Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

na o as negaliu vairavimo mokyklos niekaip baigti.regitroj teorija islaikyta o vat vairavimo mokykoje neleidzia man net vairavimo egzo laikyti, nes is anksto jau nuspresta, kad as neislaikysiu.Siandien ziauriai bariausi.Na zodziu labai jau jie nori is mane papildomu pamoku gauti, spiga jiems.Tik gaila, kad negaliu kito instruktoriaus prasyti pagalbos, nes jei mokyklos baigimo liudijimo neturiu tik mokykloje galiu papildomas pamokas imti.nesamones verysad.gif Na zodziu i Transporto inspekcija reikes prasyma rasyti, tegul kazka daro.As vairuoju gerai o mane dar zemina.na chamai zodziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tata11 @ 2010 09 08, 20:39)
na o as negaliu vairavimo mokyklos niekaip baigti.regitroj teorija islaikyta o vat vairavimo mokykoje neleidzia man net vairavimo egzo laikyti, nes is anksto jau nuspresta, kad as neislaikysiu.Siandien ziauriai bariausi.Na zodziu labai jau jie nori is mane papildomu pamoku gauti, spiga jiems.Tik gaila, kad negaliu kito instruktoriaus prasyti pagalbos, nes jei mokyklos baigimo liudijimo neturiu tik mokykloje galiu papildomas pamokas imti.nesamones  verysad.gif Na zodziu i Transporto inspekcija reikes prasyma rasyti, tegul kazka daro.As vairuoju gerai o mane dar zemina.na chamai zodziu  doh.gif


absurdas blink.gif pagrasink jiems, ar ka, sakyk, kad zinai savo teises, ne ju reikalas, jei neislaikysi doh.gif
Atsakyti
as skambinau i transporto inspekcija tai manes paklause kokie mano pazymiai.mano pazymiai?As net ju nezinau, nes kai paklausiau instruktoriaus ji atsake, kad tai nesamone ir jis raso bile ka, kad tik butu parasyta.bet maciau 6 ir 7.taigi pazymiai teigiami.taigi jeigu bus teismas as irodysiu kad turejau 20 valandu ir ne maziau 5 balu gavau. Oj as dar parodysiu ph34r.gif
Atsakyti
oho kokie kriminalai verda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tata11 @ 2010 09 08, 17:39)
na o as negaliu vairavimo mokyklos niekaip baigti.


kokioj cia mokykloj? blink.gif
Atsakyti
J.Mackonio Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 08, 19:56)
Saunuole  thumbup.gif Sveikinu  4u.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(tata11 @ 2010 09 08, 21:36)
J.Mackonio  Vilnius

Siaubas geriau i tokia nepakliut gun_bandana.gif
Atsakyti
4u.gif
Na, ką ir aš šiandien apturėjau pirmą pravažiavimą aikštelėje biggrin.gif . Parodė visas figūras, tris kartus visas apvariau. O kai laikas baigės, tai ir pati iki namų parvažiavau unsure.gif biggrin.gif . Kažkaip net ir nebuvo baisu tą momentą važiuot, net nepajaučiau kaip iki namų parvariau lotuliukas.gif . Šiaip manau, kad gal neblogai sekės, gavau tokius įvertinimus - vieną 10 ir keturis 7. Bet kažkaip net nepaklausiau už ką ten cool.gif

O iš tikro, tai siaubas kažkoks toj aikštelėj, kiek ten žinot reikia..... į kokį stulpelį žiūrėt, kada mašiną jau sukt.... doh.gif Nors, manau, kaip įprasiu bus geriau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistutėlė: 10 rugsėjo 2010 - 16:06
mergaitės vis dėl to dar esu abejonėj unsure.gif jau klausiau ir sakėt, kad reikia sukt į pirmą juostą, o kažkas minėjo, kad į abi galima, bet dar noriu pasiklausyt jūsų nuomonių 4u.gif iš dvipusio sukant į vienpusį į kairę, kuria juosta reikia važiuoti? čia Kaunietėms aktualu, nes maršrutas tikrai yra toks. pridedu šiokią tokią iliustraciją biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 09 10, 21:33)
tai tada gerai, nes man ir taip atrodė kai nusipiešiau situaciją  rolleyes.gif



as kazkaip manau kad galima tiek i viena tiek i kita sukti g.gif aisku nezinau ar teisingai bet pamenu situacija kai reikdavo sukti i kaire normalioje sankryzoje tai dazniausiai sukdavau i antra juosta,o ne i pirma g.gif bet i pirma taip pat galima budavo sukti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meshkiukas: 10 rugsėjo 2010 - 21:12
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 09 10, 21:25)
mergaitės vis dėl to dar esu abejonėj  unsure.gif jau klausiau ir sakėt, kad reikia sukt į pirmą juostą, o kažkas minėjo, kad į abi galima, bet dar noriu pasiklausyt jūsų nuomonių  4u.gif  iš dvipusio sukant į vienpusį į kairę, kuria juosta reikia važiuoti? čia Kaunietėms aktualu, nes maršrutas tikrai yra toks. pridedu šiokią tokią iliustraciją  biggrin.gif user posted image

Kiek atsimenu kai reikedavo isukt i Kestucio gatve,sukdavau i pirma juosta g.gif
Atsakyti