Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kompiuterio problemos - 14
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
giedrytia
Sveiki, iškilo man tokia problema, gal kas galėsit pagelbėti 4u.gif stacionaraus kompiuterio pasikeitė spalvos. Dingo raudona spalva, vietoj jos rodo tamsias spalvas, nesuprantu dėl ko taip ir ką daryti, kad grįžtų atgal normalios spalvos? 4u.gif

13 tema
Miss Love
Sveiki, žiauriai reikia pagalbos. Kai man taisė kompą, nežinau kas ten atsitiko, bet dingo garsas. winamp'o isijungt neleisdavo, nebuvo iš vis garso. Tiksliau, truputį buvo, vieną žaidimą kai žaisdavau buvo garsas, o daugiau tai ne. Vėliau, kai išjungiau kompą ir vėl isijungiau jau buvo normaliai garsas, po to kitą kartą vėl nebuvo. tada aš atsisiunčiau kitą garso driveri ir kompe buvo garsas, bet intike, kai kokį video žiūrėdavau nebuvo. Dabar būna taip, kad vieną kartą įsijungiu kompiuterį, tai būna garsas, kitą kartą kai įsijungiu jau nebūna...Nesuprantu, kas čia per nesamonės...Gal kas žinot, ką daryt? ;//
Opdum
sveiki , gal kas pasakytu kaip atnaujinti kompiuterį? nes jau visai nenori veikt , prieš pora metų atnaujinau pati bet jau nepamenu ką reikia spaust f8 ar f11 ? man atrodo atnta variantą? bet kiek pamenu atnaujinau taip kad D diske visa turima informacija nedingo ( kas ir šį karta yra labai aktualu) kas žinot patarkit kaip tai padaryt kad D diskas liktu nepaliestas, ačiū .
NickaD
[B]Ieškome pagalbos toliau.[/B]

2 tema
1 tema

user posted image
giedrytia
Sveiki, iškilo man problema sad.gif laptopas pirktas prieš kelias savaites... Problema tame, kad jau įrašytus diskus nuskaito, o tuščių ne. Kai noriu ką nors įrašyti tarkim nero programa, prašo įdėti diską, nemato, kad jis įdėtas. Gal žinote, kaip būtų galima tai pataisyti?
alincikita
sveiki
labai reik pagalbos unsure.gif
nuoriu parasiti cv atidarau lapa Microsoft Offise Word 2007 ir nieko negaliu parasyti,neina reides verysad.gif verysad.gif verysad.gif nu nezinau ka daryti,visiska blondine esu blush2.gif blush2.gif
mingaile104
Sveiki man taipat atsitiko problemėlė su kompiuterio garsu, kompiuteris yra neseniai taisytas, Kaip ir Miss love... Tiktai pas mane visada nėra garso. Nueinu į Media palyerį Meta tokia lentutę:

Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly.

Gal gali kas padėti?
maiklas
QUOTE(mingaile104 @ 2010 08 21, 10:52)
Sveiki man taipat atsitiko problemėlė su kompiuterio garsu, kompiuteris yra neseniai taisytas, Kaip ir Miss love... Tiktai pas mane visada nėra garso. Nueinu į Media palyerį Meta tokia lentutę:
Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly.

Gal gali kas padėti?
*

Neveikia garso plokste arba nera suinstaliuoti "draiveriai". Pasiziurekite kokia garso plokste pas jus ir parsisiuskite driver'ius (naudokite dede Google) bei instaliuokite.
Dinastija
Na jei garso iš vis nėra, tai kalti tik nesuinstaliuoti driver'iai smile.gif

O čia dar klausė dėl kompiuterio atnaujinimo... Turi būti toks dalykas padarytas kaip "recovery", kai tik tik isijunginėja kompiuteris, reikia spaudinėti F11. Jei įsijungia lentelė tokia, tada jūs turit tą recovery ir galit atsinaujinti kompiuterį tos lentelės pagalba. Dėl duomenų išsaugojimo čia kaip pas ką papuola. Pas mane pvz D diske recovery įrašytas, o visa info saugosi C diske, todėl aš duomenų išsaugoti negalėčiau (nebent perkelčiau į kitą kompiuterį). Jei recovery neturit, tokiu atveju matyt teks tiesiog perrašyti windows smile.gif

Dėl Microsoft Office 2007... Aš stengiuosi jų nenaudoti, ypač rašant cv. Gaila, bet ne visi darbdaviai naudojasi 2007 ofisais. Ir kai jie gaus jūsų cv, gali matyti tiesiog hieroglifus smile.gif Patarčiau tiesiog parsisiųsti 2003 metų ofisus. Jei problema liks, tada nežinau... Gal šrifto spalva balta padaryta? biggrin.gif
geltona.
QUOTE(Dinastija @ 2010 08 21, 20:03)
Dėl Microsoft Office 2007... Aš stengiuosi jų nenaudoti, ypač rašant cv. Gaila, bet ne visi darbdaviai naudojasi 2007 ofisais. Ir kai jie gaus jūsų cv, gali matyti tiesiog hieroglifus smile.gif Patarčiau tiesiog parsisiųsti 2003 metų ofisus. Jei problema liks, tada nežinau... Gal šrifto spalva balta padaryta? biggrin.gif
*

Na nežinau kaip dėl hieroglifų (pirmą kartą girdžiu), bet gi viskas ten normaliai atsidaro, nebent lentelės ar paraštės nežymiai išsikraipo. Jeigu jau yra tokia baimė dėl hieroglifų, tai galima išsaugot senu formatu (darant Save as) ir tada tikrai normaliai atidarys, negąsdinkit žmogaus su perinstaliavimu smile.gif Dėl šrifto spalvos, tai tikrai pažiūrėkit, ar ne balta. Jei ne, bandykit gal kam nors gyvai parodyt kas ten vyksta smile.gif

Dėl recovery dar paklaust norėjau, nesunku jį pasidaryt? Turiu omeny ten kažkas panašaus kaip kad nusipirkus kompiuterį su win (spaudinėt next, pasirinkt kalbas ir pan - sugeba beveik bet kas) ar kažkas gudresnio (taip, kai perašomi win, ir nemokant geriau nedaryt to)?
Dinastija
QUOTE(geltona. @ 2010 08 22, 21:39)
Na nežinau kaip dėl hieroglifų (pirmą kartą girdžiu), bet gi viskas ten normaliai atsidaro, nebent lentelės ar paraštės nežymiai išsikraipo. Jeigu jau yra tokia baimė dėl hieroglifų, tai galima išsaugot senu formatu (darant Save as) ir tada tikrai normaliai atidarys, negąsdinkit žmogaus su perinstaliavimu  smile.gif Dėl šrifto spalvos, tai tikrai pažiūrėkit, ar ne balta. Jei ne, bandykit gal kam nors gyvai parodyt kas ten vyksta smile.gif

Dėl recovery dar paklaust norėjau, nesunku jį pasidaryt? Turiu omeny ten kažkas panašaus kaip kad nusipirkus kompiuterį su win (spaudinėt next, pasirinkt kalbas ir pan - sugeba beveik bet kas) ar kažkas gudresnio (taip, kai perašomi win, ir nemokant geriau nedaryt to)?
*

Negąsdinu smile.gif Tiesiog atsiminiau kaip man degė universiteto darbą atiduoti ir negalėjau jo atsispausdinti niekur, mat pas visus seni offisai buvo ir hieroglifus rodė unsure.gif

Dėl recovery, jei jo nėra naujame kompiuteryje, tada reikėtų pačiam jį pasidaryti. Pas mane jis buvo jau kai nusipirkau laptopą. Mano MB pats neseniai darėsi recovery. Turėtų būti tokia programėlė, kurios pavadinime yra žodis "backup". Niekur neberandu jos pas save, kažkur per Start susirasti galima ją g.gif Žodžiu paleidžiat ją, ten next next... Ir pasirinkit įrašyti į CD (geriausia į DVD formatą). Galima per kelis CD įrašinėti, nes tas recovery užima apie 10 gb. Įrašinės ilgokai, gal apie valandą, gal daugiau... Bet kai jau problema bus su kompiuteriu, tiesiog paleisit tuos cd (bijau pameluoti, nes neteko dar taip daryti, ar taip eis ar reikės įsijunginėjant kompiuteriui F11 spaudinėti ir per ten įrašyti) ir jie perrašys viską į "gamyklinę išvaizdą".
Pati recovery dar nenaudojau, bet jau reikėtų smile.gif Kitą savaitę reikės pažiūrėti kaip jis veikia iš tikrųjų biggrin.gif
geltona.
Dėkui dėl recovery smile.gif šiaip tokį bendrą vaizdą norėjau turėt, kai reikės aišku pasigilinsiu.

O dėl ofiso, tai man irgi iš pradžių bėdų būdavo, kai visokią universiteto medžiagą nuolat docx atsiųsdavo, bet po to kai Compatibility pack'ai atsirado, tai jau normaliai viską atidaro net ir su senu ofisu. Bent man taip skirtinguose kompiuteriuose pasitaikė. Na bet vis tiek tada (dėl visa ko) bent man tai patogu doc formatu išsaugot ir jokių bėdų smile.gif
Zylute1
4u.gif Laba,
mano problema:
prieš pasileidžiant kompiuteriui, kaip suprantu kietasis diskas "džeržgia", lyg striktų kažkas. kartais pasileidžia iš pirmo karto, o kartais numoju ranka ir bandau po pusdienio. Kas galėtų būti?
Ačiū.
Apus
Gelbėkit padėkit...
prajoti kažkur draiveriai SPEEDLINK SL-6682 2in1 Silver Lightning ... ir Windows 7 neatpazysta.... vaikas žaist nori o aš niekur nerandu kompakto.... Gal kas galite tikslkiai nuoroda is kur jamti.... (negudra as). Aciu is anksto.
Etama
nerandu temos, todel busiu cia OT manau. jei kas galit, nukreipkit tinkama linkme.
noriu pasiklausti, pasidometi kokios koloneles prie PC butu geriausios uz ~150lt (turejau logitech x230, tai patko, dabar gaila nebegamiina ju kaip supratau, pirkciau tokias pat, bet deja..)
butu gerai sulaukti ats. ar nukreipimo i kazkokia tinkamesne tema 4u.gif perziurejau 9 subforumo psl., nieko panasuas neradau doh.gif
*Mistika*
Labas, gal kuri žinos. Kiek daugiausiai RAM galima pridėt Shuttle AB48PN i845PE motininei. Nes man 512 RAM mažoka...
lituanus vulgaris
QUOTE(*Mistika* @ 2010 08 26, 16:47)
Labas, gal kuri žinos. Kiek daugiausiai RAM galima pridėt Shuttle AB48PN i845PE motininei. Nes man 512 RAM mažoka...
*

Gūglė žino:
http://lmgtfy.com/?q=shuttle+AB48PN

2GiB
avietuke25
Kraunasi kraunasi kompas bet neuzsikrauna pasirodo melynas langas bet issijungia
Laurelin
QUOTE(Zylute1 @ 2010 08 23, 08:48)
4u.gif  Laba,
mano problema:
prieš pasileidžiant kompiuteriui, kaip suprantu kietasis diskas "džeržgia", lyg striktų kažkas. kartais pasileidžia iš pirmo karto, o kartais numoju ranka ir bandau po pusdienio. Kas galėtų būti?
Ačiū.
*

Reikėtų pasitikrinti kietąjį diską, su specialiomis programomis, ar nėra bad sektorių ir pan. Jeigu kietasis diskas skleidžia keistus garsus, kurių ankščiau nebuvo, tai gali būti pirmas požymis, kas miršta hdd. Tokiems reikalams patogu turėti:http://www.hiren.info/pages/bootcd
W*S:*
Sveiki, Man vietoj lietuviškų raid�ių visam forume pradėjo rodyt tokius �enkliukus juodus su klaustukais ir t.t Ar čia ka�ką reik pakeist ar nustatyt?
Bet kituise puslapiuose skaito lietuviškas raides, bet būtent supermamoj ne doh.gif
456123
Turiu ir aš bėda, netiesiogiai susijusią su kompiuteriu unsure.gif
Prijungus fotoaparatą prie kompiuterio, kompiuteris jo "nemato" - tame kataloge, kuriame būdavo nuotraukų pakatalogis, yra tik nuoroda į tą pakatalogį tokiu pat pavadinimu, bet jis, žinoma, neatsidaro... Mėginau nuotraukas perkelti į 2 skirtingus kompiuterius, rezultatas tas pats, tad kaltę suverčiau ne kompiuteriui, o fotoaparatui... Dar dieną prieš tai nuotraukas sėkmingai perkėliau, o dabar - nebe doh.gif . Gal kas žinot, kas čia galėtų būti? unsure.gif
Mikė
Noriu be USB, o per bloouetooth perkelti duomeni iš telefono į PC, telefonas prsijungia, suranda PC ir prašo kodo, iš kur man jį žinoti? doh.gif
taipgis
Problema tokia: Paleidus Mozilla Firefox, atsidaro langas, kuris busenos juostos,ant kurios uzrasas"dokumentas ikeltas", buna padalintas horizontaliai i 2 dalis:virsutineje atidarytas www ( pvz.supermamos forumas), o apatine dalis -baltas lapas.Negaliu nukelti busenos juostos i apacia ir todel langas perpus mazesnis.Kai kas siulo spausti F11.Bet tada pradingsta busenos juosta per lapo viduri, bet vis tiek pats vaizdas nesikeicia: apacioj puse ekrano baltas lapas, virsuj-siauras atidarytas puslapis.Gal kazkur nuimta ar uzdeta "varna", bet patarkite, ka daryti.
pipire:)
labas,
susiduriau su tokia problema: bandziau pakeisti nuotraukos atidarymo programa, kad galeciau ja matyti...taciau nustacius atitinkama programa - ji buvo pritaikyta ne tik vienai nuotraukai, bet ir visiems failams bei kitoms programoms...na jei supratot..dabar negaliu atidaryti itin reikalingu programu, nes visas atidaro per nuotrauku rodymo programa...(kitaip tariant programos nevekia)
prasau pagelbekit, nes nebezinau ka ir kaip daryti cray.gif cray.gif
lituanus vulgaris
QUOTE(Mikė @ 2010 08 30, 17:19)
Noriu be USB, o per bloouetooth perkelti duomeni iš telefono į PC, telefonas prsijungia, suranda PC ir prašo kodo, iš kur man jį žinoti? doh.gif
*

Kompas turi tą kodą parašyti.
[quote=pipire:),2010 08 30, 18:48]
labas,
susiduriau su tokia problema: bandziau pakeisti nuotraukos atidarymo programa, kad galeciau ja matyti...taciau nustacius atitinkama programa - ji buvo pritaikyta ne tik vienai nuotraukai, bet ir visiems failams bei kitoms programoms...na jei supratot..dabar negaliu atidaryti itin reikalingu programu, nes visas atidaro per nuotrauku rodymo programa...(kitaip tariant programos nevekia)
prasau pagelbekit, nes nebezinau ka ir kaip daryti cray.gif cray.gif
prie visu neatidaromu programu rodo ".lnk"
maiklas
QUOTE(pipire:) @ 2010 08 30, 22:57)
prie visu neatidaromu programu rodo ".lnk"
*

čia skaitykite http://forum.lrytas.lt/topic_show.pl?pid=894618;hl=lnk
2005
sveiki, tikiuosi man kas nors padėsit nes jau užkniso lotuliukas.gif ..mažius paspaudė kažkokią klavišų kombinaciją doh.gif ...kai išjungiam nešiojamą kompiuterį iš matinimo tinklo išsiklaipo desctopas (pasidaro kazkoks issitempes, dideles piktogramos ir tt) toks nenormaliai istyses..o kai vel ijungi i maitinimą vėl viskas kaip buve..padėkit atitaisyt..ačiū..jei galėsit per AŽ
QUOTE(maiklas @ 2010 08 30, 23:44)

aciu, labai 4u.gif dar klausima turiu ar sitie nustatymai - [url=http://forum.lrytas.lt/topic_show.pl?pid=894618;hl=lnk] tinka Windows Vista ir dar toks kvailas klausimukas - kur man pc rasti tuos "notepadus" ?blush2.gif blush2.gif (pc esu visiskai "zalia" frusty.gif tai tiek klausimu visokiu ax.gif
SDG
Gal žinote kas būna kai kompas pradeda "neklausyti" šeimininko? Aš spaudžiu vieną, jis daro kitą arba išvis nieko nedaro kurį laiką... Nieko nesuprantu ir tas mane pradeda nervinti g.gif g.gif g.gif g.gif Gal žinote kas gali būti, o gal mano kompui laikas pas meistra? g.gif g.gif g.gif
maiklas
QUOTE(pipire:) @ 2010 08 31, 14:07)
ir dar toks kvailas klausimukas - kur man pc rasti tuos "notepadus" ?blush2.gif  blush2.gif
*

start>> all programs >> accessories >> notepad
Papildyta:
QUOTE(SDG @ 2010 08 31, 14:31)
Gal žinote kas būna kai kompas pradeda "neklausyti" šeimininko? Aš spaudžiu vieną, jis daro kitą arba išvis nieko nedaro kurį laiką... Nieko nesuprantu ir tas mane pradeda nervinti  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif 
*

o tiksliau bėdos neina apibūdinti? rolleyes.gif
Follow
Sveiki,
Kompiuteryje dingo garsas (nebegaliu net klausytis muzikos, nors failas pasileidžia)...kame šaknys? g.gif
SDG
QUOTE(maiklas @ 2010 08 31, 14:49)
start>> all programs >> accessories >> notepad
Papildyta:
o tiksliau bėdos neina apibūdinti?  rolleyes.gif
*

Nežinau kaip kitaip tiksliai apibūdinti... Tarkim visiškai nekrauna nuotraukos per radikal'ą, toks sulėtintas atrodo kompas ir manęs "neklauso"... Tarkim spaudžiu, kad man atidarytų vieną aplanką, atidaro kelis ar net visus... tarsi nesusitvarkyčiau su pelyte, bet...

O kas būna kompui kai virusas apsigyvena? g.gif

P.S. kad ir dabar, atrodo žymėjau tik man adresuotą klausimą, o pasižymėjo viskas... neuprantu g.gif g.gif g.gif
Follow
Susitvarkiau pati. biggrin.gif
apwaliukas
QUOTE(pipire:) @ 2010 08 30, 18:48)
labas,
prasau pagelbekit, nes nebezinau ka ir kaip daryti cray.gif  cray.gif
*

Neparašei kokią operacinę sistemą naudoji. Jei tai windows XP, daryk taip:
sakykim tai nuotrauka. spaudi ant jos dešnį pelės klavišą, keliauji į properties, atsidarys langas, ten bus mygtukas CHANGE, spaudi jį ir pasirenki iš sąrašo, su kuo nori, kad atidarytų nuotrauką, jei sąraše to nėra, spaudi BROWSE ir program files sąraše išsirenki programą su kuria turi atidaryti. Lengvesnis būdas atsidarai programą su kuria nori dirbti, spaudi FILE OPEN ir atsidarai reikiamą failą smile.gif
Carpe diem
Neveikia skype garsas, kai paskambinu kam nors, aš girdžiu, manęs - ne, girdisi kažkoks šnypįtimas. Bandžiau skirtingus mikrofonus - nepadeda, pats skype duoda info, kaip taisyti šitą bėdą - irgi nepadėjo, visas varneles sudėjau ten, kur parašyta ir nieko, niekas nesikeičia. Gal kas turit idėjų,ką daryti ir aks čia gali būti?
2005
4u.gif
QUOTE(2005 @ 2010 08 31, 08:39)
sveiki, tikiuosi man kas nors padėsit nes jau užkniso lotuliukas.gif ..mažius paspaudė kažkokią klavišų kombinaciją doh.gif ...kai išjungiam nešiojamą kompiuterį iš matinimo tinklo išsiklaipo desctopas (pasidaro kazkoks issitempes, dideles piktogramos ir tt) toks nenormaliai istyses..o kai vel ijungi i maitinimą vėl viskas kaip buve..padėkit atitaisyt..ačiū..jei galėsit per AŽ
*

Mikė
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 08 30, 21:52)
Kompas turi tą kodą parašyti.
*

o kur parašo?
minep
Kompe ant bluetooth ikonėlės spausk su pelės dešiniu ir rinkis "Receive a file", tada pradėk išsiųsti failą į kompą iš telefono.
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2010 09 01, 14:38)
Neveikia skype garsas, kai paskambinu kam nors, aš girdžiu, manęs - ne, girdisi kažkoks šnypįtimas. Bandžiau skirtingus mikrofonus - nepadeda, pats skype duoda info, kaip taisyti šitą bėdą - irgi nepadėjo, visas varneles sudėjau ten, kur parašyta ir nieko, niekas nesikeičia. Gal kas turit idėjų,ką daryti ir aks čia gali būti?
*

Atsidaryk Sound Recorder jeigu pas tave Win XP, jeigu kas kita, tai susirask internete kokį balso įrašymo programą. Pasileisk ir įrašyk ką nors, jeigu įrašas bus geras, tai bent aišku bus, kad problema su pačiu Skype.
lod
sveiki,nezinau gal kas pades.situacija tokia,kad vakar perrsase windousus.ijungus kompa atsiranda 2 lenteles.viena melyna ,kazkas su windousais(nemoku nukopint tos lenteles)kita mazesne,uzraso nepamenu,kai ijungsiu kompa parasysiu kas tose lentelese.kita problema :puslapiai banguoja,uztenka pajudinti rutuliuka ir puslapis banguoja.kas galetu tai buti? g.gif
lod
QUOTE(lod @ 2010 09 02, 13:34)
sveiki,nezinau gal kas pades.situacija tokia,kad vakar perrsase windousus.ijungus kompa atsiranda 2 lenteles.viena melyna ,kazkas su windousais(nemoku nukopint tos lenteles)kita mazesne,uzraso nepamenu,kai ijungsiu kompa parasysiu kas tose lentelese.kita problema :puslapiai banguoja,uztenka pajudinti rutuliuka ir puslapis banguoja.kas galetu tai buti? g.gif
*

idedu foto:
user posted image
user posted image
Taktas
QUOTE(lod @ 2010 09 02, 12:34)
*

Susirašyk vaizdo driverius pirmiausia, keista kodėl iš karto neįrašė.
lod
QUOTE(Taktas @ 2010 09 02, 16:23)
Susirašyk vaizdo driverius pirmiausia, keista kodėl iš karto  neįrašė.
*

aciu.o kuris CD ,kaip jis atrodo,turiu viso 8diskus.
Mikė
QUOTE(minep @ 2010 09 02, 10:06)
Kompe ant bluetooth ikonėlės spausk su pelės dešiniu ir rinkis "Receive a file", tada pradėk išsiųsti failą į kompą iš telefono.
*

Bet pas mane nerodo ir ikonėlės verysad.gif Kad bluetooth įjungtas matau, kai užsidega lemputė, o ekrane nieko nerodo. Pas mane Asus PC.
xxl
lod, jei pas tave notebookas su recovery diskais, tai turi buti ir aprasymas, kaip jais naudotis. paprastai atstato kompa i pradie busena. paprasciausias sprendimas - liepti tam 'auksarankiui', kuris xp kreivai sumete sutvarkyti viska kaip reikia.
Papildyta:
mike, pradiziai isitikink, kad pas tave yra bluetooth: start>control panel>device manager ir paziurek ar tarp devices yra bluetooth - jei nera, vadinasi jo nera. smile.gif
stewie
Sveiki, gal žinote kaip sužinoti ar staliniame kompiuteryje yra wi-fi? blush2.gif noriu pirkti nešiojama kompiuterį ir belaidžio interneto modemą, ir noriu žinoti ar nereikės pirkti papildomos įrangos staliniui kompui, kad ir jame veiktų belaidis blush2.gif
Vaidosee
labas vakaras,reikia pagalbos 4u.gif
Mano mazoji,ziuredama filmukus,eilini karta prispaudinejo klavetura,taciau sy karta,nieko nesuprantu,zodziu taip,kompiuteris asus,maziukas,ijungiu,einu i internetine narsykle,taciau negaliu ivesti,jokio puslapio pavadinimo,nesiraiso raides,jei spaudziu y,tada meta favorites,jei spaudziu delay,isvis isjungia narsykle,tas pats ir skaypo chate,nieko negaliu rasyti,zodziu,kiek suprantu,kazkas su klaveturos nustatymais,bet kaip man juos grazinti atgal,restara dariau n kartu,niekas nepadeda verysad.gif
Thea!
sveiki gal kas patarsit kokia nelegalia Daemon tools programa kuri veiktu ant windows 7? jau ieskau 5val schmoll.gif
maiklas
QUOTE(Thea! @ 2010 09 03, 23:53)
sveiki gal kas patarsit kokia nelegalia Daemon tools programa kuri veiktu ant windows 7? jau ieskau 5val schmoll.gif
*

Su Daemon tools ant W7 kyla problemų, todėl geriau naudokite analogišką Virtual CloneDrive programėlę >> http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html
Nežinoma...
O man kyla tokia bėda.Kai aš išsaugau judantį paveikslėlį,jis man nustoja judėti.Jie aš,pvz šypsenėlę,įkeliu į kokį tinypic,man ji vistiek nejuda.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.