Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

Sveiki, iškilo man tokia problema, gal kas galėsit pagelbėti 4u.gif stacionaraus kompiuterio pasikeitė spalvos. Dingo raudona spalva, vietoj jos rodo tamsias spalvas, nesuprantu dėl ko taip ir ką daryti, kad grįžtų atgal normalios spalvos? 4u.gif

13 tema
Atsakyti
Sveiki, žiauriai reikia pagalbos. Kai man taisė kompą, nežinau kas ten atsitiko, bet dingo garsas. winamp'o isijungt neleisdavo, nebuvo iš vis garso. Tiksliau, truputį buvo, vieną žaidimą kai žaisdavau buvo garsas, o daugiau tai ne. Vėliau, kai išjungiau kompą ir vėl isijungiau jau buvo normaliai garsas, po to kitą kartą vėl nebuvo. tada aš atsisiunčiau kitą garso driveri ir kompe buvo garsas, bet intike, kai kokį video žiūrėdavau nebuvo. Dabar būna taip, kad vieną kartą įsijungiu kompiuterį, tai būna garsas, kitą kartą kai įsijungiu jau nebūna...Nesuprantu, kas čia per nesamonės...Gal kas žinot, ką daryt? ;//
Atsakyti
sveiki , gal kas pasakytu kaip atnaujinti kompiuterį? nes jau visai nenori veikt , prieš pora metų atnaujinau pati bet jau nepamenu ką reikia spaust f8 ar f11 ? man atrodo atnta variantą? bet kiek pamenu atnaujinau taip kad D diske visa turima informacija nedingo ( kas ir šį karta yra labai aktualu) kas žinot patarkit kaip tai padaryt kad D diskas liktu nepaliestas, ačiū .
Atsakyti
[B]Ieškome pagalbos toliau.[/B]

2 tema
1 tema

user posted image
Atsakyti
Sveiki, iškilo man problema sad.gif laptopas pirktas prieš kelias savaites... Problema tame, kad jau įrašytus diskus nuskaito, o tuščių ne. Kai noriu ką nors įrašyti tarkim nero programa, prašo įdėti diską, nemato, kad jis įdėtas. Gal žinote, kaip būtų galima tai pataisyti?
Atsakyti
sveiki
labai reik pagalbos unsure.gif
nuoriu parasiti cv atidarau lapa Microsoft Offise Word 2007 ir nieko negaliu parasyti,neina reides verysad.gif verysad.gif verysad.gif nu nezinau ka daryti,visiska blondine esu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki man taipat atsitiko problemėlė su kompiuterio garsu, kompiuteris yra neseniai taisytas, Kaip ir Miss love... Tiktai pas mane visada nėra garso. Nueinu į Media palyerį Meta tokia lentutę:


Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly.

Gal gali kas padėti?
Atsakyti
QUOTE(mingaile104 @ 2010 08 21, 10:52)
Sveiki man taipat atsitiko problemėlė su kompiuterio garsu, kompiuteris yra neseniai taisytas, Kaip ir Miss love... Tiktai pas mane visada nėra garso. Nueinu į Media palyerį Meta tokia lentutę:
Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly.

Gal gali kas padėti?


Neveikia garso plokste arba nera suinstaliuoti "draiveriai". Pasiziurekite kokia garso plokste pas jus ir parsisiuskite driver'ius (naudokite dede Google) bei instaliuokite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 21 rugpjūčio 2010 - 09:55
Na jei garso iš vis nėra, tai kalti tik nesuinstaliuoti driver'iai smile.gif

O čia dar klausė dėl kompiuterio atnaujinimo... Turi būti toks dalykas padarytas kaip "recovery", kai tik tik isijunginėja kompiuteris, reikia spaudinėti F11. Jei įsijungia lentelė tokia, tada jūs turit tą recovery ir galit atsinaujinti kompiuterį tos lentelės pagalba. Dėl duomenų išsaugojimo čia kaip pas ką papuola. Pas mane pvz D diske recovery įrašytas, o visa info saugosi C diske, todėl aš duomenų išsaugoti negalėčiau (nebent perkelčiau į kitą kompiuterį). Jei recovery neturit, tokiu atveju matyt teks tiesiog perrašyti windows smile.gif

Dėl Microsoft Office 2007... Aš stengiuosi jų nenaudoti, ypač rašant cv. Gaila, bet ne visi darbdaviai naudojasi 2007 ofisais. Ir kai jie gaus jūsų cv, gali matyti tiesiog hieroglifus smile.gif Patarčiau tiesiog parsisiųsti 2003 metų ofisus. Jei problema liks, tada nežinau... Gal šrifto spalva balta padaryta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinastija @ 2010 08 21, 20:03)
Dėl Microsoft Office 2007... Aš stengiuosi jų nenaudoti, ypač rašant cv. Gaila, bet ne visi darbdaviai naudojasi 2007 ofisais. Ir kai jie gaus jūsų cv, gali matyti tiesiog hieroglifus smile.gif Patarčiau tiesiog parsisiųsti 2003 metų ofisus. Jei problema liks, tada nežinau... Gal šrifto spalva balta padaryta? biggrin.gif


Na nežinau kaip dėl hieroglifų (pirmą kartą girdžiu), bet gi viskas ten normaliai atsidaro, nebent lentelės ar paraštės nežymiai išsikraipo. Jeigu jau yra tokia baimė dėl hieroglifų, tai galima išsaugot senu formatu (darant Save as) ir tada tikrai normaliai atidarys, negąsdinkit žmogaus su perinstaliavimu smile.gif Dėl šrifto spalvos, tai tikrai pažiūrėkit, ar ne balta. Jei ne, bandykit gal kam nors gyvai parodyt kas ten vyksta smile.gif

Dėl recovery dar paklaust norėjau, nesunku jį pasidaryt? Turiu omeny ten kažkas panašaus kaip kad nusipirkus kompiuterį su win (spaudinėt next, pasirinkt kalbas ir pan - sugeba beveik bet kas) ar kažkas gudresnio (taip, kai perašomi win, ir nemokant geriau nedaryt to)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltona.: 22 rugpjūčio 2010 - 20:44
QUOTE(geltona. @ 2010 08 22, 21:39)
Na nežinau kaip dėl hieroglifų (pirmą kartą girdžiu), bet gi viskas ten normaliai atsidaro, nebent lentelės ar paraštės nežymiai išsikraipo. Jeigu jau yra tokia baimė dėl hieroglifų, tai galima išsaugot senu formatu (darant Save as) ir tada tikrai normaliai atidarys, negąsdinkit žmogaus su perinstaliavimu  smile.gif Dėl šrifto spalvos, tai tikrai pažiūrėkit, ar ne balta. Jei ne, bandykit gal kam nors gyvai parodyt kas ten vyksta smile.gif

Dėl recovery dar paklaust norėjau, nesunku jį pasidaryt? Turiu omeny ten kažkas panašaus kaip kad nusipirkus kompiuterį su win (spaudinėt next, pasirinkt kalbas ir pan - sugeba beveik bet kas) ar kažkas gudresnio (taip, kai perašomi win, ir nemokant geriau nedaryt to)?


Negąsdinu smile.gif Tiesiog atsiminiau kaip man degė universiteto darbą atiduoti ir negalėjau jo atsispausdinti niekur, mat pas visus seni offisai buvo ir hieroglifus rodė unsure.gif

Dėl recovery, jei jo nėra naujame kompiuteryje, tada reikėtų pačiam jį pasidaryti. Pas mane jis buvo jau kai nusipirkau laptopą. Mano MB pats neseniai darėsi recovery. Turėtų būti tokia programėlė, kurios pavadinime yra žodis "backup". Niekur neberandu jos pas save, kažkur per Start susirasti galima ją g.gif Žodžiu paleidžiat ją, ten next next... Ir pasirinkit įrašyti į CD (geriausia į DVD formatą). Galima per kelis CD įrašinėti, nes tas recovery užima apie 10 gb. Įrašinės ilgokai, gal apie valandą, gal daugiau... Bet kai jau problema bus su kompiuteriu, tiesiog paleisit tuos cd (bijau pameluoti, nes neteko dar taip daryti, ar taip eis ar reikės įsijunginėjant kompiuteriui F11 spaudinėti ir per ten įrašyti) ir jie perrašys viską į "gamyklinę išvaizdą".
Pati recovery dar nenaudojau, bet jau reikėtų smile.gif Kitą savaitę reikės pažiūrėti kaip jis veikia iš tikrųjų biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui dėl recovery smile.gif šiaip tokį bendrą vaizdą norėjau turėt, kai reikės aišku pasigilinsiu.

O dėl ofiso, tai man irgi iš pradžių bėdų būdavo, kai visokią universiteto medžiagą nuolat docx atsiųsdavo, bet po to kai Compatibility pack'ai atsirado, tai jau normaliai viską atidaro net ir su senu ofisu. Bent man taip skirtinguose kompiuteriuose pasitaikė. Na bet vis tiek tada (dėl visa ko) bent man tai patogu doc formatu išsaugot ir jokių bėdų smile.gif
Atsakyti