Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus širdies ritmas

na man sake ,kad nuo 26saw,man jau klause smile.gif
Atsakyti
As siandien irgi pirma karta isgirdau maziuko sirdele smile.gif Ir tikrai taip palengvejo rolleyes.gif Taip ramu ramu pasidare smile.gif Sake, kad dirba kaip traktoriukas smile.gif 150 tuziu per minute smile.gif Mums dar tik 13 savaiteliu, kadangi viskas gerai, gydytoja liepe tik po menesio pasirodyti.
Atsakyti
Pirma karta maciau kaip plaka kai buvo 6 sav.-per ultragarsa,o isgirdau 12 savaiciu-dejo ant pilvo ta aparata,pamirsau kaip jis vadinasi.
Atsakyti
o aš dar negirdėjau savo leliuko širdelės plakimo,tik gydytoja pati paklausė ir viskas.
Atsakyti
Na man atrodo, kad viskas priklauso nuo gydytojos... Vienos anksciau pradeda toniukus sekt, kitos veliau. Man gydytoja planavo pradet klausytis apie 26 savaitele, nors as su mielu noru buciau paklausius savo maziaus sirdeles plakimo ir anksciau. Jej apskritai, nuo kada galima girdeti sirdeles plakima per tam tikra aparaciuka... Bent jau kai mano sesei buvo 8 savaiteles, jau tada ji girdejo kaip plaka sirdute.
Atsakyti
mano leliuko klausė prieš gera sav, buvo pilnos 23 sa, tai nieko negirdėjo. Apmaudu, kad poliklinikos negali isigyti gerų aparatų.
Kažin nuo kada tėvelis išgirs leliaus širdelę plakant padėjęs galvą ant pilvelio?
Atsakyti
Sveikutes,
Su skaudanciu pilvu atsiduriau ligoninej 21 sav. Nieko blogo nerado. Tik sake, vaiko sirdeles plakimo tikriausiai dar negirdes, bet vistiek pabande ir ka jus galvojot ...pagavo ..... sirdeles toniukai normoj. O poliklinikoj kol kas neklause nei vieno karto.
Atsakyti
Man pirmą kartą klausė kai buvo pilnos 35 sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2007 03 09, 22:58)
Man pirmą kartą klausė kai buvo pilnos 35 sav. mirksiukas.gif

Man ne karto dar neklause,tai gal paklausys kai dabar eisiu,bus 35savaites g.gif
Atsakyti
man pirma karta klause apie 11-12 savaite.. ir nuo tada per kiekviena apsilankyma wub.gif
Atsakyti
man pirmąkart klausė 24 sav, kai gulėjau ligoninėj. dabar vėl guliu, tai kasdien klauso. vakar buvo labai pagarsintas aparatas, tai lelius taip susinervino, kad pradėjo širdelė daužytis, kaip ėmė maltis ir kad spyrė į tą daiktą tongue.gif sesutė sakė, kad vaikučiai išsigąsta to garso ir bando nuspirt visaip ar kitaip kaipnors protestuoja. bet jei dažnai daro, tai pripranta prie to triukšmo. ale garsas blink.gif kaip arklių kaimenė unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rug @ 2007 03 10, 15:18)
ale garsas blink.gif kaip arklių kaimenė unsure.gif  biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

na musiske turi toki aparata, kur prisitylina garsas mirksiukas.gif
Atsakyti