Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

Labas merginos!
benaršydama internete atradau preparatą "309". http://www.kursas309...09-kaip-veikia/
Galbūt kuriai nors yr tekę su juo susidurti? O galbūt kas nors galėtų pakomentuoti iš prof. pusės kas čia per stebuklas? cool.gif
Atsakyti
Gal kuri esate dariusi maisto netoleravimo testa?Kokie resultatai?ar pradejus maitintis teisingai krito svoris?Būtų ydomu sužinoti,nes galvoju pasidaryti tokį testa.
Atsakyti
QUOTE(piratus @ 2011 03 01, 11:09)

Jeigu neturite valios laikytis dietos ir kiekviena diena galvoti ka valgyti, tai nieko jums nepavyks. Mokesite brangiai, o reikes labai ir net labai galvoti ka valgyti. Kiek zinau pradeda zmones su entuziazmu, bet labai greitai pabosta, nes beveik visiem dazniausiai neleidziama valgyti to ka jie labiausiai megsta. Sekmes.
Atsakyti
Sudetis:
Maiseliai
Isrugu baltymai
Aromatai
Guaranos derva (kampuotosios pupenes)
Aspartamas (saldiklis)
Silicio dioksidas
L-Metioninas

Kapsule:
Magnio oksidas
Trikalcio fosfatas
Kalcio karbinatas
Cinko citratas
Vitaminai: E, B3, B5, B2, B6, B1, B9
Zelatina
Magnio stearatatas

Maisto papilde yra fenilalanino saltinis.
Atsakyti
Ner uz ka biggrin.gif
gerti reikia tris kartus per diena: po tablete ir maiseli, tik kodel yra 10 tableciu, kai reikia gerti 9 nesuprantu g.gif
Geriama: 8 ryto, 11 ryto ir 5 vakare.
isgerti minimum du litrus vandens.
Siandiena turiu -2 kg., bet itariu todel, kad meniu nera kepto ir riebaus maisto biggrin.gif
valgoma: sviezi vasiai ir darzoves, virtos darzoves, produktai kuriuose yra krakmolo (ryziai, manai g.gif , makaronai), svieziu vaisiu sultys, kvieciu dribsniai, per pusrycius ir pietus galima juodos duonos riekele.
Galva nesvaiksta, nuotaikai itakos neturi biggrin.gif apetitas nesumazejo biggrin.gif
na ziuresiu, kas cia bus toliau cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Danačka @ 2011 03 01, 11:05)
Jeigu neturite valios laikytis dietos ir kiekviena diena galvoti ka valgyti, tai nieko jums nepavyks. Mokesite brangiai, o reikes labai ir net labai galvoti ka valgyti. Kiek zinau pradeda zmones su entuziazmu, bet labai greitai pabosta, nes beveik visiem dazniausiai neleidziama valgyti to ka jie labiausiai megsta. Sekmes.

Prieš 4 metus dariausi šį testą. Mano atveju labai daug visko galėjau valgyti. Kiek žinau pieno produktai ir taip visiems nerekomenduojami, man netiko kvietinių miltų patiekalai, kiauliena, bulvės, kava, juoda ir žalia arbatos. Atrodo viskas nuo ko storėjama, bet tik tada kai dietologė pakomentavo testo rezultatus, aš prasitariau, kad neturiu tikslo numesti svorio.
Dietologė sudaro valgiaraštį, po mėnesio vėl konsultuoja. Vėliau pradeda įvedinėti į valgiaraštį tuos uždraustus produktus.
Gaila, bet mano eksperimentas truko tik mėnesį, nes pastojau ir nenorėjau rizikuoti. O dabar niekaip neprisiverčiu grįžti prie to, nors jau labai reikėtų blush2.gif
Tiesa, dar dariausi tuo pat metu žarnyno valymą gal 3 kartus. Nors pati procedūra šeipsau, bet po to savijauta buvo fantastiška rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lai: 03 kovo 2011 - 09:04
Antra diena geriu,jokių pastebėjimų neturiu.Svoris nejuda,apetitas toks pat,savijautai įtakos neturi smile.gif
Lauksim kurso galo,tikiuosi tada bus gerų permainų.
Atsakyti
Uzsisakiai 2 sav kursa - geriau taip, kaip nurodyta instrukcijoje. T.y vakare po 2kapsules. Deja nenumeciau nei 100 gramu biggrin.gif . Pinigai kaip i bala - rezultat biggrin.gif as nulinis. Kaip sveriau 75, taip sekmingai sveriu tiek pat. Pameskit bet kokia minti. Kuo nuosirdziausiai......
Atsakyti
GreenEyes: žinai,atrodo kad ir nevalgau kalnais to maisto,bet svorio nepavyksta numesti,beto,jeigu galiu sau leisti pabandyti tokius preparatus,negi jau taip baisu.
Tai va,trečia diena kaip geriu,pokyčio jokių,nei svorio,nei apetito,nei savijautos. Kadangi aprašyme parašyta,jog pirmas tris dienas ir neturi svoris kristi,o tik sekančias devynias dienas,tai laukiu vis dėlto aš to efekto blush2.gif
Būtinai parašysiu kaip sekasis toliau.
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
na va man siandiena antra diena, kai prasidejo tos vadinamos 9 dienos.
Per pirmas tris pameciau 3.5 kg.
Itakos savijautai jokios, bet apetitas mano sumazejo.
Nei vakar nei siandiena nesisveriau nes esu komandiruotej, tai svarstykles patingejau temptis su savimi.
Na o maitintis as stengiuosi panasiau, tik va meeeeeesos tai jau valgau:)
Nezinau, kaip cia kas veikia ar neveikia, bet as ir nelabai tikiu tuo, kad valgant viska kg ims ir kris, bet tos trys dienos, man buvo geras paskatinimas, plius tie 3.5 kg jauciasi ir motyvacijos daugiau atsiranda, net i sporto kluba susiruosiau:))))

Atsakyti
Na kiekvieno organizmas skirtingas ir skirtingai reaguoja,bet man asmeniskai per sitas 2 dienas,nes siandien trečia kaip geriu,tikrai nenukrito nei 100 gr. bet iš aprašymo,aš suprantu,kad turėtų svoris krist sekančias 9 dienas.
Lauksim,nes priešingu atveju reikės skambintis ir teirautis,kaip su tuo pinigų grąžinimu,kurį jie deklaruoja biggrin.gif
Atsakyti
Mano mama medikė, tai bent jau jos nuomone, tie visi "maisto netoleravimai" yra nesąmonė medicininiu požiūriu. Jeigu tu nesi kam nors alergiškas, vadinasi, gali tai valdyti. O dėl to, kad padeda leiknėti... Susigalvokit pati, kad jūs ale "netoleruojante" mėsos, kiaušinių, bandelių, cukraus ir aliejaus, greižtai jų atsisakykit, ir spėkit, koks bus rezultatas.
Atsakyti