Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jaunuolio kambarys
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2
Li+

Lietuvoje problema isigyti jaunuolio baldus.Gal kas galite padeti.Zinote firmas kurios gamina grazius januolio baldus.Ieskau mergaitei baldus,net esu nusivylusi lietuvos gamintojais.
Fikas
Na as uz 2000Lt. maciau ruzavus grazius labai baldus Ermitaze. Juk jie vistiek laikini max iki 12 metu. Tai nezinau ar jau reikia ten super geru. O dar ir apipaisys, apdauzys ir t.t.
Li+
QUOTE(Fikas @ 2005 08 17, 12:30)
Na as uz 2000Lt. maciau ruzavus grazius labai baldus Ermitaze. Juk jie vistiek laikini max iki 12 metu. Tai nezinau ar jau reikia ten super geru. O dar ir apipaisys, apdauzys ir t.t.
*

O mano mergaitei kaip tik 11 metu mirksiukas.gif Ir norisi jau kaiip ir paauglisko kambario.O gamina visur vaikiskus.
Nasa
QUOTE(Li+ @ 2005 08 17, 14:00)
O mano mergaitei kaip tik 11 metu mirksiukas.gif Ir norisi jau kaiip ir paauglisko kambario.O gamina visur vaikiskus.
*

paziurek www.lukasima.lt
Fikas
QUOTE(Li+ @ 2005 08 17, 13:00)
*

Tie kurie gamina vaikiskus gamina ir visokius. Vakar ziurejau baldu rojui yra irgi jaunuolio baldu. Galima pasiziurineti kokie gamintojai, eiti pas juos ir suprojektuos. Dar gali pasiziurineti cia http://www.lovos.lt/baldai/jaunuolio-baldai/

Bet praktiskai gamina visi kas gamina baldus. Tik gal nera tiek pvz. internete, kiek virtuves ar kitu baldu. Todel manau reiktu klausti tiesiai ju.
Li+
Maciau kelis pvz.lukasimos baldu.Visai nieko,tik gaila kad i ju puslapi negaliu ieti,matyt kazkokios problemos.Kur jie laikosi,Kaune?O filialo Klaipedoje nera?Kaip butu dar galima paziuret ka jie turi?

Juokinga pati dirbu baldu imoneje,bet zinau kokia tai problema.
Ieva-Pieva
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
xxxsaulyte
Sveikos forumietės,

Iškojau tokios temos, bet neradau....

Pradėsime įrenginėti namą ir noriu jaunatviškai, o nebe vaikiškai, įrengti dukrai kambarį. Jai jau trylikti metai ....... Kokių idėjų turite ??? Prašau, pasidalinkite patirtimi bei nuomonėmis ......... mirksiukas.gif
Ačiū.
Marinčik
4u.gif Man bus labai įdomu pas jus ,nes nežinau kaip įrengti sūnaus kambari įdomiau ir ilgesniam laikui.nenoriu vaikiškai labai daryt g.gif
Lupos
QUOTE(xxxsaulyte @ 2006 01 12, 09:23)
Sveikos forumietės,

Iškojau tokios temos, bet neradau....

Pradėsime įrenginėti namą ir noriu jaunatviškai, o nebe vaikiškai, įrengti dukrai kambarį. Jai jau trylikti metai ....... Kokių idėjų turite ??? Prašau, pasidalinkite patirtimi bei nuomonėmis .........  mirksiukas.gif
Ačiū.
*

O gal tegul pati mergina issirengia savo kambari kaip ji nori g.gif
Agotukas
Labai gera tema ir labai geros idėjos thumbup.gif Ypač patiko užuolaidos su nespalvotom nuotraukom. Kažkada per rusus mačiau kaip darė, o pirkti azin būna tokių g.gif
Nerytė
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 02 14, 15:14)
kambario dydis- 2,5 × 3,5 m  blink.gif
http://www.ivd.ru/images/3887_kop6_b.jpg

Mačiau IKEJOJ labai daug tokių lovų, kur antram aukšte, o po lova padaryti tokie kaip taliukai, pvz. kompui
Sirana
Oij, kaip cia grazu! Man sita baldu tema irgi baisiai aktuali, reikia irengti sunaus kambari. Siaip siokia tokia vizija turiu, tik reikia, kad ja kas paverstu realybe ir, be abejo, patartu, ar taip bus gerai, kaip as mastau... Gal kas zinot kokia nebrangia firmele ar zmogu, kas uzsiima baldu gamyba?..
devil
na, vat... man iskilo tokia problemele... blush2.gif mirksiukas.gif
paaugle sese paprase, kad padeciau jai graziai ysikurti savo kamabary...
na, as jau ziurejau tema "jaunuolio kambarys", bet mane domina konkretesnes detales, .... blush2.gif blush2.gif
na, ji noretu kambary ysirenk pati, t.y pati pasigamind papuosimu, ir t.t.
gal kas radot kokiu pavyzdziu kambariu, nuotrauku, kur nudazomi vazonai, koki paveiskleliai, ydomios dedtales paauglio kambaryje...as kazkada buvau radus, bet dabar niekam neprisimenu kur doh.gif doh.gif doh.gif
is anksto didelis didelis aciu... blush2.gif ax.gif ax.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Egle is Vilniaus
QUOTE(devil @ 2006 05 02, 21:11)
na, vat... man iskilo tokia problemele... blush2.gif  mirksiukas.gif 
paaugle sese paprase, kad padeciau jai graziai ysikurti savo kamabary...
na, as jau ziurejau tema "jaunuolio kambarys", bet mane domina konkretesnes detales, ....  blush2.gif  blush2.gif 
na, ji noretu kambary ysirenk pati, t.y pati pasigamind papuosimu, ir t.t.
gal kas radot kokiu pavyzdziu kambariu, nuotrauku, kur nudazomi vazonai, koki paveiskleliai, ydomios dedtales paauglio kambaryje...as kazkada buvau radus, bet dabar niekam neprisimenu kur doh.gif  doh.gif  doh.gif
is anksto didelis didelis aciu...  blush2.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

sveika 4u.gif
pamegink cia http://promo.ntv.ru/programs/family/kv/ind...part=Digest&r=3 gal ka rasit...
sekmes 4u.gif
Marinčik
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 19, 16:30)
http://bi.gazeta.pl/im/4/3033/z3033674G.jpg

Kaip keista pažiūrekit kur radiatorius pakabintas
Flax
QUOTE(Marinčik @ 2006 05 09, 09:03)
*

Turėtų būti šalta, nes šiltas oras kyla į viršų ..
vaivaj
user posted image

Paprasta, bet gražu
mazzyla
Mes taip pat turim mažą kambarėlį savo ,,grybukui,, , tačiau kol kas jis dar nakvoja pas mus. Kai pamačiau tokių gražių idėjų, net susimasčiau g.gif g.gif g.gif jį ten iškraustyti, nes dabar ten darbo kambarys.
winterlady
Mačiau pas vieną draugę palėpei buvo įtaisytos supynes, tik ta palepe buvo dvigubai kaip ši. Bet manyčiau fainai, kai lyja tai lauke nepasisupsi, šlapia. Man visai patiko ta idėja thumbup.gif
Muzika
Labai ieškau meistrų kurie galėtų pagaminti iš ISKU baldų Scala komlektą vaikų kambariui iš pušies. Gal kas galit rekomenduot? man jis toooks gražus thumbup.gif thumbup.gif va čia toks
winterlady
Nes labai jau daug daiktu g.gif juk vistiek ju pastoviai reikia, kai paaugliai is skubejimo pasiima ka nors, o i vieta nepadeda...vis kazkokiu reikalu bauna:tai su draugais plepa, tai kazkur iseit reikia. Betnesuprantu vieno, kodel tam kambary dviratis? doh.gif As savajam kambary niekad nesumastyciau laikyt dviracio ax.gif
Vilangella
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 12, 15:42)
user posted image
*

Va čia tai tikrai gera idėja, ne tiek išpildyme, kiek zonų sukurime: Labai fainai, kad atskirtas miegamasis (čia aš kalbu ne apie lovytę virš spintelės, o pie lovytę už spintelės) ir darbo/zaidimu kampas! Man atrodo, kad jei tik leidžia galimybės, vaikui įkurdinti atskirtą poilsio, miego zoną labai tiktų... Niekas neblaško dėmesio, neerzina, net gi nuramina, vaikui lengviau prieš miegą būtų nurimti, pasiruošti miegučiui, juk šalia nestovi stalas su nebaigtais piešiniais ar žaislais... Be to būtų lengviau priversti palaikyti tvarką... ax.gif
addicted
user posted image user posted image user posted image user posted image
kusachius
paskutines foto man atrodo labiau vaikams, ne jaunuoliams. Jos gal labiau tiktu i tema "vaiku kambarys" ar panasiai. Sita tema, kiek as suprantu, apie paaugliu kambarius g.gif
zika
man atrodo, kad jaunuolio kambariui labai tinka šitie daikciukai-foteliukai 4u.gif

http://www.kaobanga.com/index.php?pageid=2226&cid=10787
Cobre
JAu buvau įmetusi į vaikų kambario temą, bet manau čia labiau tiktų
user posted image

user posted image

user posted image
pariso
Dar pasiziurekit www.gautier.fr, www parisot.com
AMELY
Jo ir mes su dukra peržiūrėjom jūsų pasiūlymas yra viliojančių....bat kad arba sunkokai išpildomi, arba jau ne iš pigiųjų. na vis tiek šią problmą teks labai greitai spęsti....kadangi po poros men. išeiname gyventi į namą mergina turi a
iškų savo kambario įsivaizdavimą ir jau ale barbiško kambario tai protest.gif o tokio kokio ji nori.. reikia gamintis. bet Isku parduotuvėje matėm kas mums patiktų...jei dar kokiu litu pigiau. Arba Latvijoje Sotka parduotuvėje buvo už prieinamčą kainą...žodžiu ačių už idėjas.
Jūržolė
Perskaičiau žurnale, kad yra metalinių dažų, kuriais nudažius sieną, galima plakatus ir pan. lipdyti tiosiog su magnetukais. Manau, kad labai liuks idėja paauglio kambariui.
morkatarka
labos forumu drauges:)

as tai paaugliskam kambariui pasiulyciau isdekoruoti sienas. Nes piesiniai truputi keicia erdve ir kambarys tampa toks jaukesnis. pas ta jaunuoli, kur as zadu daryt kazka yra ivairiausiu ideju, man patiko. Ypac tinka musu paaugliams thumbup.gif . ikelsiu nuotraukeliu kur jis man rode.

user posted image

user posted image

morkatarka
atsiprasau uz neveikiancias nuorodas

stai cia geriau ziuresis http://public.fotki.com/thinkpinkdeko/1/

Seip kalbant isviso ne apie piesimus, tai as manau reik daug kalbet su vaiku apie jo kambari ir pasistenkt pazvelgt i ji truputi vyresni, ka jis galvos tada. Padarysi spalvota kazkoki, praeis du metai gali jaunuolis pradet jaust, jog jo kambarys per vaikiskas. Svarbu nepersistengt su vaikiskumais. smile.gif 4u.gif
Agniuxxx
Sveiučiai smile.gif Norėčiau atgaivint šitą temą smile.gif Mano kambarys didelis, bet jam trūksta jaukumo. Gal kas turit kokių idėjų? Nusprendžiau savo sieną pripiešt tokių : Taigi laukiu jūsų patarimų smile.gif
http://images.clipartof.com/small/28298-Cl...-Background.jpg
giega
QUOTE(Agniuxxx @ 2009 11 11, 19:01)
Sveiučiai smile.gif Norėčiau atgaivint šitą temą smile.gif Mano kambarys didelis, bet jam trūksta jaukumo. Gal kas turit kokių idėjų? Nusprendžiau savo sieną pripiešt tokių : Taigi laukiu jūsų patarimų smile.gif
http://images.clipartof.com/small/28298-Cl...-Background.jpg
*

Labai idomu.saunuole,kad pati galvoji kaip pasipuost savo kambari 4u.gif Mes ir su vaikais bandom dabaigt kambarius doh.gif Jau kita savaite klijuosim tapetus-pasirodysim kas gavos.
mazute_eglute
QUOTE(Marinčik @ 2006 05 09, 09:03)
*

Aga tiksliai , kazkaip idomiai jis twn atrodo virsuj , bet prie sienos sutaupo vietos apacioj biggrin.gif biggrin.gif
janna
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jaunai panelei (atsiprasau jai pasikartosiu blush2.gif ):

user posted image
Dzenke
QUOTE(Agniuxxx @ 2009 11 11, 21:01)
Taigi laukiu jūsų patarimų smile.gif

prtarsiu giegai - shaunuole kad rupiniesi savo kambariu 4u.gif As savo teeneidzere irgi pries keleta menesiu iskeliau i atsikra kambari - lamyyynag ligi ausu nes anksciau su sese vienu dalinosi.
Rinkosi ji is tokiu dekoraciju (lipduko arba piesiamo per trafareta) ant sienos:
user posted image
user posted image
dabar jau tarp liuto (dievina viska kas susije su liutais, be to jos zodiako zenklas liutas) ir medzio svyruoja doh.gif
user posted image
user posted image
mano supratimu medis erdve sumazins kambary g.gif plius palepinis kambarys tai tuo labiau - aj bet renkasi ji - nebesikishu irnesakyk.gif

O man tai sitas motyvas wub.gif
user posted image
zemec
Sveiki! Cia gal labiau merginoms tos dekoracijos,o kur galima butu vaikinui ka nors panasaus paziureti g.gif ? Gal nuoroda kokia kas zinote dekoraciju,kur paaugliui tiktu?
Young
kas nutiko temutei? unsure.gif
Kaip manote ar gana violetinė tinka su salotine?
Temidė
QUOTE(Young @ 2010 05 07, 16:55)
kas nutiko temutei?  unsure.gif
Kaip manote ar gana violetinė tinka su salotine?
*

Gan neįprastas derinukas, bet manau tinkamai parinkus pagal paletes, būtų visai įdomu. O kur jas norėtumėt naudoti?
user posted image
user posted image
Young
Ačiū. Žadėjau kambarį tokiom spalvom išmargint, bet nebenoriu...
Manau darysiu gana tamsias rudas sienas ir kokius ryškius baldus, pvz raudonus, žalius, ką manot? g.gif
Temidė
QUOTE(Young @ 2010 05 11, 15:34)
Ačiū. Žadėjau kambarį tokiom spalvom išmargint, bet nebenoriu...
Manau darysiu gana tamsias rudas sienas ir kokius ryškius baldus, pvz raudonus, žalius, ką manot?  g.gif
*

O Jūs čia sau? Klausiu, nes aš kai norėjau savo jaunimėliui juodai baltą kambarį padaryti, kilo baisus kipišas. Sako nedrįsk biggrin.gif Tad tiek spalvos, tiek pats tapetas buvo išrinkti be mano pagalbos. Ir dabar kai žiūriu, tai džiaugiuosiu šviesiu kambariu ir subtiliu mūsų paauglių skoniu.
-Orchideja-
Sveikos, turiu problemą blush2.gif
Neseniai su šeima išsikraustėme į naujus namus ir pagaliau aš turiu atskirą savo kambarį cool.gif ir panorau jį kaip nors pakeisti, kadangi man visada patiko graffiti, paprašiau mamos, kad leistu mano draugui jį išdažyti. Noriu pakeisti tik vieną sieną, o kitas palikti kaip yra, bet mama neleidžia, sako, kad nesąmones išsigalvoju, kad dar blogai padarys. Aš jai bandžiau aiškinti, kad draugas senei tuo užsiima ir man kaip pažįstamai padarytu nuolaida tongue.gif Bet ji vis tiek sako, kad ne, kad jis per jaunas tokiam darbui ir t.t. (jam 16 metu)
Caca*
QUOTE(-Orchideja- @ 2010 07 29, 10:30)
Sveikos, turiu problemą blush2.gif
Neseniai su šeima išsikraustėme į naujus namus ir pagaliau aš turiu atskirą savo kambarį cool.gif  ir panorau jį kaip nors pakeisti, kadangi man visada patiko graffiti, paprašiau mamos, kad leistu mano draugui jį išdažyti. Noriu pakeisti tik vieną sieną, o kitas palikti kaip yra, bet mama neleidžia, sako, kad nesąmones išsigalvoju, kad dar blogai padarys. Aš jai bandžiau aiškinti, kad draugas senei tuo užsiima ir man kaip pažįstamai padarytu nuolaida  tongue.gif Bet ji vis tiek sako, kad ne, kad jis per jaunas tokiam darbui ir t.t. (jam 16 metu)
*

Ir kokios pagalbos is musu tikites?Kad Jusu mama itikintumem, kad leistu paisyti grafiti? biggrin.gif

Mano 5meciui sunui 1 siena grafiti ispaisyta, paise 2 vaikinukai-17 ir 16 metu, nieko nesugadino.
Butinai pries darba reikia pamatyti eskizus, parodykit mamai draugo darbus.Blogiausiu atveju tapeta ant tos sienos uzklijuosit ar perdazysit. mirksiukas.gif
zemec
Caca,gal galima butu pamatyti foto tos sienos g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.