Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaisiaus širdies ritmas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Vaisiaus vystymasis
Pages: 1, 2, 3
snail
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 15, 20:09)
as ir tikiuosi greitai isgirsti leliaus sirdute  wub.gif
*

greitai išgirsi wub.gif
man 23 sav dar akušerė negirdėjo leliaus širdutės, o šiandien išgirdo thumbup.gif
bet aš negirdėjau, nes neturiu naujausios technikos, svarbiausia, kad jaučiu wub.gif
Bufeto vedėja
mus pradejo klausyti nuo 13savaiteles ax.gif o kadangi nesioju du, tai kaskart reikia pagauti dvi sirdeles biggrin.gif is pradziu viena gaudom, paskui kita biggrin.gif
bet girdejosi jau nuo 13tos savaiteles, o anksciau niekas ir neklause, tik echo ziurejo kaip plaka ax.gif dabar klauso kaskart atejus tikrintis mirksiukas.gif
hindy
Man jau 35 savaite, o apie sirdutes veikla gydytoja ne zodzio nera pasakiu... su medine triuba kazka klause, bet nekomentavo, o ir nesciosios knygoj, skyrely "pirma kart isklausyti vaisiaus sirdies judesiai" (ar kazkaip) nera jokio iraso! unsure.gif
Beje, lankausi privaciai...
Crazy Daisy
Man pirmą kartą išgirdo 12 savaičių ir nuo tada kiekvieną kartą paklausom. Ir tėvelį pasikviečiam ax.gif Labai geras jausmas thumbup.gif
Lankausi Antakalnio poliklinikoj.
AGNIUXX
as tai savo mazycio sirdele isgirdau pries gera menesi, o pries tai su ta medine triuba klausydavo.kai nusiprko gyd.ta aparata tai pati sake kad jai ramiau, o ir pati kai isgirdau tai jausmas nearelus
leliuga
Labas, gal zinote ar kudikelio sirdele turi ypac daznai plakti/ Dar jau 37 savaites.
Mane drauge uzklause(pati nedalyvauja interneto pokalbiuose),jai Kaune ziurejo leliuko bukle, ir lyg nerimas tokis pas ja atsirado. Turejo pries keleta metu leliuko netekti, esant 6 men. nestumo, bet del kitu dalyku.
Vardaite
CTG darant vidutiniskai 140kartu/min.
Bet buna kaip gydytojai vadina akceleraciju (kai pakyla). Prasidedant saremiams -krenta, todel reikia kvepuot, kad aprupint leliuka deguonim, atslugus saremiui.
Bet jei ramybej zenkliai daugiau ar maziau nei 140k/min -kreipkites i gydytojus
Bonifacija
QUOTE(Vardaite @ 2007 05 03, 19:26)
CTG darant vidutiniskai 140kartu/min.
Bet buna kaip gydytojai vadina akceleraciju (kai pakyla). Prasidedant saremiams -krenta, todel reikia kvepuot, kad aprupint leliuka deguonim, atslugus saremiui.
Bet jei ramybej zenkliai daugiau ar maziau nei 140k/min -kreipkites i gydytojus
*

mano vaiko sirdies plakimas svyruoja 135 iki 150 kart/min ir tai yra normalu.
leliuga
aciu,duosiu tai kumutei pasiskaityt mirksiukas.gif
VyVa

Sveikutes

Pries penkias dienas dariausi echoskopija ir maciau,kaip sokineja mano maziukas/e (mums 13 savaite).Gydytoja sake,kad sirdele plaka gerai.O va vakar nuejau pas seimos gydytoja,bande tuo elektroniniu aparaciuku paklausyt sirdeles-nepavyko isgirst.Tai taip issigandus buvau,nors jis ir pasake,kad taip gali buti.Bet vistiek kazkaip negera buvo.Taip susiradau sita skyreli ir nusiraminau.Matyt ne laikas dar...
Sekmes visoms nestukems ir burbuliukams 4u.gif
Rūta bitė
4u.gif As tai bandziau gydytoja uzlasut kai tik 19 savaiciu buvo tai ji kazka tik numyke kad klausys kai 24 bus ...tiesa sakant net nesupratau 4u.gif bet sia savaite eisiu tai jau gal paklausys
mmergyte
mes tai namie karts nuo karto pasiklausom su stetoskopu,kartais eina pagaut,o klause vieninteli karta ligoninej verysad.gif noretus dar isgirst wub.gif
MagnolijaB
Aš tai dabar ligoninej guliu, tai kasdien paskirta tonukus matuoti, tai kaip kardiograma išspauzdina vaikelio širdies plakimą ir dar pažymi judesiukus smile.gif
Gera kas den išgirsti kaip gyvena vaikelis, ypač jei ryte buna snūduringas ir nenori judet tongue.gif
tanitausa
mano daktaras klauso kiekviena kart kai nueinu (t.y.) kas dvi savaites. mazylio sirdutes ritmas 130-140 duziu per minute thumbup.gif
linasky
Mano gydytoja klausos nuo 12 sav,ir taip kas 2 sav kai tik ateinu pasitikrinti.Aparaciukas vadinas baby hartbeat doppler,jis panasiai kaip echo,veikia garsiniu bangu pagrindu......kai man buvo 18sav. pati toki internete nusipirkau,fainas daikciukas(tik MB neleidzia daugiau nei pora kartu per savaite juo megautis)....Isigyjau ji ,nes pirmas nestumas ir visokios neramios mintys lisdavo i galva(o gal kas ne taip,nes labaio jau gerai jauciausi doh.gif ),bet tiesa pasakius kai leliukas pradejo judet,jos visos tarytum issislapste ,visi tarakonai dingo thumbup.gif
FAJITA
QUOTE(Norima @ 2006 01 20, 20:37)
Man su tokiu elektroniniu aparačiuku klauso širdelės plakimo nuo labai ankstyvo laiko, gal nuo 10 savaičių, per kiekvieną vizitą, prideda tą aparatuką ir per jį garsiai girdisi, kaip širdelė plaka, ir ten dar parodo, kaip plaka, dažnumą, gydytoja paklauso ir įsitikina, kad viskas ok 4u.gif Beja, lankausi privačiai, poliklinikose kiek žinau medines triubeles vis dar daugiausia naudoja...
*

pas mane dabar 7sav.ir kai buvau pas gydytoja,dare echoskopa tai jau gerai girdejo vaikelio sirdies plakimo,net sesele pakviete ir parode. smile.gif
kai paklausiau daktares ar viskas gerai,pasake kad taip.labai laukiam sito vaikelio nestuke.gif nes 2metus negalejau pastot.
Erinata
As pirma karta isgirdau lailiuko sirdele kai pagulde i ligonine 30sav. 4u.gif paskui kiekviena diena 2 kartus klausiausi kaip plaka sirdele kai matavo toniukus, buvo mazdaug nuo 130 iki 150 kartai i min
Bufeto vedėja
klauso jau nuo 12tos savaites, per kiekviena vizita ax.gif smagu girdet tas arkliu kanopeles beldziant biggrin.gif
Butaforija
Man jau 20 sav. bet gydytoja ne karto neklause leliaus sirdeles g.gif
rimulia12
Mums tai 26 savitės ir dar neklausė. tiesa su mediniu aparačiuku paklausė, bet sakė kalusės ar juda. O šiaip su vyru stetoskopu klausomės namie.
saulyte ;)
Sveikos,
man jau klause 2 kartus - 12 savaite ir 16. Ritmas - 143. Labai malonus garsas nestuke.gif
Papildyta:
O kur jus tuos aparatus isigijot? Ar brangu? ax.gif
jukka
Mums klauso sirdutes nuo 18 sav ax.gif su elektroniniu aparaciuku (Antakalnio poliklinikoje) thumbup.gif O stai Senamiescio poliklinikoje dar naudoja tas medines triubeles doh.gif
zaika
Mano lelytes sirdute daktare klausydavo per ta vad. "triubele". Ir tik suejus 37 sav. pirma karta normaliai uzrase tonus su tuo elektroniniu aparatu. Viskas atitiko normas. Ir daugiau sake netikrins, mat nera reikalo... unsure.gif
Kukli
Na mums tai pasiklausyti pavyko pirma karta pas ginekologe kai nuejom..7savaichiu ir 4 dienu buvom..tai su echoskopu ...ir pasiklausem ash net nustebau kaip gerai girdisi..ir 150 buvo sake gerai kaip maratininko lotuliukas.gif
brilly
O mum sirdute klause poliklinikoj su ta medine triubuke... blush2.gif doh.gif Bet sake labai gerai girdisi ir viskas gerai yra wub.gif O po 3savaiciu(mat tokios eiles) darys echo ligoninej(jau tuo modernesniu aparatu nei poliklinikoj, kur yra tik toks mazytis ekraniukas) ir sirdele paklausys normaliu aparatu, o ne ta triubuke... doh.gif
Agneja
kiekvieno vizito pas gyd.metu klausydavo sumedine "triubele", tai uzrasydavo i kortele 146, o 39 sav, buvau ligoninej uzrasyti tonu su spec. aparatu, kur girdisi, tai buvo 155. sake normalu. o gimdymo metu gali uzkilti iki 180, nes tada labai vaikutis aktyvus buna smile.gif
Erkesta
Man tai prieš dekretą pirmą kartą pasiklausė - t.y. 30 savaitę. Buvo 135 kartai per minutę, sakė viksa puiku biggrin.gif O klausėsi su tokiu kaip echoskopas - pritepė žele, pridėjo o mažam ekraniukė rašė skaičiuką, ir dar girdėjom kaip tuksi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Koks gražus garsas blush2.gif nestuke.gif
noraxxx
Man irgi poliklinikoje tikrina, praktiskai per kiekviena apsilankima, bet matuoja ne su triubele, bet su elektroniniu aparaciuku, prideda prie pilvuko toki metalini blyna, kaip spaudimui matuoti, ir tada girdisi tuk tuk tuk, et kaip greitai sirdute mazylio plaka thumbup.gif Pas mus nuo 4 men. pulsas kazkur 135 - 140, gydytoja sake normalu tongue.gif
JOLI :)
Sveikutes busimos mamytes.mums taippat jau klause sirdute, buvom 21 sav. taip greitai plake, kad net baisu pasidare, bet gyd.,nuramino-taip turi buti,tai normalu thumbup.gif
Silver Felis
QUOTE(noraxxx @ 2007 11 28, 14:04)
Man irgi poliklinikoje tikrina, praktiskai per kiekviena apsilankima, bet matuoja ne su triubele, bet su elektroniniu aparaciuku, prideda prie pilvuko toki metalini blyna, kaip spaudimui matuoti, ir tada girdisi tuk tuk tuk, et kaip greitai sirdute mazylio plaka thumbup.gif  Pas mus nuo 4 men. pulsas kazkur 135 - 140, gydytoja sake normalu  tongue.gif
*

Tai ne pulsas o vaisiaus sirdies susitraukimu daznis, ir su triubele nematuoja nieko, o su stetoskopu isklausomas sirdeles susitraukimu daznis, 15s klauso kiek suskaiciuoja padaugina is 4 ir gaunamas sirdies susitraukimu daznis.
noraxxx
QUOTE(Profesorė @ 2007 12 01, 00:51)
Tai ne pulsas o vaisiaus sirdies susitraukimu daznis, ir su triubele nematuoja nieko, o su stetoskopu isklausomas sirdeles susitraukimu daznis, 15s klauso kiek suskaiciuoja padaugina is 4 ir gaunamas sirdies susitraukimu daznis.
*

O kuo tada tavo manymu skiriasi pulsas nuo sirdies susitraukimo daznio?! Ir nieko nedaugina is 4, puikiausiai girdisi kaip greitai sirdele plaka, tikrai apie 140 per minute. Man matuoja ne su stetoskopu ar triubele, o su elektroniniu prietaisu.
Erkesta
Mes dar su vyru leliuko širdutės pasigaudom su tuo paprstu stetoskopu kur visi daktarai ant kaklo nešiojasi biggrin.gif Turim nuo seno spaudimo matavimo aparato thumbup.gif Tai jei lelius būna nugarytę mums atsukęs labai puikiai girdisi. Garsas kaip suaugusio širdies tik daug greičiau 4u.gif Niu bet kaip faina pasiklausyt wub.gif wub.gif wub.gif
vaidavel
man pirmą kartą išklausė 21 sav.... bigsmile.gif nuo tada iki pat šiol išklauso kiekvieno apsilankymo metu thumbup.gif o 31 sav.dar su tuo elektroniniu - visuomet tonai siekia apie 140 ... t.y. norma... thumbup.gif thumbup.gif
Izabelė :)
pas mane ritmas 140
noraxxx
Paskutini karta kai buvau pas gine sirdutes ritmas 163 sieke, baisu. doh.gif doh.gif
Sake kad virsutine riba 160. Pries tai kaip ir norma buvo 140, kas pasidare, gal del to kad as pati dabar apsirgusi esu.. schmoll.gif
Lasyte
O musu maziuko sirdute paskutinikart kai klause plake 138... nestuke.gif
zaliaake25
o musu sirdele klause siandien ir ji plake 136 mums jau 36 savaites smile.gif
waterly
O mums 8 savaiciu lygiai biggrin.gif tik nezinau ten tonusai ar kas, bet aiskiai girdejom plakima biggrin.gif ir net skaiciukus nustate 120 ir 160 smile.gif Sekanti karta reiks paklaust gines ka mes ten vis del to girdejom biggrin.gif
Silver Felis
QUOTE(waterly @ 2008 04 03, 12:33)
O mums 8 savaiciu lygiai biggrin.gif tik nezinau ten tonusai ar kas, bet aiskiai girdejom plakima biggrin.gif ir net skaiciukus nustate 120 ir 160 smile.gif Sekanti karta reiks paklaust gines ka mes ten vis del to girdejom biggrin.gif
*

girdejote sirdeles plakima smile.gif
VVaiva
21 savaite musu maziukes sirdele plake 149. Siaip elektroniniu prietaisiu matuoja per kiekviena patikrinima ir kas menesi plakimas buna siek tiek letesnis. Manau, taip ir turetu but smile.gif
Lasyte
Musu si menesi " pagreitejo " nuo 138 iki 146 nestuke.gif
zydrune85
Mums 26sav ir leliuko sirdeles plakimo ritmas buvo 136 wub.gif
vekoni
idomu, mes buvom 20 sav ir niekas nepasiule paklausyti sirdutes. verysad.gif kada turetu pradeti klausyti?
Fox_lady
man į nėščiosios lapą pradėjo rašyti vaikučio širdies ritmą nuo 26 savaitės, tai 26, 30, 34 savaičių buvo vis toks pats ritmas - 136.
Gydytoja sakė, kad tai normalu. Norma, berods, nuo 120 iki 150ar 160.
agnuzele
Mano lelka 36 sav,kai buvom pas gyd,tai labai judri sake,ir sirdute plake pergreitai net 180-190,tai iskarto dave siuntima i ligonime,tai gulejau pajungta prie monitoriaus 2dienas,bet viskas gerai buvo.Nezinau kas cia buvo atsitike,gal kam taip yra buve,ir ar cia tikrai normalu,kokios gali buti pasekmes g.gif
ilta
QUOTE(agnuzele @ 2008 06 19, 18:53)
Mano lelka 36 sav,kai buvom pas gyd,tai labai judri sake,ir sirdute plake pergreitai net 180-190,tai iskarto dave siuntima i ligonime,tai gulejau pajungta prie monitoriaus 2dienas,bet viskas gerai buvo.Nezinau kas cia buvo atsitike,gal kam taip yra buve,ir ar cia tikrai normalu,kokios gali buti pasekmes g.gif
*

pavarčiau savo pirmąją nėščiosios kortelę. visur nuo 130 iki 150, o vieną kartą, 30-ą savaitę, 180 buvo.. bet nieko man nedarė, neatsimenu net, ką sakė apie tai g.gif po to karto viskas vėl normalu buvo.
det
Nesciosios, gimdyves ir naujagimio koreteleje raso, kad normalus ritmas 120-160 k/ min.
Man per visa si laikotarpi nuo 24 sav. matavo 3 kartus - 136,140,138.
Liutukeee
Man su spec.aparaciuku klause 14sav.,tai voa rado,jau buvom abu su gydytoju persigande.
Kai laukiausi pirmojo-tai gine su tokia triubele klausydavo smile.gif .Ir dabar kitur su tokiom klauso,bert be 18-20sav.nesigirdi smile.gif
As pati su stetoskopu klausydavausi pirmagimio sirdeles plakimo,bet antroj nestumo pusej.
snekute
man klausydavo kiekvieno apsilankymo metu, o tas daikciukas - akuserinis stetoskopas vadinasi smile.gif
Jureka
Mums gyd. pirma karta VST isklause 27 sav. 120 k/min, o 39 sav. kai ziurejo buvo 140 k/min.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.