Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos miegas

Mano 2mėn. sūnelis pradėjo dieną nebemiegoti. Iki šiol miegodavo kelis kartus dienoj po tris valandas, o dabar jau dvi dienos, kaip pamiega pavalgęs po 15min ir vėl akytės didelės, vakarop jau būna nuvargęs, darosi irzlus, pradeda verkti. Naktį miega gerai. Ar tai blogai? Gal jo dienos"nemiegojimui" turi įtakos mano išgertas kavos(balintos) kiekis( maitinu krūtimi).
Atsakyti
QUOTE (šilka @ 2004 05 22, 19:23)
Mano 2mėn. sūnelis pradėjo dieną nebemiegoti. Iki šiol miegodavo kelis kartus dienoj po tris valandas, o dabar jau dvi dienos, kaip pamiega pavalgęs po 15min ir vėl akytės didelės, vakarop jau būna nuvargęs, darosi irzlus, pradeda verkti. Naktį miega gerai. Ar tai blogai? Gal jo dienos"nemiegojimui" turi įtakos mano išgertas kavos(balintos) kiekis( maitinu krūtimi).

mano mergina tokia pati "miegotoja" va jau 8 menesiai jai, o miega minimuma rolleyes.gif teks yprast mamyt wink.gif
Atsakyti
Mano dukrele beveik nuo pat pradziu miega dukart po 45 minutes.. o sunus kai buvo mazas miegodavo dukart po 2-3 valandas. ka jau ce padarysi...
Atsakyti
QUOTE (šilka @ 2004 05 22, 19:23)
Mano 2mėn. sūnelis pradėjo dieną nebemiegoti. Iki šiol miegodavo kelis kartus dienoj po tris valandas, o dabar jau dvi dienos, kaip pamiega pavalgęs po 15min ir vėl akytės didelės, vakarop jau būna nuvargęs, darosi irzlus, pradeda verkti. Naktį miega gerai. Ar tai blogai? Gal jo dienos"nemiegojimui" turi įtakos mano išgertas kavos(balintos) kiekis( maitinu krūtimi).

Vaikui augant jo miego ir budrumo fazės keičiasi.Jei naktį miega gerai, o po valgio pamiega trumpai,manau viskas yra tvarkoje. Vaikas renkasi savo miego rėžimą.
Pabandykite keletą dienų atsisakyti kavos ir arbatos .Ir kava ir arbata turi tonizuojantį poveikį. Bet jei niekas nepasikeis, vartokite kavą ir arbatą tik nestiprias.
heart.gif
Atsakyti