Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

Gal kas galetumet pakonsultuoti: prekinuosi uzsienio internetineje parduotuveje, kol narsau po ja, viskas gerai, kaip tik ieinu i savo senuosius uzsakymus, arba noriu apmoketi nauja, virsuje narsykles lange, raudonai perbraukia spyna ir raides https, o toliau rasomas parduotuves nuorodas adresas nesikeicia. Ka reiskia tas perbraukimas, gal nesaugu moketi pinigus? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galetumet patarti ka daryti su kompu, nes kuri laika jis visaij letas, jei ijungiu interneta pvz facebooka, tai iskart uzlusta, turiu isjungti ijungti kad vel veiktu. O siandien perkroviau kompa tai neveikia winampas, isvis rodo filmus be garso ir t.t. Ar reiktu isvis perinstaliuoti, ar ka daryti? pls help!
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2010 09 29, 14:59)
Gal kas galetumet pakonsultuoti: prekinuosi uzsienio internetineje parduotuveje, kol narsau po ja, viskas gerai, kaip tik ieinu i savo senuosius uzsakymus, arba noriu apmoketi nauja, virsuje narsykles lange, raudonai perbraukia spyna ir raides https, o toliau rasomas parduotuves nuorodas adresas nesikeicia. Ka reiskia tas perbraukimas, gal nesaugu moketi pinigus? 4u.gif

nu jo kazkas tokio, kad nebegalioja secure connectionas tam webui reiskia smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

susidūriau ir aš su problema. Ieškojau informacijos , bet taip atsakymo ir nesuradau, tikiuosi sulaukti jūsų pagalbos.

Pasibaigė mano AVG galiojimo laikas. Kai perriinstalinau ji neatsinaujina o meta tokį užrašą kai padarau update:Your computer system time seems to be inaccurate. This may lead to false virus datavase up-to-dateness reporting. Please correct your system time if possible.

Niekaip nesuprantu, ką aš čia turiu pataisyti.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2010 09 30, 08:47)
Sveiki,

susidūriau ir aš su problema. Ieškojau informacijos , bet taip atsakymo ir nesuradau, tikiuosi sulaukti jūsų pagalbos.

Pasibaigė mano AVG galiojimo laikas. Kai perriinstalinau ji neatsinaujina o meta tokį užrašą kai padarau update:Your computer system time seems to be inaccurate. This may lead to false virus datavase up-to-dateness reporting. Please correct your system time if possible.

Niekaip nesuprantu, ką aš čia turiu pataisyti.
Ačiū


Jūsų kompiuterio laikas nustatytas neteisingai, todėl dėl laiko neatitikimo nenori atnaujinti virusų duomenų bazės. Paspauskite ant datos ir laiko dešiniajame kompiuterio kampe ir nusistatykite teisingai.

P.S. antivirusinės perinstaliavimas neprailgina galiojimo laiko smile.gif tam reikalingas raktas/kodas (o jis pirktas ar nulaužtas -čia jau jūsų reikalas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 30 rugsėjo 2010 - 08:49
O tai man gal dar galite paaiškinti, ką ten reikia padaryti su tuo laiku? g.gif

Pasijungiu , bet nesuprantu ką ten reikia nustatyti.

Ačiū

O antivirusinei laikas ne pirmą kartą baigiasi, kažkaip perrinstaliavus visada susitvarkydavo. rolleyes.gif , o gal kas savaime ten susitvarkydavo. Na nesu aš didelė kompiuterio žinovė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasiopėja: 30 rugsėjo 2010 - 09:44
QUOTE(Kasiopėja @ 2010 09 30, 10:43)
O tai man gal dar galite paaiškinti, ką ten reikia padaryti su tuo laiku? g.gif

Pasijungiu , bet nesuprantu ką ten reikia nustatyti.

Ačiū

O antivirusinei laikas ne pirmą kartą baigiasi, kažkaip perrinstaliavus visada susitvarkydavo. rolleyes.gif , o gal kas savaime ten susitvarkydavo. Na nesu aš didelė kompiuterio žinovė....


nu kas čia sunkaus? nustatyti šios dienos datą ir dabartinį laiką? blink.gif ax.gif

o su antivirusine jums gaunasi šitaip: susiinstaliuojate, gaunate 30 dienų bandomajį laikotarpį (trial period), o paskui iš naujo instaliuojatės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2010 09 30, 11:45)
nu kas čia sunkaus? nustatyti šios dienos datą ir dabartinį laiką?  blink.gif  ax.gif

o su antivirusine jums gaunasi šitaip: susiinstaliuojate, gaunate 30 dienų bandomajį laikotarpį (trial period), o paskui iš naujo instaliuojatės biggrin.gif


Nu dar tiek kvaila nesu, stovi ten data ir laikas , ir visada jis ten yra ir kamputį rodo g.gif Tai kas negerai.

O antivirusinė gal taip nutinka tik į pusę metų kartą , tikrai ne kas mėnesį.
Atsakyti
dėl kokių priežasčių man neįrašo Windows Xp į laptop'ą? (acer)
tiesiog įdejus cd spaudžiu ir del ir esc ir visus "f" išbandžiau, girdžiu kaip sukasi cd, bet net nereaguoja į jį.
tą patį kompaktą mano stacionarus puikiai priima.
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 09 30, 21:44)
dėl kokių priežasčių man neįrašo Windows Xp į laptop'ą? (acer)
tiesiog įdejus cd spaudžiu ir del ir esc ir visus "f" išbandžiau, girdžiu kaip sukasi cd, bet net nereaguoja į jį.
tą patį kompaktą mano stacionarus puikiai priima.

...kažkada (senokai) darėm taip:
1..įstatom xp diskelį ir restartinam kompą. 2.kai kraunasi kompas- juodam fone apačioj pasirodo užrašas "boot from cd -press any key" (ar kažkas panašaus). 3.spaudžiam bet kokį klavišą ir xp setup autastartuoja...-toliau jau viskas eilės tvarka.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 09 30, 20:56)
2.kai kraunasi kompas- juodam fone apačioj pasirodo užrašas "boot from cd -press any key" (ar kažkas panašaus).

keista, man toks užrašas nepasirodo unsure.gif
tiesiog kraunasi kompas ir tiek
Atsakyti
Laba,

mano paštas Gmail'e . Vienas paštas veikia puikiai, kitas stringa - negaliu atsakyti siuntėjui ar parašyti naują laišką. Pakimba paštas ir viskas. Nesuprantu, kur ieškoti klaidos? Paštas išvalytas, seni laiškai suarchyvuoti. Patikrinimui sukūriau dar vieną el.paštą - problemos tos pačios.Gal galit kas nors pagelbėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 01 spalio 2010 - 11:23