Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos gydytojai Šiauliuose

Na o mes lankomes visa seima pietiniam Geguziu seimos centre pas gyd. Šarlota Kriauciuniene. Begalo nuostabi gydytoja, tiek pataria,tiek gali pakalbet jei kas neaisku ir drasiai paklausti ka nori suzinoti.
Atsakyti
QUOTE(vingiliauskiene @ 2009 08 12, 14:05)
Na o mes lankomes visa seima pietiniam Geguziu seimos centre pas gyd. Šarlota Kriauciuniene. Begalo nuostabi gydytoja, tiek pataria,tiek gali pakalbet jei kas neaisku ir drasiai paklausti ka nori suzinoti.

girdejau apie ja,kad astsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi neseniai grįžau į Šiaulius, tai įdomu pasiskaityti, nes ir pačiai laikas pasirinkti šeimos gydytoją. Norėčiau pasakyti savo nuomonę apie vieną gydytoją, pas kurią vaikščiodavau vaikystės ir paauglystės laikais - tai gydytoja Mikutienė. Turėjau pastoviai anginą su temperatūra, nieko kito nesugalvodavo kaip įkišti man antibiotikų. Pastoviai, tai turiu omenyje kas mėnesį ar kas du, įsivaizduojat kaip tai "padeda" vaiko organizmui.
Dar norėjau paklausti - varpo 27, kur dirba gydytojos Sireikienė ir Anužienė, yra mokama privati įstaiga ar kaip poliklinika (ta prasme reikia mokėti už kiekvieną vizitą ar apmoka ligonių kasos)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gira: 24 rugpjūčio 2009 - 22:35
QUOTE(gira @ 2009 08 24, 23:25)
aš irgi neseniai grįžau į Šiaulius, tai įdomu pasiskaityti, nes ir pačiai laikas pasirinkti šeimos gydytoją. Norėčiau pasakyti savo nuomonę apie vieną gydytoją, pas kurią vaikščiodavau vaikystės ir paauglystės laikais - tai gydytoja Mikutienė. Turėjau pastoviai anginą su temperatūra, nieko kito nesugalvodavo kaip įkišti man antibiotikų. Pastoviai, tai turiu omenyje kas mėnesį ar kas du, įsivaizduojat kaip tai "padeda" vaiko organizmui.
Dar norėjau paklausti - varpo 27, kur dirba gydytojos Sireikienė ir Anužienė, yra mokama privati įstaiga ar kaip poliklinika (ta prasme reikia mokėti už kiekvieną vizitą ar apmoka ligonių kasos)?

Apmoka ligonių kasos mirksiukas.gif Aš ten lankaus ipas Siriekienę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2009 08 25, 12:54)
Apmoka ligonių kasos mirksiukas.gif Aš ten lankaus ipas Siriekienę thumbup.gif


Bandysiu tada ir aš pas ją, nes pasiskaičius susidariau apie ją labai neblogą nuomonę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 08 25, 15:24)
Bandysiu tada ir aš pas ją, nes pasiskaičius susidariau apie ją labai neblogą nuomonę  cool.gif


Nu va, buvau nuėjusi į tą šeimos gydytojų kabinetą, kur dirba Sireikienė, pasirodo jie naujų žmonių jau nebepriima, nebent jeigu mano kas nors iš šeimos narių būtų ten registruota. Dar galvoju apie Tilžės gatvės BPG kabinetą, gal ką nors apie jį galit pasakyt, kaip ten gydytojai ?
Atsakyti
Sveikutes,kaip manote ar gera gydytoja Kojeliene?
Atsakyti
Dar galvoju apie Tilžės gatvės BPG kabinetą, gal ką nors apie jį galit pasakyt, kaip ten gydytojai ?


Visa šeima lankomes tame kabinete, kol kas essame patenkinti smile.gif Gydytoja M. Skrodiene visai nebloga, vaikiuka vedam pas Uliene, kol kas patenkinta.
Papildyta:
Tiesa, del šeimos gyd. kabineto Tilžes gatveje - tik jau neikit pas ginekologe Ruibyte, kosmaras kazkoks, echo siunčia pas save i valerijojno klinika, nors vienas ir nemokamas priklauso. Ir siaip siaubas.
Atsakyti
QUOTE(olia12 @ 2010 01 27, 18:17)
Dar galvoju apie Tilžės gatvės BPG kabinetą, gal ką nors apie jį galit pasakyt, kaip ten gydytojai ?
Visa šeima lankomes tame kabinete, kol kas essame patenkinti smile.gif Gydytoja M. Skrodiene visai nebloga,  vaikiuka vedam pas Uliene, kol kas patenkinta.
Papildyta:
Tiesa, del šeimos gyd. kabineto Tilžes gatveje - tik jau neikit pas ginekologe Ruibyte, kosmaras kazkoks, echo siunčia pas save i valerijojno klinika, nors vienas ir nemokamas priklauso. Ir siaip siaubas.

As kelis kart pas ja lankiausi Valerijono vaistineje, ji man pasirode tokia svelni,maloni. Nors manau pas ka beeitum privaciai visos jos malonios g.gif
Atsakyti
del lyros šeimos gydytoju kabinetu - tai nezinau kaip kiti gydytojai, bet gyd. Lastauskienė tai kosmaras- ligos nerado puse metu, kol pati internete nenusisitaciau pagal simptomus ir nepareikalavau atitinkasmu tyrimu, be to visiskai nesimano savo darbo, pasimetus nuolat, vaistu reikalingu neisraso, siuntimu tyrimams neduoda, tikrai siulyciau gerai pagalvot pries renkantis sia gydytoja, gal gripa ir isgydytui bet rimtesniu ligu net neatpazintu sad.gif
Atsakyti
siandien prisirasem visa seima pas gyd.Kojeliene,labai thumbup.gif iskart prieme tyrimams,ko nesitikejau tikrai taip greitai,galvojau reikes eile stovet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 03 18, 00:29)
siandien prisirasem visa seima pas gyd.Kojeliene,labai thumbup.gif iskart prieme tyrimams,ko nesitikejau tikrai taip greitai,galvojau reikes eile stovet ax.gif

tai saunu thumbup.gif
kiek esu girdejus apie ja,tai atsi;iepimai geri.
Atsakyti