Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

merginos, gal primintumet kaip vaziuot per sankryza kai suki i kaire, o sviesoforas neturi sekcijos? doh.gif ryt egzaminas, tad amnezija eme kankint biggrin.gif
Atsakyti
Gal turit kuri kompe paveikslėlį su tiksliai sužymėtom variklio dalim?Ir dar reiktų tokio automobilio paveikslėlio doh.gif Rytojui apytiksliai reiktų žino doh.gif .Tai veikimą,kai sakant paprastai aiškinu doh.gif Ipurškia kurą,uždega,išleidžia dujas doh.gif lotuliukas.gif Brolis žvengia iš manęs.Sako:-Įdomu ką instruktorius pasakys hihihi.gif Nes su broliu kartu,vienoj grupėj kursus lankom.Tai pasirodo pas mus bus taip: mokysimės teoriją,kai išlaikysim 3 egzaminus min.90%,tada duos instruktoriaus numerį doh.gif
MIRSIU!Aš gi mašią vairuosiu,ne automechanike būsiu,kad žinočiau,kaip kas kur paduodama,kaip veikia variklis,kur pilasi tepalai?Tam yra automechanikai doh.gif O dar vienas iš trijų egzaminų būtent yra iš automoblio ir variklio dalių,paskirties ir veikimo principo doh.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Magnifique @ 2010 08 02, 23:20)
Gal turit kuri kompe paveikslėlį su tiksliai sužymėtom variklio dalim?Ir dar reiktų tokio automobilio paveikslėlio  doh.gif  Rytojui apytiksliai reiktų žino doh.gif .Tai veikimą,kai sakant paprastai aiškinu doh.gif  Ipurškia kurą,uždega,išleidžia dujas  doh.gif  lotuliukas.gif  Brolis žvengia iš manęs.Sako:-Įdomu ką instruktorius pasakys hihihi.gif Nes su broliu kartu,vienoj grupėj kursus lankom.Tai pasirodo pas mus bus taip: mokysimės teoriją,kai išlaikysim 3 egzaminus min.90%,tada duos instruktoriaus numerį  doh.gif
MIRSIU!Aš gi mašią vairuosiu,ne automechanike būsiu,kad žinočiau,kaip kas kur  paduodama,kaip veikia variklis,kur pilasi tepalai?Tam yra automechanikai  doh.gif  O dar vienas iš trijų egzaminų būtent yra iš automoblio ir variklio dalių,paskirties ir veikimo principo  doh.gif

nereikia tokiu dalyku man atrodo per daug persitengiate 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(voodou @ 2010 08 02, 23:49)
user posted image
Papildyta:

nereikia tokiu dalyku man atrodo per daug persitengiate  4u.gif

http://www.vairalda....i-regitra-.html cia tie kalusimai kurios zinoti riekia nes regitroje kartais klausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voodou @ 2010 08 02, 23:51)
user posted image
Papildyta:

nereikia tokiu dalyku man atrodo per daug persitengiate  4u.gif
Papildyta:

http://www.vairalda....i-regitra-.html cia tie kalusimai kurios zinoti riekia nes regitroje kartais klausia smile.gif

Čia tiek,kiek pasakė instruktorius,kad reiks mokėt,nes pradedam būtent nuo dalių ir funkcijos.Kai pasimokysim,bus pirmas egzaminas.Žodžiu,pagal planą visus 3 egzus turim išlaikyt per artimiausias 3sav. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 08 03, 00:14)
Čia tiek,kiek pasakė instruktorius,kad reiks mokėt,nes pradedam būtent nuo dalių ir funkcijos.Kai pasimokysim,bus pirmas egzaminas.Žodžiu,pagal planą visus 3 egzus turim išlaikyt per artimiausias 3sav. doh.gif

čia kokioje mokykloje taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*4ever @ 2010 08 03, 00:17)
čia kokioje mokykloje taip? smile.gif

Autoakademijoj
Atsakyti
QUOTE(Crispinette @ 2010 08 02, 21:58)
Sveikos, laikau rytoj praktiką, o kol praėjo laikas nuo kursų iki egzamino, ėmiau ir pamiršau visus manevrus aikštelėje. Na, turiu omenyje parkavimą - kada ir į kurį kuoliuką/vėliavėlę žiūrėti, kiek vairą sukti biggrin.gif Galbūt galėtumėte priminti?


Vat ir as bijau,kad pamirsiu biggrin.gif
Dar neppradejau vairavimo, tai gal mergaites patars kada ji geriausiai pradet su instruktorium, pas mane dar tik ipusejo kursai.Jau turiu instruktoriaus numeriuka,nes nunesiau medicinine pazyma.

Aciu uz ideta schema 4u.gif 4u.gif 4u.gif Atrodo nemazai zinau,nes vyras masinas sau remontuoja,bet kai reikia tai ir pamirstu doh.gif
Atsakyti
daugumai panika kelia menki dalykai kaip pvz, isijungti sviesas kad jaustumetes drasiau paziurekite ir zinosite ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voodou: 03 rugpjūčio 2010 - 10:13
šiandien jau antrą kartą aikštelėj parkavausi,nu ir kažkaip šiandien jau geriau sekėsi,net instruktorius pagyrė,kad jau viskas eina geryn bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos:)

Jungiuosi ir aš prie "laimingųjų". Noro didelio pradęt mokytis nebuvo, prisibijau...Bet dėl parodų ir dresūros tuoj reiks važinėt..Prispyrė.
Išsiunčiau registraciją į Agesina auto. Pirmadienį turėtų prasidėt pamokos. Pasiėmiau intensyvų kursą, 5k/sav...smile.gif Tai rugsėjo 1 jau būsiu išklausius teoriją.
Pasiskaičiau jūsų temas, tai dabar labiausiai drebu dėl tos nelemtos aikštelės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MyJo @ 2010 08 04, 02:24)
Sveikos:)

Jungiuosi ir aš prie "laimingųjų". Noro didelio pradęt mokytis nebuvo, prisibijau...Bet dėl parodų ir dresūros tuoj reiks važinėt..Prispyrė.
Išsiunčiau registraciją į Agesina auto. Pirmadienį turėtų prasidėt pamokos. Pasiėmiau intensyvų kursą, 5k/sav...smile.gif Tai rugsėjo 1 jau būsiu išklausius teoriją.
Pasiskaičiau jūsų temas, tai dabar labiausiai drebu dėl tos nelemtos aikštelės biggrin.gif


Nu ir man ji baisi atrodo, bet vat su savo instruktorium pasirodo ne nuo jos pradesiu bigsmile.gif tiesiai i kelia vaziusiu biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 03, 12:01)
šiandien jau antrą kartą aikštelėj parkavausi,nu ir kažkaip šiandien jau geriau sekėsi,net instruktorius pagyrė,kad jau viskas eina geryn bigsmile.gif  smile.gif



Šaunuolė, Eedytka thumbup.gif taip ir toliau mirksiukas.gif
Svarbu nesinervinti. Aš jum galiu papasakoti apie save, turėjau jau 7 pamokas, o dar vakar į troleibusą vos neįlėkiau doh.gif SANKRYŽOJ!!! Kur ženklas Duoti kelią stovi doh.gif kažkodėl galvoj suvokiau, kad reik praleist, o kojos pačios pedalus pradėjo spaudinėt blush2.gif
Aš po kiekvienos pamokos jaučiuos kaip lūzerė, pati sau klausimą užduodu, ir kam tokiem durniam išvis reikėjo eiti mokytis. Bet ateina kita pamoka, ir aš vėl su dideliu entuziazmu į ją lekiu smile.gif Instruktorių gerą gavau, kad ir kaip žioplai važiuočiau, tas vistiek kažkaip pasitikėjimo sugeba suteikt. Na, bet tikriausiai kada nors išmoksiu g.gif
Sveikinimai visom išlaikusiom ir kantrybės besimokančiom.
Atsakyti