Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

Aš pamėginau konservuoti agurkėlius, pagal savo babos receptą. Tik aš dariau didesnį kiekį, nes dar pasidalinsiu su giminičiais smile.gif
Skaniausi konservuoti agurkėliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Simtakoje @ 2011 07 27, 12:40)
Aš pamėginau konservuoti agurkėlius, pagal savo babos receptą. Tik aš dariau didesnį kiekį, nes dar pasidalinsiu su giminičiais smile.gif
Skaniausi konservuoti agurkėliai  rolleyes.gif

bigsmile.gif Kaip suprantu iškart užpilate marinatu vieną kart ir viskas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Simtakoje @ 2011 07 27, 13:40)
Aš pamėginau konservuoti agurkėlius, pagal savo babos receptą. Tik aš dariau didesnį kiekį, nes dar pasidalinsiu su giminičiais smile.gif
Skaniausi konservuoti agurkėliai  rolleyes.gif

Nera acto nei ct.rugsties? g.gif Ar cia konservuoti, ar cia RAUGINTI? Nes uosviai mano panasiu receptu daro, tik kad pas juos rauginti buna, ai, tiesa, vanduo tai toks mutnas buna.
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2011 07 27, 15:04)
bigsmile.gif Kaip suprantu iškart užpilate marinatu vieną kart ir viskas ar ne?

Aha, marinatą pilu galiausiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 27, 15:24)
Nera acto nei ct.rugsties? g.gif Ar cia konservuoti, ar cia RAUGINTI? Nes uosviai mano panasiu receptu daro, tik kad pas juos rauginti buna, ai, tiesa, vanduo tai toks mutnas buna.

Žinok, čia mano pirmi bandymai su agurkais ir nelabai suprantu kuo skiriasi rauginti nuo konservuotų doh.gif blush2.gif bet baba sakė, kad čia konservuoti vadinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simtakoje @ 2011 07 27, 13:40)
Aš pamėginau konservuoti agurkėlius, pagal savo babos receptą. Tik aš dariau didesnį kiekį, nes dar pasidalinsiu su giminičiais smile.gif
Skaniausi konservuoti agurkėliai  rolleyes.gif


Nesuprantu, kaip pagal receptą ar agurkus užpilti šaltu vandeniu, ar karštu.Gal galit pakomentuoti.Rūgšties nereikia?Tai tada čia rauginti agurkai.
Atsakyti
tai gal pas baba pasitikslinkit recepta , nes vargu ar ir cai arauginti nes su cukrum be acto kazi ar stoves ir nenusaus
Atsakyti
sveikutes.kiek reiketu deti rugsteles litriniam stiklainiui agurku?
Atsakyti
Jau turiu uzmarinavusi 66 litrus agurku pagal Dziunkos recepta.

Labai noriu pabandyti su garstyciom. Ryt varau i soda skinti agurku ir grizus bandysiu kelis stiklainius.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 24, 19:15)
Jus pabandykit apkeisti vietom druskos ir cukraus kieki, zinokit, bus daug skaniau 4u.gif Siuo jusu receptu visada darydavau, o kazkada emiau ir pakeiciau proporcijas: 2 saukstai druskos ir 3 cukraus-laaaabiau patiko thumbup.gif

o dedate valgomus šaukštus, ar arbatinius?
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2011 07 28, 08:33)
o dedate valgomus šaukštus, ar arbatinius?

Valgomi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 28, 08:38)

o rūgšteles- arbatinis?

O kur rasti Uspaskicho receptuką? Pabandyčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 28 liepos 2011 - 07:49
QUOTE(vilmak @ 2011 07 28, 08:48)
o rūgšteles- arbatinis?

O kur rasti Uspaskicho receptuką? Pabandyčiau...

Pirmame temos puslapyje. 4u.gif
Atsakyti