitra g.gif
Atsakyti
Sveikos,
galvoju, kad jūs galėtumėt man pagelbėt smile.gif Turiu klausimą, į kurį niekas man normaliai neatsako. Kokiu greičiu turi važiuoti pradedantis vairuotojas sui klevo lapu jei yra ženklas mieste “ribotas greitis“ pvz. 70.
Atsakyti
QUOTE(ewusee @ 2010 08 15, 17:38)
Sveikos,
galvoju, kad jūs galėtumėt man pagelbėt  smile.gif Turiu klausimą, į kurį niekas man normaliai neatsako. Kokiu greičiu turi važiuoti pradedantis vairuotojas sui klevo lapu jei yra ženklas mieste “ribotas greitis“ pvz. 70.

70 mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,kiek jums mokykliniam egzamine reikia procentų surinkti?mums tai sakė,kad reikės 93%,o aš ,kai mokinuosi,tai tik 83-88%surenku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eedytka: 16 rugpjūčio 2010 - 15:04