Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(aaagnex @ 2011 09 16, 09:47)
O jūs matėt kiek kainuoja paprasta ne akcijos metu suknutė, kurią gamino masinėj gamyboj kiniečiai?  g.gif 200-300Lt  ax.gif O mocherinę suknelę ar bandėt kada megzt? manot, kad 300Lt už numezgimą daug? Aš skaitau, kad mažai, nes darbo tikrai ne vienai dienai rolleyes.gif O kad jau jie už pardavimą 100Lt ima, nu tai susirastkit mezgėją, kuri numegs be tarpininkų cool.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Gerai pasakyta!
Atsakyti
As gana ilga laika mezgiau vienai moteriai kuri turi savo mezginiu krautuvele, gaudavau 15 lt uz kepuryte-salma, tikrai nesudetinga buvo megzt ir malonu, dabar po ilgesnes pertraukos vel uzsiprasiau pas ja darbuko, bet anot jos siulu kainos yra sukile (kazin ar tiesa g.gif ) tad ji duoda tik 12 lt uz zymiai sudetingesne kepuryte, atsisakiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2011 09 16, 10:00)
As gana ilga laika mezgiau vienai moteriai kuri turi savo mezginiu krautuvele, gaudavau 15 lt uz kepuryte-salma, tikrai nesudetinga buvo megzt ir malonu, dabar po ilgesnes pertraukos vel uzsiprasiau pas ja darbuko, bet anot jos siulu kainos yra sukile (kazin ar tiesa g.gif ) tad ji duoda tik 12 lt uz zymiai sudetingesne kepuryte, atsisakiau cool.gif

Tikra tiesa. Tos firmos, kurios savo siūlų kainų nepakėlė- tiesiog suprastino jų kokybę. O medvilnė pasaulinėje rinkoje tai iš viso nesveikai pabrango- ko ne per pusę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 15, 18:30)
Nesenai bazei maciau mocherine suknute,jei nemokeciau megzti vis vien nepirkciau,bet tai jau skonio reikalas.Is smalsumo paklausiau kiek kainuoja ir man mielai buvo paaiskinta,kad uz siulus 100lt.+darbas300lt.+100lt.uz tai kad jie pardavineja,viso 500lt.Man cia jau perlenkta,arba ir as per mazai uz savo darbus prasau.


Visu pirma skonio reikalas niekaip nesusijes su kaina. Galbut man Statkeviciaus rubas negrazus, ale tai tik mano skonis ir tiek mirksiukas.gif
o 300 lt uz moherines sukneles numezgima tikrai yra labai mazai. Na pagalvokit, ta suknele intensyviai mezgant nuo ryto iki vakaro, savaite tikrai uztruksit. Priedo, sijonines dalies rastai, siulai beproto ploni... Tikrai reikalauja kruopstumo 4u.gif As porai draugiu mezgiau moherinukes, uz darba emiau po 350 lt, manau, kad tikrai nedaug, bet as ivertinau tai, jog tai buvo mano pirmosios tokios suknytes, kurios tikrai netobulos. mirksiukas.gif

QUOTE(loja5 @ 2011 09 16, 09:00)
As gana ilga laika mezgiau vienai moteriai kuri turi savo mezginiu krautuvele, gaudavau 15 lt uz kepuryte-salma, tikrai nesudetinga buvo megzt ir malonu, dabar po ilgesnes pertraukos vel uzsiprasiau pas ja darbuko, bet anot jos siulu kainos yra sukile (kazin ar tiesa g.gif ) tad ji duoda tik 12 lt uz zymiai sudetingesne kepuryte, atsisakiau cool.gif


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 15, 19:30)
buvo paaiskinta,kad uz siulus 100lt.+darbas300lt.+100lt.uz tai kad jie pardavineja,viso 500lt.


labai normali kaina manyčiau. Kas nemezga tas nesupras.......
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 15, 19:30)
Nesenai bazei maciau mocherine suknute,jei nemokeciau megzti vis vien nepirkciau,bet tai jau skonio reikalas.Is smalsumo paklausiau kiek kainuoja ir man mielai buvo paaiskinta,kad uz siulus 100lt.+darbas300lt.+100lt.uz tai kad jie pardavineja,viso 500lt.Man cia jau perlenkta,arba ir as per mazai uz savo darbus prasau.

na as ir siulu parduotuvej kurios pardavineja jau pagamintus gaminius su tokiom kainom maciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 09 16, 12:49)
labai normali kaina manyčiau. Kas nemezga tas nesupras.......

Kur jau čia normali kaina doh.gif g.gif Na aišku, jei ta suknutė megzta kokio 7 numerio virbalais su skylėmis, kad žiurkėnas pralystų, tai gal ir panašu normalumą. Bet jei tau gale susidaro 1500 akių.....
Pas mugėj paradavinėjo šalius. Mochera stora, megzta kokio 10 numerio virbalais, kaina taip jau solidoka - 100 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 09 16, 11:16)
Kur jau čia normali kaina  doh.gif  g.gif Na aišku, jei ta suknutė megzta kokio 7 numerio virbalais su skylėmis, kad žiurkėnas pralystų, tai gal ir panašu  normalumą. Bet jei tau gale susidaro 1500 akių.....
Pas mugėj paradavinėjo šalius. Mochera stora, megzta kokio 10 numerio virbalais, kaina taip jau solidoka - 100 Lt.


drinks_cheers.gif kas neisivaizduoja, kaip mezgasi 1500 akiu su 3-4 nr virbalais, skaiciuojant kiekviena aki pagal rasta, o ziuri tiesiog i suknele, tai tikiu, kad gaila tu 500 lt doh.gif O tas, kas nori turet ypatinga, vieninteli, ranku darbo kurini, tikrai net nepagalvos, kad kaina per didele... 4u.gif
Pasikartosiu, ne kiekviena siuvames rubus pas dizainerius, nes per brangu, ne kiekviena gali pirkt rankom megzta moherine suknele...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 09 16, 12:41)
drinks_cheers.gif kas neisivaizduoja, kaip mezgasi 1500 akiu su 3-4 nr virbalais, skaiciuojant kiekviena aki pagal rasta, o ziuri tiesiog i suknele, tai tikiu, kad gaila tu 500 lt  doh.gif O tas, kas nori turet ypatinga, vieninteli, ranku darbo kurini, tikrai net nepagalvos, kad kaina per didele...  4u.gif
Pasikartosiu, ne kiekviena siuvames rubus pas dizainerius, nes per brangu, ne kiekviena gali pirkt rankom megzta moherine suknele...

man tai keista kai sako vat kiek kainuoja tokia suknele, o sakykim uz batus tai mokam ir dar brangiau ar gi ne mirksiukas.gif
be to, siutos sukneles ne ka pigiau irgi buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 15, 18:30)
Nesenai bazei maciau mocherine suknute,jei nemokeciau megzti vis vien nepirkciau,bet tai jau skonio reikalas.Is smalsumo paklausiau kiek kainuoja ir man mielai buvo paaiskinta,kad uz siulus 100lt.+darbas300lt.+100lt.uz tai kad jie pardavineja,viso 500lt.Man cia jau perlenkta,arba ir as per mazai uz savo darbus prasau.



Tokia mocherine suknele iki keliu , kliosine, nepriekaistingai atlikta turietu kainuoti tiek:


minimum 250lt uz darba, o kadangi reik moketi mokescius tai ta suma dauginam is dvieju jau 500lt

500lt + 100lt siulai ( labai geri kid mochera su silku)= 600lt jei parduodi pati

parduotuve uzsideda dazniausiai 50% tai kaina gaunasi 1200lt

Jei manai kad klientas negali moketi tokios kainos, ir jei manai kad niekas nepirks uz tokia kaina nereikia net pradeti mirksiukas.gif

Jau patyriau kad paprasto megztinio nekam nereikia.
bet jei sukursit kazka nematyto, ypatingo visada rasit klienta mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 09 16, 11:52)
Visu pirma skonio reikalas niekaip nesusijes su kaina. Galbut man Statkeviciaus rubas negrazus, ale tai tik mano skonis ir tiek  mirksiukas.gif
o 300 lt uz moherines sukneles numezgima tikrai yra labai mazai. Na pagalvokit, ta suknele intensyviai mezgant nuo ryto iki vakaro, savaite tikrai uztruksit. Priedo, sijonines dalies rastai, siulai beproto ploni... Tikrai reikalauja kruopstumo  4u.gif  As porai draugiu mezgiau moherinukes, uz darba emiau po 350 lt, manau, kad tikrai nedaug, bet as ivertinau tai, jog tai buvo mano pirmosios tokios suknytes, kurios tikrai netobulos.  mirksiukas.gif
doh.gif

Butent as ir kalbejau apie savo skoni,savaites tai suknutei nereiketu,nes ten ne "servetelinio"tipo suknute,rastas paprastas ir vienodas.
Papildyta:
QUOTE(Avijacija @ 2011 09 16, 12:49)
labai normali kaina manyčiau. Kas nemezga tas nesupras.......

Jei nemegzciau ir netureciau patirties,tai ir nediskutuociau ta tema.Manau tam tema ir sukurta,kad galetume pasikeisti savo nuomonem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 09 16, 11:41)
O tas, kas nori turet ypatinga, vieninteli, ranku darbo kurini, tikrai net nepagalvos, kad kaina per didele...  4u.gif
Pasikartosiu, ne kiekviena siuvames rubus pas dizainerius, nes per brangu, ne kiekviena gali pirkt rankom megzta moherine suknele...


tas, kas nori ypatingos, vienetines sukneles tikrai bazese jos nepirks .... mirksiukas.gif

ir shiaip, lietuves ranku darbas niekuo ne vertingesnis uzh kinietes...
Vertingas tik originalumas ir siulu kokybe smile.gif
Atsakyti