Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

Man ryt ryte teorija Regitroj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 27, 18:18)
Man ryt ryte teorija Regitroj 4u.gif


Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 27, 18:18)
Man ryt ryte teorija Regitroj 4u.gif

Sėkmės 4u.gif

Aš vakar išlaikiau teoriją Regitroj 97% blush2.gif Atrodo taip lengva buvo, kad net mokytis neverta biggrin.gif Labai dėkinga esu ketbilietai.lt, tikrai puiki svetainė.
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 27, 18:18)
Man ryt ryte teorija Regitroj 4u.gif


sekmės smile.gif

o aššiandien vos neapsiverkiau iš nevilties.. pasiėmiau teises,sesė sako sėsk prie vairo pabandyk.O ta mašinytė antras golfiukas,senutė tokia.Išvis niekas man ensigavo.Gęsta,tamposi. doh.gif Lyg pirmą sykį prie vairo sedėčiau doh.gif
Atsakyti
o regitroj buvo is ket bilietu panasiu klausimu? ax.gif
Atsakyti
Identiški netgi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 08 27, 18:51)
turėjau dar tik dvi teorijos pamokas,bet jau šiand vos neblioviau  doh.gif 
koks velnias mane čia nešė  doh.gif


Nenusimink, cia tik pradzioje taip, ax.gif kokioje mokykloje mokaisi
Atsakyti
QUOTE(jolly16 @ 2010 08 27, 22:20)
Nenusimink, cia tik pradzioje taip, ax.gif kokioje mokykloje mokaisi

mes siandien pradejome spresti ant kompu,tai tik 63% surinkau sad.gif savaitgali teks pasvesti KET studijavimaui laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2010 08 27, 22:33)
mes siandien pradejome spresti ant kompu,tai tik 63% surinkau sad.gif  savaitgali teks pasvesti KET studijavimaui laugh.gif


nepergyvenk dar surinksi biggrin.gif

nu o as jau vairavimo kaip laukiu egzo,tik labai toli gavau vieta rugsejo pab. gal ankscaiu atsiras g.gif jau po meista su vyru vazineju kasdien tai viskas lyg ir ok thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, kur Kaune galima rasti vietą, kur mažiau mašinų ax.gif Noriu su vyru papildomai pavažinėti, bet į miestą lėkt nesinori...

Kokius dokumentus reikia su savimi turėti, kai važinėji mieste?
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2010 08 29, 12:05)
Kokius dokumentus reikia su savimi turėti, kai važinėji mieste?

vairavimo mokyklos baigimo popieriukus ,sveikatos pažymą,kad gali vairuoti ir regitros teorijos išlaikymo mirksiukas.gif ir dokumentą įrodantį,kad tavo vyras tau giminė,jei gerai supratau tai santuokos liudijimą g.gif

jei neklaidinu tai tokius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 29 rugpjūčio 2010 - 11:08
QUOTE(aquilatel @ 2010 08 29, 12:05)
Gal kas žinot, kur Kaune galima rasti vietą, kur mažiau mašinų  ax.gif  Noriu su vyru papildomai pavažinėti, bet į miestą lėkt nesinori...

Kokius dokumentus reikia su savimi turėti, kai važinėji mieste?

na tai siūlau pavažiuoti į pakraštį labiau, aš kai Aleksote gyvenu tai vietinėm gatvelėm ir maluosi, nors visi čia labai laksto doh.gif
Atsakyti