Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

QUOTE(Jurgachka @ 2010 08 31, 13:34)
Taigi per pirma vaziavima niekas tau neleis i miesta vaziuot  ax.gif sukinesies aiksteleje  mirksiukas.gif


O kodėl ne? Man tai teko kelias min aikštelėj pasivažinėti ir iškart į gatvę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 08 31, 12:34)
Taigi per pirma vaziavima niekas tau neleis i miesta vaziuot  ax.gif sukinesies aiksteleje  mirksiukas.gif

is kart i gatve bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 08 31, 13:34)
Ne nelaikiau mokykloje  tongue.gif nunesiau i Regitra vidurines mokyklos baigimo atestata, pasakiau, kad rengiausi savarankiskai ir islaikiau  ax.gif paskui mokykloje parodziau ta lapuka is Regitros, kur buvo parasyta, kad as islaikiau teorijos egzamina.


As irgi sitaip darysiu blush2.gif Iskart i regitra eisiu teorija laikyt. Tik buvau issigandus kad jie mato mokyklu sarasus,kas lanko ir pan,bet skambinau i regitra,tai sake jie to netikrina,ateisiu irgi kaip savarankiskai pasiruosus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicoletta @ 2010 08 31, 14:41)
O kodėl ne? Man tai teko kelias min aikštelėj pasivažinėti ir iškart į gatvę  bigsmile.gif


na siaip pagal KET, i gatve galima vaziuoti tik tada, kai besimokantysis jau yra pakankamai igudes vairuoti aiksteleje mirksiukas.gif na bet gal ne visos mokyklos laikosi istatymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 08 31, 13:09)
na siaip pagal KET, i gatve galima vaziuoti tik tada, kai besimokantysis jau yra pakankamai igudes vairuoti aiksteleje  mirksiukas.gif na bet gal ne visos mokyklos laikosi istatymu  ax.gif

bet pagal taisykles aikstele gali buti ir toliau nei 20 km nuo mokyklos biggrin.gif . pakolkas bigsmile.gif
nors psichologiskai lengviau pima kart sukinetis aiksteleje, nei parbalus vazineti gatvemis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 31, 15:28)
bet pagal taisykles aikstele gali buti ir toliau nei 20 km nuo mokyklos  biggrin.gif . pakolkas  bigsmile.gif 
nors psichologiskai lengviau pima kart sukinetis aiksteleje, nei parbalus vazineti gatvemis  lotuliukas.gif


na mane instruktorius vezdavo iki aiskteles mirksiukas.gif net jei butu leides instruktorius man paciai pirma karta gatveje vairuot,as buciau pagailejus praeiviu ir nebuciau vairavus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 08 31, 14:34)
Sakau ne veltui pagal nauja tvarka bus privalomi 15 vaziavimu, nes visiskai nebandziusiam pries tai vairuoti zmogui 10 pravaziavimu yra akivaizdziai per mazai  doh.gif
tiesa,mano kaimyne sake, kad po 11 karto ateina prsilauzimas  smile.gif na ziuresim ziuresim, siandien kaip tik man buvo vienuoliktas pravaziavimas  biggrin.gif
Ne nelaikiau mokykloje  tongue.gif nunesiau i Regitra vidurines mokyklos baigimo atestata, pasakiau, kad rengiausi savarankiskai ir islaikiau  ax.gif paskui mokykloje parodziau ta lapuka is Regitros, kur buvo parasyta, kad as islaikiau teorijos egzamina.
Taigi per pirma vaziavima niekas tau neleis i miesta vaziuot  ax.gif sukinesies aiksteleje  mirksiukas.gif

aš ir iškart gatvėj pradėjau važinėt bigsmile.gif nors bijojau nesveikai biggrin.gif aišku ne po centrą maliausi, o priemiesty rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 08 31, 19:13)
aš ir iškart gatvėj pradėjau važinėt  bigsmile.gif  nors bijojau nesveikai biggrin.gif  aišku ne po centrą maliausi, o priemiesty rolleyes.gif



o aš per pirmą pamoką iš karto į miestą važiavau..Ir beveik į centrą.Ir visiškai pateisinu tokią sistemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 08 31, 20:49)
o aš per pirmą pamoką iš karto į miestą važiavau..Ir beveik į centrą.Ir visiškai pateisinu tokią sistemą smile.gif



Pateisinam, ar nepateisinam, bet KET 223 straipsnis byloja kitaip mirksiukas.gif aisku, jei zmogus jau yra vairaves transporto priemone, turi kazkokiu igudziu, gal ir galima vaziuoti i miesta, bet kitu atveju as nelabai pateisinciau tokia vairavimo mokyklu su istatymais prasilenkiancia saviveikla schmoll.gif
Atsakyti
as laabi bijau,kad man nelieptu pirma dienA i gatve vaziuot 4u.gif siandien veian mergina is mano grupes sake,kad jai rankos purtesi ir koja slido nuo sankabos doh.gif o as ryt ir vel nevaziuosiu,nes dar sankabos nesutvarke,tai db net nzn kada vaziuosiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 08 31, 21:49)
o aš per pirmą pamoką iš karto į miestą važiavau..Ir beveik į centrą.Ir visiškai pateisinu tokią sistemą smile.gif

O man pirma pamoka neleido i gatve vaziuot schmoll.gif Buvau pramokus benzinine masina vaziuot,o mokantis sedau i dyzeline. Taip kad pirmas vaziavimas tebuvo mokymasis ja valdyti.
Vakar gavau mokyklos baigimo pazymejima,ir naudodamasi dar nepakeistu istatymu vaziavau su M raide Nuo Kazlu Rudos iki Kauno Megos ir atgal thumbup.gif Pries pat Mega vyrui buvo strioko kad nesustabdysiu laiku masinos biggrin.gif Bet as jauciausi pakankamai gerai,savimi pasitikejau ir viskas buvo ok cool.gif Zinoma,dabar ismokus vaziuoti dyzeline,vel sedus prie benzinines netinkamai atleidau sankaba ir pries sviesofora uzgesau. Bet labai greitai uzsivedziau varikli ir pradejau vaziuot vel thumbup.gif

Beje,vakar,per paskutine vairavimo pamoka klausiau instruktoriaus kiek dar man mazdaug vaziavimu reikia kad galeciau laikyt egzamina,tai jo manymu dar reikia 4 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inutis @ 2010 09 01, 00:45)
as laabi bijau,kad man nelieptu pirma dienA i gatve vaziuot 4u.gif  siandien veian mergina is mano grupes sake,kad jai rankos purtesi ir koja slido nuo sankabos doh.gif  o as ryt ir vel nevaziuosiu,nes dar sankabos nesutvarke,tai db net nzn kada vaziuosiu blink.gif

Patikek,nieko ten baisaus nera mirksiukas.gif Svarbu pats pirmas issukimas i gatve, o tada jau nera kada bijoti smile.gif Be to visada zinai kad instruktorius itin greitai sureaguos jei ka padarysi ne taip. Taip kad tai yra tikrai saugu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 01, 07:24)
O man pirma pamoka neleido i gatve vaziuot schmoll.gif Buvau pramokus benzinine masina vaziuot,o mokantis sedau i dyzeline. Taip kad pirmas vaziavimas tebuvo mokymasis ja valdyti.
Vakar gavau mokyklos baigimo pazymejima,ir naudodamasi dar nepakeistu istatymu vaziavau su M raide Nuo Kazlu Rudos iki Kauno Megos ir atgal thumbup.gif Pries pat Mega vyrui buvo strioko kad nesustabdysiu laiku masinos biggrin.gif Bet as jauciausi pakankamai gerai,savimi pasitikejau ir viskas buvo ok cool.gif Zinoma,dabar ismokus vaziuoti dyzeline,vel sedus prie benzinines netinkamai atleidau sankaba ir pries sviesofora uzgesau. Bet labai greitai uzsivedziau varikli ir pradejau vaziuot vel  thumbup.gif

Beje,vakar,per paskutine vairavimo pamoka klausiau instruktoriaus kiek dar man mazdaug vaziavimu reikia kad galeciau laikyt egzamina,tai jo manymu dar reikia 4 smile.gif
Papildyta:

Patikek,nieko ten baisaus nera mirksiukas.gif  Svarbu pats pirmas issukimas i gatve, o tada jau nera kada bijoti smile.gif  Be to visada zinai kad instruktorius itin greitai sureaguos jei ka padarysi ne taip. Taip kad tai yra tikrai saugu mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti