Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunuolio kambarys

atsiprasau uz neveikiancias nuorodas

stai cia geriau ziuresis http://public.fotki....hinkpinkdeko/1/


Seip kalbant isviso ne apie piesimus, tai as manau reik daug kalbet su vaiku apie jo kambari ir pasistenkt pazvelgt i ji truputi vyresni, ka jis galvos tada. Padarysi spalvota kazkoki, praeis du metai gali jaunuolis pradet jaust, jog jo kambarys per vaikiskas. Svarbu nepersistengt su vaikiskumais. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiučiai smile.gif Norėčiau atgaivint šitą temą smile.gif Mano kambarys didelis, bet jam trūksta jaukumo. Gal kas turit kokių idėjų? Nusprendžiau savo sieną pripiešt tokių : Taigi laukiu jūsų patarimų smile.gif
http://images.clipar...-Background.jpg
Atsakyti
QUOTE(Agniuxxx @ 2009 11 11, 19:01)
Sveiučiai smile.gif Norėčiau atgaivint šitą temą smile.gif Mano kambarys didelis, bet jam trūksta jaukumo. Gal kas turit kokių idėjų? Nusprendžiau savo sieną pripiešt tokių : Taigi laukiu jūsų patarimų smile.gif
http://images.clipar...-Background.jpg

Labai idomu.saunuole,kad pati galvoji kaip pasipuost savo kambari 4u.gif Mes ir su vaikais bandom dabaigt kambarius doh.gif Jau kita savaite klijuosim tapetus-pasirodysim kas gavos.
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 05 09, 09:03)
Kaip keista pažiūrekit kur radiatorius pakabintas

Aga tiksliai , kazkaip idomiai jis twn atrodo virsuj , bet prie sienos sutaupo vietos apacioj biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jaunai panelei (atsiprasau jai pasikartosiu blush2.gif ):

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 26 vasario 2010 - 19:46
QUOTE(Agniuxxx @ 2009 11 11, 21:01)
Taigi laukiu jūsų patarimų smile.gif


prtarsiu giegai - shaunuole kad rupiniesi savo kambariu 4u.gif As savo teeneidzere irgi pries keleta menesiu iskeliau i atsikra kambari - lamyyynag ligi ausu nes anksciau su sese vienu dalinosi.
Rinkosi ji is tokiu dekoraciju (lipduko arba piesiamo per trafareta) ant sienos:
user posted image
user posted image
dabar jau tarp liuto (dievina viska kas susije su liutais, be to jos zodiako zenklas liutas) ir medzio svyruoja doh.gif
user posted image
user posted image
mano supratimu medis erdve sumazins kambary g.gif plius palepinis kambarys tai tuo labiau - aj bet renkasi ji - nebesikishu irnesakyk.gif

O man tai sitas motyvas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki! Cia gal labiau merginoms tos dekoracijos,o kur galima butu vaikinui ka nors panasaus paziureti g.gif ? Gal nuoroda kokia kas zinote dekoraciju,kur paaugliui tiktu?
Atsakyti
kas nutiko temutei? unsure.gif
Kaip manote ar gana violetinė tinka su salotine?
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2010 05 07, 16:55)
kas nutiko temutei?  unsure.gif
Kaip manote ar gana violetinė tinka su salotine?

Gan neįprastas derinukas, bet manau tinkamai parinkus pagal paletes, būtų visai įdomu. O kur jas norėtumėt naudoti?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 07 gegužės 2010 - 18:13
Ačiū. Žadėjau kambarį tokiom spalvom išmargint, bet nebenoriu...
Manau darysiu gana tamsias rudas sienas ir kokius ryškius baldus, pvz raudonus, žalius, ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2010 05 11, 15:34)
Ačiū. Žadėjau kambarį tokiom spalvom išmargint, bet nebenoriu...
Manau darysiu gana tamsias rudas sienas ir kokius ryškius baldus, pvz raudonus, žalius, ką manot?  g.gif

O Jūs čia sau? Klausiu, nes aš kai norėjau savo jaunimėliui juodai baltą kambarį padaryti, kilo baisus kipišas. Sako nedrįsk biggrin.gif Tad tiek spalvos, tiek pats tapetas buvo išrinkti be mano pagalbos. Ir dabar kai žiūriu, tai džiaugiuosiu šviesiu kambariu ir subtiliu mūsų paauglių skoniu.
Atsakyti
Sveikos, turiu problemą blush2.gif
Neseniai su šeima išsikraustėme į naujus namus ir pagaliau aš turiu atskirą savo kambarį cool.gif ir panorau jį kaip nors pakeisti, kadangi man visada patiko graffiti, paprašiau mamos, kad leistu mano draugui jį išdažyti. Noriu pakeisti tik vieną sieną, o kitas palikti kaip yra, bet mama neleidžia, sako, kad nesąmones išsigalvoju, kad dar blogai padarys. Aš jai bandžiau aiškinti, kad draugas senei tuo užsiima ir man kaip pažįstamai padarytu nuolaida tongue.gif Bet ji vis tiek sako, kad ne, kad jis per jaunas tokiam darbui ir t.t. (jam 16 metu)
Atsakyti