Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Blue Rose @ 2010 11 16, 12:04)
12 Lt. už batukus iš savo pačios siūlų?
Aš tokių mažiausiai už 25 Lt. net nepradėčiau megzt.
O jei nepirktų niekas, tai taip jiems ir reikia.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kaina tikrai mažoka, už batukus su piešinėliais, pagražinimais visokiausiais nuo 20lt. Bet dauguma mėgėjų batukų ima po 12lt doh.gif

O man pasakykit kiek maždaug imtumėt už tokį megztinio numezgimą? Siūlai ne mano, tik darbas ax.gif Ačiū 4u.gif
MEGZTINIS

Negaliu kaip foto įdėt,tai tik su nuoroda wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 16 lapkričio 2010 - 13:29
QUOTE(audradv @ 2010 11 16, 11:43)
Na kadangi būsimam savo mažiui dar nemezgu, dar ankstoka, o kažkaip vaikiškus batukus narplioti norisi,tai pabandžiau numezgusi parduoti internetu, tai per dvi savaites atsirado trys norinčios, bet dvi išsiklausinėjusios viską dingo. Na, manyčiau kad nedaug aš už juos noriu (siūlai mano) 12Lt


blink.gif doh.gif 12 Lt uz tokius grazius kruopscius batukus? doh.gif tikrai cia per mazai cool.gif turbut net maximoj uz kinietiska masine gamyba daugiau sumoketum.


QUOTE(Blue Rose @ 2010 11 16, 12:04)
12 Lt. už batukus iš savo pačios siūlų?
Aš tokių mažiausiai už 25 Lt. net nepradėčiau megzt.
O jei nepirktų niekas, tai taip jiems ir reikia.

Mane tai aplamai stebina toks požiūris: nori kokybiško rankų darbo drabužio, bet nori, kad jis būtų pigesnis, ar toks, kaip blusų turguj  doh.gif
O kad jau taip viskas paprasta ir nėr kas veikt nusimegzt ir nėra už ką "šitaip brangiai" mokėt, tai prašom, pirmyn, niekas nedraudžia pačioms nusinarpliot.
Žinoma, man lengva brangintis, kai rankdarbiai- mano hobis, o ne pragyvenimo šaltinis, be to, kiekvienas savo darbą skirtingai vertina, tai dėl to nėra prasmės net pradėti diskutuoti  4u.gif


drinks_cheers.gif man irgi lengva kalbet, kai pagal uzsakymus mezgu tik del malonumo. Norst ir tai daznokai pagalvoju, kad galima butu ir didesne kaina pasakyt, bet... kai man tai nera mirtinai reikalingas uzdarbis, tai neskaiciuoju kainu nei metrais, nei valandom ax.gif
Bet uz tokius batukus as irgi paprasyciau 25-30 lt Lt, juo labiau, kai jie marguciai, tai tiek darbo daugiau reikia, tiek spalvotu siulu... doh.gif
man net nesmagu megzt butu tiems, kurie nevertina, kad tai RANKU darbo daiktas, o tiesiog turi kvaila isitikinima, kad megztas=pigus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 11 16, 13:31)
kad tai RANKU darbo daiktas, o tiesiog turi kvaila isitikinima, kad megztas=pigus...  schmoll.gif

Mezgiau sesei liemenę, apsivilko eit į darbą, tai visos vokietės klausinėjo kur pirko biggrin.gif Tai jos už paprastą liemenę su keliomis pynėmis pasiūlė po 100 eurų sumokėt ohmy.gif
Kažkaip svetur rankų darbas labiau vertinamas, nors ir čia LT vertina tie, kurie turi ir gali sau leisti finansiškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2010 11 16, 14:28)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Kaina tikrai mažoka, už batukus su piešinėliais, pagražinimais visokiausiais nuo 20lt. Bet dauguma mėgėjų batukų ima po 12lt doh.gif

O man pasakykit kiek maždaug imtumėt už tokį megztinio numezgimą? Siūlai ne mano, tik darbas ax.gif Ačiū 4u.gif
MEGZTINIS

Negaliu kaip foto įdėt,tai tik su nuoroda wink.gif

už toki megztuką paprašyčiau drąsiai 300lt jei nenori tiek mokėti tegul perka gatavą už 420lt iš tos el. parduotuvės
(kalbu tik apie darbą, žaliavos atskirai)
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2010 11 16, 12:43)



kokie grazuciai batukai wub.gif Net negalvokit uz tokia juokinga kaina pardavinet. Pakelkit kaina ir pirkejas atsiras greiciau, negu galvojat wink.gif
Sekmes! smile.gif
Atsakyti
Dabar susimasčiau dėl tų batukų ax.gif O iš kokių siūlų dar mezga? g.gif Jei pusvilnė ar vilna,tai tikrai visus 30lt prašyčiau smile.gif

Savitre, tai vat užsiprašiau 250lt ir jos pačios siuntos išlaidos,ir ne mano siūlai ax.gif Dar kelis kartus vis klausė ar tikrai tik tiek ax.gif Aš nesugebu imti iš sesės draugių daugiau ir taip daug užsiprašiau doh.gif O juk mezgu ne dėl uždarbio,o tik malonumui ir laiko praleidimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2010 11 16, 14:58)
Dabar susimasčiau dėl tų batukų ax.gif O iš kokių siūlų dar mezga? g.gif Jei pusvilnė ar vilna,tai tikrai visus 30lt prašyčiau smile.gif

Savitre, tai vat užsiprašiau 250lt ir jos pačios siuntos išlaidos,ir ne mano siūlai ax.gif Dar kelis kartus vis klausė ar tikrai tik tiek ax.gif  Aš nesugebu imti iš sesės draugių daugiau ir taip daug užsiprašiau doh.gif O juk mezgu ne dėl uždarbio,o tik malonumui ir laiko praleidimui smile.gif

va va ir aš dažnai atsimušu i noralini barjerą kad nesugebu tiesiog apversti liežuvio ir paprašyti daugiau atrodo kad kažkas gerklę užspaustų blush2.gif pilnai tave suprantu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiukas merginos už palaikymą ir įvertinimą. Na taip kad nori įsigyti batukus, kaip iš kiniečių tai įsitikinau. Dviems "klientėms" matyt per brangu pasirodė, tai atsakinėdama į jų klausimus sugaišau du vakarus ir jau viską lyg ir išsiaiškinom, tai pasiplovė ir net nesiteikė atsakyti ar ims tuos batukus.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 11 16, 14:02)
va va ir aš dažnai atsimušu i noralini barjerą kad nesugebu tiesiog apversti liežuvio ir paprašyti daugiau atrodo kad kažkas gerklę užspaustų  blush2.gif  pilnai tave suprantu  4u.gif  4u.gif

Ir kaip tą barjerą perlipti doh.gif Dar kai atrašinėji į laiškus nieko, atrodo viskas normaliai,bet jei akis į akį ir vsio, springt pradedu biggrin.gif
Na tikiuosi, kad čia taip jau yra ir bus ax.gif

O kas pas Tamsta per siūlų dieta???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2010 11 16, 13:35)
Mezgiau sesei liemenę, apsivilko eit į darbą, tai visos vokietės klausinėjo kur pirko biggrin.gif Tai jos už paprastą liemenę su keliomis pynėmis pasiūlė po 100 eurų sumokėt ohmy.gif
Kažkaip svetur rankų darbas labiau vertinamas, nors ir čia LT vertina tie, kurie turi ir gali sau leisti finansiškai ax.gif


yra vertinanciu ranku darba ir tarp ne itin turtinguju ax.gif bet jie tiesiog arba net nesidomi kainomis, nes zino, kad bus per brangu, arba patys ima vaseliu-virbalus ir mezga, arba tiesiog perka pigesniuosius variantus parduotuvese smile.gif

pvz., jei as nemokeciau megzt ir moherinukes servetelines sukneles butu dievisko grozio... as vis tiek negaleciau moketi tu dideliu pinigu uz jas, bet tik todel, kad man per brangu. O vertint as jas vertinciau... tiesiog nesiverstu liezuvis mezgejos prasyt pigiai megzt... cia tas pats kaip ir su siuvejom-kirpejom ir kitu sriciu meistrais. Jei mums neikandama, nereiskia, kad nevertinam ju darbo... tiesiog tai reiskia, kad mes negalim sau to leist...

QUOTE(Afrė @ 2010 11 16, 13:58)
* Dabar susimasčiau dėl tų batukų ax.gif O iš kokių siūlų dar mezga? g.gif Jei pusvilnė ar vilna,tai tikrai visus 30lt prašyčiau smile.gif

** Savitre, tai vat užsiprašiau 250lt ir jos pačios siuntos išlaidos,ir ne mano siūlai ax.gif Dar kelis kartus vis klausė ar tikrai tik tiek ax.gif  Aš nesugebu imti iš sesės draugių daugiau ir taip daug užsiprašiau doh.gif O juk mezgu ne dėl uždarbio,o tik malonumui ir laiko praleidimui smile.gif


* as vaikiskiems rubeliams atradus wool mix jie 50% vilnos, bet toookie svelnus... wub.gif

** drinks_cheers.gif na, is pazistamu - kolegu as irgi neuzsiprasau dideliu kainu... bet tik todel, kad as mezgu ne del pinigu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2010 11 16, 15:05)
Ir kaip tą barjerą perlipti doh.gif Dar kai atrašinėji į laiškus nieko, atrodo viskas normaliai,bet jei akis į akį ir vsio, springt pradedu biggrin.gif
Na tikiuosi, kad čia taip jau yra ir bus ax.gif

O kas pas Tamsta per siūlų dieta???? blink.gif

http://www.supermama...?...657173&st=0
čia visa tema apie šią "dietą" esmė megzti iš tų siūlų kuriuos turim namie užkaupusios ir nepirkti naujų mirksiukas.gif
Atsakyti



Mane tai aplamai stebina toks požiūris: nori kokybiško rankų darbo drabužio, bet nori, kad jis būtų pigesnis, ar toks, kaip blusų turguj doh.gif

thumbup.gif tiksliai, tas tikrai stebina
Atsakyti