Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

Koleges numete nemazai svorio vartodamos tuos produktus,nes nenorejo valgyti. Viena jais girde abi dukras-!3 ir 19metu.
Isgeriau pirma kokteili ir po 15min pajutau pazystama jausma tarp skydliaukes ir sirdies,toki plakima. Akyse truputi susiliejo vaizdelis blink.gif . Teigiu,kad tai sibutraminas!
Nusipirkau 2 pakuotes,plojau 332lt per abi,ogalejau tiesiog lindaxos vaistinej nusipirkt doh.gif
Kokie kitu potyriai,gal cia man vaidenasi?
Atsakyti
Pagamintas iš grūdų, žolelių, miežių daigų, kviečių gemalų. Stiprina organizmą, sureguliuoja maisto įsisavinimą, valo kepenis ir žarnyną, tinka esant disbakteriozei. Reikia gerti, gydantis antibiotikais, cheminiais vaistais. Atstato jėgas po operacijų, sunkių ligų, pervargus darbe. Labai tinka sergant odos ligomis. Nuovire galima maudyti diateze sergančius vaikus, trinkti galvą, kad pagražėtų plaukai, naudoti veido odai valyti ir gaivinti. Labai populiarus dėl malonaus skonio ir palankaus poveikio organizmui. Šis produktas viršijo visus į jį sudėtus lukęsčius, nes tinka bet kokio amžiaus žmonėms, veikia kaip stiprus organizmo valytojas ir imuniteto stiprintojas.

Gal kas bandėte? Galvoju pirkt ar nepirkt .... g.gif
Atsakyti
Mielosios, susidomėjau šiomis kapsulėmis... Skaičiau apie visą firma, tai atsiliepimai tikrai geri. Produkcija lyg ir natūrali. O aš turiu problemų su pilvu. Sportuoju, tačiau turiu problemų su virškinimu bei medžiagų apkaita.. Ką manot apie šias kapsules? Gal esate ką girdėjusios?smile.gif)
Atsakyti
Pradzioje lyg ir padejo:mazino apetita...apie 1.5-2kg nukrito, po to matyt prie jo pripratau lotuliukas.gif isgeriu ir toliau varstau saldytuva biggrin.gif , o veliau ir 1.5-2kg grizo cool.gif
Atsakyti
as viena is GR2 vartotoju.
2 savaites kaip geriu, nelabai reguliariai ax.gif kartais iseina kokteili sugerti kartais ne.
Mano pastebejimas toks, kas as dar labiau valgyti noriu ir po skaidulu ir po kokteilio doh.gif bet svori tai krenta, pamazu- 2kg per 2 sav.
Liniuoteje svoris nuo gimdymo iki dabar kaip keitesi.

Tai dabar prasom paaiskinti kas ten per sibutraminas? g.gif
rytoj paskaitysiu sudeti
Atsakyti
perskaiciau sudetis, jokio tokio "sibut...." nera schmoll.gif

as pati maitinu kudyki krutimi. Tai tikrai nerizikuociau tokiais dalykais. buvau persisikaicius sudeti pries isigydama, bet sakau gal ko nedaskaiciau.

Galbut jums toks poveikis nuo sudetiniu daliu g.gif

cituoju: „GR2 Control Fiber Supplement” yra saugus, natūralus dirbtinių apetitą mažinančių priemonių pakaitalas.
Skaidulu sudetis: Konjako milteliai (26,99%), miežių sėlenų milteliai (14,71%), stabilizatorius (riebiosios rūgštys), avižų skaidulų milteliai (12,28%), sojų skaidulų milteliai (12,28%), dikalcio fosfatas, apelsino skaidulų milteliai (4,05%), arabiški sakai (4,05%), lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas).

kokteilio sudeties internete neradau, o nurasyti labai jau daug ten, bet tokios medziagos tai nera tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 13 birželio 2011 - 19:38
Dariausi ir as si testa pries 3 metus... taip pat organizmo valyma ir dar keleta kitu proceduru, kurias rekomenduoja tame centre. Kainavo tikrai labai daug doh.gif Ir mano isvada - antra karta to pacio nedaryciau. Taip svoris nukrito, bet jis nukrito del to, kad labai mazos porcijos, pagrindinis maistas darzoves, vaisiai ir nekaloringa mesa bei zuvis. Taciau man prasidejo problemos su plauku slinkimu... unsure.gif

Manau, kas turi valios, kantrybes, gali nueiti pas paprasta dietologe ir susidaryti valgiarasti... nereikes jokiu testu ir bus tas pats smile.gif
Atsakyti
Šiaip rašo, kad reikia virt apie trim minučių.... Bet pardavėja patarė, kad galima ir užplikyt... smile.gif tai aš deduį puodelį arbatinį šaukštelį nuoviro, užpilu verdančiu vandeniu uždengiu ir palaukiu pusvalandį ir geriu smile.gif
Atsakyti
Kaip ir praejo pora sav. o poveikio verysad.gif nesimto smile.gif , na vistiek bandysiu toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Greičiausiai buvo kalbama apie šias kapsules. Aprašas neblogai skamba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnius: 16 birželio 2011 - 09:54
QUOTE(dangus giedras @ 2011 06 15, 10:16)

Manau, kas turi valios, kantrybes, gali nueiti pas paprasta dietologe ir susidaryti valgiarasti... nereikes jokiu testu ir bus tas pats  smile.gif


Dietologes sudarytas valgiarastis ir valgiarastis sudarytas po maisto netoleravimo testo yra du skirtingi dalykai. Juk jis butent ir parodo kuriu produktu reikia vegti rolleyes.gif Pati atlikusi testa sulaukiau stulbinanciu rezultatu ir mano manymu kiekvienam reikia atlikti tokio pobudzio testa, nes visokios alergijos, virskinimo problemos, spuogai, nuovargis, antsvoris - kamuoja butent del netinkamo maisto smile.gif
Atsakyti
Radau internete nemazai teigiamu atsiliepimu apie Phenphadrine. Gal yra vartojusiu si produkta?
Stai jo sudetis:
250mg Infinergy® DiCaffeine Malate
50mg Chocamine™
50mg Razberri-K™
50mg Ginger 20% Gingerols
20mg Phenylethylamine (PEA)
15mg Evodiamine 98%
15mg Sclareolide 98%
3mg Yohimbine
100mg HOPS

Gal yra isamanaciu apie siuos ingridientus 4u.gif
Atsakyti