Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

na tegu nepyksta mamyte,kad komentuoju 64 postas 4u.gif
mezgiau vyrui kojines praeita ziema,is vieno matkiuko,kurio kaina 12lt (vilnoniu siulu)neisejo viena pora,reikejo pirkti ir antra matkiuka siulu,taigi isejo 24lt siulam(na kazkiek siulu dar liko)o + darbas... doh.gif
na man cia kojiniu kainos juokingos,nebent tai nevilna,arba megzta is kokiu ardytu siulu doh.gif
ar blogai samprotauju? g.gif
Atsakyti
Man atrodo, ten mašina megzta. Kiek tai užtrunka, nežinau. O rankomis kojinių aš už jokius pinigus nemegzčiau, nekenčiuuuuuuu. Pati daug ir gerai megzdama ieškau bobučių, kurios numegztų šeimynai kojinių ax.gif
Atsakyti
masina pora kojiniu galima numegzti per 2val.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 09 26, 14:34)
Man atrodo, ten mašina megzta. Kiek tai užtrunka, nežinau. O rankomis kojinių aš už jokius pinigus nemegzčiau, nekenčiuuuuuuu. Pati daug ir gerai megzdama ieškau bobučių, kurios numegztų šeimynai kojinių  ax.gif

na bet ir masina mezgant,jei porai kojiniu sueina vienas matkelis uz 12lt,tai 3lt darbas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš mezgu kojines, bet padaryti pigiau, nei 25-30 Lt niekaip neišeina. Pusę tos kainos sudaro siūlai, tai mažiau nei 6 Lt megzti kojinės tikrai negaliu. Pusę dienos vis tiek sugaišti.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 09 26, 19:54)
Aš mezgu kojines, bet padaryti pigiau, nei 25-30 Lt niekaip neišeina. Pusę tos kainos sudaro siūlai, tai mažiau nei 6 Lt megzti kojinės tikrai negaliu. Pusę dienos vis tiek sugaišti.

ir tai dar mazoka palyginti,uz puse dienos...bet kita vertus dideliu megztu kojiniu kaina 30lt mano nuomone yra pats tas,nors as ju nemezgu...brangiau tikrai nemanau kad kas pirktu,bet kaip ten mano idetoje nuorodoje skialbiasi mamyte parduodanti kojines uz 15lt tai man ziauru... doh.gif
todel paskui nieks nebeperka ir uz 30lt kai atsiranda per puse pigiau,manau.
nu pikta negaliu,o paskui skundziames kad rankdarbiu kainos nera,tai nors imk ir paaiskink tokiom pardavejom doh.gif
bet vienai paaiskinsi-kita islys doh.gif

atsiprasau uz emociju proverzi blush2.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 29, 16:26)
Kaina 50lt.
Ilgis 80cm, plotis 140cm
Siūlas: 65% poliakrilas, 35% moheris
user posted image



QUOTE(Limit @ 2011 09 06, 09:11)
Aeolian skara, kidmoheris tamsiai mėlynas, 120 Lt
user posted image
user posted image



QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 26, 18:53)
ir tai dar mazoka palyginti,uz puse dienos...bet kita vertus dideliu megztu kojiniu kaina 30lt mano nuomone yra pats tas,nors as ju nemezgu...brangiau tikrai nemanau kad kas pirktu,bet kaip ten mano idetoje nuorodoje skialbiasi mamyte parduodanti kojines uz 15lt tai man ziauru... doh.gif
todel paskui nieks nebeperka ir uz 30lt kai atsiranda per puse pigiau,manau.
nu pikta negaliu,o paskui skundziames kad rankdarbiu kainos nera,tai nors imk ir paaiskink  tokiom pardavejom doh.gif
bet vienai paaiskinsi-kita islys doh.gif

atsiprasau uz emociju proverzi blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , pritariu, tikrai pikta, kai atsiranda kas papigeja parduoda savo mezginius. Kiap kad va su tom skarom viena nori 50lt kita 120 lt. Tai kiap manot ta mamyte kur uz 120 parduoda parduos kada savo skara, kai atsiranda kas po 50 lt parduoda. tokia pacia skara. Gerai, galima sakyti siulu kokybe skiriasi ir t.t, bet nemezganciam zmogui, kuris nesusigaudo nei apie mezgima nei apie siulus aisku tik viena, kad tokio pacio gaminio kaina skiriasi daugiau negu dvigubai.

O kojiniu ir su masina megzdama be 25 lt neparduociau. As kojines su masina per dvi su puse val nubruzinu, tai valandinis tarifas gaunasi 10 lt. tai sakyciau pats tas.
Nors turguje bobutes maciau po 15 lt parduoda rankomis megztas kojines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 27 rugsėjo 2011 - 08:27
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 26, 20:53)
ir tai dar mazoka palyginti,uz puse dienos...bet kita vertus dideliu megztu kojiniu kaina 30lt mano nuomone yra pats tas,nors as ju nemezgu...brangiau tikrai nemanau kad kas pirktu,bet kaip ten mano idetoje nuorodoje skialbiasi mamyte parduodanti kojines uz 15lt tai man ziauru... doh.gif
todel paskui nieks nebeperka ir uz 30lt kai atsiranda per puse pigiau,manau.
nu pikta negaliu,o paskui skundziames kad rankdarbiu kainos nera,tai nors imk ir paaiskink  tokiom pardavejom doh.gif
bet vienai paaiskinsi-kita islys doh.gif

atsiprasau uz emociju proverzi blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif



Visiskai sutinku su jumis.Ir niekaip nesuprantu kaip taip auksarankes nusivertina savo darba,net baisu kartais darosi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 27, 09:23)

Nors turguje bobutes maciau po 15 lt parduoda rankomis megztas kojines.

tai net neapsimoka paciai megzt, jei reikia siūlus dar pirkt doh.gif eisiu į turgų kojinių žiūrėt, ot...kažin po kiek pas mus, jei bus nebrangiai ir neblogos, papirksiu blush2.gif pernai, tai pirštines gražias raštuotas ornamentais naminės vilnos mačiau po 15 lt., tai taip paskui gailėjausi , kad nepirkau, nes kai sumąsčiau, kad noriu, nebebuvo lotuliukas.gif

Aš tai net nemezgu pagal užsakymus, pamėginau keletą mezginukų, paamčiau , kad nesugebu nustatyt kainos ( vis kuklinuos, taip kvaila )ir mečiau , o kitos , tai šaunuolės , kad moka taip gražiai su užsakymais susitvarkyt
Atsakyti
Nors mezgu tik sau ir savo artimiesiems, įkišu ir savo ''trigrašį''. smile.gif Vienai moteriškei patiko mano darbas ir per pažįstamus gavo mano kontaktus. Aišku, labai žavėjosi rankų darbu ir labai jį vertino, netgi prisipažino ,kad pati moka megzti, bet apdailai tai jau neužtenka kantrybės Pirmam gaminiui padariau nuolaidėlę (apie tai iš karto perspėjau, kad tokia kaina tik pirmam gaminiui).darbelis patiko, tai sulaukiau ir daugiau užsakymų(mezginių norėjo išskirtinių, siūlai ploni, perspėdavo ,kad mezginys būtų tankesnis, o ne tisalas).Darbai patikdavo, tačiau dėl kainos pastoviai verkšlendavo(krizė, sumažėjęs, atlyginimas, mašinos lizingas , masažai, manikiūrai ir t.t.) Kaina tikdavo tik iki 100lt. Taip aš ją kenčiau ik tam tikro laiko(tiesiog buvo pačiai įdomu pabandyti kažką naujesnio, tikėjausi ir naujų klienčių) .Vieną kartą ji pareiškė didelį nepasitenkinimą gaunančiais socialines pašalpas. Tipo sėdi kitiems ant sprando ir tingi dirbti. Aš pati tuo metu dirbau už minimumą ir turėjau minčių užsiimti dar papildomu verslu(kad ir tuo pačiu mezgimu),bet kad viskas būtų forminta oficialiai.Taip, kad gerai buvau pasiskaičiavusi uždarbį ir plius mokesčius. Tai kai viską išdėsčiau su skaičiais, mūsų bendradarbiavimas nutruko. g.gif Tiesiog atsiranda žmonių, kurie sugeba vertinti tik savo darbą. Ir tikrai gerbiamos mezgėjėlės neverta nusipiginti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEDINILĖ: 27 rugsėjo 2011 - 14:43
tiesa dar tas minetas medvilnes brangimas...nezinau kaip jums,bet man jauciasi drabuziu pabrangimas,juolab kad bne visada juos perku is pirmu ranku.
o pabrange siulai kaip matom neturi jokios itakos mezginiu kainoms...
daugumai svarbu tas faktas-kuo daugiau parduoti,kad ir pigiai...
Atsakyti
iš mezgimo niekad negyvenau bet užsakymų karts nuo karto vis turiu. uždariau kioską ir čia SM. tiesiog palikau kad žmonės vienas per kitą rekomenduotų.
ir už pusdykę prisimezgiau jau.
dabar vienai mergytei pasakiau preliminarią kainą suknutės, pagal skaičiavimą už metrus, tai galvoja dar, brangoka. sutinku. bet kodėl tarkim už suknutės nunėrimą brangu trys šimtai, o tarkim odiniai batai ir dvigubai daugiau yr nebrangu. taip ir pasakiau kad noriu kokybiškų žieminių batų
Atsakyti