Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

Aš pirmą kartą ruošiuosi parduot kelias kojnytes/batukus/pirštines naujagimiams, tai kol kas 15lt prašau, atsiperka siūlai, uždarbis pats nedidelis... Bet jei daugiau bus norinčių, pakelsiu kainą kada vėliau. Vaikų daugėja šeimoje, tai ir mezgimo laikas brangsta biggrin.gif Daugiau kaip už 20 - 25lt tokių mažų mezginukų manau nepardavinėsiu.
Bet kad ir mezgėja iš manęs tokia... biggrin.gif
Atsakyti
kazkada kai ieskojau siulu, buvau uzklydus i viena parduotuvele, ten buvo ir mezginiu, kainos su dviem nuliais pagrinde, tai klausiau kaip nusistatyt mezginio kaina norint parduoti, tai sake 1 metras sunaudotu siulu - 0.10 Lt. primeciau ant savo staltieses tai sunaudota tikrai nemazai tu metru, ale kaina gaunas didele, tik kad kas ipirktu cia jau atskiras klausimas...
Atsakyti
pati jau įsitikinau, jog megzti galima ir apsimoka tik sau cool.gif
Mezgant kitam ir skaičiuojant pagal metrus, labai jau brangu gaunasi finiše. O mokėti tokius pinigus nebelabai yra norinčių. Nebent mezgi papildomai savo malonumui ir parduoti simboliškai, tada jau klientų bus visada bigsmile.gif Visi nori gauti pusvelčiui ax.gif
Atsakyti
Tikrai su tuo nesutinku smile.gif Nei as, nei manau didzioji dauguma pagal uzsakymus nerianciu tikrai nedirba pusvelciui. O klientu turim porai menesiu i prieki. Tik aisku reikia ideti nemazai pastangu ir idirbio, kad taip butu. Niekas pas jus iskart nepuls smile.gif Pernai buvau pasiryzusi mesti sita uzsiemima, deja... Skambino ir rase klientes, kurioms mane rekomendavo ju drauges, giminaites, koleges.....
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 05, 14:18)
Tikrai su tuo nesutinku smile.gif Nei as, nei manau didzioji dauguma pagal uzsakymus nerianciu tikrai nedirba pusvelciui. O klientu turim porai menesiu i prieki. Tik aisku reikia ideti nemazai pastangu ir idirbio, kad taip butu. Niekas pas jus iskart nepuls smile.gif Pernai buvau pasiryzusi mesti sita uzsiemima, deja... Skambino ir rase klientes, kurioms mane rekomendavo ju drauges, giminaites, koleges.....

tai kai jūs jau šioje srityje asė, tai bepigu kalbėti mirksiukas.gif . O toms kurios nori pradėti, ar tik pradedančios. Jos negali užsišaukti tiek kiek nori ar vertas darbas ax.gif Pirma reikia turėti pirmų klienčių, kurios rekomenduos kitoms ax.gif
Buvo man tokia situacija: buvo daug norinčių kepurėlių, bet kai pasakiau kiek gali kainuoti, norinčių nebebuvo. Kaip suprantu - brangu, nors užsiprašiau žymiai mažiau nei čia SM mezgėjos prašo unsure.gif
Atsakyti
na as irgi kazkada pradejau... be to yra mazas niuansas, jei jus kazkieno draugei, kolegei ar giminaitei numegsit "papigiai" tai ir kita kliente, kuri ateis pagal rekomendacijas, nores moketi ne brangiau... Taip ir suksites uzburtam rate
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 05, 13:56)
na as irgi kazkada pradejau... be to yra mazas niuansas, jei jus kazkieno draugei, kolegei ar giminaitei numegsit "papigiai" tai ir kita kliente, kuri ateis pagal rekomendacijas, nores moketi ne brangiau... Taip ir suksites uzburtam rate

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nors as tikrai dar ne ase bet uz dyka irgi net negalvociau nerti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 05, 14:56)
na as irgi kazkada pradejau... be to yra mazas niuansas, jei jus kazkieno draugei, kolegei ar giminaitei numegsit "papigiai" tai ir kita kliente, kuri ateis pagal rekomendacijas, nores moketi ne brangiau... Taip ir suksites uzburtam rate

tai va tame ir šaknys, jog pakeli kainą ir norinčių nelieka unsure.gif o tame užburtame rate suktis nesinori, tai geriau tada sau megzti, nei už dyką kitam tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi kažkada pradėjau nuo nemokamų mezginių draugėms, po to pamažu pradėjau imti pinigus, kiekvienai naujai klientei šiek tiek pakeldama kainą.
Dabar nei viena nuolatinė klientė nesijaučia ,,apiplėšiama",aš užsidirbu, o draugės gauna ,,nuolaidas", bet proto ribose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2011 06 24, 13:44)
Bitutės darbštuolės, kilo čia man toks keistas klausimas apie kainų politiką: gavau vienos parduotuvės siūlymą "ką nors" pas juos pardavinėt. Ir kad kainos "ne astronominės" būtų. Jų kainodara tokia:
galutinė kaina  = ("kiek noriu gauti aš" + PVM) + (50% antkainis nuo ankstesnės sumos)

Paaiškinkit jūs man durnai, kaip su tokiu galutinės kainos skaičiavimu gali būt "ne astronominė" kaina net ir apie smulkmenas kalbant?

Mano paskaičiavimais, už darbą + medžiagas net ir labai smulkmenos jau bent apie 20-30 Lt gaunasi. Čia jei skaičiuosim, kad "paprasta smulkmena" pagaminama per ~2-3 val. Galutinė kaina tokiu atveju jau artėja link 50 Lt...

Ir jau šiaip įdomu -- čia visos paduotuvės kainas panašiai skaičiuoja? Pasidalinkit patirtim, kas susidūrėt. Tiesiog bendram išsilavinimui pakelt smile.gif

kiek teko susidurti tai taip visur panasus antkainis,nebent kur labai nuosalioje vietoje parduotuvyte tada maziau dedasi bet ten ir pirkimo nelabai bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 05 liepos 2011 - 15:45
gal galit padet ikainuot sian suknele?
http://public.fotki....g-0418-jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 07 05, 14:48)
tai va tame ir šaknys, jog pakeli kainą ir norinčių nelieka  unsure.gif o tame užburtame rate suktis nesinori, tai geriau tada sau megzti, nei už dyką kitam  tongue.gif


zinokit ir mane kankina amzina problema su tom kainom,per brangiai uzsiprasysi niekas nepirks,per pigiai irgi nesinori,kai pagalvoji daiktas ne per viena diena pasidaro.Visada buvo ir bus klienciu kuriom per brangu,cia kitaip nebus.Tiesiog reikia kaina nusistatyti proto ribose.Pasiklausineti pas viena ar kita mezgeja,manau kiekviena pasidalins savo patirtim.Lietuva nera jau toks mazas krastas ir atsiras klienciu kurios sumokes tiek kiek jus ivertinot savo darba.Man irgi sirdi skauda kai pasako,kad per brangu,bet mintyse pagalvoju kazin ji mano vietoj budama kiek imtu uz toki darba.Juk jis reikalauja ir laiko,ir kantrybes(kurios daugumai truksta ) smile.gif
Atsakyti