Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 10 19, 20:05)
issoko reklama vartant SM puslapius cia
ziurekit merginos ir imkite pavyzdi smile.gif
pavyzdi ne mezgimo(nes cia daug grazesniu darbeliu galima pamatyti),o kainu smile.gif


Vaje doh.gif nu vat čia taip galima ir pralobt būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 10 19, 20:05)
issoko reklama vartant SM puslapius cia
ziurekit merginos ir imkite pavyzdi smile.gif
pavyzdi ne mezgimo(nes cia daug grazesniu darbeliu galima pamatyti),o kainu smile.gif

manau giliai nustebtumėte kiek gauna šių darbų mezgėja į rankas, nes kol iki parduotuvės nueina prekė ten deda antkainius kas tik gali 4u.gif , tai ne pavyzdys smile.gif
Atsakyti
Lietuvems mezgejoms tikrai vertetu orientuotis i uzsienio rinkas nes ranku darbas Lietuvoje labai menkai vertinamas... O gaila...
Papildyta:
Beje, gal kuri is mergaiciu zino koki gera lietuviska megztiniu puslapiuka? Na kur butu galima pirkti ir privaciu mezgeju...
Atsakyti
na o man tai nereali mistika yra stai sis puslapis
http://www.pypliupal...&tag=apsirengti
kadangi savo laiku siule jie man bendradarbiauti, tai karts nuo karto ikisu nosi ten pasidairyti. Bet neisivaizduoju kiek as gauciau uz sarafaniuka jei ji tame puslapyje jau parduoda uz 65lt...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 10 19, 22:00)
na o man tai nereali mistika yra stai sis puslapis
http://www.pypliupal...&tag=apsirengti
kadangi savo laiku siule jie man bendradarbiauti, tai karts nuo karto ikisu nosi ten pasidairyti. Bet neisivaizduoju kiek as gauciau uz sarafaniuka jei ji tame puslapyje jau parduoda  uz 65lt...

oho blink.gif , čia tai mistika tikrai unsure.gif , kažkaip atrodo net mažiau savikainos ten ...
Atsakyti
arba siulas absoliuti ir labai prasta sintetika (kur buna 4-5lt 300m) na bet vistiek, gi ne uz 10lt mezga, nors ka gali zinot....
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 10 19, 22:00)
na o man tai nereali mistika yra stai sis puslapis
http://www.pypliupal...&tag=apsirengti
kadangi savo laiku siule jie man bendradarbiauti, tai karts nuo karto ikisu nosi ten pasidairyti. Bet neisivaizduoju kiek as gauciau uz sarafaniuka jei ji tame puslapyje jau parduoda  uz 65lt...



Man jie irgi siūlė, paskui dingo, matyt, daug užsiplėšiau už batuku, nes čia žiūriu 10Lt doh.gif , tai kad kinietiški masinės gamybos dar daugiau kainuoja
A gal jie čia kokius kiniečius rusy užrakinę laiko, kad taip pigiai mezga lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 10 19, 21:20)
manau giliai nustebtumėte kiek gauna šių darbų mezgėja į rankas, nes kol iki parduotuvės nueina prekė ten deda antkainius kas tik gali  4u.gif , tai ne pavyzdys  smile.gif

kodel gi ne pavyzdys?
pirkejui visiskai nesvarbu kas kiek uzsideda,o svarbu kaina,todel i tokias kainas turetu lygiuotis ir mezgejos,juk be to nelabai gal svarbu pirkejui kur pirkti-ar internetinej parduotuvej ar tiesiai is mezgejos smile.gif

o seip zmones is uzsieniu ,bent kiek is manes pirko, tikrai neveksleno del dideles kainos,o cia lietuvoj kas antras skundziasi didele kaina doh.gif
na reikia tiketis,gal ateis svente ir i musu sali biggrin.gif

o seip visada svajojau ir tebesvajoju suburti mezgeju,siuveju,nereju,dekupazininkiu ir kitu auksarankiu buri,issinuomoti patalpas,gal but koki projekteli sukurpti pirmai pradziai ir atidaryti rankdarbiu namucius savo mazame miestelyje,nes kolkas musu utenoje dar nera to,nezinau kaip didziuosiuose miestuose.taigi pasidalinus mokescius manau nebutu labai brangu,ir tikrai pritrauktu zmones ,nes laikai keiciasi-zmones nebelabai nori tu parduotuviniu drabuziu ar dovanu.ir as pati ieskodama dovanu kaledom parduotuvese tiesiog nesurandu ka pirkti,norisi pagamint kazka isskirtinio,o ir namiskiai daug mieliau priima ranku darbo dovanas smile.gif
na cia ne visai i tema,bet...
zodziu laukiam kainu kilimo ir auksarankiu susiprotejimo gerbti save ir savo isskirtinuma,sugebejima kurti ir gaminti tai,kas susildo ne tik kuna bet ir sirdi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 10 20, 12:49)
(...) zodziu laukiam kainu kilimo ir auksarankiu susiprotejimo gerbti save ir savo isskirtinuma,sugebejima kurti ir gaminti tai,kas susildo ne tik kuna bet ir sirdi smile.gif

Aha, sulauksi čia, su visokiom tokiom palėpėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2011 10 20, 19:35)
Aha, sulauksi čia, su visokiom tokiom palėpėm  doh.gif

irgriaut reikia tokias nusiurusias palepes biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kaip jums tokie komentarai?
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti