Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Terra2 @ 2011 08 23, 16:10)
Atrodo labai gražiai!

aciu 4u.gif

QUOTE(AusrinesMama @ 2011 08 23, 16:27)
O kokia veislė agurkiukų, kad visi tokie kaip vienas  lotuliukas.gif
Gera fotosesija ant mašinos stogo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

radniciok smile.gif

cia Jus apie mano foto? as fotografavau ant stalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 23, 15:02)
Marinuoti agurkai
Mamos receptas, vos aštroki, švelniam marinate, traškūs, kieti, žo puikučiai smile.gif
user posted image
1 litrui vandens :

šaukštas su kaupu cukraus
šaukštas be kaupo druskos
3 šaukštai acto
česnako, krienų lapų ar stiebų, serbentų, vyšnių lapų, krapų, česnako,piprų, čilliukų ir agurkų

Agurkam nupjaustyti uodegėles ir užpilti verdančiu vandeniu. Laikyti, kol atvės. Į iškaitintus stiklainius dėti kelias skilteles česnako, pusę čilli pipiriuko, prieskoninių lapų, krapų ir prikimšti stiklainį pilnai agurkų. Užsukti dangteliais. Laikyti šiltai apklojus, kol atvės.
Skanaus!!

user posted image

Ne pirmas Tavo receptas,kuriam neteisingai nurodytas acto kiekis.Nemanau,kad naudojant 9% acta uzteks triju saukstu. Kiek zinau,jau yra susimovusiu su tokiais pasiulymais. unsure.gif
Atsakyti
Nesugalvoju,ka tureciau atrasyti smile.gif
Atsakyti
Ule, o marinata uzvirt? ar tik sumaisyt vandeni, druska, cukru ir acta ir tada uzpilt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 08 23, 18:01)
Ule, o marinata uzvirt? ar tik sumaisyt vandeni, druska, cukru ir acta ir tada uzpilt? blush2.gif

o neparasiau blush2.gif uzvirt butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 08 21, 21:26)
Vyras parnešė tokį gana keistą agurkų receptą. Skonio dar nežinau, bet jam labai skanu buvo, kai pažįstamas pavaišino.

2 kg agurkų supjaustyti ketvirčiais, užpilti 2 šaukštais druskos ir palaikyti 2 val.
Marinatas:
250 ml aliejaus
250 ml acto
25 šaukštai cukraus (tikrai tiek pagal receptą)
30g čili miltelių.

Aš dar į marinatą supyliau atsiradusias agurkų sultis. Marinatą užvirinti ir užpilti agurkus.
Padariau ir aš tokių agurkų, bet labai kreivai į juos žiūriu, nes marinatas man tikrai keistas. Gal kuri esate dariusi?


Kaip toliau daryt? Čia į stiklainius supilti ir tinka žiemai ? g.gif
Atsakyti
Amarrile nesikabinek prie Ules,ne pirmas tavo postas kai bandai ikast.
Atsakyti
Na, gal grubokai Amarrile parašė, bet aš su ja sutinku, kad 3 š acto yra per mažai, kiek esu marinavusi agurkus su tokiu acto kiekiu, visus teko išmesti. Bet gal čia vėlgi skonio reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 08 23, 17:24)
Ne pirmas Tavo receptas,kuriam neteisingai nurodytas acto kiekis.Nemanau,kad naudojant 9% acta uzteks triju saukstu. Kiek zinau,jau yra susimovusiu su tokiais pasiulymais. unsure.gif

QUOTE(Ulė @ 2011 08 23, 17:58)
Nesugalvoju,ka tureciau atrasyti  smile.gif

Aš į litrą vandens pilu 30ml acto,tai yra mažiau negu 3 valgomi šaukštai ir dar nė karto neteko susimauti,laikosi puikiai ir šeimos yra įsakyta jokių acto kiekio didinimų,na kartais įpilu ir 50ml,bet ir tai mažiau negu 3 šaukštai.
Atsakyti
As pagal Ule nebedarau, nepyk Ule, manieji pagal tavaji issaude, zinau kad tu gera seimininke, as is to pacio krasto, bet manau kad tau super sekasi antrieji patiekalai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 08 26, 09:38)
Na, gal grubokai Amarrile parašė, bet aš su ja sutinku, kad 3 š acto yra per mažai, kiek esu marinavusi agurkus su tokiu acto kiekiu, visus teko išmesti. Bet gal čia vėlgi skonio reikalas  g.gif


Tikrai ne per mažai mirksiukas.gif ,seniau visada taip darydavau....bet visos kažkaip įsijautėm ir vis didinam tą acto kiekį, ne vaistai juk jis g.gif - visos žinom, tik kai mažiau acto steriliau viską reikia daryti,agurkus blanširuoti ir tikrai laikosi...bet jei dėl skonio, tai - nesiginčijama .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 08 26, 12:39)
As pagal Ule nebedarau, nepyk Ule, manieji pagal tavaji issaude, zinau kad tu gera seimininke, as is to pacio krasto, bet manau kad tau super sekasi antrieji patiekalai 4u.gif

dziaugiuosi,kad is vis manote, kad as sugebu kazka gaminti.
Atsakyti