Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacija

Laba diena. Noreciau paklausti ar ovuliaciniai testai rodo, kad ovulaicija ivyko ta pacia diena ar gali parodyti praejus kazkiek tai laiko po ovuliacijos? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Testų yra įvairių rušių. Kai kurie gan tiksliai padeda nustatyti ovuliacijos laiką, tačiau mano žiniomis Lietuvoje jų šiuo metu nėra. Kiti testai būna teigiami ir kurį laiką po ovuliacijos. Tačiau tiksliausiai viską išsiaiškinsite, pasiskaičiusi informacinį lapelį.
Atsakyti
Laba diena.
Ovuliacijai nustatyti naudoju mikroskopą,kuris pagal seilių kristalizaciją į "paparčio lapus" nustato estrogenų piką prieš ovuliaciją.
Instrukcijoje parašyta kad jeigu "paparčio" lapai nedingsta 1-2 dienos po ovuliacijos , reiškia kad yra rimti sutrikimai ir ovuliaciją neviksta,estrogenų kiekis nesumažeja kaip normoje.Man ši cikla tikrai ultragarsu nustatyta normali ovuliacija ir geltonkūnis,bet pagal mikroskopa jau savaite po O. laikosi labai ryškus "paparčio lapai" ka tai galetu reikšti.Gal turių hormonų sutrikimus ar i tą mikroskopą nekreipti demesio.
Atsakyti
Palaukite sekančio ciklo, ir jei situacija kartosis, vertėtų pasirodyti ginekologui.
Atsakyti
Sveiki, siandien 15 mano ciklo diena, ryte skaudejo kairi sona apacioje ir visa diena lyg kutena, lyg suduria pilvo apacia. Ar ovuliacijos metu galimi kokie nors pilvo skausmai? Ir kodel moterims maudzia pilva pirmomis nestumo savaitemis?
Atsakyti
Taip, labai dažnai moterys jaučia skausmus ovuliacijos metu.
Dauguma moterų praktiškai viso nėštumo metu retkarčiais jaučia nemalonius jutimus pilvo apačioje ar šonuose. Taip yra dėl to, kad auga gimda, ji susitraukinėja, tempiami gimdos raiščiai.
Atsakyti
O kaip nustatyti kada įvyksta ovuliacija? Ir kaip suskaičiuoti kada ji turėtų būti? Aš vis bandau nustatyti pagal gleives. Jei pas mane jos pasirodė sekmadienį (paskutinės mėnesinės buvo 01.25) ar yra tikimybė pastoti jau šios savaitės pradžioje? Ačiū
Atsakyti
Taip, yra.
O ovuliacijos laiką tiksliau galėtumėte nustatyti matuodama bazinę temperatūrą.
Atsakyti
QUOTE(Rita Matulionytė @ 2006 02 13, 14:08)
Esant nereguliariam ciklui, ovuliacijos datą galima nustatyti tik matuojant bazinę temperatūrą.

tai kokia temperatura ovuliacijos metu turetu but? g.gif
36,7?
Atsakyti
Apie bazinės t. matavimą labai aiškiai aprašyta skyriuje norinčioms pastoti.
Atsakyti
Laba diena,
Ar tiesa kad esant policistinėms kiaušidėms įvykusi spontaniška ovuliacija (turiu omeny jos neskatinant įvairiais preparatais) yra nepilnavertė, todėl ir kiaušinėlis būna nekokybiškas, ir toks gemalas greitai žūva?
Dar noriu paklausti ar tiesa, kad nutraukus gerti KT pastoti didesnė tikimybė yra pirmąjį pusmetį (ypač esant nereguliariam ciklui)?
Ačiū.
Atsakyti
Netiesa. Jei ovuliacija įvyksta, tikimybė pastoti ir išnešioti lygiai tokia pati, kaip bet kurios ovuliacijos, esant normaliems ciklams, metu.
Taip, jei ciklas dar kurį laiką reguliarus.
Atsakyti