Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai, filmai, filmai...*24 Tema*
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
W*S:*
Ną ką kadangi šiandien Yomayo diena buvau kine ir nutariau nueit į Vampires Suck , nes nemėgstu twilight iš principo ir net nesu jo mačius .Mano nuomone Twilight siužetas apsurdiškas, aktoriai nedailūs lotuliukas.gif na totali nesamonė, bet kalba čia ne apie šį filmą, kurio ir nesiruošiu žiūrėt niekada.
Taigi kaip parodija Vampire's Suck man visiškai nepatiko. Nėr ką lygit su Scary Movie ar tokio tipažo filmu. Tiesą pasakius buvo gaila netgi 6lt. o ką jau kalbėt jeigu būčiau mokėjus 18 ar daugiau doh.gif Na visiškai nusivyliau , salė buvo pilnutėlė. doh.gif Atsisiųst ir pažiūrėt kas čia per nesamonė gal ir verta, bet eit į kiną ir mokėt pinigus tikrai nesiūlau doh.gif doh.gif doh.gif
Užtat dabar laukiu The Other guys ir Eat, Pray,Love bei Going the distance
Anyway 2/10 už kai kuriuos pavienius bairiukus, bet šiaip bullshit blush2.gif
Dzimute
QUOTE(W*S:* @ 2010 08 26, 00:47)
Ną ką kadangi šiandien Yomayo diena buvau kine ir nutariau nueit į Vampires Suck , nes nemėgstu twilight iš principo ir net nesu jo mačius .Mano nuomone Twilight siužetas apsurdiškas, aktoriai nedailūs  lotuliukas.gif  na totali nesamonė, bet kalba čia ne apie šį filmą, kurio ir nesiruošiu žiūrėt niekada.
Taigi kaip parodija Vampire's Suck man visiškai nepatiko. Nėr ką lygit su Scary Movie ar tokio tipažo filmu. Tiesą pasakius buvo gaila netgi 6lt. o ką jau kalbėt jeigu būčiau mokėjus 18 ar daugiau  doh.gif Na visiškai nusivyliau , salė buvo pilnutėlė. doh.gif Atsisiųst ir pažiūrėt kas čia per nesamonė gal ir verta, bet eit į kiną ir mokėt pinigus tikrai nesiūlau doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

siaip tai, jei nesi macius originalo, tai nesiulau ziuret ir parodijos. Kaip gali patikti pasaipos, kai nezinai is ko jos kilo? blink.gif
Ar imanoma vertint siuzeta jo nemacius? g.gif biggrin.gif

O as vakar buvau "Mergina su drakono tatuiruote", nu superinis filmas thumbup.gif itemptas, sumanus veikejai, viskas logiska thumbup.gif buvo ir labai skaudziu akimirku, buvo kur ir nusijuokt vietomis thumbup.gif Labai labai patiko thumbup.gif Dabar galima bus ir knyga paskaityt, jei paklius i rankas biggrin.gif
Gaudvilė
QUOTE(Dzimute @ 2010 08 26, 07:44)
siaip tai, jei nesi macius originalo, tai nesiulau ziuret ir parodijos. Kaip gali patikti pasaipos, kai nezinai is ko jos kilo?  blink.gif
Ar imanoma vertint siuzeta jo nemacius?  g.gif  biggrin.gif
*

Žiūrėjau Twilight visas tris dalis n+1 kartą, pirmą dalį vien dėl soundtrack'o. Žinau visas smulkmenas, visas replikas, žvilgsnius ir t.t. Tačiau pritariu W*S:* - visiškas niekalas ir su anksčiau matytomis filmų parodijomis nėra kam ten lygintis. Labai prastas filmiūkštis.

Vakar žiūrėjau Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda ir vakare pasakojant vyrui įspūdžius niekaip negalėjau prisiminti ar buvo nors vienas 3D efektas. Kad anonsuojamų 3D filmų efektai buvo pamenu, o Ango legendoj .. hm g.gif

The girl with the dragon tatoo - bežiūrint filmą matėsi, kad labai daug trūksta informacijos, nutylėjimai leido spėti, kad knygoje bus daug daug kartų plačiau ir pradėjus skaityti spėjimai pasitvirtino. 9/10
Deimantė89
Paskutinis matytas To save a life (2009) apie patyčias mokyklose ir iki ko jos gali nuvesti... Yra apie ką pamąstyti, paliečiama ta skaudesnė žmonių santykių pusė, bet kaip filmas per daug neįstrigo. smile.gif Kažkokį labai panašų jau esu mačiusi, tik niekaip neatgaminu, koks ten buvo filmas. unsure.gif
Evelincik
L'Arnacoeur su R.Duris ir V.Paradise .romantine komedija apie broli,sesri ir jos vyra,kurie sumaste bizniuka,klientu prasymu isskiria poreles.Viskas klostosi puikiai,kol negauna uzsakymo isskirt tobula pora.
Taip,tai romantine komedija,taip,ji labai nuspejama,taip,pabaiga jus jau zinot kokia bus.BET ji prancuziska,skiriasi nuo amerikietisku,nera erzinanti,nevulgari,silta,romantiska,juokinga(bent jau puse filmo ziurejau su sypsena,kelis kart zvengiau balsu)Monte karlo vaizdeliai,va tokia smagi romatinska muzikele.Zodziu uzskaitau,kaip filmas maloniam vakarui,atpalaiduot smegenis
QUOTE(Dzimute @ 2010 08 26, 07:44)
siaip tai, jei nesi macius originalo, tai nesiulau ziuret ir parodijos. Kaip gali patikti pasaipos, kai nezinai is ko jos kilo?  blink.gif
Ar imanoma vertint siuzeta jo nemacius?  g.gif  biggrin.gif

*

Kadangi turėjau draugę pašonėj kuri yra mačius ir man viską aiškino kaip buvo tikrąjam filme ir pan. Beto esu mačius pirmos dalies traile'rį , tai truputį įsivaizdavau kaip turėjo būt tikram filme.
Evelincik
QUOTE(W*S:* @ 2010 08 26, 00:47)
kurio ir nesiruošiu žiūrėt niekada.

Kaip grieztai nusistacius biggrin.gif Puse velnio tie filmai,yra ir aktoriu baisesniu ir siuzetu kvailesniu.as jau vien is smalsumo paziureciau del ko ten nauja liga i medicinos enciklopedija irasyta biggrin.gif
Na aš žiūrėjau trailer'į kai dar nežinojau, kad toks pakvaišimas dėl tokio filmo. Jau tada man pasirodė, kad siužetas apsurdų apsurdas. Vampyras įsimyli, kažkokie vilkolakiai nu vos ne Buffy doh.gif Aš tiesiog turiu savo nuomonę dėl šito filmo, bet jei daugumai jis patinka tai tebunie, bet bent jau man tai tikrai ne doh.gif doh.gif
O kadangi aktoriai nesimpatingi ( na jei dar aktoriai patiktų tai gal ir prisiversčiau žiūrėt) bet dabar nematau prasmės. Na taip esu kategoriška šiuo filmu. lotuliukas.gif Bet nieko nesakau apie knygą, nesu skaičius gal ten ir įdomiau g.gif Tai va taip vat blush2.gif
Stusia
QUOTE(Evelincik @ 2010 08 26, 02:07)
L'Arnacoeur su R.Duris ir V.Paradise .romantine komedija....

Labai graziai aprasei sita kina ir mane sudominai biggrin.gif Bet as jo LM neradau, is kur tu ji parsisiuntei?
Evelincik
QUOTE(Stusia @ 2010 08 26, 17:28)
Labai graziai aprasei sita kina ir mane sudominai  biggrin.gif Bet as jo LM neradau, is kur tu ji parsisiuntei?
*

Va Stus,is cia siunciaus,lt torrentu.Man atrodo tu registruota ten
Stusia
QUOTE(Evelincik @ 2010 08 26, 07:45)

clap.gif clap.gif - Taip taip esu ten registruota ir filma jau radau bigsmile.gif - aciu uz rekomendacija 4u.gif
Mirtenė
QUOTE(Braun @ 2010 08 25, 23:05)
Labai jau plati sąvoka "trileris"..
Kažkaip pirmiausia ateina į galvą "Ronin" su Jean Reano. Ir ypač puikus filmas "Leon" - irgi prie trilerių galima priskirti. Bet žinomi jie, ir matyti tikriausiai.
Nors kritikų ir žiūrovų peikiamas "From Paris with love" (su Travolta), man jis visai patiko. Na, ir žinoma čia išgirtasis belgų trileris "Loft".
*

Dėkui, kaip tik nei vieno nesu mačius. Pradėsiu nuo Loft, nes atsiliepimai tikrai geri.
brumbrumai
ai, man tai pati pirma Twilight dalis patiko biggrin.gif nors nesu nei mazvaike, nei siaip kazkokia.. nu grazi istorija, nors ir banali smile.gif nes gi ne viskas kas grazu, turi but ir protinga biggrin.gif
Dzimute
QUOTE(W*S:* @ 2010 08 26, 14:53)
Aš tiesiog turiu savo nuomonę dėl šito filmo, bet jei daugumai jis patinka tai tebunie, bet bent jau man tai tikrai ne  doh.gif  doh.gif
*

o as tai visai nenustebciau, jei jis tau ir patiktu paziurejus lotuliukas.gif tik esme ta, kad tu to NIEKADA nepripazintum lotuliukas.gif
Kas žino blush2.gif Tiesiog esu beprotiškai principinga doh.gif ir tikrai vien tik iš pricinpo nežiūrėsiu ir aktoriai nepatinka .. na nesiruošiu tikrai lotuliukas.gif
Masako
kartojuosi biggrin.gif , bet rekomenduoju idomia, sukreciancia, stipria drama, kam nesimiegos:
per tv6

00.00 „Potvynių princas“. Drama. Rež. B.Streisand. Vaid. N.Nolte, B.Danner, B.Steisand, K.Nelligan. JAV, 1991 m. (N-14).
Dinariuke
Inception 9/10
Labai idomiai susižiūrėjo, bet super nebuvo ....

The Switch 8/10 lengvas filmukas atsipalaidavimui, man kazko labai primine Back up Plan ax.gif

Kol kas tiek.... bigsmile.gif
*Šyva*
Marmaduke - siaip fainas filmas vaikams 4u.gif
O aš vakar per tv3 žiūrėjau filma The Siege su Deznel Washington ir Bruce Willis. 98 metų filmas tongue.gif Apie islamo teroristus. Man patiko ir netgi labai. Jau galima sakyt yra gero filmo garantas Denzel Washington, jeigu jis ten yra reiškias filmas bus geras thumbup.gif Super aktorius, vienas iš mano mėgiamiausių. wub.gif 9/10 Siužetas įdomus, puikių aktorių komanda, ko daugiau norėt. Nors iki 10 truputį pritrūko smile.gif
Ms.Blonde
Na ka, vel perziurejau kelis filmus.

'Double wedding'(1937m.) ir 'Seven year itch' (1955m.) - abu patiko, bet nebuvo begalinio susizavejimo. Marilyn Monroe kaip visada vaidina tikra blondine, bet man tie jos vaidmenys patinka thumbup.gif Na ir siaip abu filmai juokingi, smagus, gerai praleidau laika.

'Memento' - ziurejau kelis kartus, bet galiausiai istryniau nebaigta ziuret. Neitrauke jis manes, per daug susuktas, o as nemegstu isitempus ziuret, tai paskui puses ir neatsimenu kas buvo jame, tai nebemaciau prasmes toliau ziuret, nes eiketu is naujo pradet ir labai sekt veiksma.

'The aviator'- patiko, nors perziurejau per 3 kartus: pirmakart su vyru pradejom ziuret, bet veiksmas ilgai nevyko (na jis savo filma ta kure), tai neiskentem. Paskui viena ziurejau darbe, bet i darbo pabaiga, tai nesuspejau pabaigt, o vakar pabaigiau pagaliau. Net nezinau ar patiko, bet tikrai nera nepatikes.... Toks vertas paziurejimo.

'Angela's Ashes' - nors man tokio tipo filmai patinka, bet si paziurejus pasijauciau kaip nesupratus apie ka. Na puikiai suprantu, kad apie to vaikinuko gyvenima, bet vistiek man kazko truko, viskas taip lengvai praplauke....

'The Italian Job' - va sis nerealus thumbup.gif Ir vyrui itiko - aciu, kas rekomendavot. Maniskis kazkada seniai mates buvo, bet vistiek pareiske nora paziuret, o ir man paciai toks filmu tipas labai labai 4u.gif

QUOTE(brumbrumai @ 2010 08 26, 19:57)
ai, man tai pati pirma Twilight dalis patiko biggrin.gif nors nesu nei mazvaike, nei siaip kazkokia.. nu grazi istorija, nors ir banali smile.gif nes gi ne viskas kas grazu, turi but ir protinga biggrin.gif
*

As ziurejau pirmas dvi dalis, trecios dar ne. Bet jau pirma ziuredama laabai nusivylus buvau ir nesuzavejo. Ir zinau priezasti, nes pirmiausiai perskaiciau visas knygas, tai galvoje kitaip viska isivaizdavau, o cia visai ne taip. Na ir knygose placiau aprasoma, daugiau detaliu, o filme daug praleista, tai bent pirma dali ziuredama ne vienoj vietoj pagalvojau, kad va kaip cia nelogiska, kodel tas ar anas ivyko neaisku ir truksta to tokio 'surisimo' kaip knygose.

Tiesa, ir knygos tik pirmos dvi patiko, trecia tokia nieko, o vat ketvirta tai tik pravarciau - nu jau nusirasoma i pievas visai. Atradau zymiai idomesne vampyru serija (House of Night), kur irgi tie vampyrai kitoniski, ne tokie kaip iprasta ir meile suktesne ir siaip ivykiu daugiau. Bet net nezinau ar noreciau, kad pagal jas filma statytu - turbut irgi nuviltu po visu vaizduociu.... ax.gif
Sielos Sparnai

Šiandien 23.35 val. per TV3 rodys Freedom Writers bigsmile.gif Pažiūrėkit kas dar nematėt mirksiukas.gif
Aha girdėjau, atspėjau iš kart pagal muziką , net neišgirdus pavadinimo 4u.gif Nors aš ir mačiau, bet tikrai dar kartą žiūrėsiu thumbup.gif thumbup.gif
Insa
Nu ir as ziuresiu, kad jau taip cia visos gyret smile.gif

nes va katik paziurejau irgi isgirta August Rush tai labai pakele nuotaika smile.gif muzika fantastiska smile.gif thumbup.gif pati istorija tai emm nu tokia gal nieko, nors ner labai kazkas wau (aisku ner ko noret is romantinio filmo) bet muzika... wub.gif aj ir dar noreciau muzikanto vyro biggrin.gif rokavo tokio biggrin.gif naaa 8/10 smile.gif
chemistry
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 08 27, 18:35)
Šiandien 23.35 val. per TV3 rodys Freedom Writers bigsmile.gif Pažiūrėkit kas dar nematėt mirksiukas.gif
*

aciu uz info, kaip tik galvojau ieskoti siustis, bet kad jau per tv rodys.... 4u.gif

QUOTE(Insa @ 2010 08 27, 21:57)
nes va katik paziurejau irgi isgirta August Rush tai labai pakele nuotaika smile.gif muzika fantastiska smile.gif  thumbup.gif  pati istorija tai emm nu tokia gal nieko, nors ner labai kazkas wau (aisku ner ko noret is romantinio filmo) bet muzika...  wub.gif  aj ir dar noreciau muzikanto vyro biggrin.gif rokavo tokio biggrin.gif  naaa 8/10 smile.gif
*

Nu august rush tai man buvo tokia nesamone. Gal ne nuotaikoj buvau kai ziurejau, nors darbe panos labai gyre, atsimenu. Nu bet tiek nelogiskumu visokiu tiesiog nervino doh.gif Bet soundtrack'o iki dabar klausau wub.gif ir del rokavo vyro pritariu blush2.gif
Insa
nu va matai kaip biggrin.gif jeigu nebutu muzikos, tai filmas butu vertas daug mazh 4 balu tik smile.gif ale db nuotaika man nebloga, tai nenoriu supeikt visai taip smarkiai siuzeto smile.gif
pegasiukas
ai, šiandien jau n kartą žiūrėjau Seksą ir miestą 2. Ir galiu pasakyti tik vieną dalyką - kas susiję su seksu ir miestu, visad liks nemirtinga. Ypač Samanta biggrin.gif
Elise
O man pirma Sekso ir miesto dalis zymiai labiau patiko 4u.gif

Vakar paziurejau Abandoned (2010). Filmas toks nevykes, kad net nebaigiau ziuret, tik prasukau iki pabaigos, kad pasitikslinciau filmo pabaiga smile.gif
Galvojau, kad bus psichologinis trileris, prikaustys demesi, bet deja, treileris geresnis uz pati filma. Neptiko nei aktoriu, nei operatoriaus darbas.
Fėjų_pieva
QUOTE(Elise @ 2010 08 28, 09:52)
O man pirma Sekso ir miesto dalis zymiai labiau patiko  4u.gif

Vakar paziurejau  Abandoned (2010). Filmas toks nevykes, kad net nebaigiau ziuret, tik prasukau iki pabaigos, kad pasitikslinciau filmo pabaiga  smile.gif
Galvojau, kad bus psichologinis trileris, prikaustys demesi, bet deja, treileris geresnis uz pati filma.  Neptiko nei aktoriu, nei operatoriaus darbas.
*

hmm...o mums visai neblogai suėjo g.gif ne stebuklas žinoma, bet intrigos buvo rolleyes.gif
vakar žiūrėjau According to Greta - lengvas kasdienis filmukas apie paauglystės problemas, penktadienio vakarui pats tas smile.gif
chemistry
Vakar pažiūrėjau Freedom writers, na ir tik pagirimus šiam filmui galiu pasakyti. O dar kai suvoki, kad čia tikra istorija tai iš vis wub.gif
Man irgi šis filmas super. Ypač muzika. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau. Toks įkvepiantis. wub.gif wub.gif
ikeja
sveiki, noriu atsiliepimu-pamastymu -apie filmo -Pradzia- pabaiga
Manau, kad reiktų diskutuot pageltintai, nes galbūt kažkas nematė ir nenorėtų žinot pabaigos ax.gif
Insa
nu o man tas Freedom writers visai nepasirode wow wow wow wink.gif o kas baisiausia jis man kazkodel primine kazkuria Netikros vienuoles dali biggrin.gif nes ten irgi esme panasi biggrin.gif zodziu nepeikiu, bet ir nekeliu i aukstumas, i mano geriausiu filmu sarasa nepateko schmoll.gif

aj ir dar Sielos Sparnai, a knygą jau skaitei? biggrin.gif aš visai paskaityčiau
Fanfanė
Sužiūrėjau visą Millennium trilogiją ir suuuper thumbup.gif Pagrindinė aktorė tiesiog nuostabi, retas filmas, kuris man sukuria tokį realybės įspūdį, kaip kad šiam pavyko.
Be to, buvo straipsnis kauno dienoj apie pirmą dalį "Mergina su drakono tatuiruote" ir buvo parašyta, kad rašytojas mirė spėjęs parašyt tik tris knygas, nors planuose buvo dešimt unsure.gif O man paskutinį filmą peržiūrėjus pirma mintis ir buvo, kad istorija dar nesibaigė.
Insa
kaip paskutini filmą? o kiek tu filmų yra? aš kažkokia atsilikusi to filmo klausimu g.gif
Fanfanė
QUOTE(Insa @ 2010 08 28, 21:16)
kaip paskutini filmą? o kiek tu filmų yra? aš kažkokia atsilikusi to filmo klausimu g.gif
*

Negi trilogija nieko nesako biggrin.gif
Pirmas - "Mergina su drakono tatuiruote"
Antras - "Mergina, kuri žaidė su ugnimi"
Trečias - "Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą"
Berods taip pavadinimai išversti smile.gif
Insa
oj neperskaičiau atydžiai blush2.gif nagi sudomino labai bigsmile.gif bet vat jūs jau trilogiją matėt, o aš pirmos dalies niekaip nerandu pažiūret g.gif
Fanfanė
QUOTE(Insa @ 2010 08 28, 22:18)
oj neperskaičiau atydžiai blush2.gif  nagi sudomino labai  bigsmile.gif  bet vat jūs jau trilogiją matėt, o aš pirmos dalies niekaip nerandu pažiūret  g.gif
*

http://stagevu.com/video/ugvgamytwpim
dar čia keli adresai http://www.tv-links.eu/movies/The-Girl-Who...ith-Fire_15196/
o jeigu ieškot iš kur siųstis, tai neturiu kaip jum padėt smile.gif
Insa
QUOTE(Fanfanė @ 2010 08 28, 21:40)
http://stagevu.com/video/ugvgamytwpim
dar čia keli adresai http://www.tv-links.eu/movies/The-Girl-Who...ith-Fire_15196/
o jeigu ieškot iš kur siųstis, tai neturiu kaip jum padėt smile.gif
*

ooj ačiū labai 4u.gif
Fanfanė
Gal kas žinote dar gerų europietiškų filmų? Tiek Loft, Ben-X, Millennium labai patiko wub.gif Sunku atrast tokius filmus, nebent per rekomendacijas, gi jiems tiek reklamos neduoda kiek holivudiniams.
QUOTE(Insa @ 2010 08 28, 22:42)
ooj ačiū labai 4u.gif
*

4u.gif
Dzimute
QUOTE(Fanfanė @ 2010 08 28, 23:07)
Gal kas žinote dar gerų europietiškų filmų? Tiek Loft, Ben-X, Millennium labai patiko  wub.gif  Sunku atrast tokius filmus, nebent per rekomendacijas, gi jiems tiek reklamos neduoda kiek holivudiniams.
*

man labai patinka vokieciu darbai. Pvz Princesė ir karžygys / Krieger und die Kaiserin, Der (2000) , ar Basomis per grindinį / Barfuss (2005) thumbup.gif
katilina
QUOTE(Dzimute @ 2010 08 28, 23:20)
man labai patinka vokieciu darbai. Pvz Princesė ir karžygys / Krieger und die Kaiserin, Der (2000) , ar Basomis per grindinį / Barfuss (2005)  thumbup.gif
*

Šitie abu labai geri. drinks_cheers.gif Dar iš vokiškų siūlyčiau Ką daryti, kilus gaisrui/Was tun, wenn's brennt?
MoMa*
QUOTE(Elise @ 2010 08 28, 10:52)
Vakar paziurejau  Abandoned (2010). Filmas toks nevykes, kad net nebaigiau ziuret, tik prasukau iki pabaigos, kad pasitikslinciau filmo pabaiga  smile.gif
Galvojau, kad bus psichologinis trileris, prikaustys demesi, bet deja, treileris geresnis uz pati filma.  Neptiko nei aktoriu, nei operatoriaus darbas.
*

QUOTE(Piglet @ 2010 08 28, 10:57)
hmm...o mums visai neblogai suėjo  g.gif ne stebuklas žinoma, bet intrigos buvo  rolleyes.gif
*

Man irgi neblogai suėjo,nebuvau skaičius ,nei aprašymo nieko, tai neturėjau ko tikėtis.
Bet mane erzino toks paprasčiausias dalykas kaip Brittany Murphy plaukai doh.gif ir pačio siužeto spragos,toks lengvas priėjimas prie tokių didelių pinigų pvz. rolleyes.gif
Elise
Si ryt (sekmadieni) per TV3 bus rodomi neblogi romantiniai filmai 4u.gif

11:35 Pasilik paskutinį šokį 2 (Save The Last Dance 2)

13:15 Aš - ne blogesnė (In Her Shoes)
Dinariuke
QUOTE(Insa @ 2010 08 28, 21:18)
oj neperskaičiau atydžiai blush2.gif  nagi sudomino labai  bigsmile.gif  bet vat jūs jau trilogiją matėt, o aš pirmos dalies niekaip nerandu pažiūret  g.gif
*

Zmuleje yra as vakar parsisiunciau mirksiukas.gif 4u.gif
Aguonytė
QUOTE(Elise @ 2010 08 29, 11:51)
Si ryt (sekmadieni) per TV3 bus rodomi neblogi romantiniai filmai  4u.gif

11:35 Pasilik paskutinį šokį 2 (Save The Last Dance 2)

13:15 Aš - ne blogesnė (In Her Shoes)
*

Kad jau matyti, labai daug kartų rodyti rolleyes.gif biggrin.gif
Sielos Sparnai

QUOTE(Insa @ 2010 08 28, 20:40)
aj ir dar Sielos Sparnai, a knygą jau skaitei? biggrin.gif aš visai paskaityčiau
Neskaičiau, bet labai norėčiau paskaityt, ale kur gaut neįsivaizduoju. Jaučiu tik interneto platybėse wordiniu arba pdfiniu formatu tėra įmanoma gaut. Jei kartais kur aptiksi, šauk garsiai man mirksiukas.gif
amsv
QUOTE(shopingas @ 2010 08 27, 16:47)
Na ka, vel perziurejau kelis filmus.

'Memento' - ziurejau kelis kartus, bet galiausiai istryniau nebaigta ziuret. Neitrauke jis manes, per daug susuktas, o as nemegstu isitempus ziuret, tai paskui puses ir neatsimenu kas buvo jame, tai nebemaciau prasmes toliau ziuret, nes eiketu is naujo pradet ir labai sekt veiksma.

o man šis labai patiko, gal iš pradžių sunkoka buvo susigaudyt kaip ir kas, bet visumoj tikrai geras darbas smile.gif

o išgirtasis August rush tiesą sakant nelabai nelabai.... ax.gif viskas perdėta, netikroviška, vietom net kvaila.bet muzikytė tai thumbup.gif

neseniai pažiūrėjau Atila, tai pasirodė absoliuti istorinių filmų parodija doh.gif
Dinariuke
The Choosen One 2010
Na nelabai jau patiko, kartais atrodo kad nesamone, bet va pabaiga tai patiko ir sujaudino wub.gif Tik pradėjus žiūrėt tokia mintis, kad vyrai labai jau skysti, mergina paliko tai tuoj prisigert, kartis, na kažkaip man tokie dalykai schmoll.gif
Reziumė 6/10
Insa
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 08 29, 11:51)
Neskaičiau, bet labai norėčiau paskaityt, ale kur gaut neįsivaizduoju. Jaučiu tik interneto platybėse wordiniu arba pdfiniu formatu tėra įmanoma gaut. Jei kartais kur aptiksi, šauk garsiai man mirksiukas.gif
*

ieškosim ir rėksim biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.