Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Vetra2 @ 2011 08 09, 14:04)
Galiu ir aš pasidalinti receptuku, kaip marinuoti skanius, traškius agurkėlius, nė vieno stiklainio neteko išmesti, nes nei rūgsta, nei ten kokių drumzlių atsiranda...
Na žodžiu patikimas reptukas, praėjusiais metais dariua, tai pirmiausia šiuos suvalgėm, o kiti ne taip greit valgėsi  ax.gif

Dariau Jūsų receptuku, marinatas labai skanus gavosi wub.gif žiūrėsim , kaip gausis galutinis rezultatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutia @ 2011 08 09, 19:47)
Dariau Jūsų receptuku, marinatas labai skanus gavosi  wub.gif žiūrėsim , kaip gausis galutinis rezultatas  4u.gif

čia panašus rezultatas turetu buti kaip uspaskicho recepto....
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2011 08 09, 13:04)
Tai va, marinatui reikia: 7 stiklinių (200ml) vandens, 6 šaukštų cukraus, 3 šaukštų drusko (iš popierinio pakelio, ne juodotos), 1 stiklinės 9 % acto.

Jau 3 metus darau, nuostabus receptas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na manau, kad sena pazystama siek tiek supaprastino si recepta smile.gif
Atsakyti
vakar užsukti agurkai: user posted image.
O kad nesugadinti užsukamų dangtelių atidarinėjant su kokiais aštriais daiktais, tai patariu nusipirkti tokį dalykėlį. Tarnaus "šimtą"metų.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2011 08 10, 11:18)
vakar užsukti agurkai:
O kad nesugadinti užsukamų dangtelių atidarinėjant su kokiais aštriais daiktais,

Rasiau ir galvojau, kad supermamos tikriausiai ka nors sugalvojo, kaip atidaryt dangtelius ax.gif nelabai matosi tas daiktas, bet bandysiu kazko panasaus ieskoti parduotuvese, bent jau zinosiu , kad toks daiktas yra, DEKUI, atsiprasau uz ne i tema
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 08 10, 11:07)
na manau, kad sena pazystama siek tiek supaprastino si recepta smile.gif

As ziauriai nemegstu jokiu sterilizavimu, man tai dvigubas darbas, ir taip konservuoju dantis sukandusi biggrin.gif Tad ir bandau visokius "isradimus" biggrin.gif
O ta recepta netycia radau per google apie sparagines pupeles. Ten niekas nesiule sterilizuoti, tiesiog uzpilti ir palikti. Isbandziau ta pati recepta su cukinija-fantastine gavosi wub.gif Tada drasiai jau ir su agurkais dariau, man net skanesni uz "uspaschiko" gavosi siuo receptu blush2.gif
Atsakyti
apvertus stiklaini pora kart trinkteliu i grindis ir puikiai atsidaro smile.gif
Atsakyti
o as jau paverkti ant peties atejau, gi 3 sloikai konteinerin iskeliavo snd, recepta emiau is rusaiciu saito kuharka.ru forumo apie agurku koncervavima, na ten nedideles normos atrode man tiek drusko tiek ir cukraus acto irgi mazokokai ant litro tik 2 arb. sauksteliai, vat ir gailiuosi kad stipraus marinato nepadariau tai butu neissaude, o snd perplausiu sloikus ir darysiu su garstyciom niekada neissaudys, o tai paskui ziema nagus nusigrausciau, is tiesu tai gaila darbo va dabar eisiu dar rusi tikrinti kaip ten kas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos, dariau agurkus pagal recepta iš pirmo puslapio kur su garstyčiomis ir man sutraukė jas, tokia kaip varškė visur plaukioja blink.gif abejoju ar taip turi būti doh.gif ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2011 08 09, 16:36)
O man toks klausimas iskilo - ar jus visos stiklainius uzsukate tais metaliniais dangteliais, kuriems reikalingas atskiras aparatas? Ar namu salygomis gerai stovi ir su paprastai uzsukamais dangteliais?

Tik su tokiais,esu didelė tinginė smile.gif todėl stengiuos kad būtų kuo mažiau darbo

QUOTE(ievakata @ 2011 08 09, 18:08)
Tik dangtelius naujus dekit arba ziurekit, kad nebutu deformuoti, na zinot kai peili pakisat , kad atidaryt, tai tokie jau nebetinka

Naudoju dangtelius po 2-3 metus ir kol kas tfu tfu nenušaudė nieks ir nepabalo

Litrui vandens aš irgi ne po daug tededu visko:1 valgomas šaukštas su kaupuku druskos,1 valgomas šaukštas,jau be kaupo cukraus ir 50 gr acto,šiemet padidinau,o pernai iš viso po 30 gr pyliau.
Atsakyti
QUOTE(Dagma @ 2011 08 10, 14:33)
sveikos, dariau agurkus pagal recepta iš pirmo puslapio kur su garstyčiomis ir man sutraukė jas, tokia kaip varškė visur plaukioja blink.gif abejoju ar taip turi būti doh.gif ka daryt?

nieko nedaryt,pamakaluot ir uzpilt agurkus, viskas ten ok
Atsakyti