Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
~Matuke~
Nu ka pirma vairavimo pamoka visai vykusi, egzaminuotojas sake gerai,daugiau tokiu vairuotoju bigsmile.gif bet dar nebuvau ju aiksteleje, tik rimi stovejimo aikstelej vazinejau ir mieste kaip liepe smile.gif
VIVULIA
eina kakot ta aikstele doh.gif bigsmile.gif blush2.gif ax.gif verysad.gif kol instruktorius aiskino kaip ka daryt - viskas ciki piki, o kai jau paciai reik - galvoje juodoji skyle atsiveria, atmintis isitrina, pamirstu kada i kuria gairele reik ziuret, estakada tai is vis naktim sapnuoju doh.gif

gal kas geru nuorodu idetu. bo teks mintinai kalti doh.gif
o kaip jum su tais isibegejimais/parkavimais sekasi?
voodou
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 05, 16:05)
eina kakot ta aikstele  doh.gif  bigsmile.gif  blush2.gif  ax.gif  verysad.gif  kol instruktorius aiskino kaip ka daryt - viskas ciki piki, o kai jau paciai reik - galvoje juodoji skyle atsiveria, atmintis isitrina, pamirstu kada i kuria gairele reik ziuret, estakada tai is vis naktim sapnuoju doh.gif

gal kas geru nuorodu idetu. bo teks mintinai kalti  doh.gif
o kaip jum su tais isibegejimais/parkavimais sekasi?
*

na isibegejimas lengvai smile.gif
o parkavaimas sunkiau, bet kai po keliu pamoku ipranti viskas einasi lengvai thumbup.gif
Judituxe
na ka ryt manes laukia pravaziavimas su kitu instruktoriujm, bet ale zinokit kaip bijau unsure.gif
voodou
QUOTE(Judituxe @ 2010 08 05, 21:53)
na ka ryt manes laukia pravaziavimas su kitu instruktoriujm, bet ale zinokit kaip bijau  unsure.gif
*

linkiu iveikti baime smile.gif
Magnifique
Aš tai va,jau rugpjūčio vidury praktiką pradėsiu doh.gif Tai dabar laukiu tėčio iš atostogų grįžtant,kad jis mane kur vairuoti pamokintų doh.gif LABAI jau nenoriu apsijuokt doh.gif Tai norisi bent susipažint su pavarų dėže mechanine,gazu ir sankaba ir tt. doh.gif Dar noriu susipažint su varikliu,tai matyt ryt pažindinsiuos,nes viena tėčio mašina prie namų stovi,tai išsižiūrinėsiu visus bakelius su visais skysčiais,patikrinsiu kiek ko yra,nes viską teoriškai moku,bet labai įdomu ir praktiškai išbandyt lotuliukas.gif
voodou
QUOTE(Magnifique @ 2010 08 05, 22:34)
Aš tai va,jau rugpjūčio vidury praktiką pradėsiu  doh.gif  Tai dabar laukiu tėčio iš atostogų grįžtant,kad jis mane kur vairuoti pamokintų doh.gif  LABAI jau nenoriu apsijuokt doh.gif  Tai norisi bent susipažint su pavarų dėže mechanine,gazu ir sankaba ir tt. doh.gif Dar noriu susipažint su varikliu,tai matyt ryt pažindinsiuos,nes viena tėčio mašina prie namų stovi,tai išsižiūrinėsiu visus bakelius su visais skysčiais,patikrinsiu kiek ko yra,nes viską teoriškai moku,bet labai įdomu ir praktiškai išbandyt  lotuliukas.gif
*

Saunu, as ir apziurejau ka tevu masinos slepia po kapotu kai mokiaus teorija vair.mokykloje biggrin.gif thumbup.gif
Magnifique
QUOTE(voodou @ 2010 08 05, 23:50)
Saunu, as ir apziurejau ka tevu masinos slepia po kapotu kai mokiaus teorija vair.mokykloje  biggrin.gif  thumbup.gif
*

Nes man atrodo,kad kažkaip bus lengviau laikyt man tuos egzaminus apie automobilio sandara ir panašiai,ne labai noriu iš pirmo karto išlaikyt daugiau,nei 90%,nes teks iš vis 3kartus išlaikyt virš 90%,kad prie mašinos prileistų.Tai šiandien visokių įdomybių apie vairą,sankabą,pavarų dėžę,stabdžius išmokau,tai reik realiai išsibandyt,tik tėtušiui gal nieko nesakysiu,o tai galvos,kad užkurdama mašiną,sugebėsiu nuimt parkingo pavarą ir nuvažiuot į krūmynus doh.gif lotuliukas.gif Nors man sunku nebūtų.Iš tikro,išvažiuočiau pasivažinėt,bet pas mus nelabai platus išvažiavimas iš kiemo,ten reik tarp namo kampo ir betoninės sienos prasimanevruot,bet aš geriau nebandysiu,nes duodu 100%,kad sudaužyčiau mašiną. lotuliukas.gif blush2.gif
*Min*
Sveikutės smile.gif
aš vakar mieste važinėjau antrąkart,o tu siaube doh.gif ,įsitempus važiuoju,pamirštu kuriuo bėgiu važiuoju,prie sankryžos susimėtau,ką ir kaip daryti,nu žodžiu...,daug galvoju,kad tik viską gerai padaryčiau,bet iš to didelio galvojimo nelabai kas išeina doh.gif unsure.gif ,ir dar-niekaip man neišeina važiuoti savo dešine puse,varau viduriu kelio,arba į kairę pusę 4u.gif ,instruktorius man sako:''ar tu nematai juostų?" lotuliukas.gif Tikiuosi,kad išeis man kada nors važiuot savo puse g.gif
Nicoletta
Sveikos, aš irgi prisidėsiu 4u.gif Šiandien turėjau jau penktą vairavimo pamoką, bet nekaip man su juo biggrin.gif Užgestu amžinai... Sunkus man tas pajudėjimas iš vietos doh.gif Aikštelėj tik du kartus buvau, tai irgi nekažkas. Jau aiškiai reikės papildomų pamokų, nes matau, kad man nieks į galvą nelendą, nesvarbu kiek instruktorė bekartotų blush2.gif

Kitą penktadienį turiu mokyklinį teorijos, kaip pasiruošt sakykit? Knygutę vos ne vos prisiverčiau perskaityt, bet nieko nepamenu unsure.gif
~Matuke~
Teorijai paskaitos ir testu sprendimas padeda 4u.gif

O kiek jus gaunat balais uz pravaziavimus?
VIVULIA
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 08 06, 11:53)

*

blink.gif kas cia db do daiktas? biggrin.gif
*Min*
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 08 06, 13:53)

*

man niekada nieko apie tai instruktorius nesako schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 08 06, 13:53)

*

aha,tikrai taip mirksiukas.gif ,aš tai sprendžiu www.ketbilietai.lt ir www.arsleidiniai.lt smile.gif
mikisa
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 06, 14:02)
blink.gif  kas cia db do daiktas?  biggrin.gif
*

Tuose lapuose, kur pasirašinėjat po pamokos yra grafa balams. Bet kažkaip neteko matyt kokie ten balai yra smile.gif kai pirmąkart sėdau už vairo, dar prieš važiavimą man instruktorius 6 parašė biggrin.gif realiai tuomet po mano 7 pamokos turėtų būti kokie 4 lotuliukas.gif
VIVULIA
QUOTE(mikisa @ 2010 08 06, 12:38)
Tuose lapuose, kur pasirašinėjat po pamokos yra grafa balams. Bet kažkaip neteko matyt kokie ten balai yra  smile.gif  kai pirmąkart sėdau už vairo, dar prieš važiavimą man instruktorius 6 parašė  biggrin.gif  realiai tuomet po mano 7 pamokos turėtų būti kokie 4  lotuliukas.gif
*

reiks uzmest aki kai pasivazinesiu bigsmile.gif
~Matuke~
Nu idomiai,man tai gal valanda aiskino pradzioje ir apie popierius kuriuos pildo ir kas juose ir apie balus....

Nu pas mane, mano nuostabai, pirmas buvo 10, jau du kart pravaziavau turiu 4 po 10 bigsmile.gif sako gerai vairuoju,bet pastabu vistiek buna.
mikisa
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 08 06, 14:48)
Nu idomiai,man tai gal valanda aiskino pradzioje ir apie popierius kuriuos pildo ir kas juose ir apie balus....

Nu pas mane, mano nuostabai, pirmas buvo 10, jau du kart pravaziavau turiu 4 po 10 bigsmile.gif sako gerai vairuoju,bet pastabu vistiek buna.
*

Na, mano instruktorius kalboms laiko nešvaisto smile.gif juk tie balai nieko nereiškia, tai tik formalumas. Galutinis įvertinimas vistiek regitroj bus ax.gif
nemanau, kad tie balai labai jau kažką reiškia
VIVULIA
QUOTE(mikisa @ 2010 08 06, 12:55)
Na, mano instruktorius kalboms laiko nešvaisto  smile.gif  juk tie balai nieko nereiškia, tai tik formalumas. Galutinis įvertinimas vistiek regitroj bus  ax.gif
nemanau, kad tie balai labai jau kažką reiškia
*

jei geri balai - pakelia saviverte kazkiek...
mikisa
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 06, 15:01)
jei geri balai - pakelia saviverte kazkiek...
*

dar klausimas, ar tie balai ne iš oro paimti (tik formalumui).
Kažkaip man jei ten ir 10 būtų parašyta, aš juk žinau, kad važinėju tragiškai, tai man ta savivertė visai nepakiltų smile.gif
VIVULIA
QUOTE(mikisa @ 2010 08 06, 13:13)
dar klausimas, ar tie balai ne iš oro paimti (tik formalumui).
Kažkaip man jei ten ir 10 būtų parašyta, aš juk žinau, kad važinėju tragiškai, tai man ta savivertė visai nepakiltų  smile.gif
*

kadangi balu nemaciau, itariu ju is vis nebuvo irasyta, tai man uztektu ir 7 ax.gif
zinau kad daug klaidu is baimes ir noro teisingai atlikti manevra darau. nes realybej vairuociau visai kitaip. cia apie sankryzas.
~Matuke~
Man tai dar po kiekvienu balu korteleje reikia ir pasirasyt,todel ir zinau tuos balus. Nu tokia tvarka,reikia zimetis. Gi buna patikrinimai,jie turi daryt kaip priklauso pagal sudaryta plana. O tu pazymiu vidurkis rasomas vairavimo baigimo diplome,kaip sake.
Nu,kad is lempos rasytu taip nebuna biggrin.gif Pas mane grieztas instruktorius,nu viska pakomentuoja,bet nuo pat pradziu labai saugiai su juo jauciuosi vaziuodama ir tai matosi,ir mokina tikrai gerai ax.gif
mikisa
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 08 06, 15:26)
Man tai dar po kiekvienu balu korteleje reikia ir pasirasyt,todel ir zinau tuos balus. Nu tokia tvarka,reikia zimetis. Gi buna patikrinimai,jie turi daryt kaip priklauso pagal sudaryta plana.  O tu pazymiu vidurkis rasomas vairavimo baigimo diplome,kaip sake.
Nu,kad is lempos rasytu taip nebuna biggrin.gif Pas mane grieztas instruktorius,nu viska pakomentuoja,bet nuo pat pradziu labai saugiai su juo jauciuosi vaziuodama ir tai matosi,ir mokina tikrai gerai ax.gif
*

Aš irgi po kiekvienos pamokos pasiraššinėju, bet kažkaip į tuos balus tik pirmąją pamoką pasižiūrėjau ax.gif
*Min*
QUOTE(mikisa @ 2010 08 06, 15:28)
Aš irgi po kiekvienos pamokos pasiraššinėju, bet kažkaip į tuos balus tik pirmąją pamoką pasižiūrėjau  ax.gif
*

o aš pasirašinėju visąlaik tiktai prieš pradedama važinėti
voodou
QUOTE(mikisa @ 2010 08 06, 15:28)
Aš irgi po kiekvienos pamokos pasiraššinėju, bet kažkaip į tuos balus tik pirmąją pamoką pasižiūrėjau  ax.gif
*

kokia mokykla lankai ? 4u.gif
mikisa
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 06, 15:32)
*

turbūt pas kiekvieną instruktorių sava tvarka biggrin.gif

QUOTE(voodou @ 2010 08 06, 15:54)
kokia mokykla lankai ? 4u.gif
*

lankau dorkaną smile.gif
VIVULIA
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 06, 13:32)
*

o as po. bet vistiek jokiu skaiciuku apart laiko - nemaciau biggrin.gif
voodou
QUOTE(mikisa @ 2010 08 06, 16:08)
turbūt pas kiekvieną instruktorių sava tvarka  biggrin.gif
lankau dorkaną  smile.gif
*

galvojau draiveri,nes panasi tvarka 4u.gif
Nicoletta
Aš ir savo pažymių nematau, bet draugė kažkada nuciokino, kad pas mane 8netai yra... Tai padariau išvadą, kad fiktyvūs tie pažymiai, nes aš šimtą kartų užgestu, nemoku važiuot žiedais, net posūkius staigius sunkiai išimu ir bėgį dar neskiriu kada kurį jungt g.gif Bet vis guodžiu save, kad nėra ko norėti, pirmą kartą gyvenime prie mašinos vairo atsisėdau prieš dvi savaites doh.gif Po pirmos pamokos norėjosi šokt nuo tilto doh.gif
voodou
QUOTE(Nicoletta @ 2010 08 06, 18:48)
Aš ir savo pažymių nematau, bet draugė kažkada nuciokino, kad pas mane 8netai yra... Tai padariau išvadą, kad fiktyvūs tie pažymiai, nes aš šimtą kartų užgestu, nemoku važiuot žiedais, net posūkius staigius sunkiai išimu ir bėgį dar neskiriu kada kurį jungt g.gif Bet vis guodžiu save, kad nėra ko norėti, pirmą kartą gyvenime prie mašinos vairo atsisėdau prieš dvi savaites  doh.gif  Po pirmos pamokos norėjosi šokt nuo tilto  doh.gif
*

na vieni raso pazymius is oro, kiti ne smile.gif
*Min*
QUOTE(Nicoletta @ 2010 08 06, 18:48)
Aš ir savo pažymių nematau, bet draugė kažkada nuciokino, kad pas mane 8netai yra... Tai padariau išvadą, kad fiktyvūs tie pažymiai, nes aš šimtą kartų užgestu, nemoku važiuot žiedais, net posūkius staigius sunkiai išimu ir bėgį dar neskiriu kada kurį jungt g.gif Bet vis guodžiu save, kad nėra ko norėti, pirmą kartą gyvenime prie mašinos vairo atsisėdau prieš dvi savaites  doh.gif  Po pirmos pamokos norėjosi šokt nuo tilto  doh.gif
*

man panašiai buvo lotuliukas.gif
tata11
sveiki
na as irgi mokausi vairuoti. Uz vairo siandien sedejau 4 karta.vaziavom i miesta.Aisku dariau nesamoniu, bet instruktorius labai bare.tai ne laiku judeti is vietos pradededu, tai posuki ne ten kur reikia parodau.O viskas is jaudulio.O instruktorius vis bara, sako jau 4 karta turi labai gerai vaziuoti.Sakykit kaip Jums sekasi, ar baria Jus?
voodou
QUOTE(tata11 @ 2010 08 10, 22:27)
sveiki
na as irgi mokausi vairuoti. Uz vairo siandien sedejau 4 karta.vaziavom i miesta.Aisku dariau nesamoniu, bet instruktorius labai bare.tai ne laiku judeti is vietos pradededu, tai posuki ne ten kur reikia parodau.O viskas is jaudulio.O instruktorius vis bara, sako jau 4 karta turi labai gerai vaziuoti.Sakykit kaip Jums sekasi, ar baria Jus?
*

visus bara, bet jau geriau tegul pabara, tai lb atkreipi demesi nei imtu ir nutyletu,,kiek baige zmoniu mokyklas nemokedami vaziuoti normaliai baisu. blink.gif
mikisa
o manęs nebarė nė karto ax.gif o nesąmonių tai visokių buvo blush2.gif
bet aš irgi sakau, kad gal geriaubūtų, jei kartelį užriktų, gal susikaupčiau labiau. Nes dabar tai per daug atsipalaidavus važiuoju.
Magnifique
Sveikos 4u.gif
Aš kątik su tėčiu pravažinėjau daugiau nei valandą.Pakankino su apsisukimais ribotoje erdvėje ir parkingu atbuliniu doh.gif Šiaip visai neblogai sekėsi,bet dar bijau gazo,todėl mažai jį naudojau.Atbuliniu galvojau,kad sunkiau,bet tėtis parodė,kaip jį amerikoj mokino parkuotis ir sunku nebuvo,tik pirmą kartą impizavai pastačiau,bet pasiteisinau tuo,kad šalimais stovėjo taip pat mašina hihihi.gif ir dar vieną kartą vos ne insi**sau į betoną subiniuku doh.gif Netyčia vietoj D užsidėjau ant R doh.gif doh.gif Ir dar kaip tyčia buvau prisiparkavus labai tvarkigai ir tarpas nedidelis buvo,bet spėjau ant stabdžių kalt.Bet kaip išsigandau doh.gif doh.gif
Visumoj,tai neblogai sekėsi. thumbup.gif
VIVULIA
QUOTE(tata11 @ 2010 08 10, 20:27)
sveiki
*

nae nebara schmoll.gif tik kai nesomone kokia iskreciu - paaislina ka blogai padariau rolleyes.gif
snd priesais su lapu mergina vazaivo kuri laika, tai iskilo klausimas- KAS JAI DAVE TEISES blink.gif
Papildyta:
QUOTE(mikisa @ 2010 08 10, 20:53)
o manęs nebarė nė karto  ax.gif  o nesąmonių tai visokių buvo  blush2.gif
bet aš irgi sakau, kad gal geriaubūtų, jei kartelį užriktų, gal susikaupčiau labiau. Nes dabar tai per daug atsipalaidavus važiuoju.
*

jei ant manes uzriktu - vsio vaziavimas baigtas butu schmoll.gif
o kad nesusikaucsius vaziuoti tai - thumbup.gif ne taip kaip as visa isitempus doh.gif
*Min*
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 11, 21:45)
nae nebara  schmoll.gif  tik kai nesomone kokia iskreciu - paaislina ka blogai padariau  rolleyes.gif 
snd priesais su lapu mergina vazaivo kuri laika, tai iskilo klausimas-  KAS JAI DAVE TEISES  blink.gifPapildyta:

jei ant manes uzriktu - vsio vaziavimas baigtas butu  schmoll.gif
o kad nesusikaucsius vaziuoti tai -  thumbup.gif  ne taip kaip as visa isitempus  doh.gif
*

oo,dar ir taip būna doh.gif
VIVULIA
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 12, 10:04)
oo,dar ir taip būna doh.gif
*

buna buna.... baisu paskui buvo vaziuoti. geso, blaskesi po kelia doh.gif
**Izzy**
O per cia kas nors mokesi ir islaike terija yra nes visos ziuriu mokosi tik uz pinigus kur yra?ar cia panasus klausimai kaip regitroja?
http://auto.plius.lt/ket?ket-testo-sprendi...ema=0&clear
Gosh
QUOTE(Meskiukas @ 2010 08 12, 14:48)
O per cia kas nors mokesi ir islaike terija yra nes visos ziuriu mokosi tik uz pinigus kur yra?ar cia panasus klausimai kaip regitroja?
http://auto.plius.lt/ket?ket-testo-sprendi...ema=0&clear
*

Aš mokiaus pagrinde iš čia, kai čia viskas buvo išspręsta 100 %, tai vienai dienai ėmiau Ket bilietus smile.gif
tata11
bet as radau jau ten kelias klaidas sitame teste, tik kazkaip klausimai keiciasi negaliu rasti, bet viename klausime tai ten kur vyksta auto lenkimas sankryzoje parasyta, kad galima lenkti, o sankryzose lenkti schmoll.gif
o man visai jau neblogai atrodo vairuoti sekasi, o instruktorius vis sako blogai, vis bara, o kai as jam pasakiau, kad man atrodo visai gerai vairuoju tai labai uzpiko ir kai namo ejau net neatsisveikino.Man sako pazistami, kad jie nori tokiu budu papildomu pamoku gauti todel bara ir sako kad blogai viskas
voodou
QUOTE(Gosh @ 2010 08 12, 15:02)
Aš mokiaus pagrinde iš čia, kai čia viskas buvo išspręsta 100 %, tai vienai dienai ėmiau Ket bilietus smile.gif
*

sitam teste klaidu yra, daug kas pastebi geriau kitur spresti blush2.gif
Nicoletta
Nežaiskite su tuo autopliusu, nes tikrai verta šiek tiek pinigėlių investuot į Ketbilietus ir ten spręsti. Aš berods mokėjau 7lt už 20dienų, negi čia daug bigsmile.gif O svarbiausia, kad galima temomis mokytis, labai patogu smile.gif
mikisa
QUOTE(tata11 @ 2010 08 14, 08:14)
bet as radau jau ten kelias klaidas sitame teste, tik kazkaip klausimai keiciasi negaliu rasti, bet viename klausime tai ten kur vyksta auto lenkimas sankryzoje parasyta, kad galima lenkti, o sankryzose lenkti  schmoll.gif
o man visai jau neblogai atrodo vairuoti sekasi, o instruktorius vis sako blogai, vis bara, o kai as jam pasakiau, kad man atrodo visai gerai vairuoju tai labai uzpiko ir kai namo ejau net neatsisveikino.Man sako pazistami, kad jie nori tokiu budu papildomu pamoku gauti todel bara ir sako kad blogai viskas
*

o kokioj mokykloj mokaisi?
pas jus nera galimybes pasikeist instruktoriaus?
nezinau ar man patiktu, kad pastoviai ant manes rektu, tikrai apsisukciau ir iseiciau pas kita instruktoriu.

O as va, vakar gavau mokyklos baigimo liudijima thumbup.gif kiek laimes buvo biggrin.gif o uk pats baisumas liko dabar. nezinau kiek cia tu papildomu reikes imt, kad galeciau eit i regitra g.gif
ewusee
Sveikos,
galvoju, kad jūs galėtumėt man pagelbėt smile.gif Turiu klausimą, į kurį niekas man normaliai neatsako. Kokiu greičiu turi važiuoti pradedantis vairuotojas sui klevo lapu jei yra ženklas mieste “ribotas greitis“ pvz. 70.
VIVULIA
QUOTE(ewusee @ 2010 08 15, 17:38)
Sveikos,
galvoju, kad jūs galėtumėt man pagelbėt  smile.gif Turiu klausimą, į kurį niekas man normaliai neatsako. Kokiu greičiu turi važiuoti pradedantis vairuotojas sui klevo lapu jei yra ženklas mieste “ribotas greitis“ pvz. 70.
*

70 mirksiukas.gif
*Min*
Merginos,kiek jums mokykliniam egzamine reikia procentų surinkti?mums tai sakė,kad reikės 93%,o aš ,kai mokinuosi,tai tik 83-88%surenku doh.gif
VIVULIA
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 16, 14:04)
Merginos,kiek jums mokykliniam egzamine reikia procentų surinkti?mums tai sakė,kad reikės 93%,o aš ,kai mokinuosi,tai tik 83-88%surenku doh.gif
*

mums buvo 3 kartus is eiles po 90% 4u.gif
*Min*
QUOTE(VIVULIA @ 2010 08 16, 16:15)
mums buvo 3 kartus is eiles  po 90%  4u.gif
*

3 kartus mokyklinis egzas buvo?ar gerai supratau? g.gif
cannelle
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 16, 15:04)
*

Pas mus tai ne daugiau 3klaida padaryti galima,tai kiek pamen u 90 % .Bet manau kažkiek priklauso ir nuo vairavimo mokyklos:)
VIVULIA
QUOTE(Eedytka @ 2010 08 16, 15:46)
3 kartus mokyklinis egzas buvo?ar gerai supratau? g.gif
*

galima sakyti ir tai. anoj temoj kazkas rase kad net ir 5 kartus reikia surinki po 90%. as mus uztenka 3, bet IS EILES.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.