Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

QUOTE(MODELiukai @ 2008 10 26, 20:37)
Sveika, liuks kad tau suveike  thumbup.gif
Kiek ml? Kiek kartu per diena tepti?  mirksiukas.gif


tepti per diena reikia ryte, per pietus ir vakare. Parasyta po 5 ml, na as nematavau, bet riesuto dydzio lasa isivarvinu i ranka ir istepu. Dabar ant vidiniu slaunu pusiu, nes pastebejau celiulita.
Siaip pakuoteje yra 2x125ml tiubeliai, kol kas pirmaji einu i pabaiga. Kaip suprantu, reikia minimum tuos du ir sutepti. Beto, ten parasyta, kad reikia daug vandens gerti - 2-3 litrus, nu bet man tarodo, kad cia gi dienos norma. ax.gif
Atsakyti
dar kas gerai, kad nepatenka i skrandi ta medziaga, ne kaip kiti preparatai
thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Ručike @ 2008 10 26, 18:25)
O man kazkas pasidare... Nebenoriu gert tu vaistu... Pageriau 2 dienas ir vel nebegeriu... Bandysiu gal tikrai kokios dietos laikytis  blush2.gif

4u.gif sveikute. isdrisau ir as i jusu pokalbi isiterpt. ax.gif isgeriau jau dvi savaites, dar tiek pat liko. Visi aisku juokias , kad man nepades, kad nesamone. AS dar ir su maistu prisilaikau, kad kazkam kazka irodyt. Pries dvi savaites buvo 85 kg. Siandien 85.200 kg. seimyna klausia nu kaip.... tyliu. BEt juk mato mane nekrenta man svoris . Pinigai kaip i bala. O tikejimo kad pades buvo labai daug. esu liudna.
Atsakyti
kokios kainos? g.gif

tai biski nesupratau - cia celiulita mazina/naikina ar sotumo jausma? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 10 28, 13:48)
kokios kainos?  g.gif

tai biski nesupratau - cia celiulita mazina/naikina ar sotumo jausma? mastau.gif


ir ta ir ta. biggrin.gif

Celliulita mazina pagal aprasyma tie ingredientai, kurie ir kitose anticeliulitinese priemonese buna. o pats hudijos ekstraktas mazina apetita. Nu as pasitepu tuo zele 3 kartus pere diena. Valgyti nenoriu. Dar galvoju apie maista, bet kazkaip nebesuprantu ko noreciau, kai anksciau budavo niam..niam ..smile.gif
Tipo ta hudija veikia sotumo jausma reguliuojancius centrus ir smegenims duoda informacija, kad gliukozes kiekis organizme ok, ir skrandziui dirbti nereikia. thumbup.gif
g.gif Zinoma, reikia su protu viska daryti, nes realiai tai yra tokia tikimybe, kad pamaciusi poveiki is viso sugalvosi nebevalgyti. o tada kaip visus elementus organizmas gaus? g.gif
As asmeniskai labai pradejau ziureti i maisko kokybe. Nes norisi valgyti mazai, tai ir maistas kokybiskas turi buti.
Atsakyti
QUOTE(lomsa @ 2008 10 28, 14:45)
ir ta ir ta. biggrin.gif

Celliulita mazina pagal aprasyma tie ingredientai, kurie ir kitose anticeliulitinese priemonese buna. o pats hudijos ekstraktas mazina apetita. Nu as pasitepu tuo zele 3 kartus pere diena. Valgyti nenoriu. Dar galvoju apie maista, bet kazkaip nebesuprantu ko noreciau, kai anksciau budavo niam..niam ..smile.gif 
Tipo ta hudija veikia sotumo jausma reguliuojancius centrus ir smegenims duoda informacija, kad gliukozes kiekis organizme ok, ir skrandziui dirbti nereikia.  thumbup.gif
g.gif Zinoma, reikia su protu viska daryti, nes realiai tai yra tokia tikimybe, kad pamaciusi poveiki is viso sugalvosi nebevalgyti. o tada kaip visus elementus organizmas gaus? g.gif
As asmeniskai labai pradejau ziureti i maisko kokybe. Nes norisi valgyti mazai, tai  ir maistas kokybiskas turi buti.


aha ... idomiai cia mastau.gif biggrin.gif
o tai kur tepi tuo kremu? tas vietas, kur yra celiulito? visas vietas ar tik kai kur? ar nesvarbu toj vietoj yra to celiulito ar ne? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 10 28, 14:50)
aha ... idomiai cia mastau.gif  biggrin.gif
o tai kur tepi tuo kremu? tas vietas, kur yra celiulito? visas vietas ar tik kai kur? ar nesvarbu toj vietoj yra to celiulito ar ne? mastau.gif


as tepu ten, kur yra celiulito. Bet veikia r tepant kaip ranku krema - ant ranku.
Pvz kai tik nusipirkau, pirma diena pasitepiau is ryto, o po to vaziavau i vilniu. Tai kelyje pradejo po kazkiek laiko alki jausti ir pradejo pilvas gurgti. As kaip ranku krema ta porcija sunaudojau - ir voila! Ta diena pavalgiau tik kaune 5 val. vakaro, ir taip tik paknebinejau.
As dabar jau naudoju gal daugiau nei 2 savaites. Atsirado toks bendras neapetitas. Ofise pietauti lyg ir reikia eiti, tai eunu su kolegomis sriubikes pavalgyti. Is padorumo rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif kas liecia LEPTO 3/1. tai apsisprendziau : 3 pakuotes nebepraimu, siunciu abi likusias ryt atgal. jei grazins pinigus gerai, negrazins tiek to. Bet kad tai neveikia, tai 100 proc. esu tikra. ir dar per visas tas dienas skrandi skaudejo, nelabai, bet ikyriai, ir rugstis kilo. O to nebudavo.. keista, gal kokie sutapimai, bet man taip buvo. parasau kas liecia mane, kad kitos mamos zinotu. gal kam labai pades. Tikiuosi. ax.gif sekmes visoms. Nezinau ko imsiuos.
Atsakyti
Mano drauge jau sugere 3 sav. kursa. Pradzioj rezultato nebuvo jokio (po 1 pakuotes -0.2). Dabar -7.5kg (cia po 3 pakuotes). Na ir ant jos jau kaip ir zymu, kelnes jau kabo, nors anksciau buvo aptemptos. Is salutiniu poveikiu paminejo, kad pykina geriant vakarine doze biggrin.gif (vakar ir as pauosciau ir mane beveik supykino) ir dar padaznejo apsilankymai tualete. Kadangi pirko 4 sav kursa tai zada sugert visa ir neismetinet pakuociu, jei kai negers sugris bent 1kg - tai sius atgal.

QUOTE(Ručike @ 2008 10 29, 15:41)
As mastau eit sportuot, pabaigt gert tas tabletes ir maista biski pasiziuret. Zodziu jauciu negrazinsiu. Man mano vyras irgi sako, kad as blogstu, nors svarstykles rodo ta pati. Pagal mane tai tik pilvas apkrito ir siek tiek leskos  blush2.gif

Atsakyti
Kas per vaistas liekniejimui LEPTO 3/1?

2008-10-03
Tokio vaisto nėra. Maisto papildų VVKT neregistruoja ir nekontroliuoja bei duomenų apie juos neturi.

Vaistų saugumo ir informacijos skyrius



Cia nukopijavau nuo vvkt puslapio. Kai Lepto neplatina vaistines, tai kazkaip ir baugu vartoti.
Paskaicius preparato aprasyma, jis gerokai primena pasaka. g.gif
Atsakyti
sveikos!

as jau 3 dienas vartoju lepto ir ira pastebejimas kad labai daznai einu i wc su dideliu reikalu apykaita pagerejus thumbup.gif ,jai taip ir toliau tai manau pavyks numesk kg smile.gif salutinio poveikio jokio,sakaiu kaip baigsiu gert savaitas kursa reiks pasisvert ir paziuret ar ira rezultatu!!

Atsakyti
4u.gif sveikutes. sugryzau. likusiu pakuociu kaip buvau zadejusi - negrazinau, vyras perkalbejo baigt gert visa kursa. Baigiu- poryt. NENUKRITAU NEI VIENO KG. Per ta laika kol geriau Lepto 3/1 , stengiausi mazinti porcijas, daug visokiu taisykliu: vandens stikline pries maista, o ne valgymo metu, ar arbata po to. Laikiausi ypac su vakarienem. Visiskas nulis, o jei sazininingai- 200- 300 gr, virsaus. Absiuliotus S . . . . Cia as keikiuos. Vienas kas atitiko reklama. Turejau visad kietus vidurius. O naudojant ta Lepto : Kaku 1-2 kart paroj -tikrai. Tik tiek. YRa ir pigesniu augaliniu preparatu jei tik del viduriu minkstinimo. As nusivylusi. Viso. Sekmes visoms. doh.gif
Atsakyti