Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

Man tai sumazejes apetitas, ir tikrai pagerejusi savijauta. Nes turejau padidinta cholesterolio kieki,matomai sis preparatas ji apmazino ir as tiesiog atsigavau thumbup.gif
Esu bandzius ir kitu, bet sis tiko labiausiai nes nera jokiu pasaliniu poveikiu.
Atsakyti
As ir vartodama priaugau 2kg.Labai nusivyliau .Stebuklu nera. schmoll.gif
Atsakyti
Vartoju TalijaS dar tik savaitę, bet tikrai sumažino apetitą. Tiesa, anksčiau irgi nerijau, jau ir pati ribojau kiekį. Bet dabar liko labai mažas poreikis. Tik ryte tikrai alkana jaučiuosi, nes nuo 6 nevalgau.

Paprastai sportuoju kiekvieną dieną minimum po 1 valandą. Bet padariau dabar 4 dienų pertrauką. Vienas kilogramas nukrito (skaičiuojant nuo pirmos pertraukos dienos). Taip pat sumažėjo apimtys. Aišku, gal čia labai nusipelnė ir ankstesnis sportas, bet, manau, teisingai vartojant šis preparatas veiksmingas.

Įprastai valgant ir neaktyviai gyvenant galvoti, kad piliulės padės - irgi juokas :)
Atsakyti
Talija S gėriau tris mėnesius po du kartus per dieną. Rezultatas- NEI VIENO numesto kilogramo.Žinoma, nesportavau ir dietos nesilaikiau. Tai nėra jau toks "stebuklingas" vaistas, kaip reklamuoja.
Atsakyti
dietologe rekomendabvo, geriau ir man jokio efekto, o podruzke, kuri valgo kiauliena ir cepelinus su padazu, numete 6 kg per 3 men. pamazu, bet is esmes. o man teisiog uzkietedavo viduriai ir tiek....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dekolte: 16 sausio 2008 - 16:51
Sveikos mergaites, man teko dalyvauti si preparato klinikiniame tyrime, tai galiu pasakyti tiek kad sis preparatas tinka tokiems zmonems kurie valgo maista, kuriuose yra didelis kiekis riebalu (kiauliena cepalinai su spirgais) g.gif
Atsakyti
As jau tercia diena geriu tas kapsulytes, zinoma svoris nenukrito, nes manau per toki trumpa laika tai yra neimanoma. Taciau apetitas sumazejo jau po pirmos dienos thumbup.gif ir prie saldumynu netaip traukia. Ziuresim kaip cia bus toliau, bet pradzia gera. Tabletes derinant su sportu, o as sportuoju nuolat min 3 kart per savaite, manau po poros menesiuku atsikratyti kokiu 3-4 kg. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avengeress @ 2008 03 16, 17:04)
o as kaip suprantu tai jie padeda mesti svori? tai cia ar valgyti maziau norisi ar kaip?  g.gif


Sio preaparato privalumu yra nemazai. Jis skatina medziagu apykaita, gerina virskinamojo trakto veikla, suintensyvina riebalu skaidyma, mazina potrauki saldumynams, mazina cholesterolio kieki kraujyje, gerina virskinima, saugo organizma nuo vezio ir kraujagysliu ligu, mazina apetita, bei didina organizmo tonusa smile.gif
Man asmeniskai apetitas sumazejo, greiciau pasisotinu nuo mazesnio maisto kiekio smile.gif ir jau po daugiau nei savaites vartojimo, jauciasi, kad ant kuno riebaliukai aptirpe, apimtys sumazejo. Nors as, be to ir sportuoju, tai manau sportas dar labiau suaktyvina ir pagerina sio praparato poveiki. Beje, tik sportuojant ir nevartojant talija S, norimu rezultatatu as sunkiau siekiau nei dabar. O vien tik vartojant si preaparata ir nesportuojant, tai poveikio net nezinau, bet manau valgant be saiko ir nejudant, tai nepadetu jau jokios tabletytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Speceliai susiradau sia tema, kad pasakyciau NESAMONE. Saziningai isgeriau visa pakuote. Rezultatas baisus, aisku pati kvaila, kad kazko tikejausi lotuliukas.gif Per menesi priaugau 1,5 kg. Saldumynu is viso galima sakyti nevalgau ax.gif Tai neriso jie ten man jokiu riebalu biggrin.gif tikejausi ant vasaros numesti 3 kg, o priaugau doh.gif nera geresnes dietos kaip vakarais nevalgyti 4u.gif o diena stengtis nepersivalgyti. Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
O jūs atkreipėt dėmesį, kad nesvarbu kur kaip yra reklamuojami įvairūs formoline ir pan. preperatai lieknėjimui, miniatiūrinėm raidelėm (ir dažniausiai, kur nors nelabai matomoje vietoje) yra parašyta "vartojant šį preparatą patariama laikytis sveikos mitybos principų ir sportuoti". Tokiu atveju norisi atsakyti "ačiū, kad perspėjot, tikrai nežinojau" laugh.gif O tragikomiškiausia yra tai, kad man labiausiai įstrigusi frazė būtent reklamuojant formoline (kažkuriam žurnale)buvoparašyta "formoline nedegina kalorijų, gautų ir saldumynų bei riebių produktų" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(idomi @ 2008 03 17, 10:55)
Sio preaparato privalumu yra nemazai. Jis skatina medziagu apykaita, gerina virskinamojo trakto veikla, suintensyvina riebalu skaidyma, mazina potrauki saldumynams, mazina cholesterolio kieki kraujyje, gerina virskinima, saugo organizma nuo vezio ir kraujagysliu ligu, mazina apetita, bei didina organizmo tonusa  smile.gif
Man asmeniskai apetitas sumazejo, greiciau pasisotinu nuo mazesnio maisto kiekio  smile.gif  ir jau po daugiau nei savaites vartojimo, jauciasi, kad ant kuno riebaliukai aptirpe, apimtys sumazejo. Nors as, be to ir sportuoju, tai manau sportas dar labiau suaktyvina ir pagerina sio praparato poveiki. Beje, tik sportuojant ir nevartojant talija S, norimu rezultatatu as sunkiau siekiau nei dabar. O vien tik vartojant si preaparata ir nesportuojant, tai poveikio net nezinau, bet manau valgant be saiko ir nejudant, tai nepadetu jau jokios tabletytes  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pritariu siam pasisakymui.Man dietologas sudare minimalaus kolorazo dieta ( nes as nesportuoju) ir pasiule vartoti Talija S.galiu pasakyti kad tiek mazai ar bent jau liesai gyvenime nesu valgiusi ir si priemone man tikrai padeda kovoti su alkiu.Geriu du kartus dienoje.Aisku sunkiausia savaitgaliais kai sveciams darau vakariene, o mano vakariene grudetos varskes indelis rolleyes.gif bet labai noriu numesti 10kg. wub.gif
Atsakyti
noreciau paklausti ar kas nors formoline vartojate jei geriat kontroceptines nes as nusipirkau jas o ziuriu negalima vartoti jei geri kontroceptikus doh.gif
Atsakyti