Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(saintlina @ 2011 07 28, 15:38)
drinks_cheers.gif  jau eile metu dedu pjaustyta griezineliais svoguna, viskas super.

nzn koks jusu receptas, bet as darau taip su svogunu...
svoguna dedu tada kai agurkai stiklainiuose perkaitinami sudeti i puoda, o jei tik marina uzpilu tai tik cesnaka...svogunui reik perkaist gerai...dedu pjaustyta labai plonom riekutem
Atsakyti
[quote=calykusu,2011 07 28, 18:12]
labas smile.gif pats darbymetis ar ne biggrin.gif Uspakicho, nes receptas iš Kėdainių konservų fabriko išpeštas wink.gif tik primygtinai siūlau tris kartus nupilt, o ne 2 k. smile.gif

as jau keli metai darau tik siuo receptu ir 2 k uzpilu, bet viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 07 29, 17:22)
Niekada neperku,kam leisti pinigus jei išėjus į savo sodą daržą randu visko
Vyšnių lapų dedu visada ir tfu tfu tfu dar nėra nušaudę dangteliai
Dar dedu krienų lapų būtinai ir juodujų serbentų lapus

Aš susimaišiau ir pridėjau raudonųjų serbentų lapų doh.gif Kaži, nieko baisaus?
Atsakyti
Sveikos seimininkeles. As visiska nauja nare biggrin.gif . Pasidalinkit patirtim ka galima padaryti is peraugusiu agurku bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2011 07 29, 13:18)

nu koks čia klaidinimas biggrin.gif koks skirtumas, svarbu rezultatas geras ax.gif man taip sakė, kai davė receptą, aš jums taip sakau ax.gif tikrai negarantuoju, kad tiesa šimtaprocentinė ax.gif  o tai gal žinot tada tikrą receptą? bigsmile.gif ir nejau ten tik pagal vieną receptą viską daro?


Žinoma svarbu rezultatas mirksiukas.gif , o recepto tikrai nesužinosim niekas tikslaus. Žinau, kad tikrai daro su acto esencija, bet tikslių proporcijų nežinau.
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2011 07 29, 15:51)
emma, va čia mirksiukas.gif net mano neperšalčiausiam rūsyje jie laikosi thumbup.gif
http://www.supermama...?...&p=10568737

O kur jus ta tema suradote? blush2.gif Bandau pati ja surasti bet skyriuje Kulinarines idejos,jos nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutuke! @ 2011 07 28, 15:32)
Sveikutes,

As su klausimu  blush2.gif  Galkuri turit pardavimui agurkeliu  ax.gif ? ax.gif


jei dar reikia as turiu daug agurkeliu pardavimui, ir visaia visai mazuliuku galiu priskint. smile.gif as is kedainiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2011 07 29, 14:51)
emma, va čia mirksiukas.gif net mano neperšalčiausiam rūsyje jie laikosi thumbup.gif

Labai ačiū už receptą,bandysiu daryt 4u.gif
Atsakyti
o sakykit pagal uspahkiko recepta marinata uspilus pirma karta ant agurku kiek reiketu palaikyti?
Atsakyti
Laba diena,
įsibroviau į jūsų temą ir nutariau parašyti, nes iki šiol tik skaitydavau. Vakar dariau vieną trilitrinį pabandymui, kur vietoje acto įpyliau 0,5 ltr. raud. serbentų uogų.Ar galite pasidalinti savo patirtimi ir pasakyti, kas čia gausis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 07 31, 20:10)
Laba diena,
įsibroviau į jūsų temą ir nutariau parašyti, nes iki šiol tik skaitydavau. Vakar dariau vieną trilitrinį  pabandymui, kur vietoje acto įpyliau 0,5 ltr. raud. serbentų uogų.Ar galite pasidalinti savo patirtimi ir pasakyti, kas čia gausis? g.gif

Mano šeimai patinka,marinuoti su raudonaisiais serbentais agurkais
Galima dar su geltonaisiais slyvukais marinuot,nepilant acto
Atsakyti
Visos temos neskaičiau, tai gal ir buvo receptukas tokių marinuotų agurkų. Kitokių agurkų nė nebedarau ax.gif

Marinatas:
1 litrui vandens reikia:

1 arbatinio šaukštelio citrinos rūgšties
2 šaukštų cukraus
1 šaukšto druskos
Kvapiųjų pipirų, lauro lapų. Aš dar dedu to mišinio agurkų marinavimui. Marinatą išvirti.

Agurkus nuplauti, ir sukišti į stiklainius. Užpilti verdančiu vandeniu , palaikyti kelias minutes ( po teisybei, neskaičiuoju, kiek blush2.gif ). Užpilti verdančiu marinatu, prieš uždarant į stiklainį įmesti vieną - dvi skilteles česnako( priklausomai nuo stiklainio dydžio) . Apkloti šiltai. Agurkai tikrai gaunasi skanūs, ir be acto ax.gif . Su tokiu pačiu marinatu darau ir patisonus, ir paprikas, kartais ir asorti tokias padarau smile.gif

Na ir dabar pasižiūrėjau, kad tas receptas yra. Sorry, nebetrinsiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 31 liepos 2011 - 22:02