Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 17, 23:42)
Nelabai suprantu kas darosi mano kompiuteriui, paskutiniu metu, kokią savaitę, nebegroja normaliai Youtube video, delfi video, krauna krauna ir neužkrauna, arba kai ir pasileidžia, viduryje nutrūksta  g.gif


Gal čia dėl to, kad vietos diske nebeužtenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 18 rugsėjo 2010 - 10:43
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 18, 00:42)
Nelabai suprantu kas darosi mano kompiuteriui, paskutiniu metu, kokią savaitę, nebegroja normaliai Youtube video, delfi video, krauna krauna ir neužkrauna, arba kai ir pasileidžia, viduryje nutrūksta  g.gif

Pas mane panasiai buvo,tik prie viso to neveike google. Bet kazkaip savaime pasitaise vakar.
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 18, 11:55)
Pas mane panasiai buvo,tik prie viso to neveike google. Bet kazkaip savaime pasitaise vakar.


Na aš biški patryniau C diske nereikalingas programas ir veikia.. Nes ten jau pilnai užimtas buvo.. Galvoju gal tame ir buvo bėda g.gif
Atsakyti
merginos padėkit 4u.gif
instalivau MB kompe programą ir priinstaliavau nereikalingą toolbar eilutę doh.gif neradau kaip jos ištrinti tai primaklinus visiškai panaikinau mozilos internetinio lango įrankių juostas doh.gif
nebeliko 3eilučių doh.gif nei kur internetinį adresą įrašyti,nei failas,redagavimas-pirmyn,atgal,refreš doh.gif

prieš dingstant toms eilutėms aš nuėmiau varneles nuo jų rodymo doh.gif ir nebeliko kur nueiti,kad jas uždėti doh.gif blush2.gif

ačiū,kas padėsit
Atsakyti
Labai didelis AČIŪ firefox už pagalbą! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai reiktu laikinai isjungti antivirusine programa ESET NOD32 Antivirus ir po to vel ijunti. Gal zinote kaip tai padaryti? Buciau dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2010 09 21, 15:06)
Sveikos, labai reiktu laikinai isjungti antivirusine programa ESET NOD32 Antivirus ir po to vel ijunti. Gal zinote kaip tai padaryti? Buciau dekinga uz info 4u.gif


Na tai dešinį pelės mygtuką ant ikonos įrankių juostoje ir pasirinkite išjungimą.
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2010 09 21, 14:46)
Na tai dešinį pelės mygtuką ant ikonos įrankių juostoje ir pasirinkite išjungimą.

Viska radau, aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 21 rugsėjo 2010 - 15:42
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 09 18, 23:19)
merginos padėkit  4u.gif
instalivau MB kompe programą ir priinstaliavau nereikalingą toolbar eilutę doh.gif neradau kaip jos ištrinti tai primaklinus visiškai panaikinau mozilos internetinio lango įrankių juostas  doh.gif
nebeliko 3eilučių  doh.gif  nei kur internetinį adresą įrašyti,nei failas,redagavimas-pirmyn,atgal,refreš  doh.gif

prieš dingstant toms eilutėms aš nuėmiau varneles nuo jų rodymo  doh.gif ir nebeliko kur nueiti,kad jas uždėti  doh.gif  blush2.gif

ačiū,kas padėsit

paspaudi ALT, atsiranda virsuj tas meniu, o tada uzsidedi varnas
Atsakyti
QUOTE(jolkutee @ 2010 09 20, 09:48)
Labai didelis AČIŪ   firefox  už pagalbą! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

sveiki reikia ir man pagalbos, esme tame kad nematau spalvotos supermamos, tik
mėlynos ir juodos raides, baltame fone, printscreen imečiau paskutine 84 žinutė nuorodoje apvalkalas supermama ijungta, dėkui už pagalba.
http://www.supermama...?...80572&st=72
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pego: 22 rugsėjo 2010 - 19:01
QUOTE(pego @ 2010 09 22, 19:58)
sveiki reikia ir man pagalbos, esme tame kad nematau spalvotos supermamos, tik
mėlynos ir juodos raides, baltame fone, printscreen imečiau paskutine 84 žinutė nuorodoje apvalkalas supermama ijungta, dėkui už pagalba.
http://www.supermama...?...80572&st=72

Tools -> Internet Options -> .... neturi varnu but nei vienos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dev: 22 rugsėjo 2010 - 19:35
[QUOTE][quote=dev,2010 09 22, 21:33]
Tools -> Internet Options -> .... neturi varnu but nei vienos[/QUOTE]

dev dėkui už pagalbą, bet nepadėjo verysad.gif nebuvo pas mane uždeta varnelių, gal galit dar padeti blush2.gif
Atsakyti