Įkraunama...
Įkraunama...

Krymas, 4 dalis

QUOTE(KEPTA BULVE @ 2011 01 21, 17:00)
Važiuokit į Kroatiją, jei norit maudytis: ir švaru, ir vanduo šiltesnis nei Juodojoje j. O šiaip Kryme man labiau patiko maudytis Azovo jūroje nei Juodojoje (bet su Adrija nėr ko lygint) Bet šiaip ar taip superinę kelionę po Krymą apturėjom.


Tai važiuotume mielu noru ir į Kroatiją ir visur kitur, jei tik nereiktų pas gimines važiuot biggrin.gif Mano brangiausiojo visi giminės pusiaukely tarp LT ir Krymo gyvena.
Atsakyti
mes Kryme buvom pries 6metus. Dvi savaites abiem isejo apie 5tuks. Skrydom lektuvu,gyvenome turistinej bazej MIR Alustoj(atskiras namelis su patogumais),valgem tik kavynese ir beveik kasdien vaziavom i ekskursijas (pirkom is vietiniu). Labai Krymas patiko thumbup.gif
Atsakyti
viskas butu gerai kryme,viskas patiko,saunu ,grazu.jei keliai iki jo butu geresni.liepa buvom,tai gryzus masinos pakaba teko tvarkyt-viso labo +500lt prie isleistu kelionei 4000lt 4 asmenu seimai nelabai save ribojant,prasukus 4700 km
Atsakyti
Mes jau 2 metai kaip važiuojame į Krymą (Alušta), liepos - rugpjūčio mėn. Praeitą vasarą gryždami užsukome prie Azovo jūros, ties Melitopoliu. Gyvenom turistinės bazės namelyje prie pat jūros. Trivietis namelis 40 Lt parai. Visi patogumai kituose pastatuose. Ten panašiai kaip Lietuvoje Juodkrantė, tik plačiausioje vietoje sausumos yra 250 m. Pakrantė tęsiasi apie 10 km ir gyvenimas verda visą parą.
Eilės pasienyje UK už 10 eurų prastovėjome 1 val. (nemokėjus butumėm prastovėję 6 val.), o prie PL kaip visada - 3 val. "ačiū" mūsų kaimynams už operatyvų darbą schmoll.gif
Kelionė šeimai 3 asmenų 16 d. prie dviejų jūrų kainavo apie 3000 Lt. Į šią sumą įeina: "parama" milicijai, pragyvenimas, ekskursijos (laivu jūroje ir Sevastopolyje), lauktuvės, vaistai (kai kas ten pigiau). Visada parsivežame arbūzų (10 vnt., iš kurių 1 buvo 20 kg biggrin.gif ), melionų, prieskonių ir neišdildomus įspūdžius.
Šiais metais planuojame važiuoti rugpjūčio mėn., nors kainos ir didesnės, bet vaisiai ir visa kita atperka biggrin.gif
Atsakyti
Už kiek galima Kryme pailsėti 2 asmenims, 1suaugės ir vaikas, neskaičiuojant nakvynių, gyvent turime kur? Planuojame dvi kelionės vasara todėl jau biudžetą kruopsčiai suplanuot norisi blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, nežinau, ar rasiu čia atsakymą, nes kiek paskaičiau, supratau, kad visi čia vyksta į Krymą su savo transportu... O aš va nusipirkau bilietą traukiniu, Kaliningradas-Sevastopolis, ir dabar susimąsčiau, kaip gi ten tas traukinys, gal kas važiavot? Aš labai labai seniai važiavus traukiniu kažkur toliau, nei po Lietuvą. Ar ten kažką nusipirkt įmanoma (bent kavos/arbatos), kokia valiuta? Kokios sąlygos kupe? Gal kas važiavot, būtų labai įdomu įspūdžius paskaitinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2011 02 25, 03:30)
Sveiki, nežinau, ar rasiu čia atsakymą, nes kiek paskaičiau, supratau, kad visi čia vyksta į Krymą su savo transportu... O aš va nusipirkau bilietą traukiniu, Kaliningradas-Sevastopolis, ir dabar susimąsčiau, kaip gi ten tas traukinys, gal kas važiavot? Aš labai labai seniai važiavus traukiniu kažkur toliau, nei po Lietuvą. Ar ten kažką nusipirkt įmanoma (bent kavos/arbatos), kokia valiuta? Kokios sąlygos kupe? Gal kas važiavot, būtų labai įdomu įspūdžius paskaitinėt smile.gif


Kiek kainuoja bilietai?
Atsakyti
tarnavau melitopolyj,tad zinau azovo jura.bet krymas man asocijuojasi su kalnais ir juoda jura.poilsis turi but prie siltos juros ir kalnu.o azovo jura-na kas prie jos grazaus-siltas vanduo,smagu,bet vaizdu nera.tas pats prie musu baltijos-o nerijoj graziau netgi
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2011 02 01, 00:21)
viskas butu gerai kryme,viskas patiko,saunu ,grazu.jei keliai iki jo butu geresni.liepa buvom,tai gryzus masinos pakaba teko tvarkyt-viso labo +500lt prie isleistu kelionei 4000lt 4 asmenu seimai nelabai save ribojant,prasukus 4700 km

O kaip su masina kelione rami ? milicija daznai stabde ? sako :kad kabinasi ji prie sudlikiu doh.gif g.gif

ir jus per lenkus ir ukraina vaziavot ?

Atsakyti
per lenkus vaziavau.nestabde nei karto. svarbu gyvenvietese nevirsyt greicio daugiau nei leistina 20km/h.iki tiek baudos nera ir nekirst niekur istisines linijos-didele bauda.
idedu nuoroda baudu http://auto.meta.ua/autolaw/fine/
o cia valiutu kursai http://www.ukrbanks....p?object=valuta
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2011 02 25, 03:30)
Sveiki, nežinau, ar rasiu čia atsakymą, nes kiek paskaičiau, supratau, kad visi čia vyksta į Krymą su savo transportu... O aš va nusipirkau bilietą traukiniu, Kaliningradas-Sevastopolis, ir dabar susimąsčiau, kaip gi ten tas traukinys, gal kas važiavot? Aš labai labai seniai važiavus traukiniu kažkur toliau, nei po Lietuvą. Ar ten kažką nusipirkt įmanoma (bent kavos/arbatos), kokia valiuta? Kokios sąlygos kupe? Gal kas važiavot, būtų labai įdomu įspūdžius paskaitinėt smile.gif
traukiniais man patinka keliauti, ypac Rusijoje, tokia savita romantika wub.gif valiuta matyt bus litai ir grivinos jusu atveju (siulau abieju valiutu grynaisiais tureti) 4u.gif man asmeniskai yra buve, kad padavus litus, graza rubliais atidave, bet jau tokiu nepalankiu kursu, kad pasiskaiciavus, kiek kainavo, plaukai ant galvos pasisiause lotuliukas.gif
Paprastai yra vagonas-restoranas, kur ne tik arbatos/kavos, bet ir pavalgyti nusipirkti galima. Kur ji rasti, paklausite palydoves. Minusas tas, kad kainos aukstesnes nei kavinukeje mieste.
Jei traukiniu seniai vaziavote, tai keliones pradzioje kupe atrodys miniatiurine ir labai vietos truks. Bet ryte po pirmos nakties pabudus matyt jau akys buna apsipratusios ir pati kupe nebeatrodo tokia anksta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Augre @ 2011 02 15, 21:36)
Mes jau 2 metai kaip važiuojame į Krymą (Alušta), liepos - rugpjūčio mėn.  Visada parsivežame  arbūzų (10 vnt., iš kurių 1 buvo 20 kg biggrin.gif ), melionų, prieskonių ir neišdildomus įspūdžius.


O sakykit Arbuzai liepos antroj pusej jau buna?
Atsakyti