Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai.26 tema.

user posted image

Sveiki užsukę į 26 - tą breketų temelę
  
Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų forumo- paskaitinėti, padalyvauti, pasidalinti savo patirtim, džiaugsmais ir vargais.
Mes turime savo foto albumuką www.fotki.com, kuriame dalinamės nuostabiais pokyčiais pakeliui į gražesnę šypseną.
Prisijungimo duomenys suteikiami aktyviems forumo dalyviams įtrauktiems i sąrašiuką, kurie irgi ketina parodyti savo dantukus.


Mūsų sąrašiukas abėcėlės tvarka:
user posted image
user posted image

Jūsų dėmesiui senesnės temukės, kuriose PILNA naudingos info apie breketukus:
1 tema 2 tema 3 tema 4 tema 5 tema 6 tema 7 tema 8 tema 9 tema 10 tema 11 tema 12 tema 13 tema
14 tema 15 tema 16 tema 17 tema 18 tema 19 tema 20 tema 21 tema 22 tema 23 tema 24 tema

Dar truputukas info apie breketukų rūšis čia

Mūsų gydytojai doctor.gif
KAUNAS:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6


VILNIUS:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197,+370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K Ladygos 1- 123


user posted image

O dabar... pasigrožėkime naujai iškeptom holivudinėm šypsenom,
kurios yra mūsų pačių!!!!!!!!
bis.gif


Svajaaa -2010-06-03- breketukus nešiojo 1 metus, 7 mėn ir 25 dienas
user posted image
sąkandis -------------->user posted imageuser posted image
Shin -2010-06-15- breketukus  nešiojo 1 metus, 7 mėn ir 18 dienų
user posted image

Svajaaa, Shin, *sunshine dar karta labai LABAI sveikinam ir baltai jums pavydim! O taip pat nekantraudamos laukiam
gerų naujienų  is GITUSIA[/b]


user posted image
...žinau, kad tavo spinta prikimšta drabužių....  tačiau iš visų, kuriuos užsivelki, svarbiausias yra veido išraiška. 
Jei kas nors įsidėmi ne tavo šypseną, o kostiumėlį, vadinasi per mažai šypsojaisi!
Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
Taigi šypsokis! Nesiliauk!

user posted image
Beje, kai kurios merginos yra žiaurios pleputės. Apie breketus jos plepa čia, o apie visus kitus reikalus štai  cia .
Maloniai kviečiam apsilankyti ir paplepėti
gathering.gif
[/quote]
Papildyta:
Uzteks siam kartui sios temos,nes kazkas pasizada ir nesukuria naujos.Naujos breketininkes bus itrauktos naujama sarase smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 09 rugpjūčio 2010 - 21:25
aciu Svajaaa 4u.gif 4u.gif as jei ka ir galejau nauja temuke sukurti, bet supratau, kad nereikes, tai nieko ir nedariau.... nu nieko tokio, ateis aistuliaa, duosim biskeli velniu, tures uz bausme dvi is eiles temukes kurti (einu kocelo ieskoti biggrin.gif )

man treciadieni vizitas. vidurio linija vel nebesutampa, per ta menesi tarpukas, kuri uztrauke (kur dantuka pasalino) lyg vel padidejo, tai biski nervas ima... unsure.gif
o apacioj irgi man vienas 4-ukas auksciau nei kitas, bet gyd nieko nesake, manau si karta nuejus paklausiu kas ir kaip del jo. tai tiek naujienu ax.gif
Atsakyti
Labas naujoj temoj. Sekančioj jau būsiu HOLIVUDAS yahoo.gif yess.gif sokiai.gif flirt.gif
Atsakyti
Na pagyvinsiu tema su foto,idedu savo sypsena be breketu po 2ieju menesiu ir plokstele rodau.Siandien einu pas ordotonta.Ajaja ,man centras irgi vazinedavo labai,dabar jis irgi nebesutampa gal per milimetra,jei blogai sukandu,bet jei gerai zandiklausi pastatau,tai viskas ok biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, Svajaaa, tikrai kai parasei gal ir matosi kazkas tuose centruose, bet kai pagalvoji kaip atrodeme pries breketus, tai turbut tas milimetras vienas juokas. Pas mane tai eilini karta nieko dziugaus. Apie tris savaites nevyko nieko, nieko nejauciau ir nemaciau. Dabar prasidejo veiksmas, kuris visai nedziugina, vel burna kreiva doh.gif abydna, kad mano tas atvejis toks sunkus ir kad viskas daroma tik vienai pusei is karto, neimanoma kazkaip paverzti abieju. Pamenu visu kitu mergaiciu variantus, tai po kokiu 8 men. nesiojimo jau grazus vaizdas, o pas mane po daugiau kaip 5 men. dar sitaip baisu ir grozio horizonte nematyti sad.gif dar nors ta D.L. teisybe sakytu, daugiau paaiskintu, tai nusiteikciau atitinkamai, juk nusiteikimas taip svarbu. O dabar as vis ja nepatenkinta, vis ji man ne taip pasako ar ne viska pasako arba as dabar galvoju, kad ji pati nezino kaip ten viskas eisis cool.gif nes ji nuteikia pozytyviai, kad jau viskas grazes, jau viska temps i vidu, uzdarines, o nepasako, kad tik viena puse, kad dar busiu kreiva, kad nusiteikciau doh.gif sakau arba jos tokia taktika atseit raminti, bet man ji labai nepatinka, nes as noriu zinoti ir nusiteikti arba ji pati nezino kaip mano dantys i jos priraizgyta metoda mano burnoje reaguos rolleyes.gif As po siai dienai nesuprantu kodel ji buvo taip isgirta is kitu gydytoju tarpo. kazkaip neatrodo, kad kiti butu prastesni, o ji daug pranasesne. Ji nebent gal tik kokius herbstus geriau ivaldzius ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2010 08 10, 11:15)
Sveikos, Svajaaa, tikrai kai parasei gal ir matosi kazkas tuose centruose, bet kai pagalvoji kaip atrodeme pries breketus, tai turbut tas milimetras vienas juokas. Pas mane tai eilini karta nieko dziugaus. Apie tris savaites nevyko nieko, nieko nejauciau ir nemaciau. Dabar prasidejo veiksmas, kuris visai nedziugina, vel burna kreiva doh.gif abydna, kad mano tas atvejis toks sunkus ir kad viskas daroma tik vienai pusei is karto, neimanoma kazkaip paverzti abieju. Pamenu visu kitu mergaiciu variantus, tai po kokiu 8 men. nesiojimo jau grazus vaizdas, o pas mane po daugiau kaip 5 men. dar sitaip baisu ir grozio horizonte nematyti sad.gif dar nors ta D.L. teisybe sakytu, daugiau paaiskintu, tai nusiteikciau atitinkamai, juk nusiteikimas taip svarbu. O dabar as vis ja nepatenkinta, vis ji man ne taip pasako ar ne viska pasako arba as dabar galvoju, kad ji pati nezino kaip ten viskas eisis cool.gif nes ji nuteikia pozytyviai, kad jau viskas grazes, jau viska temps i vidu, uzdarines, o nepasako, kad tik viena puse, kad dar busiu kreiva, kad nusiteikciau doh.gif sakau arba jos tokia taktika atseit raminti, bet man ji labai nepatinka, nes as noriu zinoti ir nusiteikti arba ji pati nezino kaip mano dantys i jos priraizgyta metoda mano burnoje reaguos rolleyes.gif As po siai dienai nesuprantu kodel ji buvo taip isgirta is kitu gydytoju tarpo. kazkaip neatrodo, kad kiti butu prastesni, o ji daug pranasesne. Ji nebent gal tik kokius herbstus geriau ivaldzius ir tiek ax.gif

as cia dar bandziau zandikauli gerai padeti,nes realiai labiau nesutampa,bet del to nepergyvenu,svarbu dantys negristu atgal.O del vaizdo ,tai zinok man metus laiko tikrai nebuvo viskas graziai,dar kai radau 9 menesiu foto,tai buvo netgi labai negrazu..
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 08 10, 10:18)
Na pagyvinsiu tema su foto,idedu savo sypsena be breketu po 2ieju menesiu ir plokstele rodau.Siandien einu pas ordotonta.

Gražūs dantukai.
Padaryk dar foto kai užsidėjus plokšteles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 08 10, 11:27)
Gražūs dantukai.
Padaryk dar foto kai užsidėjus plokšteles blush2.gif

idedu senesne,radau kompe.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 08 10, 11:33)
idedu senesne,radau kompe.
user posted image



bliamba kokie gražūs dantukai.. 4u.gif tokie batli..
o jie natūralūs tokie ar balinti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, atsiprašau, kad pavedžiau su temos kūrimu, šeštadienį-sekmadienį draugės vestuves šventėm, o vakar visą dieną su 38 ir daugiau tmp gulėjau, iki kompo ateiti buvo per sunkus darbas, galvojau numirsiu ir taip doh.gif o išvažiuodama irgi nepažiūrėjau, kad tema baigsis greitai doh.gif
Beje, vestuvėse 4 panelės su breketais buvo, gal tikrai čia mada kažkokia jau darosi lotuliukas.gif
Agne, ačiū už temą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunkissed @ 2010 08 07, 17:53)
o kokio amziaus breketukus dejotes jei ne paslaptis.?


22 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 10 rugpjūčio 2010 - 14:35
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2010 08 10, 14:44)
bliamba kokie gražūs dantukai..  4u.gif  tokie batli..
o jie natūralūs tokie ar balinti?  4u.gif

Naturalus 4u.gif dantukai dekoja uz komplimentus 4u.gif
Papildyta:
Buvau pas ortodonta,praejus 2 menesiams po isejo,taigi viskas sake gerai,dantukai stovi savose vietose.Protiniai virsuj gerai isdyge,apacioje yra neisdyge,sake profilaktiskai reiketu gal ir istraukti,nors nera ju bukle labai bloga,bet sake pakolkas palaukiam jei labai noriu netraukti,liepe dabar ateiti jau kovo menesi tik,pasiziureti kaip dantys gyvena toliau smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos pleputės cool.gif senai jau buvau čia užsukus - per atostogas nusprendžiau ir nuo interneto pailsėt biggrin.gif oi pamatytumėt jūs mano dantis.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif žodžiu - kreivi tie mano dantys yra, bet sąkandis buvo taisyklingas, t.y. apatiniai eidavo UŽ viršutinių. O kažkaip dabar per porą savaičių apatiniai dantys atsikišo taip kad dabar sukandus jie yra prieš viršutinius ir taip geeeerokai lotuliukas.gif bet kažkaip nesiparinu labai, suprantu kad gydytoja tikrai žino ką daro, tik aišku švepluot pradėjau, ir baisiai atrodo kai išsišiepiu doh.gif tai vat, įmesiu tuoj foto, galėsit pasijuokt iš manęs. lotuliukas.gif (sorry foto ne itin kokybiškos, o ir vašku apsiklijavus nes tos sprendžinkos iki kraujų trina doh.gif )

Beje, ryt vizitas, tai klausiu ką ji čia iš manęs daro biggrin.gif
Atsakyti