Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

skubiai pagalbos reikia HP 1510 spausdintuvo skaneris skanuoja, o is kompo nespausdina, kokia problema
Atsakyti
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 09 04, 13:07)
O man kyla tokia bėda.Kai aš išsaugau judantį paveikslėlį,jis man nustoja judėti.Jie aš,pvz šypsenėlę,įkeliu į kokį tinypic,man ji vistiek nejuda.

Padėsit?Irdar:Kai aš ištraukiau ant darbalaukio Mocrosoft Office Picture Manager,visas nuotraukas atidaro per ją.Gal dėl to?Ir kaip būtų įmanoma ją nuo deskopo gražinti į ,,Acsesores''?
Atsakyti
Merginos, jei kada istiks beda, su kuria nesusitvarkysite ir visgi reikes profesionalo rankos isikisimo, tai labai siulau kreiptis i mus 4u.gif

Mes esame Vilniuje, vaziuojam i namus, galime tvarkyti reikalus ir nuotoliniu budu. Kainos tikrai nera dideles, tuo labiau taikomos ir lojalumo programeles.

Visada dziaugiames padedami 4u.gif

Daugiau info cia >>> SDComputer
Atsakyti
Sveiki, tokia problema iškylo, dingo kompiuteryje spalvos, kažką pridariau, kaip atstatyti? yra prie destopo color management bet ka ten ne pakeisčiau nieko nesikeičia doh.gif ačiū
Atsakyti
Sveiki, turiu PC loptop samsung. Jame idiegta Windows 7 programa. Gal zinot, kaip pakeisti backgraund'a, nes per control panel tik screen saver keiciamas, su desiniu peles klavisu pasirinkimo ir nera lenteleje (set as backgraund) . Gal reikia nustatymus pakeisti kokius?
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2010 09 13, 07:49)
Sveiki, turiu PC loptop samsung. Jame idiegta Windows 7 programa. Gal zinot, kaip pakeisti backgraund'a, nes per control panel tik screen saver keiciamas, su desiniu peles klavisu pasirinkimo ir nera lenteleje (set as backgraund) . Gal reikia nustatymus pakeisti kokius?

Eik i personalize, atsidarusioje lenteleje apacioje rasi.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2010 09 13, 12:55)
Eik i personalize, atsidarusioje lenteleje apacioje rasi.


Pas mane ta pati problema. O kur ieskoti tos personalize as jos niekur nerandu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2010 09 13, 12:55)
Eik i personalize, atsidarusioje lenteleje apacioje rasi.



QUOTE(Jūračiukas2 @ 2010 09 13, 17:58)
Pas mane ta pati problema. O kur ieskoti tos personalize as jos niekur nerandu. g.gif

va būtent. nėra personalize g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūračiukas2 @ 2010 09 13, 17:58)
Pas mane ta pati problema. O kur ieskoti tos personalize as jos niekur nerandu. g.gif


Control Panel. Ir jei tiksliai tai vadinasi Personalization.
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 09 13, 18:07)
Control Panel. Ir jei tiksliai tai vadinasi Personalization.

yra taip: control panel->Apperance jokio Personalization schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2010 09 13, 18:27)
yra taip: control panel->Apperance jokio Personalization  schmoll.gif


Paspauskit dešiniu pelės mygtuku ant "Computer" ir pasirinkit "Properties".
Kas pas jus parašyta ties ta vieta?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(firefox @ 2010 09 13, 19:09)
Paspauskit dešiniu pelės mygtuku ant "Computer" ir pasirinkit "Properties".
Kas pas jus parašyta ties ta vieta?

user posted image


Pas mane toje vietoje parasyta "Windows 7 Starter"
Atsakyti