Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

sveikos,gal turit kas atsiliepimu apie slimball kapsules? 4u.gif o gal galite kas patarti kokiu priemoniu be salutiniu poveikiu numesti 5-7 kg. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 18, 14:18)
gal galite kas patarti kokiu priemoniu be salutiniu poveikiu numesti 5-7 kg. aciu  4u.gif

sveika subalansuota mityba ir sportas, nes stebuklingų piliulių nėra 4u.gif plius, neskubėjimas metant svorį... (čia ir sau tą taikau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2012 04 18, 11:21)
sveika subalansuota mityba ir sportas, nes stebuklingų piliulių nėra 4u.gif plius, neskubėjimas metant svorį... (čia ir sau tą taikau biggrin.gif )


tai sita buda as zinau smile.gif ir zinau,kad nera stebuklingu piliuliu,bet tiesiog klausiu apie piliules,nes noriu pabandyti sita buda... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 18, 17:37)
tai sita buda as zinau smile.gif  ir zinau,kad nera stebuklingu piliuliu,bet tiesiog klausiu apie piliules,nes noriu pabandyti sita buda... ax.gif

tai iš atsiliepimų šioje temoje galiu pasakyti, jog stebuklo būtent šios piliulės niekam nepadarė, bet jei norit bandyti, niekas Jūsų nesustabdys 4u.gif tik klausimas, ar verta? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2012 04 18, 14:40)
tai iš atsiliepimų šioje temoje galiu pasakyti, jog stebuklo būtent šios piliulės niekam nepadarė, bet jei norit bandyti, niekas Jūsų nesustabdys 4u.gif tik klausimas, ar verta? mirksiukas.gif


tiesiog mano toks apsisprendimas,as cia ne viena kuri busiu pabandziusi lieknejimo kazkokius tai preparatus smile.gif aciu jums uz jusu nuomone ir uz bandyma mane paprotinti mirksiukas.gif tiesiog norejau isgirsti daugiau nuomoniu apie Slimball? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 18, 20:25)
tiesiog norejau isgirsti daugiau nuomoniu apie Slimball?  4u.gif

suradau Jums porą nuomonių apie Slimball iš šios temos:
QUOTE(Jurgidzian1 @ 2011 03 31, 12:41)
Ir as nusipirkau didziausia kursa SlimBall, deja nusivyliau per savaite nors ir mazai valgiau bet del to kad pati stengiausi maziau valgyti man net ir siu kamuoliuku pagalba nekrito nei vienas kg, tik 2 priaugo nusivuliau ... gaila kad tiek daug prisipirkau sad.gif reiks grazinti... nes nuo ju man tik apetitas pakilo...

QUOTE(adatiene @ 2011 04 01, 16:20)
Va va ir aš jaučiau alkį  verysad.gif
Ir dar kaip čia jau rašė, aš vieną tabletę įdėjau į stiklinę vandens ir palikau mirkti. Tai po geros valandos kai pažiūrėjau tai ji buvo na vos per pus padidėjusi. Tai va informacija apmąstymui g.gif  ar tikrai jau jos taip išsipučia kaip rašo reklamoje?
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2012 04 19, 07:15)
suradau Jums porą nuomonių apie Slimball iš šios temos:


aciu wicked,tiek ir tenorejau,keletos nuomoniu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Šiandien užmačiau nuorodą http://harmonylife.l...;product_id=111
Gal kas esate naudojęsi šia programa? Gal turite atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(mikroruta @ 2012 04 19, 08:36)
Sveikos. Šiandien užmačiau nuorodą http://harmonylife.l...;product_id=111
Gal kas esate naudojęsi šia programa? Gal turite atsiliepimų?


o cia kartais ne pati sriuba,kuria galima paciam pasigaminti? bet atrodo lb viliojanciai 4u.gif ypac tas serumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikroruta @ 2012 04 19, 11:36)
Sveikos. Šiandien užmačiau nuorodą http://harmonylife.l...;product_id=111
Gal kas esate naudojęsi šia programa? Gal turite atsiliepimų?

o kaip įsivaizduojate viską po tų penkių dienų? kas toliau? g.gif penkias dienas maitiniesi sriuba iš miltelių (!), kurią kuo puikiausiai gali išsivirti namie iš daržovių... praeina penkios dienos, organizmas gavęs signalą, jog badauja, turi kaupti riebaliukus... pradedi valgyt normalų maistą ir tie numesti kilogramai grįžta atgal ir dar draugų atsiveda? g.gif

nesu aš prieš Jūsų bandymus ir ieškojimus rasti lengviausią kelią.... ech, norėčiau tokio pati biggrin.gif deja deja, kitų moterų patirtys laaabai gerai parodo, jog dietos nėra tas kelias, kuriuo verta eiti schmoll.gif (paskaitinėkit šią temą.... tiek daug nuomonių apie tiek daug visokių preparatų... ir nei vieno, kuris padarė stebuklą schmoll.gif )
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2012 04 19, 11:49)
o kaip įsivaizduojate viską po tų penkių dienų? kas toliau? g.gif penkias dienas maitiniesi sriuba iš miltelių (!), kurią kuo puikiausiai gali išsivirti namie iš daržovių... praeina penkios dienos, organizmas gavęs signalą, jog badauja, turi kaupti riebaliukus... pradedi valgyt normalų maistą ir tie numesti kilogramai grįžta atgal ir dar draugų atsiveda? g.gif

nesu aš prieš Jūsų bandymus ir ieškojimus rasti lengviausią kelią.... ech, norėčiau tokio pati biggrin.gif deja deja, kitų moterų patirtys laaabai gerai parodo, jog dietos nėra tas kelias, kuriuo verta eiti schmoll.gif (paskaitinėkit šią temą.... tiek daug nuomonių apie tiek daug visokių preparatų... ir nei vieno, kuris padarė stebuklą schmoll.gif )


Na, manau, kad ir toliau sportuojant, nepersivalgant, ribojant riebų maistą, atsisakant saldumynų, yra tikimybė išlaikyti svorį. Suprantu, kad stebuklingų priemonių nėra, bet norisi kuo greičiau pasiekti buvusį svorį, ir dėti pastangas jau ne į "metimą", o į palaikymą.
Atsakyti
gal turite kas atsiliepimu apie slender slim&go? 4u.gif

o gal kas ka girdejote apie magic slim? 4u.gif
Atsakyti