Įkraunama...
Įkraunama...

Man amžinai šalta

nezinau, kur tokia tema deti, tiksiuosi tiks siame skyrelyje 4u.gif

turiu tokia beda - pastoviai salu blush2.gif
nebezinau kaip apsirengti ir ka daryti, kad nejausti to bjauraus salcio.
o gal yra kitokiu budu pagerinti savijauta, ga kokia akupunktura padetu rolleyes.gif

drabuzius ziema nesioju tik vilnonius, ir dar keliais sluoksniais. batai butinai storu padu ir su kailiu. be kepures ir saliko ne zingsnio is namu. paltas nesildo blush2.gif butinai reikia naturaliu kailiniu. ai, vienas vargas - graziai rengtis be sansu, negaliu schmoll.gif uztat varvanti nosis pastoviai garantuota schmoll.gif
Atsakyti
man irgi visada šalta user posted image
bet turiu bėdų su inkstais, o ir mano kraujotaka lėta, greičiausiai dėl to. Gal ir tau kas su inkstais negerai ?
Atsakyti
man visi šalimai praėjo, kai sportuoti pradėjau thumbup.gif thumbup.gif nors dabar kuris laikas nebesportuoju, vis dar nešalu ax.gif
Atsakyti
uuugu nemalonus jausmas verysad.gif ir as anksciau apsikamsius vaiksciojau,o dar buvo kaip gydytoja sake-salcio alergija,taj rankos melynos sutrukinejusios,taj ir net norejosi viska apkamsyt kad nieks ju nematytu,bet tai ligoninej silde tepe gloste,taj siemet jau i zmogaus rankytes panasios ir dar ziema stengiuos lauke neuzsibut,i masina is masinos,tai nlb daug ir salu,vaikstau su rudeniniu paltuku,dar ir atsilapojus blush2.gif
Atsakyti
Vaje, koks pažįstamas jausmas ir be galo nemalonus jausmas.. verysad.gif Rodos, turiu tą pačią problemą, todėl kaip pamišusi kasdien šaukiuosi pavasarį, kad tik paskubėtų ir galų gale mane sušildytų biggrin.gif O šiaip, tai aš nujaučiu dėl ko mane kamuoja ši problema - neseniai numečiau nemažai svorio, o tada ir viskas prasidėjo.. doh.gif Matyt, kūnas streikuoja, nori riebaliukus susigrąžint biggrin.gif Bet jau geriau aš pašąlsiu... ax.gif
Atsakyti
Mane irgi kamuodavo si problema, bet dabar lyg ir issisprende. Rankos ir kojos vis dar buna saltos, ir miegu po dviem kaldrom, bet kur nors iseit jau galiu ir ploniau apsirengus thumbup.gif . Drauges is manes juokdavosi ir sakydavo, kad kai uzsiauginsi riebaliuku sluoksni tai ir nebus salta hihihi.gif Tai jis pas mane kazkaip savaime uzaugo ir tikrai, pastebejau, kad pradejau maziau salti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
netikiu, kad svoris tam įtakos turi schmoll.gif aš esu tokia apvali (net per daug), tačiau man vis tiek šalta verysad.gif
Wild Flower kaip tu numetei tą svorį ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 01 14, 11:29)
man irgi visada šalta  user posted image
bet turiu bėdų su inkstais, o ir mano kraujotaka lėta, greičiausiai dėl to. Gal ir tau kas su inkstais negerai ?

na zinok turiu bedu su inkstais, o kas bendro tarp salimo ir inkstu? mano sesers inkstai tap pat su problemomis, bet jai niekad nebuna salta, isivaizduokit, vaiksto visa ziema su sintetinemis plonomis kelnytemis, jokiu pedkelniu, trikotazine maikute ir jokio megztuko ir vargo nemato schmoll.gif
va dar prisiminiau, mano kraujospudis zemas, ir kaip vienas gyd aiskino blogai kraujas varinejamas, uzsistovi galunese, todel jos ir sala.

patarimas sportuoti geras thumbup.gif reiks prisiversti, o kiek Ieva-Pieva tu sportuodavai, kad jau nebesaldavai ?
Atsakyti
Oi, sita problema turiu jau nuo vaikystes doh.gif salta visur. Net vasara buna salta verysad.gif Daktare tai sake tik gerint kraujo apytaka g.gif Na pradejau as po 3 kartus per savaite sportuoti ir zniokit geriau, tikrai geriau blush2.gif nebereikia 2 megztiniu uztenka ir vieno blink.gif nors man daktare sake jei salta - bent 10minuciu pvz. per sokdyne pasokinet ar padaryt pritupimu...padeda, bent trumpam tai tikrai blush2.gif pabandykit, mergaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2006 01 14, 17:37)
va dar prisiminiau, mano kraujospudis zemas, ir kaip vienas gyd aiskino blogai kraujas varinejamas, uzsistovi galunese, todel jos ir sala.
patarimas sportuoti geras  thumbup.gif  reiks prisiversti, o kiek Ieva-Pieva tu sportuodavai, kad jau nebesaldavai ?

mano irgi žemas spaudimas, sporto dėka susitvarkė. eidavau kokius 3 k. per savaitę į aerobiką bigsmile.gif
į pirtį pavaikščioti irgi sveika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2006 01 14, 17:37)
va dar prisiminiau, mano kraujospudis zemas, ir kaip vienas gyd aiskino blogai kraujas varinejamas, uzsistovi galunese, todel jos ir sala.



Na aš tai žinau kiek kitokią versiją - galūnės šąla, nes kai šalta kraujas šildo tik tuos organus, kurie labiausiai reikalingi gyvybės palaikymui(tai ir būtų inkstai, kepenys ir pan.), o galūnės gali ir pašalti - nuo to žmogus nemirs. Na gal ne visai tiksliai paaiškinau, bet esmė ta pati mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2006 01 14, 17:30)
Na aš tai žinau kiek kitokią versiją - galūnės šąla, nes kai šalta kraujas šildo tik tuos organus, kurie labiausiai reikalingi gyvybės palaikymui(tai ir būtų inkstai, kepenys ir pan.), o galūnės gali ir pašalti - nuo to žmogus nemirs. Na gal ne visai tiksliai paaiškinau, bet esmė ta pati mirksiukas.gif  4u.gif

turbut abu variantai teisingi wink.gif
man, zinokit, net silta vasaros diena rankos saltos kaip varles buna blush2.gif
Atsakyti