Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

Eedytka
Sekmes 4u.gif
Dauguma is antro karto Regitroje islaiko, taigi penktadieni islaikysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. As turbut cia ziolpliausia is jusu,neislaikiau vakar regitroj teorijos verysad.gif Taip baisiai sirdis dauzesi per egzamina kad apsakyt nemoku. Ne taip klausimus kai kuriuos perskaiciau,zodziu baisu. O namie per ket bilietus 15kart is eiles islaikau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2010 09 15, 22:22)
console.gif cia stresas savo padare  cool.gif as irgi gavau istriza garaza, tai ne iki galo buvau ivaziavus, man ten kazkaip neaisku vis viena, kurioje vietoje reikia tiksliai sustot  doh.gif taciau man instruktorius paske: 'na sakykim, kad gerai'  blush2.gif

sekmes kita syki  4u.gif

aš tai su instrukoriaus mašina buvau atradus būda kada reikia sustot thumbup.gif tik nepatikrinau ar ant visų vienodai, bet manau turėtų būti g.gif aišku jis toks kvailas bet man tiko biggrin.gif tai va važiuoji gilyn žiūrėdama per veidrodėlį biggrin.gif tol, kol veidrodėlį matoma mašinos durų rankenėlė praeina arba užeina galinę liniją biggrin.gif tikiuos kasnors suprasit ir gal kam padės, nes man ir niekaip nesisekė gerai įvažiuot, tai per toli tai per arti, o kai pastebėjau šį atradimą, tai net instruktorius stebėjosi kad taip staigiai pradėjau statyt idealiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi @ 2010 09 16, 10:09)
Sveikos. As turbut cia ziolpliausia is jusu,neislaikiau vakar regitroj teorijos verysad.gif  Taip baisiai sirdis dauzesi per egzamina kad apsakyt nemoku. Ne taip klausimus kai kuriuos perskaiciau,zodziu baisu. O namie per ket bilietus 15kart is eiles islaikau verysad.gif


na nenusimink,pamenu mano klasioke tik is 6 ar 7 kart teorija islaike,o pazistama neseniai laike tai irgi is antro,taip kad susikaupk kai eisi antra kart laikyt ir atidziai klausimus skaityk juk duoda pusvalandi laiko. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2010 09 16, 10:13)
na nenusimink,pamenu mano klasioke tik is 6 ar 7 kart teorija islaike,o pazistama neseniai laike tai irgi is antro,taip kad susikaupk kai eisi antra kart laikyt ir atidziai klausimus skaityk juk duoda pusvalandi laiko. sekmes  mirksiukas.gif


Dekui uz patarimus mirksiukas.gif Greitai skaiciau viska,atrodo kad mane kas isvarys is ten doh.gif per 7min isprendziau todel ir neislaikiau manau. Kaip ta jauduli nugalet gal kas patars,nes taip sirdis dauzesi kad nemoku apsakyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 09 16, 10:15)
aš tai su instrukoriaus mašina buvau atradus būda kada reikia sustot  thumbup.gif  tik nepatikrinau ar ant visų vienodai, bet manau turėtų būti g.gif  aišku jis toks kvailas bet man tiko  biggrin.gif  tai va važiuoji gilyn žiūrėdama per veidrodėlį biggrin.gif tol, kol veidrodėlį matoma mašinos durų rankenėlė praeina arba užeina galinę liniją  biggrin.gif  tikiuos kasnors suprasit ir gal kam padės, nes man ir niekaip nesisekė gerai įvažiuot, tai per toli tai per arti, o kai pastebėjau šį atradimą, tai net instruktorius stebėjosi kad taip staigiai pradėjau statyt idealiai  bigsmile.gif


bigsmile.gif reiks pabandyt, nors dabar neisivaziduoju, kur ta galine linija, bet gal isedus i masina suprasiu bigsmile.gif aciu 4u.gif

QUOTE(Semi @ 2010 09 16, 14:52)
Dekui uz patarimus mirksiukas.gif  Greitai skaiciau viska,atrodo kad mane kas isvarys is ten doh.gif  per 7min isprendziau todel ir neislaikiau manau. Kaip ta jauduli nugalet gal kas patars,nes taip sirdis dauzesi kad nemoku apsakyt unsure.gif


visu pirma nepagailek laiko prie ketbilietai.lt pasedeti kaip reikiant. sedek tol, koks lengvai ispresi is pirmo karto koki 90 proc. tada pasitikesi savo jegom ir neliks baimes 4u.gif as ejau pasisvilpaudama i teorija, nes buvau perkandus sistema blush2.gif ir neskubek mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
Na o as bandysiu laime su teorija sestadieny ax.gif Mokausi savarankiskai,ziuresim kaip seksis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2010 09 16, 15:46)
Na o as bandysiu laime su teorija sestadieny  ax.gif Mokausi savarankiskai,ziuresim kaip seksis blush2.gif

Dideliausios sėkmės Tau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Semi @ 2010 09 16, 10:09)
Sveikos. As turbut cia ziolpliausia is jusu,neislaikiau vakar regitroj teorijos verysad.gif  Taip baisiai sirdis dauzesi per egzamina kad apsakyt nemoku. Ne taip klausimus kai kuriuos perskaiciau,zodziu baisu. O namie per ket bilietus 15kart is eiles islaikau verysad.gif

console.gif ,manau,kad tau čia taip tik per skubėjimą,ir klausimų neįsiskaitymą unsure.gif ,kitą kartą neskubėk(juk pusvalandis laiko duotas),įsiskaityk į klausimus,ir pamatysi viskas bus čiki thumbup.gif mirksiukas.gif
Beje,kada laikai?
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 09 16, 10:15)
aš tai su instrukoriaus mašina buvau atradus būda kada reikia sustot  thumbup.gif  tik nepatikrinau ar ant visų vienodai, bet manau turėtų būti g.gif  aišku jis toks kvailas bet man tiko  biggrin.gif  tai va važiuoji gilyn žiūrėdama per veidrodėlį biggrin.gif tol, kol veidrodėlį matoma mašinos durų rankenėlė praeina arba užeina galinę liniją  biggrin.gif  tikiuos kasnors suprasit ir gal kam padės, nes man ir niekaip nesisekė gerai įvažiuot, tai per toli tai per arti, o kai pastebėjau šį atradimą, tai net instruktorius stebėjosi kad taip staigiai pradėjau statyt idealiai  bigsmile.gif


Žinau, kad kai kurie instruktoriai būtent taip ir moko drinks_cheers.gif
Aklai pasitikėti gal nesiryžčiau, bet kaip papildomas orientyras, tai tikrai superinis, išbandyta ne kartą mirksiukas.gif

Jeigu kažkam nelabai aišku, kaip tai turėtų atrodyti, aš čia ant greičio papaišiau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2010 09 16, 15:46)
Na o as bandysiu laime su teorija sestadieny  ax.gif Mokausi savarankiskai,ziuresim kaip seksis blush2.gif



as irgi mokiasu savarankiskai islaikiau is pirmo karto pernai,linkiu ir tau kad pasisektu is pirmo kart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2010 09 16, 16:59)
Žinau, kad kai kurie instruktoriai būtent taip ir moko  drinks_cheers.gif
Aklai pasitikėti gal nesiryžčiau, bet kaip papildomas orientyras, tai tikrai superinis, išbandyta ne kartą  mirksiukas.gif

Jeigu kažkam nelabai aišku, kaip tai turėtų atrodyti, aš čia ant greičio papaišiau  4u.gif
user posted image

būtent taip thumbup.gif o aš jau galvojau kad čia mano išmislas biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
o tai sita rankena yra mano vairuojamos masino ar šalia esančios blush2.gif jau visai susibalamutinau blush2.gif
Atsakyti