Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

Monardos augintojos, sakykit prasom, kur to gerio isigijote? Bandziau ieskoti internete, bet neradau
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 20, 10:26)
Geras! bet sita, musu auginama, turbut kitokia yra, nes bergamotes kvapas lyg astresnis, skanesnis.

Žinoma, tai truputį kita rūšis, bet nelabai kuo skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 20, 08:47)
Ir arbatai ir akims paganyt (turiu visa prieskoniu darziuka). Monardu arbata stiprina imuniteta. Siek tiek primena bergamotes kvapus/ skonius.

bigsmile.gif bergamotės aromatas laabai patinka, o štai monardos vienu metu dairiausi, bet iki šiol taip ir neužgyvenau. Sužinojus šią info, panašu atnaujinsiu ketinimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2010 08 20, 12:50)
Monardos augintojos, sakykit prasom, kur to gerio isigijote? Bandziau ieskoti internete, bet neradau

Pirkau is vienos bobutes prie Senuku muges metu.

Jolaxus, kad butum arciau, tai atgnybciau.

O dabar man skaniausias ir nuostabiausias (jei nemaisau, kad ten jis) - anyzinis lofantas wub.gif kaip katei valerijonas essen.gif wacko.gif essen.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 20, 16:29)
Pirkau is vienos bobutes prie Senuku muges metu.

Jolaxus, kad butum arciau, tai atgnybciau.

O dabar man skaniausias ir nuostabiausias (jei nemaisau, kad ten jis) - anyzinis lofantas  wub.gif kaip katei valerijonas  essen.gif  wacko.gif  essen.gif  wub.gif

O aš nuo tos smarvės galiu per laukus lėkt. Nepernešu anyžių kvapo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 20, 15:29)

O dabar man skaniausias ir nuostabiausias (jei nemaisau, kad ten jis) - anyzinis lofantas  wub.gif kaip katei valerijonas  essen.gif  wacko.gif  essen.gif  wub.gif


Tina*, ar pirmus metus augini? kazkur radau parasyta, kad net ir pridengtas ziema isala. man anyziu kvapas irgi patinka, bet atrodo ir siaip grazus augalas http://www.gapphotos...?...&:pageno:1: , jei ziemotu, bandyciau ir as augint
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2010 08 20, 19:51)
Tina*, ar pirmus metus augini? kazkur radau parasyta, kad net ir pridengtas ziema isala. man anyziu kvapas irgi patinka, bet atrodo ir siaip grazus augalas http://www.gapphotos...?...&:pageno:1: , jei ziemotu, bandyciau ir as augint

Šita yra anyžinio lafanto dekrattyvinė forma, žiemoja posunkiai, bet pasisėja puikiai. Sėjasi ir paprastas anyžinis lafantas, niekada nepalikit daug nužydėjusių stiebų, ilgai ravėsit.
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2010 08 20, 12:50)
Monardos augintojos, sakykit prasom, kur to gerio isigijote? Bandziau ieskoti internete, bet neradau


[attachmentid=202657]

Apie šitas kalbat? Kažkada pirkau sėklas, tai buvo visokių spalvų. Dabar turiu tik tokių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zigzag: 20 rugpjūčio 2010 - 20:59
QUOTE(jot.ka @ 2010 08 20, 19:51)
Tina*, ar pirmus metus augini?

Taip, dar neturiu su juo ziemojimo patirties.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 20, 17:29)

O dabar man skaniausias ir nuostabiausias (jei nemaisau, kad ten jis) - anyzinis lofantas  wub.gif kaip katei valerijonas  essen.gif  wacko.gif  essen.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Nuostabus kvapas wub.gif
Atsakyti
Mane tai anyziniai saldainiukai ir anyziu kvapai is proto varo. galiu apsivalgyt ir apsuostyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 20, 23:19)
Mane tai anyziniai saldainiukai ir anyziu kvapai is proto varo. galiu apsivalgyt ir apsuostyt  wub.gif

Ir nuo kosulio arbata padeda thumb_yello.gif
Atsakyti