Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Kristepala @ 2010 08 22, 18:50)
Kazkur buvau skaicius, kad kitos lyg ta pati marinata perkaitina, bet kazkin ar jis po perkaitinimo pasviesetu  g.gif ?

Pabalusius agurkus as irgi ismetu, kazkada viena stiklaini buvau palikusi, nes dangteliai nebuvo ispusti, bet kai pradariau, tai skonis nekoks, paruges schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 08 23, 16:01)
man jie ne prasti kaip piktzole siltnajy uzvalde viska ir pomidorus ir agurkus, paprikas baklazanus nes apsivijo juos kaip raganes schmoll.gif kitais metais tikrai neauginsiu:(

pas mane tai didelis siltnamis,tai vietos jiems uztenka.2 pasodinau-sociai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sann @ 2010 08 23, 19:05)
Pabalusius agurkus as irgi ismetu, kazkada viena stiklaini buvau palikusi, nes dangteliai nebuvo ispusti, bet kai pradariau, tai skonis nekoks, paruges schmoll.gif

Bet dangteliai nera ispusti... verysad.gif Viena laime, kad ne daug pasidariau, gaila laiko ir pinigu... nebedarysio daugiau pagal uspaschika... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2010 08 23, 19:59)
Bet dangteliai nera ispusti...  verysad.gif  Viena laime, kad ne daug pasidariau, gaila laiko ir pinigu... nebedarysio daugiau pagal uspaschika... schmoll.gif


Man irgi kai kurie pabalo pernai, bet skonis nepakito... bet daugiau nedrystu ju daryti...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 23, 21:16)
Man irgi kai kurie pabalo pernai, bet skonis nepakito... bet daugiau nedrystu ju daryti...

tada prasom parasyti ta pati paciausia besibaigiantiems vasar wub.gif os agurkams mazesniems su nupilinejimu, aciu 4u.gif
Atsakyti

Sveikos,

QUOTE(mamkaa @ 2010 08 12, 11:43)
Bulgariski agurkeliai pagal Glasee Nr. 2


aš tik noriu labai padėkoti už šį receptėlį aciuks.gif labai labai skanūs agurkėliai, o ir paruošiami nesunkiai, nereikia užpilt - nupilt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 08 23, 22:06)
tada prasom parasyti ta pati paciausia besibaigiantiems vasar wub.gif os agurkams mazesniems su nupilinejimu, aciu 4u.gif


Man visad gaunasi pagal ta recepta is pirmo puslapio, kur saldziarugsciai agurkeliai... nu niekad nera isspute,tfu tfu tfu smile.gif ir dar su garstyciom, bet cia jau megstantiems ivairove smile.gif
Atsakyti
Agurku salotos
kg. pjaustytu agurku
40 g. acto
40 g. vandens
1 arbatinis saukstelis druskos
daug smulkintu krapu
Agurkus supjaustyti, uzpilti actu+vandeniu+ druska ir palikti, viska ismaisius, dviem valandom. tada puoda deti ant virykles ir nuo uzvirimo pavirti kelias min, tada viska deti i stiklainius ir uzsukti.
user posted image
ivairios darzoves su agurkais
user posted image
Atsakyti
Na va pasirodau ir as, kokius agurkelius vakar konservavau blush2.gif . Receptukas is pirmo puslapiuko - "saldziarugsciai agurkai". Tik as dadejau "zoliu" ir mesos prieskoniu. Teko anksciau deti, tai gana geras skonis gaunasi ax.gif
user posted image
Po savaiteles ziuresim, kaip cia gausis smile.gif
Atsakyti
Nezinau, gal jau buvo kazkas panasaus g.gif Neskaiciau visos temos.. Gal nesupyksite, jei pasikartosiu smile.gif Siandien gaminau- ir greitai viskas gavosi, ir labai skanu!
Agurkai pomidoru padaze
5 kg agurku;
500g pomidoru padazo; (as dejau daugiau)
300g cesnako;
2 saukstai druskos;
200g cukraus;
200 acto;
200 aliejaus.
Agurkus supjaustyti griezineliais. Supilti acta, alieju, cukru ir druska. Viska palaikyti ismaisius 10 min. Tada supilti pomidoru padaza ir statyti virti.. Pomidoru padazo man patare deti daugiau. As dejau indeli "Kedainiu be konservantu" ir puse indelio "Kedainiu astraus".. Po uzvirimo pavirti 5-6 min., supilti gan stambiai supjaustytus cesnakus ir dar pavirti 2-3 min. Sukresti i stiklainius ir uzsukti dangteliais.. Tiesa, as dar dejau lauru lapeliu ir pipiru grudeliu..
Skanaus, tikrai labai skanu! 4u.gif

P.S.
Dabar pamaciau, kad jau yra sis receptukas doh.gif Tai maniski galima trinti.. Arba, lai bus geras patvirtinimas, kad receptas tikrai pavykes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raile: 24 rugpjūčio 2010 - 21:53
QUOTE(Raile @ 2010 08 24, 20:48)
Nezinau, gal jau buvo kazkas panasaus g.gif  Neskaiciau visos temos.. Gal nesupyksite, jei pasikartosiu smile.gif  Siandien gaminau- ir greitai viskas gavosi, ir labai skanu!
Agurkai pomidoru padaze

Skanaus, tikrai labai skanu! 4u.gif

P.S.
Dabar pamaciau, kad jau yra sis receptukas doh.gif  Tai maniski galima trinti.. Arba, lai bus geras patvirtinimas, kad receptas tikrai pavykes thumbup.gif

butinai pabandysiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 08 24, 19:43)
Na va pasirodau ir as, kokius agurkelius vakar konservavau  blush2.gif . Receptukas is pirmo puslapiuko  - "saldziarugsciai agurkai". Tik as dadejau "zoliu" ir mesos prieskoniu. Teko anksciau deti, tai gana geras skonis gaunasi  ax.gif


mesos prieskoniu? kokius dedate? kas per skonis buna?
Atsakyti
Sakykit o po kiek laiko jau matyti,kad agurkams sakes doh.gif Dar vis laikau virtuveje,nenoriu nesti i rusi,o paskui lakstyti ziurineti doh.gif
Atsakyti